Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36001) mycso válasza pixelblondie (#35999) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Régebbi poén már: [link]

Közben látom jött a válasz.

(#36002) MunezXBK: S3-nál volt ilyen szállóigévé vált mondás??

Mert annó az S2-nél volt a pittel rotolás, hogy jól érezzük a magokat és hogy 10fokos legyen a teló, de S3-nál nem emlékszem.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#36002) MunezXBK válasza pixelblondie (#35999) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Volt itt egy futár-vevő vita, a vevő azzal zárta le a vitát, hogy berúgná a sövénybe oszt jóccaka. :D

Mycso: nem S3 topikban volt a fokolás?

[ Szerkesztve ]

(#36003) pixelblondie válasza MunezXBK (#36002) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

lol 😀😀😀😀
Az korrekt zárás. 😅

as good as it gets

(#36004) Gizmo94 válasza MunezXBK (#35998) üzenetére


Gizmo94
veterán

LOL Az meglehet, De milyen igények már... HDMI aljzat.. Hogy az végülis mekkora, az már ugye más kérdés.. Vastagabb mint a telefon.. OMG... A következő az lesz, hogy miért nem 3D-s a kijelző, meg miért nincs benne Blu-Ray... :O :D :DDD

Szerk: Mostanában a trendy a szétpergett és az eléredt. :)

[ Szerkesztve ]

(#36005) gatto_ válasza Gizmo94 (#36004) üzenetére


gatto_
senior tag

HDMI-ből is létezik több szabvány méret ugyanúgy mint az USB-ből. A másodlagos telefonként használt Nokia N8-asomon is van HDMI kimenet, sőt még kábelt is adtak hozzá tartozékként, szóval annyira nem nagy történet. Sőt a jack kimenete is alkalmas rca kábeles képtovábbításra, úgyhogy régebbi tévékhez is csatlakoztatható, amin nincs HDMI.

ANDREAS52

Mezeivel nem. "MHL" kompatibilis átalakítós kábel kell, ami tölti is közben, mert amúgy hamar lemerülne.
Ilyesmi...

[ Szerkesztve ]

(#36006) zseko válasza gatto_ (#36005) üzenetére


zseko
veterán

gondolom az S2 MHL kábele nem jó hozzá, mert úgy túl egyszerű lenne...

HR24.hu

(#36007) sanyek2


sanyek2
senior tag

Másnak is akadtak problémái a GPS kapcsolattal? Offline módban nem talál jelet a telefon. Bent a városban. :F

(#36008) mycso válasza sanyek2 (#36007) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nekem jól működik, még nem volt vele gondom.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#36009) Gizmo94 válasza sanyek2 (#36007) üzenetére


Gizmo94
veterán

Kitkat-on vagy? 4.4.?

(#36010) sanyek2 válasza Gizmo94 (#36009) üzenetére


sanyek2
senior tag

Igen. Sajnos :(

(#36011) sanyek2 válasza Gizmo94 (#36009) üzenetére


sanyek2
senior tag

Lejárt az idő. Sorry. Bocs, kit-kat már a múlté sajnos. Most 4.4.2 ice cream sandwich. :O
A gyenge jelerősség mellett csak a készenléti idő hibajelenség ütötte fel a fejét. A készülék nem forrósodik. Hála istennek!
De most itt a GPS probléma is :(
A készülék garis, szóval nem szeretném buherálni, de a GPS porbléma elég nagy gondot okoz.

Szerk: Most tesztelem wifivel is, és hát nem funkcionál :(
Ez viszont már felettébb idegesítő :W
Három féle GPS programot teszteltem. Mindhárom keresi, de nem találja a jelet. Sem nettel, sem anélkül.

[ Szerkesztve ]

(#36012) Gizmo94 válasza sanyek2 (#36011) üzenetére


Gizmo94
veterán

Hm, nem tudom... A 4.4.2 az KitKat. Ott pedig sokaknál vannak ilyen problémák is. Esetleg egy data/factory reset vagy a rom újrahúzása, vagy mindkettő segíthet. Mást úgysem nagyon tehetsz sajna... Szerk. Annyi hibája egy telefonnak nincs, akkor összefosta rajta magát a macska egészség. :) rakd újra és data/factory reset, ennél csak jobb lehet...

[ Szerkesztve ]

(#36013) sanyek2 válasza Gizmo94 (#36012) üzenetére


sanyek2
senior tag

Data/factory reset a gyári adatok visszaállítása, igaz? (Bocs, németes voltam :) )

(#36014) Gizmo94 válasza sanyek2 (#36013) üzenetére


Gizmo94
veterán

Az:)

(#36015) sanyek2 válasza Gizmo94 (#36014) üzenetére


sanyek2
senior tag

A kis rohadék.. :O Most megtalálta a helyemet. :W :W :W

(#36016) zsoltl


zsoltl
csendes tag

Sziasztok!

Találtam itthon egy bluetooth fejhallgatót. Valami ilyesmit:
http://www.ebay.com/itm/Sports-Wireless-Bluetooth-Headset-Earphone-Headphone-for-Samsung-Galaxy-iPhone-/321376363372?pt=Bluetooth_Wireless_Products&var=&hash=item4ad386236c

Az a gondom, hogy a párosítás után a hívások simán mennek a fejhallgatón keresztül, de a zenelejátszó (gyári) nem találja meg, és persze nem is szól így.
Kell valami külön app esetleg ami alkalmassát teszi zenehallgatásra?

Köszönöm

(#36017) macsek18


macsek18
aktív tag

Sziasztok!
Kaptam egy maxwell class 10-es 8gb-s kártyát.Gondoltam lecserélem a régit. Átmásoltam mindent az újra,telóba be.Minden ok.Majd gondoltam a nagyobb progikat,átpakolom a telóból az sd kártyára. Majd a progi widgetje helyén csak egy barna robot van és egy sd felirat.Próbáltam vissza rakni a teló memóriájába,de ha rákoppintok az áthelyezésre ez fogad:

Mi a gáz?

(#36018) ::Trunks::


::Trunks::
senior tag

Sziasztok!
Azt vettem észre ahogy lépkedek az oldalak között ,vagy írogatok kicsit villog, vibrál a kijelzőm ,kezd idegesíteni. Szervízbe küldeni nem nagyon szeretném, mert ki tudja meddig nem lesz telefonom. Elvileg samsung garis, neten imei szám alapján nem lehet rákeresni?
Valakinek volt ilyen gondja?
Mennyi idő a javítás a tapasztalatok alapján? Köszönöm!

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#36019) Ghostman78 válasza ::Trunks:: (#36018) üzenetére


Ghostman78
senior tag

ha stimmel a samsung garral és számlával minden, akkor miért nem hívod ki őket otthonra ?
vagy ahova szeretnéd
és cserélik helyben amit kell.....

(#36020) ::Trunks:: válasza Ghostman78 (#36019) üzenetére


::Trunks::
senior tag

most kivettem az akksit ,hogy megnézzem a szám stimmel-e a mobilon ténylegesen ,meg a jótálási jegyen, igen. Viszont azóta nem csinálja :D

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#36021) Gizmo94 válasza ::Trunks:: (#36020) üzenetére


Gizmo94
veterán

Akkor a javítási idő annyi volt amíg kivetted meg visszaraktad az akkut. :D

(#36022) Ghostman78 válasza ::Trunks:: (#36020) üzenetére


Ghostman78
senior tag

nem baj ,azért még cseréltetheted a fél telódat garba emiatt :DDD
én már 2x megtettem a "króm" kopás miatt aksival együtt 10 hónap alatt ;]
nem akadékoskodtak ;)

amúgy aksival minden okés ? nem volt púpos ? :U
esetleg emiatt is lehet kijelző "probléma" ha nyomja :F

[ Szerkesztve ]

(#36023) Yager01


Yager01
senior tag

Tud valaki segíteni privátban a nem írom le 3 betűs navigációval kapcsolatban? Fontos lenne.Csak pár kérdés

(#36024) Gizmo94 válasza Yager01 (#36023) üzenetére


Gizmo94
veterán

Hát mondd. ;]

(#36025) Yager01 válasza Gizmo94 (#36024) üzenetére


Yager01
senior tag

Privát ment

(#36026) kocsisdavid5 válasza Yager01 (#36023) üzenetére


kocsisdavid5
aktív tag

IGO ?

(#36027) Gizmo94 válasza kocsisdavid5 (#36026) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ezt a brilliáns logikát... :D Nem akarta kiírni szegény, de köszönjük, hogy rávilágítottál. :DDD

(#36028) FrankMonzano válasza kocsisdavid5 (#36026) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Őstulok :D

(#36029) Gizmo94 válasza FrankMonzano (#36028) üzenetére


Gizmo94
veterán

LOL :D

(#36030) frantyi


frantyi
tag

Sziasztok

Valaki már cseréltetett hátlapi kamerát?
Menyibe fáj?
Sikeresen ripityára törött az üveg. és nem is tud fókuszálni.

Köszönöm

(#36031) Gizmo94 válasza frantyi (#36030) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ennyibe. Nem nagy ügy a csere.

(#36032) frantyi válasza Gizmo94 (#36031) üzenetére


frantyi
tag

Köszönöm.

Erre én is gondoltam, de még több mint két év hivatalos gari van rá. Jó volna hivatalosan megoldani.
kb két hete vettem hozzá egy év plusz garanciát.

Frantyi

(#36033) Gizmo94 válasza frantyi (#36032) üzenetére


Gizmo94
veterán

Hát ha összetört az üveg, akkor ez kissé nehézkes lesz, mert arra kényesek.. Hacsak nincs biztosításod is rá, mert akkor rendben lesz. Ellenkező esetben kétesélyes a dolog erősen.

(#36034) frantyi válasza Gizmo94 (#36033) üzenetére


frantyi
tag

Biztosításom sajna nincs, nem szolgáltatós a teló. Gyárilag független Media Marktból.
Megtörtént, nem tudok rajta változtatni. Fizetem a cechet szó se róla.
KB elporladt az üveglap a kamera előtt. Kiszedtem már a maradékot is hogy ne potyogjon tovább.

(#36035) kurion


kurion
senior tag

Látjátok nem csak az én s4-em pereg szét :D

Már lassan egy hete csak pihen mert nem ad képet csak a led világít :D

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#36036) hdman


hdman
őstag

Pár napja beszart az akksim, kb fél napot bír, szinte 0 használattal. (nem púpos, a teló 2 hét múlva lesz 1 éves, nincs beakadva semmi program)

Kértem a házhozjövős javítást, erre tegnap kaptam egy telefont, hogy ha csak ez a baja, akkor küldjen el mailben a garijegyet és egy fotót a telefon hátsó matricájáról, ő pedig küld egy új akkut postán. Ez ám a hozzáállás, premium gari rulz :))

Sopron city :)

(#36037) Sword válasza hdman (#36036) üzenetére


Sword
őstag

Csak így, bemondásra? Az szép. Reméljük nem fognak vele visszaélni, mert akkor ugrik ez a lehetőség.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#36038) hdman válasza Sword (#36037) üzenetére


hdman
őstag

Igen, nagyon korrekt volt a szervízes, ezúton is köszönöm, ha olvas minket :) Amúgy kijöhetett volna, mert tényleg szar :)

Sopron city :)

(#36039) zzola válasza hdman (#36036) üzenetére


zzola
félisten

Legalább adnak újat. Lehet másik márka semmit nem adna...így is lehet nézni...

(#36040) ubisali


ubisali
csendes tag

Sziasztok! Elgondolkodtam ezen! Akkor most melyik S4 van a birtokomban? Ha listában kettő is szerepel! A telefon Tkomos! A mért érték az én telefonom adata!

Samsung Galaxy S4 LTE 4.3 T-mobile

(#36041) ubisali


ubisali
csendes tag


Bocs itt a screenshoot!! :D

Samsung Galaxy S4 LTE 4.3 T-mobile

(#36042) s.Oliv3r


s.Oliv3r
senior tag

Mivan? En itt sztar lettem ? :DD

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#36043) gyuri2008 válasza s.Oliv3r (#36042) üzenetére


gyuri2008
veterán

Miért lettél sztár?

(#36044) Gizmo94 válasza s.Oliv3r (#36042) üzenetére


Gizmo94
veterán

Köszönhetően anno a futárnak tett beszólásodnak, jah.. Mint látod kurion kolléga is, akinek szétpergett a telefonja, mivel eléredt műanyagból készült, így már csak ledes irányfénynek jó. :DDD

ubisali: Hát a szerkesztés gomb megvan-e? Ha ezt viccnek szántad akkor hehe, ha komolyan gondoltad akkor OMG. Ugye egy Antutu azért nem a kétszázpontos kérdés az iq-teszten, tehát próbáld újrafutni a kört. Ha esküszöl, hogy nem megy, segítek. :DDD

gyuri2008: Ha sokat érdeklődsz majd berúg a sövénybe és rájössz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36045) gyuri2008 válasza Gizmo94 (#36044) üzenetére


gyuri2008
veterán

:C :DD

(#36046) ubisali válasza Gizmo94 (#36044) üzenetére


ubisali
csendes tag

Gizmo lehet, hogy magyaráznod kell, mert most ezt mértem! :DD A szerkesztést az Antutu-ban értetted? Mert ott semmit sem szerkesztettem!
Bocsi a buta kérdéseimért!!

Samsung Galaxy S4 LTE 4.3 T-mobile

(#36047) hdman


hdman
őstag

Basszus, most vagy k béna vagyok, vagy egyszerűen tényleg nem lehet leszedni az SGP Neo Hybrid tokot a telómról :DDD

Sopron city :)

(#36048) nfsu17 válasza ubisali (#36046) üzenetére


nfsu17
veterán

mi a kérdés, komolyan?

melyik eszköznév mellett látsz számot?
szám=1,2,3,4....

Na az a tied. Úgy kezdődik, hogy MY.

(#36049) Gizmo94 válasza hdman (#36047) üzenetére


Gizmo94
veterán

Maradjunk az egyes verziónál. :DDD

Ubisali: You made my day. :R Nem , a szerkesztés gombot a fórumon (elvileg) használatos gombra értettem. :D Ok., látom komoly a helyzet, tehát segítek. Tehát: Antutu annyiszor mér mást, ahányszor használod, mert nem ér semmit, egyszerűsítve egy fos. Másrészről a "másik" S4 a listában az összes általános S4 adatait jelenti, amit további sikervágyó userek beküldtek a világ egyéb tájairól, vagy egyszerűen fake. Ezekhez képest tündököl vagy lassúbb a tiéd, amit kiemelten jelez az Antutu, egyszerű fordításban My Galaxy S4= Az én Galaxy S4-em, azaz mielőtt újra félreértés adódna, jelen esetben a tiéd. :D :DDD

Szerk: Látom, szükség is volt eme pontosabb leírásra. OMG & XD Úgy látom, nem baj, ha van a közeledben egy okostelefon. :D Fentebb vastagon szedetten olvasható az utóbbi kérdésre a válasz. Szóval ez az egész úgy, hogy kikapcsoltad a wifit? Ha még a mikrót is kihúzod, meg a hűtőt, akkor a következő shoton az első leszel.

[ Szerkesztve ]

(#36050) ubisali válasza nfsu17 (#36048) üzenetére


ubisali
csendes tag

nfsu Értem, hogy melyik az enyém! De miért van két S4! Mogyorózzátok el lécci, de szépen! Tényleg nem értem! Az első screenshoot-on fentebb alulról a harmadik vagyok a következőn már a fentről a második, úgy hogy a wifit kikapcsoltam!! Osszatok le! hehe :)

Samsung Galaxy S4 LTE 4.3 T-mobile

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.