Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52701) echterion válasza dilipok (#52699) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát, átnyálaztam az első hsz-t, de ott nem találtam ilyet. Vannak esetleg ajánlott boltok, ahol megbízhatóak és jó áraik is vannak, esetleg rendszeres akcióik is vannak?

**********

(#52702) zzola válasza echterion (#52701) üzenetére


zzola
félisten

Általában ingyen, vagy 1-2 font a postadíj. zavvi.com, game.co.uk....stb
US fiókhoz (PS4) én innen rendeltem.

[ Szerkesztve ]

(#52703) echterion válasza zzola (#52702) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi, elrakom ezeket. :R

**********

(#52704) Xmodule


Xmodule
őstag

akinek meg van a diablo3 attol kerdem hogy ps3as verziora is jott a nagy patch mint pcn?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#52705) ldave válasza Xmodule (#52704) üzenetére


ldave
félisten

Nem, mert a PS3-as kiadás már nagyrészt tartalmazta azt a loot rendszert, amit PC-n a 2.0-val hoztak be. Engem az aggaszt egyelőre, hogy a kiegről nincs semmi hír, hogy jön-e még PS3-ra vagy már csak PS4-re készül el.

A Slime draws near! Command?

(#52706) Baaraanz válasza ldave (#52705) üzenetére


Baaraanz
tag

Dehogynincs.

Acts I-V will be wrapped together into one incredible and action-packed adventure when Diablo® III: Ultimate Evil Edition™ arrives on the PlayStation® 4!

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#52707) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

Olvasgattam a PS+-al kapcsolatban,de azt konkrétan sehol nem találtam meg,hogy azok a játékok amik már voltak ingyenesek azok egyszer még lehetnek újra ingyenesek?...Gondolkozom,hogy PS exclusive játékok miatt veszek egyet egy PS+-al egyetembe,de nem tudom,hogy több volt PS+ játékra várjak-e,hogy még megtalálható lesz,vagy annak már lőttek?

Elnézést,ha ez már volt kérdés nem akadtam rá eddig. Előre is köszönöm válaszotok :)

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#52708) ldave válasza Baaraanz (#52706) üzenetére


ldave
félisten

És ebben hol írnak PS3-ról?

A Slime draws near! Command?

(#52709) james001 válasza Petya2900XT (#52707) üzenetére


james001
veterán

Nem hiszem hogy már azok lesznek,hisz akiknek már megvannak az adott játékok azokkal nem kicsit csesznének ki :D Én is azért örülnék egy-két régi plus-os játéknak ha újra lenne de biztos nem fogják újra felrakni őket.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52710) Baaraanz válasza ldave (#52708) üzenetére


Baaraanz
tag

Sehol, válasz a kérdésedre, csak PS4-re jön a RoS más néven. PS3-ra semmi.

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#52711) leslieke válasza Xmodule (#52704) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem jött patch. Egyszer - kb. egy hónappal a megjelenés után - jött egy kisebb frissítés, azóta semmi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#52712) leslieke válasza Baaraanz (#52710) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy PS3-ra ne jöhetne.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#52713) toza válasza toza (#52567) üzenetére


toza
senior tag

tekintve h senki nem valaszolt, vettem egy e3 drajvot es megcsinalom magam..koszonom a szepen...

szegyen a futas,de faraszto...

(#52714) echterion válasza james001 (#52709) üzenetére


echterion
nagyúr

Hol lehet megnézni, hogy mik lesznek ezek az "ingyenes" játékok? Illetve milyen sűrűséggel váltogatják egymást?

**********

(#52715) Brian_GT válasza echterion (#52714) üzenetére


Brian_GT
őstag

sűrűség mindig konstans...havonta frissítik...és általában elég beírod google-be mindig, hogy psn plus 2014 és a hónap, kidob 5000 oldalt: de pl a mostanira egy példa:

PSN Plus 2014 April

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#52716) boost válasza echterion (#52714) üzenetére


boost
addikt

(#52717) echterion válasza boost (#52716) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek. :R

**********

(#52718) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Sziasztok!

Használtan gondolkodom PS3 beszerzésén. Ahogy nézem, csak a 25-30 körüli FAT jöhetne szóba. Ezek mennyire melegednek? Mennyire hajlamos a meghibásodásra? Mennyire ajánlott?

Túl sokat egyhuzamban nem használnám, ha ez számít.

Köszönöm!

(#52719) boost válasza KisTücsök (#52718) üzenetére


boost
addikt

Az nem baj, ha te túl sokat nem használnád, de a FAT gépeket már nem szabad venni. Előtted már eleget használták őket. zsákbamcska, hogy melyiket hengerelték újra, és dobják gyorsan piacra,hogy 1-3 hónap múlva megint elfüstöljön. A legfiatalabb FAT gép is már 5 éves, mert 2009ben jött ki a Slim széria, ami már megbízhatónak számít. A FAT gépekkel sok gond volt. Nem annyi, mint a 360-val, de ennél is rendszeres, hogy elpukkan a grafikus csip pár év után.

[ Szerkesztve ]

(#52720) KisTücsök válasza boost (#52719) üzenetére


KisTücsök
addikt

Köszönöm!

Akkor passzolom, nem ér annyit.

Nézegettem, 35-től már van Slim. Az mehet? Vagy tényleg nem érdemes a super slim alá adni?

(#52721) boost válasza KisTücsök (#52720) üzenetére


boost
addikt

A Slimrol, meg a SSrol még nem hallottam szériahibákt. Szerintem a 35 jó, ha türelmes vagy, annyiért SS-t is kapsz.44 a vadiúj SS.

[ Szerkesztve ]

(#52722) DonCosta válasza KisTücsök (#52720) üzenetére


DonCosta
tag

Nézz szét a Hardveraprón, mert lehet kapni SuperSlimet is kb annyiért (én 2 hónapja vettem 36-ért), de van Slim 30-ért is.

(#52723) boost válasza DonCosta (#52722) üzenetére


boost
addikt

èn is egy hónapja fontolgattam, hogy 4-esrol PS3-ra váltok, és én is találtam akkor 35ért 2-3 hónapos garisat.

(#52724) KisTücsök válasza boost (#52721) üzenetére


KisTücsök
addikt

Értem. Köszönöm!

DonCosta: Ohh. Már ennyiért is? Néhány hónapja nézegettem utoljára, akkor még nem igen volt. Meg most csak gyorsan átfutottam, de ami 30 fölött csak ritkán pillantottam rá. Köszönöm!

Akkor megy még egy kis gyűjtés, aztán benevezek egyre.

Még egy kérdés: A PS4-re megjelenő exklúzívokat PS3-ra kiadják? Az új generációs konzollal kapcsolatban nagyon nem vagyok képben.

szgergely: Mármint PS4-ről? Nem jött be?

[ Szerkesztve ]

(#52725) erahurka válasza KisTücsök (#52724) üzenetére


erahurka
félisten

Nem fogják kiadni a PS4 exkluzívokat PS3-ra.

(#52726) Brian_GT válasza KisTücsök (#52724) üzenetére


Brian_GT
őstag

Inkább pont fordítva alakul a piac most...azok a játékok amik hatalmas exkluzív siker volt ps3-on azt igyekeznek áttolni PS4-re... lásd Last of Us, GTA5 ( jó ő nem exkluzív ) ... Tomb Raider ( jó ő nem is exkluzív meg nem is volt akkora siker, de sztem jó játék lett ) ... szóval lehet hogy amíg nem indul be annyira a PS4 szekere, addig lesz több játék áthozva... ez max sztem ez a fél év...utána jön már mindenből a next gen.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#52727) boost válasza KisTücsök (#52724) üzenetére


boost
addikt

Korai vásárlás volt. Nem bántam meg, hogy megvettem, mert amit azon játszok, az tényleg szép, pl AC4, inkább azt bánom, hogy eladtam a PS3-amat. Bár 52ért vitték el, szóval nem jártam rosszul.

(#52728) james001


james001
veterán

Ez a Hotline Miami egy WTF játék... Olyan mintha egy csomó drogos csinálta volna a játékot :C

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52729) crue válasza james001 (#52728) üzenetére


crue
őstag

Ráadásul rohadt nehéz is. Legalábbis rá kell hangolódni a játékmenetre mert nem egy szokványos játék.

(#52730) james001 válasza crue (#52729) üzenetére


james001
veterán

Hát igen meg amúgy is nincs semmi életerő csíkod van ilyesmi,egy ütés/lövés és meghalsz.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52731) Injun


Injun
aktív tag

Hogyan lehet Diablo 3-ban online beszállni másokhoz játszani?Persze ismeretlenekhez.Köszi,ha valaki tudja a választ.

(#52732) leslieke válasza Injun (#52731) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Quick mode a menüpont neve, ha jól emlékszem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#52733) ldave válasza Injun (#52731) üzenetére


ldave
félisten

Sajna rengeteg a csaló :(

A Slime draws near! Command?

(#52734) t256 válasza KisTücsök (#52720) üzenetére


t256
őstag

Én pár napja vettem Slimet. Nem bántam meg. A Superslim anygaminőségre nem tetszik. Valamint az sem, hogy "felültöltős". A fatre mindenki azt mondja, hogy időzített bomba.
Keress slimet módosítás nélkül jó állapotú controllerrel.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#52735) cyberkind


cyberkind
félisten

Én még most sem hiszem el hogy a Naughty Dog ezt kitudta hozni egy 8 éves gépből, több mint csoda, szép, jó, remekmű. :Y

Paranormal Cocktivity

(#52736) erahurka válasza t256 (#52734) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem pont ez a slimes beszippantás nem tetszik. Valami kosz beragad oda az egyik szivacsra, annyi mindennek amit beteszel.

(#52737) zzola válasza t256 (#52734) üzenetére


zzola
félisten

Nekem tavaly volt már SS. Én nem vennék slim-et, nem tetszetős. Persze ez ízlés kérdése, de technikailag teljesen rendben van a SS is... :)

(#52738) echterion válasza cyberkind (#52735) üzenetére


echterion
nagyúr

Öööö, miről is van szó?

**********

(#52739) erahurka válasza echterion (#52738) üzenetére


erahurka
félisten

Gondolom The Last of Us.

(#52740) eddie17 válasza erahurka (#52739) üzenetére


eddie17
addikt

De lehet akár Uncharted is. Mindkettő feszegeti a kis szerény hardverért a PS3-nak.

(#52741) szasanyi válasza zzola (#52737) üzenetére


szasanyi
félisten

...de technikailag teljesen rendben van a SS... - így is mondhatjuk, bár ez igaz is meg nem is. Ti. gusztustalanul ki van spórolva belőle az anyag és a minőség egyaránt. Mint mondtam korábban, ha többet spóroltak volna akkor az újjaddal pörgetnéd a lemezt. :U

[ Szerkesztve ]

(#52742) echterion válasza erahurka (#52739) üzenetére


echterion
nagyúr

Arra én is kíváncsi leszek majd. De először a FF X / X-2 remaster-t fogom belökni a gépbe. Már tűkön ülök, jövő héten megyek a MM-ba megvenni. Tegnap voltam Auchan-ban, ott felemelték az árát 69990-re (44990 volt tegnapelőtt még). Ráadásul jövő héten ingyé' hitel lesz MM-ben a Sony cuccokra, így ha nem emelik fel az árát, akkor onnan veszem. Ha felemelik, akkor kénytelen leszek netről kp-ért beszerezni.

(#52741) szasanyi: Öcsém gépe volt nálam egy darabig, nekem nem volt bajom a felhasznált anyagokkal. De lehet, csak igénytelen vagyok erre, mert én úgy gondolom, hogy ha funkcionálisan rendben lesz(nem törik el könnyen), akkor nekem megteszi arra a pár másodpercre, míg berakom a lemezt.

[ Szerkesztve ]

**********

(#52743) zzola válasza szasanyi (#52741) üzenetére


zzola
félisten

Ha nem romlik el egyhamar, engem nem érdekel, mennyi anyag van benne...
Ez a tendencia minden szegmensben igaz sajnos...

(#52744) Elims


Elims
veterán

LDave,Dilipok,James,többiek: biztos vagyok benne,hogy ti vettetek már egy "pár" játékot a store-ból.Ha jól tudom akkor ehhez vmennyi feltöltés kell a store-os számládon -ha bankkártyával fizetsz akkor sem a pontos összeget veszi le-.Ilyen vásárlás után maradt vmennyi a store-os számlátokon,eddig mennyi volt a maximum idő amíg nem piszkáltátok meg azt az összeget.
Egy évet kibírhat rajta a pénz?Nem nullázódik vmikor?

Vmint kigondoltam mégvmit..vettem egy éves ps+ előfizetést+egy pár darab 6000Ft-os feltöltést -elég jó áron...-,ebből most beaktíváltam az egy évest+2db. 6000Ft-ost (nem mertem többet).
Azt írtátok,hogy egy ilyen egy éves ps+ két gépen lehet max. egyszerre,a feltöltés is lehet két gépen?

Supercow: mi a helyzet a dologgal?Szóltál nekik?

(#52745) #49155328 válasza Elims (#52744) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ha bankkártyával fizetsz a pontos árat veszi le nem kell töltögetni.
Ami összeg rajta van az nem nullázódik.
Nem bank ez hogy eltüntessék, mindenféle tételekkel. :D
Két gépen meglehet osztani bármit.
Mármint milyen feltöltést megosztani :F

(#52746) Nomad1313


Nomad1313
újonc

Valaki Crysis 3 multizik? Nevem: s12345556666

(#52747) james001 válasza Elims (#52744) üzenetére


james001
veterán

Az adott profilra amire feltöltötted a pénzt azt megtudod osztani még1 gépen ugyanúgy. Csak ugye azzal oszd meg akiben megbízol :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52748) Elims válasza #49155328 (#52745) üzenetére


Elims
veterán

Nagyon köszönöm!! :-)
Ez 100%? Maradhat rajta nyugodtan a pénz?
Lehet kapni a store-hoz bizonyos összegű feltöltéseket,ha nem akarsz bankkártyával fizetni,ennek a pénznek a megosztására gondolok.

James: csak az adott profilról lehet megosztani?
Úgy nem,hogy megadom itt nektek a kódokat és egy vki be tudná aktíválni rajtam kivül?

(#52749) james001 válasza Elims (#52748) üzenetére


james001
veterán

Egy kódot csak egyszer tudsz beaktiválni csak egy profilra. Mondjuk ez elég egyértelmű,vagy nem értem mire gondolsz.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52750) dani3l válasza #49155328 (#52745) üzenetére


dani3l
őstag

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.