Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52451) eddie17 válasza ndave92 (#52449) üzenetére


eddie17
addikt

Hogy nektek soha semmi nem jó...

(#52452) boost válasza nuke7 (#52450) üzenetére


boost
addikt

az elobbi hozzászólásodra annyi spoilert elárulok, hogy a játékban is van olyan közösségek, akik nem egymást gyilkolja, hanem összezárva próbálnak elore jutni. Közössége válogatja, hogy milyen úton teszik ezt. Van aki rablással gyilkolással, van aki építéssel, teremtéssel.

(#52453) james001 válasza eddie17 (#52451) üzenetére


james001
veterán

Ma itt a topikban "troll-kert" van :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52454) Tegla80 válasza james001 (#52453) üzenetére


Tegla80
addikt

Sony® & PlayStation®

(#52455) Elims


Elims
veterán

Nagyon komoly!! :-DDDDDDDDD Beszarás! :-DD

(#52456) nuke7 válasza Elims (#52447) üzenetére


nuke7
veterán

:R
Értem. Nos, a RE sorozat kimaradt, az ötödik résszel volt egy gyenge próbálkozásom pc demót illetően, de nem fogott meg. Ellenben a fahreinheit!! (elvileg Ápr. 7. előtt itt is lesz nálam Zavvi-ról a beyond :DDD )
Heavy Rain meg konzolok szervizétől akciósan :U

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#52457) toza válasza ndave92 (#52449) üzenetére


toza
senior tag

annyira azert nem gyomoru.. en toltes kozben szoktam rarantani,a fekete kepernyore egyebkent..

szegyen a futas,de faraszto...

(#52458) eddie17


eddie17
addikt

Komolyan már nem merek elolvasni egy hsz-t sem. :D
Fene a szátokat már.

(#52459) eddie17


eddie17
addikt

De hogy legyen valami értelmes is.
Most már hivatalos!

Jönnek (április 2.)

- Mercenary Kings (PS4)
- Pro Evolution Soccer 2014 (PS3)
- Sly Cooper: Thieves in Time (PS3, PS Vita - cross-buy)
- Hotline Miami (PS3, PS Vita - cross-buy)
- MotoGP 13 (PS Vita)

Mennek (április 2.)

- Dead Nation Apocalypse Edition (PS4)
- Tomb Raider (PS3)
- Borderlands 2 (PS3)
- Smart As (PS Vita)
- Pixeljunk Monsters Ultimate HD (PS Vita)

[ Szerkesztve ]

(#52460) james001


james001
veterán

Nem rossz ez a Castlevania LoS 2,jobb valamivel mint az első volt. Igaz ez a városi környezet érdekes,nem igazán "illik" a Castlevania világába,de azért elviselhető. Az elején jó sok infót nekem dobott,azt se tudtam mivan,de egy biztos volt mindenki Draculát akarta kinyírni :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52461) Brian_GT válasza nuke7 (#52456) üzenetére


Brian_GT
őstag

5. rész pedig kimondottan jó...csak az a baj, hogy ha nem tudod kik a szereplők benne, meg mit csinálnak/csináltak korábban nincs értelme...kb Mass Effect szindróma vagy bármi történet alapú játék... hiába mond bárki mást rá, ha nem tudod ki az a leon vagy chris claire stb... akkor csak egy alap akció tps-t kapsz ami hát mint írtad téged sem fogott meg, mert kell hozzá tudni a story-t...

hála égnek én anno ps1-en elkezdtem és imádom...bár ez a 6 hát...pff :) valóban ez a rész no komment részemről is...számomra a ds3-ról átportolt relevations a 6 :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#52462) zsolics66


zsolics66
csendes tag

Sziasztok!

Angol PSN-en megvettem az 1942: Joint Strike c. játékot.

A gond az,hogy miután elindítom,fekete képernyő aztán lefagy a Ps3 Slim.
Más játékkal nincs ilyen gond,csak ezzel.

Járt már más is igy,vagy tud valaki valami hasznos információval szolgálni?

HOGY VAN AZ,HOGY EGY EREDETI GYÁRI JÁTÉKTÓL LEFAGY A GÉP?!

(#52463) Clark78 válasza zsolics66 (#52462) üzenetére


Clark78
tag

Ezt már próbáltad?:
"i had the same problem about a week ago.for me the problem was with the display setting. for some reason if you adjust the display setting to 720p instead of say 1080p then that appeared to have fixed it (in my case anyway!).try it see if it helps you"

(#52464) Elims válasza eddie17 (#52459) üzenetére


Elims
veterán

Ezt köszönöm!!
Pedig ezt inkább James szokta írogatni..

Brian: Akkor ha még nem próbáltad a last of us-t,tedd meg hamar,mert szerintem a mindent ütő kedvenced lesz. 99%

(#52465) james001 válasza Elims (#52464) üzenetére


james001
veterán

Le is írtam feljebb,csak nem ilyen szépen tartalmasan :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52466) eddie17 válasza james001 (#52465) üzenetére


eddie17
addikt

Tényleg, bocs. Akkor vót má'. :)

(#52467) t256


t256
őstag

Üdv!

Mi kell ahhoz, hogy online Multiplayert tudjak játszani?
Lehet már jövő héten veszek egy PS3 slimet. Ha veszek hozzá egy használt játékot, mondjuk The King Of Fighters 12 vagy Street Fighter 4, akkor elég a PS Network profil, vagy van a játékhoz regisztrációs kód, mint PC játékoknál?
Használt játéknál ezt nagy eséllyel már felhasználták.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#52468) Tegla80 válasza t256 (#52467) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
egy ps3 és a játék,nameg az internyet ;]
de komolyra fordítva ,semmi kód nem kell csak maga a game.Csinálsz 1 accountot és játszol.
( vannak még kivétel játékok is amikhez kellhet,de pl EA nál már eltörölték, így ami kéri ahhoz a store-ból lekapod a free-t és go.)
oldal tetején az "összefoglaló" sok okos dolgot rejt. ;)
(de ha lenne további kérdésed,az is jöhet nyugodtan )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#52469) t256 válasza Tegla80 (#52468) üzenetére


t256
őstag

Természetesen elolvastam az összefoglalót, de erre a kérdésemre nem találtam választ.
Köszönöm a segítséget, több kérdésem egyenlőre nincs. Ha megvettem a gépet biztosan lesz. :)

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#52470) Elims válasza james001 (#52465) üzenetére


Elims
veterán

Bocs,akkor elsiklottam felette. :-/

(#52471) zsolics66 válasza Clark78 (#52463) üzenetére


zsolics66
csendes tag

A helyzet az,hogy 1080p a tv-m,vmint a játék demója tökéletesen megy.

(#52472) A`rpi válasza zsolics66 (#52471) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Töröld le, és töltsd le újra a játékot, hátha.

(#52473) zsolics66 válasza A`rpi (#52472) üzenetére


zsolics66
csendes tag

Ezen már túl vagyok,legalább 3x.

(#52474) hanics


hanics
aktív tag

Üdvözlet mindenkinek.
Kérdéssel fordulok hozzátok. Mint úgy alakul beruházok egy Ps3-ra
Kérdésem annyi lenne hogy szerintetek melyik store-ra regisztráljak, olvastam már össze vissza mindent a hogy ez is jó az is jó.
De tapasztalt hozzáértőket keresek akik nyilatkoznának ebben a dologban hogy még is melyik lenne az optimálisabb. :)

---Nem leszel modder attól, hogy ki tudod cserélni a kész romban a háttérképet, a forráskód a lényeg! --- PS3 ID : hanics1985

(#52475) ldave válasza hanics (#52474) üzenetére


ldave
félisten

Ha sok digitális és PS+ előfizetést, játékot tervezel, akkor a magyar talán a legegyszerűbb, hisz akkor simán tudsz bankkártyával fizetni a tartalomért. Ha inkább lemezes játékokkal játszanál, akkor jó lehet német/angol/usa fiók is, csak akkor felöltőkártyát kell venned ahhoz, hogy vásárolni tudj.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#52476) Travis06


Travis06
csendes tag

Sziasztok!
A tegnapi nap folyamán a PS-em yellow ledes lett.
És segítséget szeretnék kérni és tapasztalatokat, hogy hol vannak normális szervizesek akikhez nem kell visszavinnem pár hónap múlva a gépet ugyan azzal a hibával.

A válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#52477) Travis06 válasza Travis06 (#52476) üzenetére


Travis06
csendes tag

Bocsánat azt elfelejtettem írni, hogy Budapesten.

(#52478) Tegla80 válasza hanics (#52474) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
Én másképp látom picit,mint Idave
US-UK-HU a sor ha digit a vétel (játék-dlc-bármi esetén)

-US:a legolcsóbb,
ha amazon-on tudsz vásárolni bankkártyával akkor sima liba,mert ott veszel feltöltőkódot és azt feltöltve az accodra már meg is vagy és költheted is.Ezzel akár Plus-t is vehetsz így ugye.(akár barát is jó rá aki tud ott vásárolni,Én is így oldom meg a US ről vett akármit)
-UK :az arany közép út .
árban drágább mint a US,de erre itthoni utalással is tudsz pl kódot venni "iceakos" nál. (gugli kidobja ha rákeresel,ha direktbe linkelem akkor esetleg engem dobnak pár órára ki.Így guglizz inkább :D )

-HU: ez a legdrágább,de feltöltőt pl mm,stb ben is kapsz 6e Ft os címletekben.

de ha rám hallgatsz,akkor csinálsz mind3-at és a játékaid vagy a bukszád majd eldöntik melyiken vásárolsz,mert a lehetőség adott mind3romra. :K

"PSN-Plus" nál az éves díjban van meg az a 2-5e Ft különbség évente. (US-UK-HU itt is a sor)

Nekem UK-n van a Plus szolgáltatás és ezen is játszom,de pl a bf4 az US vétel,mert jóval olcsóbb volt így. A HU accom,meg a GT-re használom. Kell az a 3 acc,h jó legyen ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#52479) hanics


hanics
aktív tag

Rendben nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

---Nem leszel modder attól, hogy ki tudod cserélni a kész romban a háttérképet, a forráskód a lényeg! --- PS3 ID : hanics1985

(#52480) james001 válasza Travis06 (#52476) üzenetére


james001
veterán

Szerintem jobban jársz ha veszel egy másikat,hiába javítják ki pár hónap múlva lehet megint beadja az unalmast,meg sztem a javítás is nagyon drága.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52481) ldave válasza james001 (#52480) üzenetére


ldave
félisten

Adatmentés miatt viszont fontos lehet egy kis életet lehelni a hibás gépbe :(

A Slime draws near! Command?

(#52482) Travis06 válasza james001 (#52480) üzenetére


Travis06
csendes tag

Az igazi problémám az, hogy ez egy régi FAT ami még visszafele kompatibilis és nem szeretném csak úgy eldobni ezt a gépet mivel sok PS 1-2-3 játékom van. Vagy tényleg ennyire esélytelen ebből újra egy stabilan működő PS-t csinálni ? :F

(#52483) hanics válasza Travis06 (#52482) üzenetére


hanics
aktív tag

Tessék

itt megtalálsz mindent és még emberi árakon is dolgoznak..

http://www.konzolokszervize.hu/hirek/sony-playstation3-ps3/20100407_friss-playstation-3--javithatova-valt-a-hirhedt-sarga-ledes-hiba-

---Nem leszel modder attól, hogy ki tudod cserélni a kész romban a háttérképet, a forráskód a lényeg! --- PS3 ID : hanics1985

(#52484) Travis06 válasza hanics (#52483) üzenetére


Travis06
csendes tag

Nagyon rossz véleményeket hallottam a Konzolok szervizéről, ezért is fordultam a tapasztaltabb konzolosokhoz. 16 helyett találtam a Platinumshop-nál 12-ért szóval árban még van mit faragni. Nekem inkább a tartósság a fontos.

(#52485) james001 válasza Travis06 (#52482) üzenetére


james001
veterán

Eddig a legtöbb embertől azt hallottam hogy hiába vitte el a gépét YLOD-al szervizbe,rá néhány hónapra megint bejött ugyanaz a hiba. Sajnos ilyenek a FAT-ek,hiába masszívak,tulajdonképpen időzített bombák,bármikor meghibásodhatnak.
KSZ-be ne vidd,én már vittem oda PSP-t és PS2-őt is javíttatni,mind2 esetben csak rosszabb lett.
Ha van pénzed vidd el szervizbe,de ne várj csodát,ha szerencséd van talán egy évig még bírja.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52486) hanics válasza Travis06 (#52484) üzenetére


hanics
aktív tag

Annó még a nagy PC-s korszakomból nekem sikerült ilyen hibát megjavítanom, de nem a legjobb megoldás.

Nekem a GTX 260 OC- kártyám csinált ilyet. Itt YLOD ott meg simán megdöglésnek nevezik.

Lényegében lebontottam teljesen csupaszra a kártyát és egyik ismerősömnél volt légkeveréses elektromos sütő..
Nem vicc én se hittem neki. De 180 fokon 30 perc megtette a hatását.
Újra összeszerelés után újra működött a kártya.

Aki ismeri a régebbi GTX szériákat azok tudják hogy sajnos ez a probléma nálunk is előfordul, hogy valami leolvad a nyáklapról...

de ez az én megoldásom volt :) Nekem bevált azóta is szépen megy a kártya.
Kondi kondi, pcb pcb, :)

Előttem szólónak igaza van!
Ha 1x előfordul utána is elő fog, és lehet gyakrabban.

[ Szerkesztve ]

---Nem leszel modder attól, hogy ki tudod cserélni a kész romban a háttérképet, a forráskód a lényeg! --- PS3 ID : hanics1985

(#52487) dilipok válasza hanics (#52486) üzenetére


dilipok
veterán

itt eros makfaktor jatszott szerepet, hogy pont jo helyen kemenyedtek vissza a vezeto reszek...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#52488) sasa134


sasa134
addikt

üdv, pár év csúszással csatlakoztam a PS3 táborhoz :DDD

35k-ért egy 160-as Slimet (+ Uncharted3, TLoU, MGS4, ICO) nem lehetett nem elhozni. Abszolút koca játékos vagyok, de kíváncsi vagyok nagyon. A Ps2 megmarad, néha jó lesz a GH miatt elővenni.

Van itt valaki aki német store-t használ? Itt élek kint és ez lenne a legkézenfekvőbb, de nem tudom milyen lehet mondjuk az USA store-hoz képest. Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#52489) ManUnited válasza Travis06 (#52476) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Ez történt velem is. Csak magamat tudom linkelni ezek a megoldások vannak, hivatalos szerviz nem javítja a YLOD-t. Gondolom nem merik bevállalni a javításra a 6 hónap garanciát.

[ Szerkesztve ]

(#52490) t256


t256
őstag

Nagy dilemmában vagyok.

Használt PS3 Slim 160 Gb egy budapesti konzol üzletből vagy egy vadiúj PS3 SuperSlim 12 Gb MediaMarktból.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#52491) james001


james001
veterán

Ez a Lords of Shadow 2 nagyon király,sokkal jobb mint az első rész. Gabriel is végre sokkal jobb karakter lett,illetve az új mozgások és fegyverek is tetszenek. Egyetlen dolog ami zavar (vagy inkább fura) hogy ez a modern városi környezet nem nagyon illik a Caslevania-hoz. De ez lenyelhető,amúgy nagyon jó lett :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52492) t256 válasza t256 (#52490) üzenetére


t256
őstag

Hoppá árak lemaradtak.

PS3 Slim 160 Gb használt: 36900 Ft
PS3 SuperSlim 12 Gb új: 44900 Ft

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#52493) erahurka válasza t256 (#52492) üzenetére


erahurka
félisten

12 giga semmire sem lesz elég, max ha egy-két játékot használsz és azok nem telepítenek túl sokat. Venned kell hozzá egy laptop merevlemezt. Használtan kb. 5000 forint körül megkaphatod.

Ha a használt Slim-re van garancia akkor jó vétel lehet.

(#52494) Elims válasza hanics (#52474) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Azzal számolj,ha magyar forrásból veszed a játékot,amihez tartozik vmilyen letöltökód,külföldi account-ra nem biztos,hogy be tudod aktíválni.
Tapasztalat. Angol account-ot csináltam,megvettem a gran turismo 5-öt (a.e.) és a hozzátartozó kódot nem tudtam felhasználni.Csinálnom kellett egy magyar account-ot.Arra tökéletesen felment.

Travis: Szia!

Sajnos ahogy írják a többiek is,a fat gép sajnos már gázos téma.Több mint valószínű,hogy pár hónapot bírna max. :-/

(#52495) jookomak válasza t256 (#52492) üzenetére


jookomak
őstag

Inkább az újat vedd, egy hónapot kihúzol valami lemezes játékkal, utána következő fizunál meg veszel bele vinyót.

(#52496) t256 válasza jookomak (#52495) üzenetére


t256
őstag

Van egy használaton kívüli 3,5-ös WD 320 GB.
PS3-hoz csak laptop merevlemez jó?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#52497) Nayrobi válasza t256 (#52496) üzenetére


Nayrobi
őstag

Igen.

(#52498) hanics válasza Elims (#52494) üzenetére


hanics
aktív tag

Igen erre gondoltam én is vagy is olvasgattam, mivel úgy veszem meg a ps-t hogy van hozzá ugye a GT6....
Akkor az takarodik a magyar acc-ra :)

Köszönöm segítséget :)

---Nem leszel modder attól, hogy ki tudod cserélni a kész romban a háttérképet, a forráskód a lényeg! --- PS3 ID : hanics1985

(#52499) rx8pencz


rx8pencz
tag

Udv!
Velemenyeteket szeretnem kerni,hogy egy 12 GB-os super slim egy eredeti jatekkal meg er-e 32 rongyot(garancias meg)? A vinyot kicsit kicsinek talalom,hasznalt vinyoval kb mennyibol lehetne boviteni?

[ Szerkesztve ]

PSN: istone94

(#52500) boost válasza rx8pencz (#52499) üzenetére


boost
addikt

mindenképpen megér. az nem vinyó benne, hanem csak egy flashdrive, ezért nem cserélni kell, hanem mellé betolni egy vinyót. (elő van neki készítve a hely, csak egy keretet kell venni 2-3ezer forintért, ha esetleg sokat mozgatnád a gépet.)

Ha betoltad az új vinyót, akkor a gép leformázza, és a teljes rendszert áttolja az új merevlemezre, és onnantól nem használja a beépített flashdrive-ot.

A 12gb-os SS új ára mostanában 44ezer forint.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.