Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52401) toza


toza
senior tag

ps3 ban formazott hdd rol lehet adatvisszaallitoval menteseket visszahozni windoz alatt?! es ha igen hova masoljam oket?! koszonom.

szegyen a futas,de faraszto...

(#52402) dilipok válasza toza (#52401) üzenetére


dilipok
veterán

szerintem sehogy. mivel nem is fogja latni a drive tartalmat a pc.

A bootolasra meg csak azt tudom irni, hogy ha te tudod, hogy be kellene bootolnia, akkor minek kerdezted meg, hogy az-e a baja? :F

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#52403) toza válasza dilipok (#52402) üzenetére


toza
senior tag

esakkor mit kell vele csinalni..?

szegyen a futas,de faraszto...

(#52404) toza válasza toza (#52403) üzenetére


toza
senior tag

vagy mitjelent akkor az ha magatol "bekapcsol" ha aram alatt van.?

szegyen a futas,de faraszto...

(#52405) toza válasza toza (#52395) üzenetére


toza
senior tag

annyi tortent kozben h szetszedve felfedeztem h a tapba meno 2 vezetek kozul a feher kicsit meg van nyomoritva.. es megnyomkodtam.. es utanna kikapcsoltam majd be,es ezt kovetoen piros- standby on maradt.felso burkolatot raraktam.. aztan kikapcsoltam hatul.es nyomtam eject gombot,majd bekapscoltam hatul, had porogjon fel a ventilator ugye. de ez nem tortent meg. hanem csak a bluray rom mocorgott keveset.
aztan kikapcsoltam bekapcsoltam hatul,es megint magatol bekapcsolt..
aztan nem ragalt gombokra megint,aztan levettem burkolatot,es megrangattam megint a kabelt ami a tapba megy.. es vissza bukolatot. es bekapcs hatul. es piros maradt,es reagalt mind az elulso powergombra esaz ejectre is pittyent megint,zold lett es pitty. de semmi tobb.. bluray drive sem mozdul tobbe.
ojkor reagal felso bulkolattal gombokra,maskor meg csak ha leveszem...
ennyi roviden...

esetleg tap,tapba meno vezetekek,vagy alaplap bibis.?! nyilvan ha vkinek van hasonlo tapasztalata,vagy megoldasa akkor jelezze legyszives.

[ Szerkesztve ]

szegyen a futas,de faraszto...

(#52406) Elims válasza toza (#52401) üzenetére


Elims
veterán

99%,hogy tudsz visszahozni fájlokat a számítógépben a ps3-ban formázott winchester-ről.
Getdataback a program neve vagy van mégegy,azt holnap megírom.

(#52407) Brian_GT válasza erahurka (#52393) üzenetére


Brian_GT
őstag

a roll backre hibát írt ki mikor lefutott...gondolom korábbi driver eltávolítások stb nem tetszettek neki :) ... de mellette ott volt egy olyan hogy remove... és sikerült :) :) ... jíííííííííííííííí..... végülis félig jött be amit mondtál de rávezettél szóval örök hála... megyek gridezni kicsit vagy rallyzni...jah hogy hajnali 4:45 van... sz**rok bele :D :D

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#52408) zsolics66


zsolics66
csendes tag

Sziasztok!

Angol PSN-en megvettem az 1942: Joint Strike c. játékot.

A gond az,hogy miután elindítom,fekete képernyő aztán lefagy a Ps3 Slim.
Más játékkal nincs ilyen gond,csak ezzel.

Járt már más is igy,vagy tud valaki valami hasznos információval szolgálni?

(#52409) ManUnited


ManUnited
aktív tag

Sziasztok!

Úgy néz ki meghalt a fat 40GB-os PS3-am. :( Tegnap este FIFA 14 közben egyszer csak befagyott a kép, újraindult, felvillant a sárga led egy pillanatra, 3 csipogás aztán piros villogó led. Szóval YLOD. Visszaolvastam itt a fórumban és az olvasottak alapján nem érdemes javíttatni. Ezt jól gondolom? Ebből kifolyólag nézelődtem és találtam két PS3 slimet 120 GB, 160 GB. Ezeket meg szabad venni, a slimek már megbízhatóak? Vagy rá kell menjek egy 500-as super slimre? Néztem még a 12-es super slimet is és azzal kapcsolatban a kérdésem hogy az ebben a laptop-ban található vinyó jó-e a super slimbe?

A segítséget előre is köszönöm,
ManUnited

(#52410) james001 válasza ManUnited (#52409) üzenetére


james001
veterán

Én egy 320as Slimet ajánlok inkább vagy egy 500as S.Slimet,de ha nem töltögetsz a Store-ról akkor jó a 120as is.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52411) ManUnited válasza james001 (#52410) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Eddig a 40-es is elég volt nekem úgyhogy a tárhely nem számít csak a megbízhatóság.

(#52412) erahurka válasza ManUnited (#52409) üzenetére


erahurka
félisten

2.5"-os laptopvinyók belemennek. Ha nincs gari a gépre szerintem ne vedd meg. Euronics most beszámítja a régi géped nézz körül ott is.

(#52413) boost válasza ManUnited (#52411) üzenetére


boost
addikt

Szerintem vegyél egy 12-es SS-et, akár újat, 44ezer forint, és a merevlemezt tedd át a régibo"l, ha kompatibilis vele.

(#52414) toza válasza ManUnited (#52409) üzenetére


toza
senior tag

nyilvan erdemes javitattni,mert joval olscobb mint ujat venni,ami ugyanugy eltud romlani,mert ez az elet rendje.. porzivozzad ki vagy suritett levego megjobb, aztan meg nyomjal kikapscolt ejectgomb nyomvatartos bekapcsolast hatul 1 pittyig ,aztan elenged. es 100 on porog a ventilator.. es neha ez is eleg h rendbe jojjon. van akinek csak ujra kellett pasztazni es evekig jovolt,mas meg ujra golyoztatta 10 korul ,es akkor is jovolt evekig,mas meg vett ps3 slimet es 1 ev alatt ua ugy beszart.. ahogy gondolod persze.

[ Szerkesztve ]

szegyen a futas,de faraszto...

(#52415) toza válasza toza (#52414) üzenetére


toza
senior tag

foleg ha hasznaltat akarsz venni 3 honap garanciaval. akkor annak mar tenyleg semmi ertelme.. ujragolyozok is adnak honapokat,ua ott vagy kb garancuia szempontjabol. meg a 40 gbsed nyilvan 4-5 eves volt mar szoval mast nem is igen lehet varni tolle mint h elfaradjon kicsit. tisztan es jol szellozo hejen kell tartani,meg vannak par forintos ventilator modositasok amivel tudod szuksegesnel jobban jaratni,es akkor biztos kitart sokaig.
persze ahogy jolesik neked.

ezek a hdd k jok egyebkent..

[ Szerkesztve ]

szegyen a futas,de faraszto...

(#52416) Tegla80


Tegla80
addikt

rákèrdezhetek?
mekgájver :DD

Sony® & PlayStation®

(#52417) ldave


ldave
félisten

Próbáltam az I Am Alive demóját és tetszik a játék az alapján. Megéri megvenni a teljes verziót? Jelenleg 4 font, akciósan.

A Slime draws near! Command?

(#52418) eddie17 válasza ldave (#52417) üzenetére


eddie17
addikt

Lehet nagy geci leszek de ha tetszik akkor miért ne érné meg? :)

(#52419) ldave válasza eddie17 (#52418) üzenetére


ldave
félisten

Nincs pénz a PSN számlámon most, töltenem kéne rá, az meg picit macerás :)

A Slime draws near! Command?

(#52420) Elims válasza Tegla80 (#52416) üzenetére


Elims
veterán

:-DDDDD

Toza: azért egy (super) slim jóval megbízhatóbb mint egy fat gép.
Azzal már csinálhat szinte bármit,halottnak a csók.

(#52421) Huroq


Huroq
senior tag

Sziasztok!

Ne haragudjatok ha már felmerült ez a kérdés.
Haverommal van két magyar fő akkunk. Ezen már osztottunk meg egymással játékot.
Most ha US akkon valamelyikünk vásárol egy játékot, akkor azt is megtudjuk egymás között osztani? Tehát a magyar akkal is ugyan úgy tudunk játszani vele?

Előre is köszönöm.

(#52422) ManUnited


ManUnited
aktív tag

Közben voltam a hireltech-nél, azt mondták hogy méltányossági garanciával 42ezerért adnak egy vadi új 120-as slim-et 6 hónap garival. Úgyhogy most super slim 12gb 1év garival vs slim 120gb fél év garival a döntés. Szerintetek?

(#52423) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

The Last of Us - 6.990 Ft

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#52424) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Miért kapom azt szerintetek a plusos Brothers game-nél a főmenüben kint, hogy Brothers - Trial?? Kell hozzá keresni vmi unlockot mint régebben volt 1-2 játéknál vagy passzolom...azt írja instant game, hogy megvettem stb..rá is kerestem de nem találtam unlockot hozzá...

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#52425) crue válasza Brian_GT (#52424) üzenetére


crue
őstag

Nem a demót telepítetted véletlenül? Mert az is van belőle. A teljes verzió az instant game collectionból nem kér unlockot.

(#52426) nuke7 válasza TazLeacher (#52423) üzenetére


nuke7
veterán

megnéztem a trailert... és hát nagyon gáz...

fogadok, hogy majd a kiscsajt kell folyamatosan istápolni, lemarad, beakad, leesik, megölik, elfárad, éhes lesz, stb. stb. stb. mehetsz majd vissza érte, töltheted újra a mentést, csinálhatod az értelmetlen side quest-eket.... :W

:))

majd ha jóval lejjebb megy az ára, talán kipróbálom :U

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#52427) dilipok válasza nuke7 (#52426) üzenetére


dilipok
veterán

fergeteg jo a jatek pedig.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#52428) TazLeacher válasza nuke7 (#52426) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Csak azért nem veszem meg most ennyiért, mert kb. 20 játék vár itt még végigjátszásra. De a listámon rajta van, szerintem nagyon jó játék (lesz, ha egyszer eljutok odáig).

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#52429) ndave92 válasza nuke7 (#52426) üzenetére


ndave92
tag

What the f*ck is your problem, man?! :((
Legkirályabb játék lett PS3-ra! Szerintem az a gáz, hogy egy trailer alapján ítéled el a játékot.
A "kiscsajt" pedig nem kell istápolni. Többször mentett meg a játék során. Ő is be szokott szállni a harcba, nem egy porcelánbaba. Ha ennyire fikázod a PS3-at meg a rá kijött exklúzív címeket (ahogy fentebb is olvastam), akkor menjél az XBOX topikba, ott találsz közönséget az ilyesfajta megjegyzésekre. :K
kkthxbai :R

[ Szerkesztve ]

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#52430) crue válasza nuke7 (#52426) üzenetére


crue
őstag

Végülis csak több mint 200 év játéka díjat nyert, úgyhogy csakis szar lehet. Nem tudom eldönteni, hogy csak trollkodsz vagy tényleg nem hallottál még erről a játékról.

(#52431) james001 válasza crue (#52430) üzenetére


james001
veterán

Ez eddig csak fikázni járt ide szóval valszeg troll :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52432) erahurka válasza TazLeacher (#52423) üzenetére


erahurka
félisten

:Y
De nem panaszkodom mert a 9000 forintot is nagyon nagyon nagyon megérte amiért én szereztem be.

Elkezdtem a Beyond-ot tegnap, eddig elég fura hogy dobálja a jeleneteket és csak lógnak a levegőben, történik valami de semmi következmény se előzmény. Haverom azt mondja majd helyre fognak kerülni a dolgok, ne aggódjak remélem így is lesz.
A fedezékrendszer eddig nagyon tetszik, bár még csak egy helyen kellett használnom. :))

(#52433) Brian_GT válasza crue (#52425) üzenetére


Brian_GT
őstag

onnan töltöttem..illetve netről aktiváltam a letöltést pc-ről..ott meg auto a plusba megyek instant collection-be...mondjuk az az érdekes elindítom sehol sem írja trial...

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#52434) nuke7 válasza crue (#52430) üzenetére


nuke7
veterán

&(#52429) ndave92

hallottam már róla, de a trailer alapján gáz...

(i am alive-ot hagytam abba ami hasonló; mert nevetséges volt, hogy mindenki azonnal meg akart ölni akivel találkoztam... )

igaz, hogy a last of us -ról több jó infó van ... - keresek is egy gameplay trailer-t.

én annyit mondtam, hogy a trailer alapján tűnik gáznak, de majd kipróbálom.
végülis csak az exklúzívok miatt vettem ps3-at :K

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#52435) dilipok válasza nuke7 (#52434) üzenetére


dilipok
veterán

ne hasonlitsd egy only psn v boxon is csak arcade kategoriaban kiadott jatekhoz...

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#52436) nuke7 válasza nuke7 (#52434) üzenetére


nuke7
veterán

háááát... ez alapján se adnék neki sok díjat...
valaki magyarázza már el nekem, hogyha az emberek nagyrésze halott, akkor mi a logika abban, hogy a túlélők se szó, se beszéd megtámadják egymást... :F :F

semmi értelme :(

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#52437) james001


james001
veterán

Amúgy tényleg igazak voltak a pletykák,Sly és PES 14et kapunk plus-osok. Király,még jó hogy már nálam van a Lords of Shadow 2 :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52438) erahurka válasza nuke7 (#52436) üzenetére


erahurka
félisten

Hogy a túlélők túl szeretnének élni? Nincs civilizáció, megszűnt a termelés. Állatokkal nem tudom mi történt lehet kihaltak. Az egyetlen mód az élelemszerzésre ha elvesszük másoktól. Szerinted mindenki haverkodna és vacsizni hívna apokalipszis után?

(#52439) nuke7 válasza erahurka (#52438) üzenetére


nuke7
veterán

teljesen egyértelmű, hogy az újraépítés az egyetlen járható út, mert egy idő után, ha te vagy a legjobb, akkor se lesz kitől elvenni...
és annál nehezebb újraépíteni, minél kevesebb ember marad - annál többet kell dolgozni annak is, aki mondjuk okosabb és ért jobban a dolgokhoz...

ezt megérteni kb. 100-as iq már elég, szerintem az átlag ekörül lehet :U (az okosabbak meg hamarabb rájönnek erre is, mivel általában ők lustábbak is ;) )

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#52440) eddie17 válasza nuke7 (#52439) üzenetére


eddie17
addikt

De nem véletlen, hogy szinte mindegyik ilyen téma beli film\játékban ölik egymást a túlélők. Ha körülnézel a világban rájössz, hogy ehhez nem is kell semmilyen katasztrófa...

[ Szerkesztve ]

(#52441) nuke7 válasza eddie17 (#52440) üzenetére


nuke7
veterán

pont ez az, hogy ehhez nem kell katasztrófa, ott meg volt... :W

nem mondom, hogy nem lennének olyanok, akik megpróbálnak így megélni - de mindenki?! a többség biztos nem ilyen.

az emberek nem hülyülnek el egy csapásra - és töriből megtanulta mindenki, hogy mi volt az előnye a csoportokba szerveződésnek.
Alakulnának termelő kommunák, saját csendőrséggel és bírákkal - cserekereskedelemmel fenntartva magukat és többi ilyen tömörülést, amik később újra városok lesznek.
Nem kell sok idő hozzá, és az ilyen aggresszív fosztogatók megint kisebbségbe szorulnak majd és a többiek életszínvonala messze meghaladja majd az övékét - különösen azért mert a technológiai know-how nem veszik el, csak amit eddig épített az ember (és abból se minden :P )

szóval egyszóval: hülyeség :K

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#52442) eddie17 válasza nuke7 (#52441) üzenetére


eddie17
addikt

Ok de nem igazan játszottál a játékkal. Ott sem mindenki ilyen. ;) Bár én is csak a felénél járok, úgy hogy senki se toljon ide spoiler-t. :D

(#52443) ndave92 válasza eddie17 (#52442) üzenetére


ndave92
tag

A végén kiderül, hogy Joel pedofil! :Y
Nyugi, nem is... :U

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#52444) eddie17 válasza ndave92 (#52443) üzenetére


eddie17
addikt

Mindig is gyanús volt...

(#52445) toza válasza eddie17 (#52442) üzenetére


toza
senior tag

rengeteg unalmas setaltatos resz van.. nem kell csinalni semmit ,csak lassan menni amig masik karakter magyaraz baromsagokat.. = fos..

szegyen a futas,de faraszto...

(#52446) toza válasza Elims (#52420) üzenetére


toza
senior tag

superslim 1 eves.. nem olvas lemezt.. tenyleg megbizhatobb ja.. mar 7 ezer korul is ujra golyoznak,ahol a regi,rosszminosegu kotest cserelik jominosegure,meg takaritjak. olyanmintha zsir uj volna, 3 honap garival.. szvsz inkabb a 7 k mint 42 k 6 honap garanciaval.. nemveletlen 6 honap az a garancia sem.. ahogy laptopok is 1 evre voltak mindig is.. azok is okkal nyilvan.

szegyen a futas,de faraszto...

(#52447) Elims válasza Huroq (#52421) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Szerintem igen,tudtok játszani.

Találtam egy eladó 1éves magyar ps+ előfizetést 10e Ft-ért.
Megfordult a fejemben... :-)

Nuke: Én trailer alapján vettem meg kb. egy hete Innen.
Kb. 3-4órát játszottam vele.Az igazság az,hogy olyan grafikája van,hogy..nagyon komoly!!Iszonyat kidolgozott,nagyon szép minden részlete viszont maga a játék nekem nem nagyon jött be. :-/Rájöttem,hogy megváltozott az igényem.Vmikor Ps1/ps2/gc/és dc-n sok resident evil-lel játszottam,kedveltem ezt a műfajt,mára már kevésbé. (majdhogynem semnnyire)
Én azt mondom Nuke,ha neked mai napig bejönnek a resident evil és társai,vedd meg ezt a játékot,mert tényleg komoly!!
Én sajnálom rá a pénzt. :-/ Inkább a beyond-ot kellett volna megvenni,ezt meg csak 2-3eFt-os árában talán.
"valaki magyarázza már el nekem, hogyha az emberek nagyrésze halott, akkor mi a logika abban, hogy a túlélők se szó, se beszéd megtámadják egymást..."
Szerintem ez lesz a jövő. Ne legyen igazam.

James: Mindennek ellenére köszönöm az ajánlást! :-) Tudod miről beszélek...
Szerintem Nuke nem direkt "trollkodik" de rühellem ezt :-),értelmesen,nem kóstolgatva írja amit ír.Nem tuskóskodik. Fórumozik. :-)
Szerintem. )

Szerk.:
Toza: "superslim 1 eves.. nem olvas lemezt.."
Kifogtál egy szart. :-/

[ Szerkesztve ]

(#52448) eddie17 válasza toza (#52445) üzenetére


eddie17
addikt

Ok

(#52449) ndave92 válasza toza (#52445) üzenetére


ndave92
tag

Azok azért vannak benne, hogy legyen időd matyizni a grafikára. :K

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#52450) nuke7 válasza ndave92 (#52449) üzenetére


nuke7
veterán

Ez jo :))

https://youtube.com/user/nuke7

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.