Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) B-L-A-C-K válasza mycso (#17000) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

És ez a beégés milyen felhasználás során következik be? Pl ha max fényerőn ~3 percig van egy adott pontom már bele is ég, vagy hogy kell elképzelni?

(#17002) Gizmo94 válasza B-L-A-C-K (#16999) üzenetére


Gizmo94
veterán

ÉBe tud égni, mint minden Amoled, de egyre nehezebb beégetni, ha összekarcoltad a kijelzőt, vagy a keretet és gariztatni akarod. :D Kell kínlódni hozzá rendesen, míg beég.. Már az S3 sem hamar ég be.. Három percig?? Három nap alatt sem igen ég be.. Több kínlódás kell full fényerőn nyomatva is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17003) WinstonWolf válasza B-L-A-C-K (#17001) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

ááá...

Annyitól nem.

Masszívan napokig kell max fényerőn ugyanannak a képnek a kijelzőn lenni, hogy beégjen.

DE!

Nem vagyok egy régi tag itt, éppen ezért lehet szavam nem sokat ér. Azonban mindenkit arra kérnék felejtsük már el ezt a tanácsot, hogy mindenki égesse be jól a kijelzőt ha karcos lesz, vagy lepereg a festék a keretről, majd a Samsung kicseréli gariban. Mert előbb-utóbb ki fog erre is adni a Samsung egy körelvelet, hogy csak akkor cserélik ki, ha a szokásos helyeken (Óra, térerőjelző, meg szolgáltató) ég be a kijelző, mivel ezeket nem lehet manipulálni... Aztán mindenki szívni fog...

Üdv.

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#17004) pleslie82


pleslie82
tag

Sziasztok!

Jelenleg Note I. tulaj vagyok, viszont szeretnék váltani S4-re. Újonnan,f üggetlenül tervezem venni, viszont elég nagy eltérések vannak árban...mennyire megbízható ez az ujmobilgsm? Vagy maradjak inkább a jó öreg edigital/mediamarkt, stb. boltoknál?

T-mobile-os vagyok, novemberben jár le az előfizetésem és azt néztem, hogy ott 115.000 ft-ért el tudnám hozni díjcsomagra vállalt hűség nélkül(nekem ez fontos). Lényeges árkülönbség, viszont függő......

Segítsetek néhány jó tanáccsal, légyszives! :)

Ja és még a Note-t is el kell adnom, hol érdemes leginkább hirdetnem? :)

Köszönöm a válaszokat!

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#17005) B-L-A-C-K válasza Gizmo94 (#17002) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Épp venni készülök ilyet, nem a gariztatáson jár "még" az eszem...:)

pleslie82: Én ha ennyiért eltudnám hozni a szolgáltatónál biztos ott venném, csak hivatalosabb mint egy akármilyen gsm...Gondolom hogy T-s vagy még az is leszel egy darabig így hogy nem független szerintem nem akkora hátrány neked.

A Note1-ed meg itt aprón hirdesd meg.

[ Szerkesztve ]

(#17006) pleslie82 válasza B-L-A-C-K (#17005) üzenetére


pleslie82
tag

Köszi....bár nem volt pontos az infóm, mert most megint megnéztem a T honlapját és díjcsomag hűség nélkül jelenleg 147ezer. Így viszont már nem feltétlenül éri meg függőt vennem. Amúgy T-s maradok, csak a majdani eladás miatt gondoltam, hogy esetleg szerencsésebb függetlent vennem.

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#17007) B-L-A-C-K válasza pleslie82 (#17006) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

És ha úgyis T-s maradsz miért nem kötsz rá hűséget?

(#17008) pleslie82 válasza B-L-A-C-K (#17007) üzenetére


pleslie82
tag

Az előfizetésre kötnék, csak díjcsomagra nem akarok 2 évet. Eléggé kizsákmányolónak tartom ezeket a médiás díjcsomagokat. Le sem beszélem a havidíjat, a net forgalom meg nevetséges egynémelyikben....és 1.5 év múlva egy ilyen média XL, stb. csomag méginkább nem éri meg az árát(már így sem). Szerintem legalábbis. Plusz nagyon olcsó flottás díjcsomagban vagyok, persze arra nem lehet hűséget vállani! :D

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#17009) B-L-A-C-K válasza pleslie82 (#17008) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jah így érthető...

(#17010) T3ccO


T3ccO
csendes tag

Mit kell érteni a kijelző beégése alatt? Miben nyilvánul meg?

Ha elfogy a benzin, légy bunker! Ha elfogy a lőszer, légy menedék! Ha elfogy az idő, légy hős!

(#17011) kali válasza pleslie82 (#17004) üzenetére


kali
legenda

szia,

csak és kizárólag hivatalos gyártói garival - magyar nyelvű jótállási jegy - érdemes venni, vagy szolgáltatósan, media markt és társai rendben vannak, de amennyiben gsm üzletben veszed "gyártói" garival, úgy csak óvatosan; link
nem csak ez az egy ilyen üzlet van, máshol is van folyamatban emiatt ügy.

(#17012) Gizmo94 válasza T3ccO (#17010) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nevében a megnyilvánulása. Beégnek a kék pixelek. Annyit jelent, hogy ottmarad az "árnyéka" a kijelzőn annak, ami folyamatosan azon a területen volt megjelenítve.

WinstonWolf No hysteria... A szervizesek akkor is beégést írnak be kijelzőcserének, ha más kínnal hívják ki őket. Pontosan tudják, ismerik a dolgot, az S óta nincs belőle probléma és nem is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#17013) kali válasza Gizmo94 (#17012) üzenetére


kali
legenda

van erre egy egyszerű hivatalos gyógymód, a samsung és más gyártók is leírták, valaki be is idézte mostanság is az egyik témában, megpróbálok rákeresni, a lényege az, hogy bizonyos időintervallumokra javasolják kivenni az akkumulétort a telefonból, és néhány ilyen alkalom után állítólag visszaáll nullára a kijelző, tehát megszűnik a beégés.
nekem még egyik telefonom kijelzője sem égett be, pedig volt galaxy s, s2...stb, így nem volt alkalmam kipróbálni, de akinek fennáll a dolog, az próbáljon rá, hátha tényleg segít.

(#17014) Gizmo94 válasza kali (#17013) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nekem sem égett még be csak az S2 status barján a Lite'ning rom akku circle. Ott viszont szedegethetted ki az akkut, próbáltam jópárszor, de ottmaradt. :)

(#17015) kali válasza Gizmo94 (#17014) üzenetére


kali
legenda

mennyi időre vetted ki az akkumulátort?
talán néhányszor 3 - 4 órát írnak, de ez nem biztos, csak fejből írom.
mondjuk talán az s2 volt a leghajlamosabb a beégésre, ezért nem csodálkozom rajta, de nekem az sem égett be, bár csak 7 - 8 hónapig volt meg, viszont használtam rendesen, de nem mindig maximum fényerőn, hanem automatán.
(nekem is) az az érzésem, hogy az újabb típusok esetén már nem ég csak úgy be a kijelző, még húzósabb igénybevételnél sem, de legalábbis nem maradandó, mert sok régebbi s3 is megfordul nálam, és egyiknél sem láttam még a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#17016) Don't Panic válasza Gizmo94 (#17002) üzenetére


Don't Panic
senior tag

Allee-ba samu szalonban s4 es
ebben a tokban azon a kis részen beégett láthatóan. főleg az idő körvonalai látszottak.

[ Szerkesztve ]

(#17017) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Az új bootloaderes romokhoz még nincs véletlen re-partos cucc?

(#17018) CyberSoma


CyberSoma
tag

A T-mobile -nál, előfizetés esetén (nem dominos) 20% webshop kedvezmény van az S4 -re.
Így én most a saját előfizetésem 1 éves hosszabbításával 148e Ft ért meg tudnám venni.
Mi a véleményetek ez a jobb választás, vagy a Nextel vagy electromarket, ahol hasonló áron hírdetik a független telót, állítva, hogy 2 év hivatalos gari van rá.... tartok kicsit ezektől a GSM boltoktól...

(#17019) Giovanny válasza Sebibalu (#17017) üzenetére


Giovanny
őstag

Erre várok én is,de ahogy nézem még semmi hír...

Zero Defect.No Compromise !

(#17020) Ateszpapa válasza CyberSoma (#17018) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Vedd meg a T-nél.
Előfizetés úgyis kell hozzá.

(#17021) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Ezt a 4g átállást nem értem. Mit kell tennem,hogy tudja a masina (i9505,lakóhely pipa)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#17022) kengyel válasza CyberSoma (#17018) üzenetére


kengyel
nagyúr

A T-nél ami biztos ,az a garancia. :)

kengyel

(#17023) bakos1 válasza FIREBLADE78 (#17021) üzenetére


bakos1
tag

Olyan előfizu, az hogy pipa a lakhely, lehet hogy csak kültéren lesz vétel, telefon beállitás auto.Más nem.

Samsung Galaxy S 2 _JB LSJ, Galaxy S 4

(#17024) FIREBLADE78 válasza bakos1 (#17023) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

telenor,deezeres vok

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#17025) CyberSoma válasza kengyel (#17022) üzenetére


CyberSoma
tag

Én is azért gondolkodom rajta....Annyit trükköznek a GSM boltok, hogy már nemigen tudok hinni semmiben. A T-s előfizumat úgyis meg akarom tartani...

(#17026) kengyel válasza CyberSoma (#17025) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor meg szerintem vágj bele. A garancia szempontjából biztos. Nekem is T.s a telefonom :)

kengyel

(#17027) FIREBLADE78 válasza CyberSoma (#17025) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Összes okostelóm szolgáltatós volt,nyugodtan vegyél ott, ugyanúgy eltudtam adni az s3-at is. Attól,hogy független több pénzt nem kapsz érte

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#17028) CyberSoma válasza FIREBLADE78 (#17027) üzenetére


CyberSoma
tag

Én is S3 ról váltanék. Neked hogy jött be a váltás?

(#17029) lefkosia


lefkosia
őstag

Tesztelt, működő S-Note App on Rooted S4

The Truth Is Out There

(#17030) kengyel válasza CyberSoma (#17028) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én is S3 ról váltottam, és állíthatom hogy nem bántam meg. Ha megvan hozzá az anyagi lehetősége valakinek, akkor mindenképp előrelépés.

kengyel

(#17031) b.bela1 válasza FIREBLADE78 (#17024) üzenetére


b.bela1
őstag

Szia! 4g megy a tieden?

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#17032) b.bela1 válasza FIREBLADE78 (#17021) üzenetére


b.bela1
őstag

Bocs most látom Te is keresed. Lefedettség, frissítés, számlás-netes előfizu, és ha van deezered mennie kell. Elvileg... Megy?

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#17033) csabicska válasza lefkosia (#17029) üzenetére


csabicska
senior tag

Nálam település, de fiók választás után leállás. :-(

-Galaxy S20 - The best-

(#17034) Ateszpapa válasza B-L-A-C-K (#16900) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Én S4 és a ONE közt gondolkodtam, de az S4 jött ki számomra győztesnek nem elhanyagolható a páratlan garancia miatt.

A HTC-nek nincs Magyarországon szervize, és a cég sincs jó formában, ahogy olvastam.

(#17035) bakos1 válasza FIREBLADE78 (#17024) üzenetére


bakos1
tag

Hát, szerintem a telenornál is csak ennyi kell.

Samsung Galaxy S 2 _JB LSJ, Galaxy S 4

(#17036) lefkosia válasza csabicska (#17033) üzenetére


lefkosia
őstag

A letöltött Snote3FixedSig.apk másold be a system/app mappába, és nevezd át Snote3.apk-ra. Indítsd újra a telefont, majd a SPenSdk3.apk telepítsd, és müxik

The Truth Is Out There

(#17037) Jaffa75


Jaffa75
őstag

egy kis segítséget kérnék...

egy teljes fr után rootoltam a telót, ( CF-Auto-Root-jflte-jfltexx-gti9505 módszerrel) , majd egy TWRP 2.5 recoveryt kapott..
na innenttől esély nincs belépni a recoverybe, hiába jön ki a bal felsőben a kék felirat, bebootol a telefon :((.

Valakinek van ötlete?

Kösz :R előre is!

[ Szerkesztve ]

(#17038) Gizmo94 válasza Jaffa75 (#17037) üzenetére


Gizmo94
veterán

Van. Addig nyomd a gombokat, amíg meg nem látod a kék feliratot bal fent, amikor pedig meglátod, engedd el.

(#17039) Jaffa75 válasza Gizmo94 (#17038) üzenetére


Jaffa75
őstag

ez megvolt, addig is mind3 gombot lenyomva tartottam... az gáz ha elölről kezdhetem...:W

a tippet kösz :R

[ Szerkesztve ]

(#17040) Gizmo94 válasza Jaffa75 (#17039) üzenetére


Gizmo94
veterán

Az sem jó, ha később engeded el, mint megjelenik a kék felirat, mert akkor sem lép be a recoverybe, hanem bootolni kezd. :)

(#17041) lajki7 válasza Jaffa75 (#17039) üzenetére


lajki7
senior tag

Enged el a power gombot egy kis ido utan. A tobbit tarsd lenyomva:)

iPhone 11 Pro

(#17042) torrente777_ válasza Jaffa75 (#17039) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Rakd fel ezt a widgetet ezzel menni fog:[link]

Rommer.

(#17043) Jaffa75 válasza torrente777_ (#17042) üzenetére


Jaffa75
őstag

Köszi mindenkinek :R!

(#17044) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Nálam nincs 4g , deezeres vok. Nem fogok drága pénzért simet cserélni,hogy jó legyen. Pedig 1-2 éves a sim

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#17045) csabicska válasza FIREBLADE78 (#17044) üzenetére


csabicska
senior tag

Ingyen cserélték nekem.
Állitólag így kell nekik.
Csak Usimmel megy a 4G.
Ezért az ingyen csere.

-Galaxy S20 - The best-

(#17046) tucsok.


tucsok.
senior tag

Megérkezett az UAG tok az S4-emhez ajánlom mindenkinek ezt a tokot Innen vásároltam A narancs színűt vettem meg, maximális védelem vékony kivitelben. Vagány egyedi kinézete van a toknak.

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#17047) kengyel válasza tucsok. (#17046) üzenetére


kengyel
nagyúr

Kicsit nem vastagítja meg a telefont ? Úgy néz ki,mint egy erődítmény :)

kengyel

(#17048) tucsok. válasza kengyel (#17047) üzenetére


tucsok.
senior tag

Nem, előtte Case Mate Tough Case tokot használtam azzal vastagabb volt a telefon. Ezzel a tokkal meglepően vékony, alig érzek különbséget, igazi prémium hatása van a toknak. A belseje valamilyen gumi a külseje műanyag és csavarokkal díszítve, a sarkok külön megerősítve. A tok védi az előlapot is az előlapi fóliáig ér tehát a fémszínű keretet takarja, nem a tok hátuljára fekszik fel az asztalon, hanem a négy sarkánál a gumin vannak élek így nem kopik a narancssárga műanyag. Nagyon vagány kinézete van a toknak ajánlom mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#17049) FIREBLADE78 válasza csabicska (#17045) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Köszi,amint lesz időm repülök érte

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#17050) Gizmo94 válasza tucsok. (#17046) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ez úgy néz ki, mint a sci-fikben az ajtó. Tiszta Weyland Yutani kinézete van. Ripley ugrálna érte.. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.