Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52101) zzola válasza petya1992 (#52100) üzenetére


zzola
félisten

Igen. Javítanak valamit, helyette jön újabb hiba. Szánalmas!

(#52102) Elims válasza petya1992 (#52100) üzenetére


Elims
veterán

Tényleg megszünt az "online pass"?
Egy eladó írta ezt. Ha igen akkor mi van helyette?
Nem lesz többet kód a játékok mellé?

(#52103) zzola válasza Elims (#52102) üzenetére


zzola
félisten

Nincsen online pass. A régebbi EA játékoknál ingyen letölthető, az új játékoknál pedig nincsen már...

(#52104) ldave válasza Elims (#52102) üzenetére


ldave
félisten

EA játékok esetében nincs, Sony játékoknál szerintem még van.

A Slime draws near! Command?

(#52105) Tegla80 válasza zzola (#52099) üzenetére


Tegla80
addikt

sajnálattal olvasom.
sztem amúgy hibát követsz el.
Mert ha azt nézzük kb egy ps3 árát bukod be a gépen pár hónap alatt.
Én tuti az általad nem használt PS4 gammákat dobnám piacra inkább(nfs és tsai-t :DDD ) és ahhoz picit hozzárakva,vennék a helyedben egy PS3 at. (is)
Nemtom az anyagi helyzeted,de Én tuti ez irányba "menekülnék",mintsem eladjam a PS4 et ami a jövő ugye.

Sony® & PlayStation®

(#52106) Elims


Elims
veterán

Köszi!!

(#52107) zzola válasza Tegla80 (#52105) üzenetére


zzola
félisten

Lehet igazad van...

(#52108) Cthulhu Dawn válasza Cthulhu Dawn (#52039) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Erre valaki?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#52109) james001 válasza Cthulhu Dawn (#52108) üzenetére


james001
veterán

Ezt nem tudni pontosan meddig lesznek,de majd úgyis mikor jönnek új plus-os játékok kiírják azt is melyik "távozik". Egyébként UC3 még jó ideig marad,sőt lehet már örökre ott lesz,de a Bioshock-ot már lehet jövő hónapban leveszik.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52110) Elims


Elims
veterán

Létezik az,hogy a last of us-hoz nem kell kód és lehet online játszani?
Ha igen,akkor a store-ban miért van ott az online pass 3500Ft-ért?

(#52111) ndave92 válasza Elims (#52110) üzenetére


ndave92
tag

A dobozos verzióhoz adják az Online Passt, de lehet a digitálishoz nem. Nem tudom biztosan. Nekem dobozos van, ahhoz tuti, hogy járt alapból.

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#52112) erahurka válasza ndave92 (#52111) üzenetére


erahurka
félisten

De ha eladod valakinek a dobozost akkor neki már nem lesz Pass, meg kell vennie store-ból.

(#52113) ndave92 válasza erahurka (#52112) üzenetére


ndave92
tag

Komolyan? :Y
Na látod, ezt nem tudtam. Amúgy meg ki az, aki el akarja adni ezt a remekművet? :U

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#52114) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Srácok, van nálam egy hibás joy, a jobb gombával gáz van és bf-ben csak forog a manus, fifában pedig állandóan cselezni próbál, nincs tippetek ezt hogyan lehetne megjavítani? Próbáltam utánaolvasni, de sehol sem találtam részletes leírást. Köszi!

(#52115) Elims válasza erahurka (#52112) üzenetére


Elims
veterán

Így van.. Ezért hezitálok most a vételen.Az eladó azt mondja,hogy már megszünt ez a dolog és mki ingyen,kód nélkül játszhat online.
Ha nem így van,nem veszem meg,100Ft-ot sem adok érte. Nem mintha éjjel-nappal fent lennék majd,de ha már megveszem a játékot akkor legyen meg a lehetőségem.
Esetleg ne variáljak azon +3000-4000Ft-on es vegyem meg bontatlanban?

Ha vki biztosra tudja ezt a kódos dolgot kérem írja meg.

Szerk.:
Nayrobi: valószínű,hogy a gumi szakadt benne ezért úgy érzékeli,hogy folyamatosan nyomva van.
Persze az is lehet,hoy mas,nagyobb baja van.
Ha vmennyire konyítasz hozzá szedd szét és nezd meg majd rendelj bele pár $-ért új gumit.

[ Szerkesztve ]

(#52116) erahurka válasza Elims (#52115) üzenetére


erahurka
félisten

Mennyiért árulják használtan? Újat már 9000 forintért tudsz venni, külföldről talán olcsóbban is.

(#52117) jookomak válasza Elims (#52115) üzenetére


jookomak
őstag

EA játékoknál szűnt meg az online pass, sony-nál még létezik.
Digitálishoz azért nincs, mert hogy azt mégis hogy adod el?

(#52118) Elims válasza erahurka (#52116) üzenetére


Elims
veterán

6000-ért van több darab,apródon 5000-ért.
Keresem a 7990-es újat,de elfelejtettem a bolt címét. :-/

Jookomak: Köszi!

(#52119) Elims válasza Elims (#52118) üzenetére


Elims
veterán

Vki tudja esetleg,hoy a gép mellé adott verzió és a külön megvásárolt verzió között van bármi különbség a cd tokján lévő "Not to be sold separately" feliraton kivül?

(#52120) eddie17 válasza Elims (#52119) üzenetére


eddie17
addikt

Nincs mivel nekem az van és tökéletesen ugyanaz mint amire nincs ráírva. Még online pass is van hozzá. :)

(#52121) Elims válasza eddie17 (#52120) üzenetére


Elims
veterán

Nagyon köszönöm! :-)

(#52122) Nayrobi válasza Elims (#52115) üzenetére


Nayrobi
őstag

Köszi, máshol is a gumit írták, csak nem vagyok egy műszaki zseni, nem merem megbontani, de nem lesz más választásom.

(#52123) Elims válasza Nayrobi (#52122) üzenetére


Elims
veterán

Nincs Mit. )
Nem nagy dolog.. Viszont az l2-r2-re figyelni kell,mert vhogy kiakad/eltörhet,nehézkes összerakni. Vmi ilyesmit olvastam.Én még nem szedtem szét ilyen joy-t.Másmilyet már igen,többet is ezért merem mondani,hoy nem lehet egy nagy dolog csak figyelj arra a két gombra.

(#52124) erahurka


erahurka
félisten

Megjött az USB kábelem, ki is próbáltam a laptopomon és minden jó volt. Aztán alvó módba kapcsoltam a gépet. Aztán megint leültem, erre nem megy. Ezek szerint a Motioninjoy driverei nem bírják az alvó módot valahogy nem a bluetooth felejt el visszakapcsolni utána :W
Valaki járt már így?

(#52125) dilipok válasza erahurka (#52124) üzenetére


dilipok
veterán

nem, mert nem hasznalom a pc-vel a kontrollert :DDD ilyen celra sokkal jobb egy vezetekes box kontroller.

Amugy egy fel perces guglizassal ezt talaltam. Lehet h nem megoldas, de hatha segit.

When I don't use the controller after a while, it automatically shuts down. Sometimes pressing the PS button will cause the LED's to flash a bit and then nothing else happens. I follow this ritual to get my controller voodoo working again:

Do a vibration test in MotionInJoy, if not working, reset the program.
If vibration test passes, click "Enable" in the main MotionInJoy screen.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#52126) erahurka válasza dilipok (#52125) üzenetére


erahurka
félisten

Én a Better DS3-as klienst (vagy mit) használom, a motioninjoy drivereit használja, egyszerűbb és megy net nélkül is.
Most hogy írtad a dolgot, megpróbáltam a Motioninjoy saját kliensével és ott meg megy. Ki érti ezt? :F

(#52127) ldave


ldave
félisten

Hoppácska, az amcsi PSN store-n véletlenül aktiváltak egy játékkölcsönző szolgáltatást:

Egyelőre még nem működik a dolog, de ez egy nagyon jó ötlet.

A Slime draws near! Command?

(#52128) Garada válasza ldave (#52127) üzenetére


Garada
őstag

Olvastam ez remek :D

(#52129) Dexar007 válasza ldave (#52127) üzenetére


Dexar007
veterán

Ez tenyleg jofele. A legtobb jatekot,ugyis vegig lehet porgetni 1 nap alatt,igy eleg kivenni egy hetvegi napra par dollarert,aztan mehet a moka.:D

Give me your cum,bull!

(#52130) Garada válasza Dexar007 (#52129) üzenetére


Garada
őstag

Főleg egy nem multiplayer orientált játék esetében éri meg igazán :K

(#52131) eddie17


eddie17
addikt

Ilyen is ritkán van szerintem.
MGS 5 GZ: boltban 10500ft, Hun storeban 6190ft előrendelve. Plusz Peacewalker HD. Azt nem tudom, hogy a dobozoshoz jár-e PW HD.

(#52132) nuke7


nuke7
veterán

Sziasztok!

A beyond Two souls, Heavy rain, infamous miatt gondolkodok egy ps3-on.
Természetesen hasznalt / second hand. Melyiket érdemes venni most? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#52133) james001 válasza nuke7 (#52132) üzenetére


james001
veterán

Szerintem egy Slim 320 gigás éri meg a legjobban. Persze arra figyelj hogy garancia legyen hozzá,anélkül "veszélyes" venni.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52134) Elims válasza nuke7 (#52132) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

James teljesen jól írja -természetesen-. :-)
Annyival azért kiegészíteném,ha csak "1 hónap garanciával" adják boltból akkor azzal nem sokra mész. Legyen legalább 3 hónap vagy semennyi.
Eladótól függ.Ha ismerőstől veszed nem nagyon fontos a garancia.Esetleg még jó lehet a super slim is,azok valószínű,hogy még nem futottak annyit mint egy slim.
Fat gépet semmiképpen se vegyél,ha 5e-ért adják sem.Csak a bajod lesz vele.

(#52135) nuke7 válasza Elims (#52134) üzenetére


nuke7
veterán

& (#52133) james001: :R köszi, akkor nincs igazán hardveres különbség a gépek között... esetleg HA egy FAT lenne olcsón, és utána abban egy winyó csere - az nem jó megoldás? :U

JA! ha jól értem, itt annyira számít a hdd mérete, mivel nem tudom a lemezről felmásolni a játékokat mint Xbox 360 esetén, ugye..? :F

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#52136) james001 válasza nuke7 (#52135) üzenetére


james001
veterán

Nem tudod felmásolni,de a FAT esetében nem a HDD mérete az ami hátulütő,hanem pl. a YLOD bekövetkezése vagy az olvasó hamar elromlása. A FAT max úgy érné meg ha zsír új bontatlanul vennéd,de az ritka mint a fehér holló (plusz drága is valszeg).
Slim 320 GB vagy Super Slim 500 GB-ot vegyél garanciával :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52137) semetka


semetka
őstag

Call of Juarez Gunslinger és Bound in blood után megpróbálkoztam a Cartel-lel, mert a másik 2 iszonyú jó volt. De a Cartel-re nincsenek szavak mekkora szar játék. Grafika ronda, irányítás átlagon aluli, fél órát játszottam vele de végig untam. Pedig azt hittem hogy milyen jó lesz. Még jó hogy csak kölcsönbe kértem. :D

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#52138) boost


boost
addikt

Már bánom, hogy lecseréltem a PS3-amat PS4re. :( Most jönnek csak a jó játékok a PS3-ra.

(#52139) Garada válasza boost (#52138) üzenetére


Garada
őstag

Én nem bántam meg remek kort élt át nálam a gép és minden létező játékkal játszottam amivel szerettem volna és elkövetkező időben semmi pénzért nem váltanék már ps4-ről :)

(#52140) james001 válasza boost (#52138) üzenetére


james001
veterán

Szerintem túl korán adták még ki a PS4-et,vagy ha már mindenképp váltani akartak legalább sok játékkal kellett volna. A legtöbb jó játék csak év végén/jövőre jön. De majd ha kijön az új Uncharted én is szerzek egyet :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52141) boost válasza Garada (#52139) üzenetére


boost
addikt

Dark Souls II, Persona 5, FF X HD, miközben PS4re kvázi semmi komolyabb RPG, JRPG nem jön idén.

[ Szerkesztve ]

(#52142) Garada válasza boost (#52141) üzenetére


Garada
őstag

Nem gond tudok várni egyébként is DriveClub,inFamous Second Son, Metal Gear Solid 5,Watch Dogs,Final Fantasy XIV A Realm Reborn,Destiny,Middle-Earth Shadow of Mordor,Cyberpunk 2077,The Order 1886,Tom Clancy's The Division,Bound by Flame,The Crew, Sniper Elite 3,Mad Max,Mirror's Edge (2),The Witness,The Evil Within,Evolve,Dying Light,Trials Fusion,Dragon Age Inquisition,Lords of the Fallen,Batman Arkham Knight,Child of Light,.Ez az idei választék egy része hova nem elég ez? ;]

(#52143) boost válasza Garada (#52142) üzenetére


boost
addikt

Na ezt a listát át kell néznem. :)

(#52144) james001


james001
veterán

A plus-os játékok amúgy most már hónap elején jönnek? Mert ugye március 5-én jött a múltkor,gondolom most akkor április elején lesznek.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52145) erahurka válasza boost (#52138) üzenetére


erahurka
félisten

Mi jön most PS3-ra ami nem jön ki minden másra is?

(#52146) boost válasza erahurka (#52145) üzenetére


boost
addikt

Dark Souls II, Persona 5, FF X/X2 HD, South Park, meg még jRPG. Ja meg rendes autós program sem jött még PS4-re. Ezek közül persze van, ami jön Boxra.

(#52147) Goldwin válasza Garada (#52142) üzenetére


Goldwin
aktív tag

(#52148) Elims válasza boost (#52138) üzenetére


Elims
veterán

'Hát ne haragudj,de gonosz leszek és azt mondom,hogy örülök. :-/
Miért váltottál ilyen gyorsan? Nem lett volna jó még ezt a pár játékot kijátszani?Nem ráértél volna lépni?Addig írkáltál volna ide be.
Persze tudom,az ember mindig jobbat akar.

Szerk.:
Nuke: Nincs Mit. )
Fat gépet ne vegyél.
Winchester-ben szerintem bőven elég amit James is ír. Hallgass rá. ;-)

[ Szerkesztve ]

(#52149) Tegla80 válasza boost (#52138) üzenetére


Tegla80
addikt

Hát vegyél egy PS3at is (megint.) :D
írtad múltkor,h beleférne a keretedbe,így ne siránkozz hanem keress egy gépet és hajrá. :K

Sony® & PlayStation®

(#52150) boost válasza Tegla80 (#52149) üzenetére


boost
addikt

ELIMS: mert elhamarkodtam. :D ennyi.

Tegla: Nem akarok 40 gépet idehaza, de ha ezekkel szeretnék játszani, akkor muszály lesz. Mondjuk DS2 nem olyan fontos, de FFX/X2 HD, föleg ilyen áron, és Persona 5... hajjajajjaj. :) Persze ha P5 még idén jön Európába.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.