Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4651) Max_218


Max_218
tag

rootolás jár ,valami garancia vesztéssel ? vagy az előfizetésre hat valahogy? pl ha megtudják ?

(#4652) Izeke94 válasza dobolson (#4645) üzenetére


Izeke94
csendes tag

Nekem 9500.asom van 1 éves bolti" garival.
Szóval akkor 1 év alatt átlagosan be szoktak égni a kijelzők az olyan helyeken ahol általában ugyanaz az ikon van/statuszbar :( Hát kár érte ...

(#4653) mate198712 válasza Sanci789 (#4636) üzenetére


mate198712
tag

Be kéne foltozni a csigusznak a házát. Jön egy vihar kimossa a kecójából :D

Am jó kép lett!!! :)

(#4654) szaboba2


szaboba2
tag

Sziasztok! Kérlek segítsetek, mert szerintem most fogok sírva fakadni :S Rendeltem egy eredeti Samsung, gyári protective tokot és rátettem a telóra... minden jó is volt, amíg meg nem láttam, hogy a tok nem illeszkedik a bal oldalon tökéletesen... azóta jobban megnéztem és a baloldalon az oldalszegély kb 0,5-1 mm-rel eláll a kijelzőtől... Ezzel mit lehet tenni? Hamarosan töltök fel képeket is hogy megmutassam miről is van szó :(

(#4655) zool1 válasza szaboba2 (#4654) üzenetére


zool1
őstag

Csere! :K

(#4656) szaboba2 válasza zool1 (#4655) üzenetére


szaboba2
tag

De minek a cseréje? mert 3 és 8 napon is túl vagyok már:S

(#4657) Laca 012 válasza fojtviki (#4649) üzenetére


Laca 012
őstag

Ezért vettem közvetlenül a three-nél, mert ott nincs deposit. 50font befizetés volt, meg a havi 37..
(Nekem csak havi 36, mert az enyém az s3-as vásárlásakor kötött szerződés..) Én is kérdeztem a carphone-t mindkét vásárláskor, de csak sokkal rosszabb ajánlatokat adtak..(mindegyik szolgáltató honlapján szereplő ajánlataihoz képest)

Zenét metrón, buszon én is vezetékkel hallgatok egy (szerintem) elég prémium fejhallgatón ami még utcára elviselhető méretű és kivitelű volt számomra, de bukósisakban sokkal kényelmesebb vezeték nélkül.(Ráadásul a hely is korlátozott)
Mivel naponta minimum 30-40-szer le kell vennem, ezért amíg vezetékkel használtam többször elfelejtettem kihúzni aztán mindig elakadtam, megrántottam és attól féltem egyszer a 3.5jack aljzat fogja bánni a telefonban.
Különben 90%-ban énnis .flac -et hallgatok, csak ha valamit nem tudok megszerezni így, akkor elégedek meg esetleg a minimum 256-320kbps mp3-mal.. Igazából sosem értettem azt akinek elég egy 64kbps bitsűrűségű mp3 ami veri a zsigulik koppány kipufogójának fémes hangját...

(#4658) migabi24


migabi24
nagyúr

Csak nekem újdonság, hogy a facebook alkalmazással telefonálni is lehet?

(#4659) kissandras20 válasza szaboba2 (#4654) üzenetére


kissandras20
aktív tag

Nekem S3-nál volt ilyen "illesztési hiba"! De az 1mm-t erős túlzásnak érzem. Kb egy papírlap fért be (ami 0,1mm)

(#4660) Draken válasza migabi24 (#4658) üzenetére


Draken
őstag

Mára lett elérhető nálunk, ha jól értesültem

(#4661) kissandras20


kissandras20
aktív tag

Láttátok már azt az új Samsung reklámot amiben becsajozik a srác? Ha szemfüles vagy, láthatod, hogy amikor a zenét osztja meg a srác a többi telóval, ott már van a telók között világos kék és barna is! :C

(#4662) baladam86 válasza kissandras20 (#4661) üzenetére


baladam86
aktív tag

Egy linket kérhetnünk?

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#4663) mycso válasza Max_218 (#4651) üzenetére


mycso
veterán

Garivesztéssel jár, de visszaállítható.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#4664) ThorsHUN válasza Kapanyél (#4648) üzenetére


ThorsHUN
őstag

SAMOLED es AMOLED kozt beeges szempontjabol milyen kulonbseg van?
Csak mert a HTC Desire-mon pl nyoma sincs beegesnek, pedig mar tobb mint 3 eves...

(#4665) Macsorsi válasza baladam86 (#4662) üzenetére


Macsorsi
tag

[link]
1:08-nál :DD

(#4666) Mangerd válasza migabi24 (#4658) üzenetére


Mangerd
aktív tag

(#4667) Moorzsa


Moorzsa
csendes tag

Valakinek van tapasztalata invisible shield kijelzővédőfóliával kapcsolatban? Érdemes beruházni rá?

[ Szerkesztve ]

(#4668) szaboba2 válasza kissandras20 (#4659) üzenetére


szaboba2
tag

Az 1mm-ben lehet hogy igazad van, de én amúgy azt írtam hogy 0,5-1...de lehet hogy fél mili sincs, de attól még nem tökéletes az illesztés ami egy ilyen összegű készüléknek, nehezen vagy inkább nem elfogadható :-( neked mi lett amúgy az illesztési gonddal?

(#4669) bulikavagyok válasza nagyzoltan87 (#4593) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én ezt rendeltem, és ma jött meg. S4 hátlap

Szuper minőségi a cucc. Egy kicsit vastagabb, mint a gyári, viszont épp ezért nem a kamerára fekszik fel a teló, ha leteszed. Nekem nagyon bejön! :)
Lőttem pár képet, de nem lett túl jó minőség(Nokia 6500classic)

[L:/dl/upc/2013-05/22/329136_sziems21grbjkb7g_kep023.jpg](IMG:/dl/upc/2013-05/22/329136_sziems21grbjkb7g_kep023.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

(#4670) ._.Dante._. válasza szaboba2 (#4654) üzenetére


._.Dante._.
tag

Ha megtudod nézni még a képet, amit belinkeltem róla, akkor azon láthatod, hogy az enyém sem illeszkedett tökéletesen, de 2-3 nap alatt valahogy beállt magától a dolog. Már minden tizedmillimétert tökéletesen fed a széléből. Nem aggódnék nagyon a helyedben. :)

(#4671) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

jól látom, hogy majd 20 ezer forinttal kerül kevesebbe a t-nél az s4? :Y
no lehet megrendelem..... :K

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4672) szaboba2 válasza ._.Dante._. (#4670) üzenetére


szaboba2
tag

Épp írni akartam neked :) A baj az, hogy így már látom, hogy nem a tokkal van a "hiba", hanem a telefon bal széle egyszerűen nem illeszkedik úgy, mint a jobb... ezt közelről látni is lehet. Csak nem tudom, hogy ez miatt érdemes-e szétdöntetni a telefont :S

(#4673) ._.Dante._. válasza szaboba2 (#4672) üzenetére


._.Dante._.
tag

Érdemes lesz. Én megvárnám, hogy betegyék végre a helyszíni szerelést is a prémium szolgáltatásba, mert háznál mindent sokkal egyszerűbben cserélnek. Ha addig tudsz rá várni, mert ki tudja, hogy ez mikor fog bekövetkezni. Én már kétszer jeleztem, hogy szükségem lenne rá. Ők erre azt mondták, hogy jelzik a Samsungnak, lenne rá igény.

(#4674) robesz25


robesz25
csendes tag

Nem viccel a Lumia 928 kamerája
[link]

A finn gyártó új Windows telefonjának YouTube csatornáján felbukkant reklám szpot szerint a 8,7 megapixeles 'PureView' kamera optikai képstabilizátort kapott. A reklámfilmben azt láthatjuk, hogy milyen tiszta és a fényviszonyokhoz képest világos képeket és videókat képes készíteni a Lumia 928, majd azt sem rest megjegyezni, hogy bizony ezek a képek jobbak mintha iPhone 5-tel vagy egy Galaxy S4-gyel készítették volna.

[ Szerkesztve ]

(#4675) Caaabi


Caaabi
senior tag

(#4676) fojtviki


fojtviki
senior tag

Sziasztok. Nos megprobalkoztam a root dologgal. eddig sikerult is: "2. Valamilyen file manager programmal (pl: root explorer) a gyökérben a /data/data/ mappaszerkezetben
3, Keressük meg a com.sec.knox.seandroid és com.sec.knox.store könyvtárakat és nevezzük át őket: 000.com.sec.knox.seandroid és 000.com.sec.knox.store -ra"

de az ezutan kovetkezo resznel elakadtam :"4, Ezután a gyökér /system/app/ mappából töröljük a fajlokat: KNOXAgent.apk, KNOXAgent.odex, KNOXStore.apk és KNOXStore.odex"

Amikor torolni akarom akkor ezt irja a telefon: cannot be deleted because the file system is read only. Meg tudja valaki mondani miert nem engedi torolni? Elvileg a root sikerult.

(#4677) fojtviki válasza fojtviki (#4676) üzenetére


fojtviki
senior tag

Lejart a szerkesztesi ido, de kozben megvan a valasz:) Bocsassatok meg a tapasztalatlansagomert :R

(#4678) torrente777_ válasza fojtviki (#4676) üzenetére


torrente777_
aktív tag

A Mountot a roor ex be állítsd át R/W ről R/O ra és menni fog.

Rommer.

(#4679) norbi93 válasza fojtviki (#4676) üzenetére


norbi93
senior tag

root explorerben a mappában be kell nyomni fent a mount r/o részt r/w-re (így lesz módisítható a könyvtár), és módosítás után visszanyomni r/o-ra :)

(#4680) migabi24 válasza HUTCHDB (#4671) üzenetére


migabi24
nagyúr

És mi lesz a one-al?

(#4681) HUTCHDB válasza migabi24 (#4680) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

8 napos határidőn belül megy vissza....egyébként 5 pixelhibám van.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4682) spawn21 válasza HUTCHDB (#4681) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem az s4 jó. Azt nem tudom jobb e, de nagyon szeretem. Oda nem adnám a Onért

iPhone 13p

(#4683) HUTCHDB válasza spawn21 (#4682) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

nehéz döntés ez. (kínunkban már nem tudjuk mit csináljuk.... :DDD )
ONE: a minőség pazar, a sense pazar, viszont itt ott vannak hibák, amik valakit zavarnak valakit nem.
szóval most kipróbálom az s4-et, így, hogy egy Deák Ferenccel olcsóbb lett, de lehet hogy végül marad az s3.
jelenleg az árak elég magasak, és az újdonság meggondolatlan tízezrek kidobására unszolják az embert.
lehet 1-2 hónap és beáll a rendes ár, vagyis a 140-150 e., de ehhez addig ki kellene bírni.
mondjuk van 3 előfizetésem, vagyis 3 x 8 napom a próbákra! :K

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4684) ThorsHUN válasza HUTCHDB (#4683) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Mik azok amik a ONE-tol valo elkoszones mellett szolnak?
Pixelhibak, ok.
Ezen kivul?

(#4685) HUTCHDB válasza ThorsHUN (#4684) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

nincs elköszönés...csak most másik telefont próbálok ki, amire lesz 8 napom (internetes váráslás lehetősége)
de, ha már utaltál arra, hogy mi az ami nem tetszik a one-ban, és minden képen írnom kellene valamit, akkor: kamera, (fényképező és videó is) kijelző, (számomra túl szürkés) akkuidő, (sIII-tól gyengébb) zárt bootloader lenne az, amit ellenérvként megemlítenék.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4686) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Egy-egy hozzászólásnál elbizonytalanodom az S4 vételét illetően. :D

Drága, kiforratlan rendszer, laggos (ez a rendszerre is fogható), ilyen vassal 0 akadás kéne, stb., stb. Azon kívül nekem azt mondták, hogy túl nagy már telefonnak. Zsebbe már nagyon nem fér, előre farmerba. Cáfoljatok meg, mert nagyon tetszik. Beszéljetek rá. :D

Méretileg kb. S3 és az fele áron van kb. nem beszélve arról, hogy nem akad, igaz nincs olyan szép kijelzőképe, mint az S4-nek.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#4687) RECSKA válasza HUTCHDB (#4685) üzenetére


RECSKA
veterán

...csak most másik telefont próbálok ki, amire lesz 8 napom (internetes váráslás lehetősége)...

Ezektol a kis teszterektol kapunk mi hanyingert az it iparban... azt jol szajba..., aki kitalalta ezt a faszsagot.

Szepen eladjak majd a hasznalt szart egy naiv embernek, aki szepen beleoli negyedeves fizeteset egy ilyen telefonba. sosem ertettem ezt, sha sem fogom, es nem is akarom. Megyek, hanyok egyet... :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#4688) Pastika válasza s4hu|SyD^ (#4686) üzenetére


Pastika
tag

Kövezzetek meg, én nem tudok megerősíteni senkit, hogy vegyen S4-et.. Ahogyan korábban írtam, váltanom kellett a Telenor vagy Apple (màig nem tudom) hibájából.. de szerintem az i5 klasszisokkal felhasznalobb barat

(#4689) HUTCHDB válasza RECSKA (#4687) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

de most én erről tehetek?
a one-t minden képen kle kell cserélnem, mivel sok a kidolgozási hibája.
most vagy ismét one-t, vagy másik telefont választok.
ha van lehetőségem, akkor miért nem próbáljam ki az s4-et?
az is lehet, hogy marad....

(#4688) Pastika!
nekem volt...jó telefon, DE:
kicsi kijelző, kicsi kijelző, kicsi kijelző.
a zárt rendszerről és a megváltoztathatatlan külsőről ( felhasználói felület) már nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4690) RECSKA válasza HUTCHDB (#4689) üzenetére


RECSKA
veterán

Nem ellened, hanem a rendszer ellen irtam. Amugy azert, mert szabad, meg nem azt jelenti, kell is...

Amugy annyi ellenervet mondtal, hogy egy biztos, one nem kell neked... :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#4691) HUTCHDB válasza RECSKA (#4690) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

te hogyan választasz?
mások leírásai alapján?
én saját tapasztalatok alapján döntök...vagyis még úgy sem tudok, mert jó lenne egy összegyúrt telefon! :K
értem, amit írsz, de már ha x tíz éve előfizetője vagyok a t-nek, akkor miért ne használjam azt ki, hogy 1-1 hétig kipróbálok egy telefont, és amelyik tetszik, azt megtartom?
ezt egyébként más-más terméknél is szokták alkalmazni, nem egyedi eset. (ha nem tetszik, akkor pénz visszatérítési garancia)
szóval nem én vagyok az aki kihasznál mást, hanem én vagyok az, aki most egy kicsit visszakér abból, amit eddig kifizetett, mint a katonatiszt! :P

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4692) muveszur válasza RECSKA (#4690) üzenetére


muveszur
addikt

Nem azért mondom, de ha én kapnék olyan állapotú új telefont, amin 5 pixel hiba van, + szar az unibody eldolgozása, rögtön küldeném vissza, és nem biztos, hogy még egyszer az életben kellene a gyártótól bármi is... engem leginkább ez tart vissza a one-tól. és a zárt bootloader.

[ Szerkesztve ]

(#4693) Sz.Miki válasza HUTCHDB (#4689) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Annyit én is mondhatok, mint S4 tulaj, hogy lesz miért visszavidd 8 napon belül ezt is, de ne mond később hogy ezekről nem tudtál és nem hallottál róluk. Csak egy kis ízelítő ez minden GT-I9505-öt érint!

- Mikro laggok a menüben, (touchWiz SnapDragonra való optimalizálatlansága miatt),
- Lilás mosódás a menüben scroll közben.
- videó készítésnél pattogó hang
- végül nem mindegyik de sok minőségi fülessel pattogó zene a lejátszásnál.

Sajnos előreláthatóan 8 napon belül ezeket a hibákat nem fogják szoftveresen javítani neked.

De mivel te mások véleményére nem adsz és csak saját tapasztalataid alapján döntesz, ne hidd el nekünk, hanem vedd meg és vidd vissza 8 naon belül. Szerintem utána egy Xperia Z-t vegyél...

Már ne haragudj de tényleg gusztustalan az ilyen hozzáállás.

Tökéletes telefont nem fogsz találni ez biztos.

[ Szerkesztve ]

(#4694) RECSKA válasza muveszur (#4692) üzenetére


RECSKA
veterán

Mit robbantottam :)

pixelhiba = hibas keszulek. Ennyi. Ezt ertem. Es ha jobban elolvastad volna, nem is ennek a visszakuldesevel van bajom. es ha nem is latod a mondandomban azt, amiert irtam, nincs is mit mondanom...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#4695) HUTCHDB válasza Sz.Miki (#4693) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

ez is vélemény....de nem értem, hogy neked ebben mi a gusztustalan?
ha neked nem teszik miért nem vitted vissza?
nem értelek...... :F

azt egyébként ne feledd el, hogy amiket te felsoroltál, az igen is javíthatóak.
ráadásul 3 éve vagyok samsung felhasználó, az esetleges kezdeti nehézséget ellenére, a mai napon, ha megnézek egy s1-et, s2-őt, vagy s3-at a kategóriájának legjobb telefonjai.
és egy év múlva az s4 is az egyik legjobban optimalizált telefon lesz príma hardverrel.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4696) rolcsibácsi válasza Sz.Miki (#4693) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

En nem tartom gusztustalannak, inkabb sajnalatos hogy ennyi penzert is tele vannak hibakkal ezek az okostelok es ilyenen kell gondolkozni.

(#4697) ._.Dante._. válasza Sz.Miki (#4693) üzenetére


._.Dante._.
tag

Ha már minőségi fülesről beszélünk!

Mi az, ami alapján fülest választ magának az ember? A frekvencia tartomány, vagy az Ohm érték a fontosabb?
Melyek azok a fülhallgatók, vagy headsetek, amik tényleg jónak mondhatóak?

(#4698) Sz.Miki válasza HUTCHDB (#4695) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Nekem nem azzal van bajom, ha 8 napon belül visszaviszel egy pixelhibás telefont, de amiket leírtál azok a One-nál is javításra kerülnek később, mint ahogy jól mondtad, az S4 is rengeteg javításon fog átesni. De ha most veszel egy s4-et azzal sem leszel megelégedve, de ez már nem az én dolgom.

Azért nem vittem vissza, mert maga az eszköz hardveresen hibátlan és tudom, hogy az említett hibák javításra kerülnek, régebben ezért nem vettem meg soha az első negyed évben az új készüléket. De most belevágtam a megjelenést követő második héten...

Én sem vagyok kibékülve az ár vs kapott bug tenger arányával, de sajnos ilyen világot élünk...

(#4699) s4hu|SyD^ válasza HUTCHDB (#4695) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Az írásaidból abszolút érthető, hogy a HTC One-t nem kell választani, viszont kérdéses, hogy mi lesz az S4-el 1 év múlva. Vagy mire kiforrja magát lehet váltani, mert lesznek jobb telefonok. Egy évnél tovább már nem is lehet számolni egy csúcskészüléket, lesz jobb és lehet venni újat. Ez azért kicsit szomorú és elgondolkodtató, hogy ennek fejében kiadjon az ember ennyi pénzt vagy ne.

Az biztos, hogy a Wave-et leváltanám. Kissé bánom is, hogy ez van, igaz 3 éve szolgál, de itt -uk-ban mobilnetel már kevés és kicsi is a kijelzője netezésre.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#4700) HUTCHDB válasza Sz.Miki (#4698) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

sajnos tévedsz!
a one-ban nem lesz jobb kamera (számomra), nem lesz nyitott a bootloader ( a HOX-ban mai napig nincs megoldva) kijelzőt sem lehet cserélni (számomra nem túl jó választás az lcd) és az akkuidő javulásban sem bíznék.
a lányom HOX-a max 2 óra kijelzőt bír......

a megelégedettségem az s4-el majd eldől, lehet összességében igen is megtudok vele békülni.

az árról meg írtam, amikor arról beszéltem, miért maradhat az s3.

jelenleg olyan helyzetben vagyok, hogy van lehetőségem ezeket a lépéseket megtenni, és nem hiszem, hogy ezzel óriási profitveszteséget okoznék ....gondolok itt a t-mobile-ra, vagy akár a samsungra.
ha valami nem éri el azt a mércét, amit el kellene érnie egy 170 e. forintos telefonnak, miért ne küldhetném vissza?

ilyen elven azt a felhasználót is is le kellene gusztustalannak hordani, aki egy leejtett és a keretén sérült telefont kijelzőbeégésre hivatkozva szervizelteti.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.