Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) joe357 válasza MunezXBK (#8876) üzenetére


joe357
tag

Hívd fel őket utánna beindul az ügyintézés. Nekem is mindkétszer rájuk kellett szólnom, másnap már hívtak is. Most komolyan!

(#9002) kengyel válasza MunezXBK (#8999) üzenetére


kengyel
nagyúr

Remélem a héten a T. is rendelkezésre bocsájtja :D És akkor majd visszavágok, igaz megkésve :D

kengyel

(#9003) s4hu|SyD^ válasza zack (#9000) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Valami changelog van? Remélem az UK-ba is jön hétvégére az új rom.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#9004) MunezXBK válasza joe357 (#9001) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Most komolyan megvárom, hogy hívjanak. Már úgyis mindegy, hogy 25-28 vagy 39 nap.

Viszont egy cikket kanyarítani fogok valahová, amiben nem sok dícsérő szó fog virítani. ;)

(#9005) zola- válasza Gizmo94 (#8993) üzenetére


zola-
őstag

Mert neked nem gyűjti a zsírt mint állat? Kezeled valamivel, vagy fóliád van?

(#9006) belashx válasza lajki7 (#8984) üzenetére


belashx
senior tag

Én a gépen megosztottam az általam fontosnak vélt mappákat. A telón ES File Explorert használok, ha ott swipeolsz egyet jobbról balra(LAN lapon), akkor lehet keresni a hálózaton megosztott gépeket. A PC-n be kell kapcsolni a jelszavas védelmet, és ezeket az adatokat kell megadni a telón, a talált eszköznél. Ezek után hozzáférsz a megosztott mappákhoz. Ennyi.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#9007) lajki7 válasza belashx (#9006) üzenetére


lajki7
senior tag

Uhh köszi szépen :) le irhatnad részletesen h kell,mert gözöm nincs:p Win8 van a gépen. IPt hol tudom megnezni illetve a modem ip (UPC-s) is kell e irnom stb. Köszi :)

iPhone 11 Pro

(#9008) charlie1975


charlie1975
aktív tag

Kérhetnék egy jó linket az új német romhoz(BMF8)?köszi

[ Szerkesztve ]

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#9009) Ghostman78 válasza charlie1975 (#9008) üzenetére


Ghostman78
senior tag

(#9010) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Véülis ilyen clearplex képernyővédőt rendelt vki, akar rendelni vki?

[link]

ha vki rendelt shipping mennyi volt?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#9011) charlie1975 válasza Ghostman78 (#9009) üzenetére


charlie1975
aktív tag

Köszi ez a sima rom ugye?nem a pre rooted

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#9012) zack válasza s4hu|SyD^ (#9003) üzenetére


zack
nagyúr

Nem találtam changelog-ot...De megnézem még1x.

Ezek a lényeges progik vannak eltávolítva a Super Slim-ből amik jelentéktelenek...

AllSharePlay15.apk
Blurb.apk
ChatON_feature.apk
ChatONV_J.apk
CHS_J_Device_only.apk
Chrome.apk
Dropbox.apk
Earth.apk
Episodes.apk
Flipboard.apk
InteractiveTutorial.apk
Magazines.apk
Match3VS.apk
MusicLiveShare.apk
PickUpTutorial.apk
SamsungBooks.apk
SamsungLearning.apk
SamsungGames.apk
SamsungHub.apk
SHealth2.apk
StoryAlbumWidget.apk
TravelService.apk
TravelWidget.apk
TripAdvisor.apk
YahoonewsPhone2013.apk
YahoostockPhone2013.apk

Build Date: 19.06.2013
Changelist: 917495
Kernel: 3.4.0-917495 (19.06)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9013) rjg válasza Blaise (#8967) üzenetére


rjg
őstag

Android alapfogalmak Főleg az első linket érdemes átolvasni a most kezdő usereknek.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#9014) ._.Dante._.


._.Dante._.
tag

Nem tudom, hogy volt, vagy nem, de nem is számít igazán.
Ma megérkezett független készülékemre a XXUBMEA. :))

(#9015) MunezXBK válasza ._.Dante._. (#9014) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Voda is kitolta. :))

(#9016) kengyel válasza MunezXBK (#9015) üzenetére


kengyel
nagyúr

A T. meg még bővíti :D Jó munkának idő kell :D

kengyel

(#9017) belashx válasza lajki7 (#9007) üzenetére


belashx
senior tag

Nekem is Win8 van.
A hálózati és megosztási központban kell eszerint a kép szerint beállítani. (az elérési út ott van az ablak tetején)
Mappákat az intézőben is meg tudsz osztani. (jobb klikk/megosztás ezzel/otthoni csoport)

Nem tudom, hogy az otthoni csoport alapból be van-e kapcsolva, engedélyezve van-e, majd kiderül. :)

Az ES File Explorerben, a LAN oldalon nyomj rá a keresésre, elvileg megtalálja a géped (gondolom ilyenkor az IP-címet már nem kell beírni. Ha mégis, akkor azt a server ablakba.) Username az a Windows-os felhasználóneved, Password a hozzá tartozó jelszó. A Display as, meg, hogy milyen néven írja ki az ES.

Fix IP címet is be kéne állítani a routeren az eszközöeidnek, mert nem valószínű, hogy mindig ugyanazt kapják, és akkor nem fog tudni csatlakozni/újra kell keresni, menteni.

Remélem így már menni fog. :))

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#9018) Bilux válasza kengyel (#9016) üzenetére


Bilux
veterán

A rosszhoz megtobb :DDD

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#9019) kengyel válasza Bilux (#9018) üzenetére


kengyel
nagyúr

Pontosan így igaz :D

kengyel

(#9020) lajki7 válasza belashx (#9017) üzenetére


lajki7
senior tag

Köszi szépen :) sokat segitettél! Mondjuk már ki böngésztem a gépen de igy mst már biztos :) köszönöm még1x!

iPhone 11 Pro

(#9021) zseko


zseko
veterán

Kipróbáltam az S4-el ingyen elérhető Vasember3 játékot. Jó nagy tré cucc... :U

HR24.hu

(#9022) joe357 válasza Gizmo94 (#8974) üzenetére


joe357
tag

Na végre valaki leírta. Ezek PDA-k és nem "okostelefon" az az ájfon. Gyorsan kiderül melyik telefon, pl motorola sim nélkül be se kapcsol stb stb

(#9023) belashx válasza lajki7 (#9020) üzenetére


belashx
senior tag

Szívesen.
Csak az előbb néztem rá a fórumra. Örülök, hogy sikerült.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#9024) Poplacsek


Poplacsek
senior tag

Banyek, a mobilnetem egész nap tetű lassú, az ikonon csak "E" betű (ez a 2G?)
Reggel egyszer újraindítást követően egy percig kb H+ ra váltott, akkor szakított, aztán vissza E-re. Sose volt mobilnetem, most van egy hete az új S4-el. Mi lehet a baja, nem hinném, hogy a Telenor egész nap nem képes szolgáltatni, mert akkor itt már mindenki anyázna?

MF4 prerooted deodexed superslim rom volt rajta pár napja, ma du meg feltettem az MF8-ast ugyanebből, de azzal is ugyanez a helyzet. A net csomag meg "mobile online flexi", ami korlátlan.

[ Szerkesztve ]

(#9025) Gizmo94 válasza zola- (#9005) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem gyűjti. Néha megtörölgetem wd40-es ruhával és siklik rajta az ujjam. Nincs fólia, sosem volt, utálom.

(#9026) joe357 válasza Gizmo94 (#9025) üzenetére


joe357
tag

Ha most komolyan írod akkor azért óvatosan vele, nekem megmattult tőle a gixerem eloxált féknyerge mikor befújtam egy csavart és ráfolyt. Azóta fényezés közelébe nem viszem, petroleum és társai csodákta képese, no meg a telefonomon nem szagolnám hiába édeskés az illata.

(#9027) lajki7 válasza belashx (#9023) üzenetére


lajki7
senior tag

Ha rá megyek a meghajtora C,D vagy E akkor ezt dobja ki .... kep Nem értem én ezt...

iPhone 11 Pro

(#9028) zola- válasza Gizmo94 (#9025) üzenetére


zola-
őstag

Amugy most tutira a wd40 olajzospray-rol beszelunk?

(#9029) zack válasza belashx (#9017) üzenetére


zack
nagyúr

Azt véletlenül nem tudod, Total Commanderhez melyik plugin-t töltsem le? Van FTP Plugin, LAN plugin, és WebDAV plugin meg SFTP (secure FTP) beta is.

(#9025) Gizmo94

WD40? Nem hangzik rosszul, csak egy gondom van ezzel. Nem erre a terültre szánták...Nincs benne semmi olyan vegyület ami károsíthatja a GG-t? :U Van itthon, de amíg ez ki nem derül, maradok az üvegtisztítónál (Topdrive Glass Cleaner).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9030) Gizmo94 válasza joe357 (#9026) üzenetére


Gizmo94
veterán

Komolyan írom, és zola igen, arról a kék-sárga wd40-ről... A fényezés is más, és az edzett üveg is más.. Amikor s3 nál cseréltem üveget, azzal szedtem le a végén a ragasztót, mert láttam youtube-on, hogy fasza. Akkor jöttem rá, hogy jót tesz az üvegnek. :)

zack Nem csinál vele az égvilágon semmit, hagy rajta egy bevonatot, amitől könnyebben siklik rajta az ujjad, meg nem ül meg rajta úgy a por. Amúgy nincs sok értelme használni, mert csodát nem tesz. De ártani egyáltalán nem árt neki.

[ Szerkesztve ]

(#9031) belashx válasza zack (#9029) üzenetére


belashx
senior tag

A leírása alapján a LAN-plugin-t, de mindjárt kipróbálom.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#9032) zack válasza belashx (#9031) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi! :R

(#9030) Gizmo94

Ok. Lehet kipróbálom. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9033) belashx válasza zack (#9032) üzenetére


belashx
senior tag

Lehet csak nálam, de ez tetű lassú, és alig akar működni. Odáig eljutok(néha), hogy látom a megosztott mappákat, de bele még egyikbe sem lépett. :F

Azt mindig is meg akartam kérdezni a társaságtól, hogy miért/miben jobb pl. a Root explorer (ami fizetős), mint az ES File Explorer. Én már Spica óta ezt használom, igaz ebben nem lehet egyszerre 2 helyet látni (a'la Total Commander), de itt ne mis érzem fontosnak.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#9034) charlie1975


charlie1975
aktív tag

nálam sem a hotfile ról sem a megáról nem jön le a rom nincs dropboxos linketek vagy valami működő?nagyon megköszönném

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#9035) zack válasza charlie1975 (#9034) üzenetére


zack
nagyúr

Ha van időd én feltöltöm neked. Melyik kell? A sima vagy a Slim?

(#9033) belashx

Kipróbálom. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9036) makra79


makra79
csendes tag

Sziasztok hátha van akit érdekel :) Megjelent a Samsung Galaxy S4 Developer Edition
[link]

(#9037) zack válasza makra79 (#9036) üzenetére


zack
nagyúr

Akkor napok kérdése a várva várt Vanilla ROM. :))
Ezt az MF8-at be se lakom. Nincs értelme.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9038) buborekosviz


buborekosviz
tag

Pici segítséget szeretnék kérni! Romolás előtt állok és felmerült pár kérdés a sok olvasgatás után!

T-nél vásárolt S4esem van ME2 stock rommal és vagy Omega romot vagy a Pre-Rooted Stock romot szeretnék feltenni XDArol

Omega ha jól értelmeztem kimenti az előző rombol a CSC kódot és azt állítja be?

A Pre-Rootedből meg multi CSCt kell telepítsek hogy ne változzom meg a CSC?

Kicsit összekavarodtam a CSC és product code fogalmában :B

(#9039) netcore válasza joe357 (#9022) üzenetére


netcore
tag

nekem van motorola is és simán megy sim nélkül....

Üdv Laci

(#9040) zack válasza belashx (#9033) üzenetére


zack
nagyúr

Én még idáig se jutok. :F Feltettem, de fogalmam sincs a routerben kell e valamit állítanom vagy sem. :U
Csatlakozni mindenesetre nem tud. Lehet azért, mert nincs jelszó védettség a felhasználónevemhez? Hát...Ezért biztos nem fogok beállítani jelszót. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9041) kali válasza buborekosviz (#9038) üzenetére


kali
legenda

nem hiszem, hogy alapban adott olyan multi csc, amiben van szolgáltatós product code.

(#9042) belashx válasza zack (#9040) üzenetére


belashx
senior tag

Jelszó mindenképp kell. Ha nem lenne, boldog-boldogtalan hozzá tudna kapcsolódni.
Lehet, hogy valamiféleképp ki lehet kerülni, de ez már Windows-téma.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#9043) zack válasza belashx (#9042) üzenetére


zack
nagyúr

Akkor ezt ki is hagyom így. Ez macerásabb, mint OTG-t használni. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9044) tesopapa válasza charlie1975 (#9034) üzenetére


tesopapa
aktív tag

(#9045) buborekosviz válasza kali (#9041) üzenetére


buborekosviz
tag

igen valami hasonlóra számítottam

akkor bele kell törődnöm remélem ha gariztatni kell akkor vissza tudom majd állítani

(#9046) Dasfaf válasza szaboba2 (#8928) üzenetére


Dasfaf
tag

Azt nem tudom én biztos nem raktam fel, barátnőm lehet a ludas, mert van , hogy elcseni.. :D

(#9047) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Jelentem product kódom ismét a gyári :) XEH

Az alábbi segítség alapján:

"rakd fel odinnal a repartos romot, rootold ezzel CF auto root kicsomagolod odinnal pdahoz berakod, playbol letöltöd a csc changert ezzel root módba tudod xeh-ra állítani (vigyázz ez factory resetet csinál minden törlödik) letöltöd a legfrissebb triangle awayt, nullázod a számlálót, újra felrakod a repartos romot ez lepucolja a root nyomait, ilyenkor már marad az xeh pc kód"

És kész is :)

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget az ötleteket és a biztatást.

Külön köszönet migabi24 fórum társnak, ő foglalta össze nekem így a fenti leírást.

Most már Mea is van Xeh is van és nem kevés tapasztalatot szereztem :) plusz EFS lementve.

Mindenkinek jó éjt

(#9048) zseko válasza zack (#9040) üzenetére


zseko
veterán

Ahogy mondod, azért nem csatlakozik, mert nincs jelszó beállítva a felhasználónévhez, ahhoz hogy lehessen használni, vagy kell jelszó, vagy ki kell kapcsolni a jelszóval védett megosztást. Mert azt nem lehet, hogy jelszó nélkül jelentkezek be, de jelszóval van megosztva egy mappa, mert az úgy túl egyszerű lenne :((( Sőt, nekünk itthon van egy kis lan hálózat több haverral (cca. 10 gép 6 házban), és ha azt szeretném hogy pl. az x mappához csak A, az y-hoz csak B, és mondjuk a z-hez meg csak C és D férhet hozzá, akkor annyi felhasználót kell felvennem a saját gépemre amennyi ember van. Hogy most itt 10-en vagyunk akkor akár annyit... És lehet szabályozni hogy ki mihez férhet hozzá a megosztásból, így persze az azonnali win belépést buktam, de kis buherálással azért megoldható. Az Otthoni csoport ezt könnyítené meg, ha azt tenné, de én még nem jöttem rá a mikéntjére...

HR24.hu

(#9049) zack válasza zseko (#9048) üzenetére


zack
nagyúr

Marad a WiFi File Transfer Pro, OTG kábel kombó... ;)
Ezek a dolgok eléggé gyerekcipőben járnak még. :F Szenvedni, meg órákat tölteni a gép előtt a megoldásokat keresve..Ennyit nekem nem ér meg ez a funkció.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9050) Zolom89


Zolom89
senior tag

Hát gyerekek ez a telefon nem az én világom. Igaz az új romokkal használhatóbb mint amivel kijöttek, de valahogy nem jött be. Szóval ha valaki megszeretné lepni barátját/bnőjét vagy esetleg magát egy fehér vodással az írjon rám.

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.