Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52151) boost


boost
addikt

Oh, látom a P5 csak legkorábban jövo" ilyenkor jön. Addig még a kukában is találok kis túlzással PS3-at. a FFX HD-t sajnálom, de ez van. Marad a PS4.

(#52152) james001


james001
veterán

Mostanában játszom a Castlevania Lords of Shadow-al (első résszel),de elég nagy csalódás. Két nagy bajom van vele igazán,az egyik a baromi nagy koppintás érzet,néhol már annyira érződik hogy a God of War-t másolták le,hogy az már fáj. Oké hogy valamiből "építkezni" kell,de akkor is.
A másik hogy eddig nem kaptam semmi más fegyvert vagy egy komolyabb mágiát,kicsit már unalmas a láncos kereszt. Klasszikus Castlevania fegyver azt tudom,de egy kardot vagy valamit dobhatna (amúgy már chapter 6-7 körül vagyok asszem).
Ja meg a sok quick time event is idegesítő...
Na mindegy amúgy eddig a látvány nagyon szép,ahhoz képest hogy 2010-es játék,nagyon jó a grafika. Végigviszem aztán jöhet a 2. rész,remélem az jobb lesz.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52153) eddie17


eddie17
addikt

Na én szerintem végeztem a PS3 eszetlenkedéssel.
Ha van plus-om, át lehet írni a profilt új email címre? ID-m nem érdekel, csak az email címem nem akarom adni.

(#52154) dilipok válasza james001 (#52152) üzenetére


dilipok
veterán

hasonlot varj. A tortenet es a harcok nekem nagyon tetszettek. Szerintem nehezebb is mint a gow3 v ascension (amit en kulon ertekeltem, bar nehany helyen meg tudtam ragadni)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#52155) james001 válasza dilipok (#52154) üzenetére


james001
veterán

Mondjuk a puzzle-ök eddig jók voltak,meg a boss-ok is,bár azokban csak az volt a nehéz hogy kevés életem volt,azok a fránya zöld drágakövek rohadtul el vannak dugva a pályákon :D Pedig én a minden sarkot átkutató ember vagyok.
A két titánról az elején amúgy a Shadow of the Colossus jutott eszembe,de ezek könnyebbek voltak :D
A 2-ben már nyílt világ lesz? Már nem GoW kópia lesz,hanem Darksiders? ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52156) Elims válasza eddie17 (#52153) üzenetére


Elims
veterán

Miért?? :-/
Vhol azt olvastam,higy át lehet írni vagy íratni.

(#52157) A`rpi válasza eddie17 (#52153) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Persze át tudod írni az E-mail címed itt:

[link]

Vagy akár PS3 felületén is, Account management-en belül.

[ Szerkesztve ]

(#52158) eddie17 válasza A`rpi (#52157) üzenetére


eddie17
addikt

Köszönöm.

Elims: csak ideges voltam, hirtelen felindulás. Talán még marad a gép... De a GT6 megy cserére. Kormány nélkül értelmetlen, ez nem forza (nekem ez sajnos). Kormányt meg nem veszek, bár majdnem vettem... De alig használnám. Valahogy a ps joy sem áll kézre. Túl sokáig voltam redmondi. :)

(#52159) boost válasza eddie17 (#52158) üzenetére


boost
addikt

Óh, én a mai napig bánom, hogy lecseréltem PS4-re. Tele lennék fasza ingyen játékokkal, így meg marad nekem a bf4 az ősz végéig, mig nem jönnek a normális, tartalmas, nem MMO címek.

(#52160) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

úgy alakult, h át kell rendeznem a TV környékét és a ps3 slimemet csak állítva tudom elképzelni a környezetben
- milyen tartót ajánlanátok?
- mennyire tartja stabilan a gépet? (macska veszély. nem borogatós fajta, de nekinyomhatja a pofiját :DDD )
- működés szempontjából mennyire nem ajánlott így használni? (többnyire hdd-ről játszok, ritkán BD-ről)

(#52161) jookomak válasza james001 (#52152) üzenetére


jookomak
őstag

Ugyanígy voltam a Dante's Inferno-val. Fél óra után ment a levesbe, a gow a legjobb megállapítással. Ez a baj, ha kipróbálod a kategória legjobbját, akkor utána már nem az igazi egy gyengébb játék, ami alapvetően nem lenne rossz, csak hát na.

(#52162) Edgeri válasza jookomak (#52161) üzenetére


Edgeri
senior tag

Szerintem semmi baj nincs a Dante's Infernoval, kár a körtét az almához hasonlítani. Személy szerint nekem nagy kedvencem a témaválasztás miatt, no meg annak aki elolvasta ezen Dante művet, vagy a hasonszőrű Gyehennát, kifejezetten érdekes is. Én meg pont a klasszikus görög mitológiát tartom elcsépeltnek, ezért sem jön be a GOW, még ha elég jó is. De nem vagyunk egyformák (hála ég).

Üdv, Edgeri

(#52163) pomk válasza Sanyi.mTs (#52160) üzenetére


pomk
őstag

Nálam simán a talpán van, mindenféle tartó nélkül. Igaz nálam nincs macska. :))

(#52164) dilipok válasza Edgeri (#52162) üzenetére


dilipok
veterán

ugyanez a velemenyem, kiveve a gow-ra vonatkozo reszt :)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#52165) erahurka válasza pomk (#52163) üzenetére


erahurka
félisten

Isten óvja azt a Slimet! :Y

[ Szerkesztve ]

(#52166) ldave válasza pomk (#52163) üzenetére


ldave
félisten

Én is így tartom, már több mint 2 éve, eddig egyszer dőlt el, de akkor a huzat miatt (függöny beleakadt) :)

A Slime draws near! Command?

(#52167) boost


boost
addikt

na, már találtam is itthon egy merevlemezt a leendő PS3 12GB-omba. :D PS3, jövök.... :D PS4 meg megy a szekrény tetejére.

Ahogy nézem, mostanság egy új 12GB-os PS3at éri meg a legjoibban megvenni, nem? 44ezer. Használtan se adnak ennél sokkal oclsóbban gépet, csak legalább 2-3 éveseket.

[ Szerkesztve ]

(#52168) Elims válasza eddie17 (#52158) üzenetére


Elims
veterán

"Talán még marad a gép..."
Tanulj SzGergely "hibájából". :-)
Csináld akkor a gt5-öt,szerintem nagyon jó. (Ha nem vagy még túl rajta)
Bár leget,hogy az is rossz lenne,az sem forza... Nekem hál'istennek. :-)

Vegytek: Szerintem bárki bármit mond,a winchester-nek vmivel jobb ha függőlegesen áll.Ez csak személyes vélemény..a cd-nek már más talán a helyzet,de ebbe most nem mennék bele.
De valószínű,hogy emiatt nem lesz baja a gépnek.

Szerk.:
SzGergely: attól függ,hogy mennyire gondolkozol időben.Ha úgy fondolod,hogy ez már megmarad akkor azt vedd szerintem,ha csak max.1évre tervezel akkor vegyél egy használt auper slimet 500gb winchester-rel,40e körül már lehet garanciával. Azzal talán jobban járnál.

[ Szerkesztve ]

(#52169) Tegla80 válasza boost (#52167) üzenetére


Tegla80
addikt

Jó az irány és az elképzelés. :C
Van még létjogosultsága a konzolnak!!(még a PS4 mellett is.)
Plusz sztem is csak újban gondolkodj,mert jól fog jönni a gari ha esetleg megint eladnád ;]

Sony® & PlayStation®

(#52170) boost válasza Elims (#52168) üzenetére


boost
addikt

"ha csak max.1évre tervezel akkor vegyél egy használt auper slimet 500gb winchester-rel,40e körül már lehet garanciával. "

Ahogy írtam, merevlemezem van bele, akkor meg nem sajnálNÁM azt a párezret az újért. konkrétan 4ezret. :D Csak még hezitálok, hogy megint egy konzol idehaza..... PS3al (SS, 500GB) szerencsém volt az ősszel, azt anno 52ért elvitték 11 hónaposan, és még messze a legjobb ajánlat volt akkoriban.

[ Szerkesztve ]

(#52171) erahurka


erahurka
félisten

Találtam ebay-en ilyen 5-600 forintokért Beyond: Two Souls-okat. Elvileg németországba szállították őket az Amazonnak de nem kellettek mert csak angolul tudtak.
Szerintetek jól járhatok egy ilyennel? [link]

(#52172) ldave válasza erahurka (#52171) üzenetére


ldave
félisten

Nekem angol (UK export) Beyond-om van és van rajta mindenféle nyelv, szóval eléggé kamu szagú ez a dolog.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#52173) erahurka válasza ldave (#52172) üzenetére


erahurka
félisten

Nem angol vagy neked angol? Ezek szerint a Zavvi féle változaton is van magyar felirat?

(#52174) ldave válasza erahurka (#52173) üzenetére


ldave
félisten

Este megnézem neked biztosra, de úgy rémlik van magyar felirat.

A Slime draws near! Command?

(#52175) ldave válasza ldave (#52174) üzenetére


ldave
félisten

Tessék. Angol kiadás, kint vettem Londonban. Van rajta angol, francia, holland és lengyel szinkron, + cseh, magyar, török és horvát felirat. Német tényleg nincs rajt.

A Slime draws near! Command?

(#52176) TazLeacher válasza ldave (#52175) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Azt nem tudjátok - ha már így szóba került - hogy a GT6-okon csak az itthonin van magyar nyelv? Pont nem egy olyan játék, ami nem játszható magyar nyelv nélkül, de nagyon kipróbálnám, hogy milyen, ha meg már veszem, ezt venném.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#52177) boost válasza erahurka (#52171) üzenetére


boost
addikt

Az jó, csak a shipping az 8 font. :)

(#52178) kohai válasza TazLeacher (#52176) üzenetére


kohai
tag

én uk storeból vettem és van rajta magyar és teljesen jó, bár én is félve egy hét után kapcsoltam csak át magyarra.

(#52179) TazLeacher válasza kohai (#52178) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm, de már nem akarok digitálisra költeni. Sokkal jobban szeretem, de kb. 1 év múlva váltani akarok, akkor meg a dobozos értéknövelő lesz, a digitálissal meg...szóval érted. Zavvin most volt jó áron, végül nem vettem, mert most eléggé kiköltekeztem magam, de igazából ennek az eszemecsérenek a kapcsán jutott eszembe, hogy lehet, hogy azon is van magyar nyelv.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#52180) Elims válasza boost (#52170) üzenetére


Elims
veterán

Teljesen igazad van! :-)

Jer1cho: Van rajta magyar nyelv.
Vhol olvastam vmi szinkront is,de én azt még sehol nem hallottam rajta.
Ha vki tudja és tényleg van rajta,kíváncsi lennék,hogy hol. Felirat persze,van a játékban is.

1.

2.

Szerk.: Benéztem.. :-/ Külföldieken nem tudom,szerintem nincs.LDave-nek szerencséje volt a beyond-dal.
Viszont köszönöm neki,így én is kintről veszem egy előzetes beszélés után az eladóval.

[ Szerkesztve ]

(#52181) TazLeacher válasza Elims (#52180) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ez zavvi-ról van? Mert az tudom, hogy az itthon vásárolton van, de az lett volna a kérdésem, hogy ha kintről veszem, mondjuk UK-ból, zavvi-ról, akkor is van?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#52182) Elims válasza TazLeacher (#52181) üzenetére


Elims
veterán

Nem,ez itthonról van.
Benéztem a kérdésed.. :-/

(#52183) erahurka válasza ldave (#52175) üzenetére


erahurka
félisten

Köszi! :R

(#52184) ldave válasza TazLeacher (#52181) üzenetére


ldave
félisten

Mindjárt megnézem neked, csak valami update-t tol a GT6, pár hete nem játszottam már vele.

A Slime draws near! Command?

(#52185) TazLeacher válasza ldave (#52184) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Neked ezek szerint kintről van?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#52186) ldave válasza TazLeacher (#52185) üzenetére


ldave
félisten

Aha, enyém angol (játékaim 90%-a UK-ból van). Viszont nem találok az options-ben nyelvválasztási lehetőséget. Itt is azt írják, hogy nem minden kiadásban lehetséges, szóval ezek szerint az angolban csak angol nyelv van.

A Slime draws near! Command?

(#52187) TazLeacher válasza ldave (#52186) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

:R

Akkor a Beyond mehet zavviról, de GT nem.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#52188) erahurka válasza TazLeacher (#52187) üzenetére


erahurka
félisten

Egy GT-nél miért olyan fontos a magyar nyelv?

(#52189) Elims válasza erahurka (#52188) üzenetére


Elims
veterán

Bár nem engem kérdeztél,de én is írok rá.. :-)
Szerintem jó ha van,legyen az bármilyen játék.
Mondjuk az is igaz,hogy amíg a gt5-ben -angol- mindent tudtam a beállítások között -és elég jól be lehet lőni egy kocsit-,addig a gt6-ban magyarul el tudom olvasni csak nem nagyon tudom a gt5-tel összehasonlítani a beállításokat,Így kb.az 70-80%-áról értem,hogy mi.

(#52190) TazLeacher válasza erahurka (#52188) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem fontos, de igazán kíváncsivá tett.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#52191) boxgamer12


boxgamer12
csendes tag

Hello, nemrég vettem egy PS3at és feltűnt az animax ikon a TV/Video service-nél . Mivel szeretem az animéket rámentem , letöltetett velem valami cuccot, de nem indult mert az oldal nem megjeleníthető ... Valami instrukció mitcsináljak , vagy egyáltalán működik-e még az Animax player . Előre is köszönöm!:)
Szép napot!

(#52192) dilipok válasza boxgamer12 (#52191) üzenetére


dilipok
veterán

csak UK-ben elerheto az animax... [link]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#52193) james001


james001
veterán

Oddworld: New 'n' Tasty -- Gameplay Trailer
Ez nagyon király lesz,a két régi Abe játék a legkedvencebb játékaim közé tartozik,nagyon jól fest ez a HD verzió :K Mondjuk egy negatívum hogy a képernyő folyamatosan követi Abe-t és nem a retro képváltogatás van,de ez még elnézhető.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52194) Brian_GT válasza james001 (#52193) üzenetére


Brian_GT
őstag

Get Freaky :D :DD :D

Az a kamera legyen a legkevesebb, ha megcsinálják királyul akkor tuti vétel nekem. Min jön?? PSN???

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#52195) james001 válasza Brian_GT (#52194) üzenetére


james001
veterán

Igen csak digitálisan lesz állítólag,viszont pontos dátumot még mindig nem tudni,állítólag nyár,de volt már pletyka májusról is. Alig várom bármikor is jön :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52196) Brian_GT válasza james001 (#52195) üzenetére


Brian_GT
őstag

az tuti..imádom ezeket a feldolgozásokat, mintha ismét gyerekkoromat élném.... Resident 1-2-3..Abe...Kula World...kéne jó kis Driver 1 remake..az de király volt...

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#52197) Bogyi007 válasza james001 (#52193) üzenetére


Bogyi007
veterán

Már csak egy Heart of Darkness remake kellene

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#52198) TazLeacher válasza Bogyi007 (#52197) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

PC-n kb. 5x játszottam végig. Szerintem a mai napig menne zsigerből...Vita-ra megvenném simán holnap.

Más: létezik, hogy a Chrono Cross fent van USA Store-on? Mert UK-n nem látom, de mintha USA-n fent lenne...

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#52199) ldave válasza TazLeacher (#52198) üzenetére


ldave
félisten

Fent van amcsiknál. EU-ban nem adták ki, szerintem azért nincs nálunk. Van Xenogears is amcsi store-ban.

A Slime draws near! Command?

(#52200) Elims válasza james001 (#52193) üzenetére


Elims
veterán

Ez nagyon komoly. :-)
Megvoltunk veszve érte.
Tényleg kár,hogy nem képernyő váltogatás lesz,de a lényeg,hogy lesz! :-)
Simán megveszem.

Köszi James!!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.