Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53801) satyátó válasza hanics (#53799) üzenetére


satyátó
tag

Koszonom! Egyebkent meg tudtam csinalni nem vagyok analfabeta csak nem fogadta el... De a belinkelt emberketol veszek majd...

(#53802) hanics válasza satyátó (#53801) üzenetére


hanics
aktív tag

én is kipróbáltam 30 napra a plust, de nem fogom megújítani szerintem.
Max ha lesz valami számomra érdekfeszítő Game akkor :)

---Nem leszel modder attól, hogy ki tudod cserélni a kész romban a háttérképet, a forráskód a lényeg! --- PS3 ID : hanics1985

(#53803) zzola válasza satyátó (#53801) üzenetére


zzola
félisten

Tudjuk, hogy nem vagy analfabéta! Semmi jel sem utal rá, egy kicsit sem... :DDD :C

(#53804) satyátó válasza zzola (#53803) üzenetére


satyátó
tag

Orujj neki hogy te ijen okos vagy de szerintem kettonk kozott te vagy a primitivebb. Na csao!

(#53805) satyátó válasza hanics (#53802) üzenetére


satyátó
tag

Szerettem volna enis kiprobalni... :)

(#53806) Elims válasza hanics (#53799) üzenetére


Elims
veterán

Nekem vmi 8e-től mondták a dombornyomottat.K&H. Ezért van csak visa-m.Amivel már egy párszor megjártam külföldi automatáknál. :-/

(#53807) Hossel válasza zzola (#53803) üzenetére


Hossel
tag

Tudjuk hogy te vagy a legokosabb, mindent tudsz, amit mást nem, főleg kötekedni, hisz Ph addikt vagy :)

(#53808) Hossel válasza dilipok (#53770) üzenetére


Hossel
tag

egy picit minen játék másképp néz ki, ha 100 centis tévén játszasz rajta, és nem videón nézed:) van olyan grafikája mint GTA V-nek? :)

(#53809) zzola válasza Hossel (#53807) üzenetére


zzola
félisten

Csatlakozhatsz az IQ fighter haverodhoz! Aki nem tudja, hogy a bankkártyája illetve a PSN accountja melyik régióba tartozik, annak sok esze nem lehet.
Ki mondta, hogy én mindent tudok? :U

(#53810) Hossel válasza zzola (#53809) üzenetére


Hossel
tag

feltételezem hogy 1000 dolog van amit te sem tudsz, és hülyének néznek mint a segg:)

(#53811) dilipok válasza Hossel (#53810) üzenetére


dilipok
veterán

ezt a stilust akar abba is hagyhatod, ha tovabbra is szeretnel itt beszelegetest folytatni. Nincs szukseg semmi ilyesmire. Picit szedd ossze magad es a helyesirasodat es ha mar segitseget kersz, legalabb ertelmesen fogalmazd meg a kerdesed illetve legalabb az alap dolgokkal legyel tisztaban. Segitsegedre lehet az osszefoglalo es a kereso. Koszi

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#53812) Hossel válasza dilipok (#53811) üzenetére


Hossel
tag

na figyelj, egy betűt elírtam, ne oltogass a helyesírásom miatt, mert nagyon unom az arcoskodást itt már. Egyszerre belémkötsz te is, de akkor te meg tegyél ékezetet, ha már beszólsz. Ne gyere azzal hogy telefonról vagy, mert én is. Ja igen, a kérdésem: ti megengedhetitek magatoknak ezt a stílust?

[ Szerkesztve ]

(#53813) Polllen válasza hanics (#53799) üzenetére


Polllen
nagyúr

A legtöbb banknál már van net díjcsomag, amihez adnak egy virtuális kártyát internetes vásárláshoz. Emellett számos más előnye is van egy ilyen díjcsomagnak, uh nem kell ide az évi 5k.

Amúgy ha az ember azt a dombornyomott hitelkártyát használja is, nem csak nézegeti, kitermeli az árát.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#53814) Hossel válasza dilipok (#53811) üzenetére


Hossel
tag

elég érthetően fogalmaztam meg a kérdést is, nem is értem neked mi bajod van, semmi rosszat nem írtam. Tipikus ezen a fórumon, hogy ha mással nem, a helyesírással tudtok dobálózni. Csak ne olyan mondja, aki ékezetet se tesz, ki tudja mit milyen ékezettel írnál...

[ Szerkesztve ]

(#53815) satyátó


satyátó
tag

Te Zolar akadjàl màr le rólam nemvagyok gépbuzi mint te... Gondolom te mindent tudsz 0-24be a gép elött ülsz és nincs más dolgod!

(#53816) ldave


ldave
félisten

Ha valaki kedveli a klasszikus japán RPG-ket, akkor a PS2 korszak egyik legjobb ilyen játéka jön a héten a PSN-re, mint PS2 Classic: Shin Megami Tensei: Digital Devil Saga.

A Slime draws near! Command?

(#53817) satyátó


satyátó
tag

De ha lenne egy kis intelligenciád akkor úgy látom ez egy ps3 forum nem pedig ki mennyire hüje...! Úgyhogy beszélgessél csak a ps3 rol ne törj pálcát más felett hogy ki mijen...!!! Azért mert te PH addikt vagy mi a tököm vagy! Na le lehet rólam koccolni foglalkozz a forum témával! Különben is megoldódott a problémám! Na pacsi!

(#53818) MasterMark


MasterMark
titán

Nevetséges... :N

Switch Tax

(#53819) satyátó válasza MasterMark (#53818) üzenetére


satyátó
tag

Ja szerintem is eléggé

(#53820) hanics


hanics
aktív tag

Nekem is lenne egy kérdésem. Adott 2 ps3....
Ismerősömmel ruháztunk be rá nemrég. Valahogy valami módja vagy lehetősége van arra hogy a játék tartalmakat megosszuk egymással vagy ezt így nem lehet??

Tehát úgy fogalmazok, ha valami játékot megveszek Store-ról tegyük fel azt valahogy megtudom vele osztani vagy ez lehetetlen?

---Nem leszel modder attól, hogy ki tudod cserélni a kész romban a háttérképet, a forráskód a lényeg! --- PS3 ID : hanics1985

(#53821) dilipok válasza MasterMark (#53818) üzenetére


dilipok
veterán

front van ma? :DDD azt hiszem hanyagolom a topikot egy darabig, mert majd megint en kapom a warnokat :B

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#53822) ldave válasza hanics (#53820) üzenetére


ldave
félisten

Van rá lehetőség, azzal a felhasználói fiókkal, amelyikkel a digitális játék vásárolva lett, be kell lépni a másik gépen is, aztán le kell tölteni a PSN-ről a kívánt játékokat. Ezután a másik fiókra visszalépve el lehet indítani azokat, csak az a fontos, hogy a megmaradjon a gépen a másik user is (akié a játék).

A Slime draws near! Command?

(#53823) MasterMark válasza dilipok (#53821) üzenetére


MasterMark
titán

Azé me PH kedvence vagy azt hiszed neked mindent lehet, he?

Switch Tax

(#53824) hanics válasza ldave (#53822) üzenetére


hanics
aktív tag

értem nagyon szépen köszönöm! :)
Azt észrevettem hogy a tulajdonos neve bent marad a játék infójában tehát hogy ki vette.
Ez nem fogja befolyásolni tegyük fel ha multizni szeretnénk valamivel?

---Nem leszel modder attól, hogy ki tudod cserélni a kész romban a háttérképet, a forráskód a lényeg! --- PS3 ID : hanics1985

(#53825) james001 válasza hanics (#53820) üzenetére


james001
veterán

Létrehoztok egy account-ot és azt mind a két gépen beaktiváljátok. Összefoglalóban le van írva :)

Szerk.: Bakker állandóan megelőznek :DDD

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#53826) hanics válasza james001 (#53825) üzenetére


hanics
aktív tag

Akkor ezek szerint gyorsan futottam végig az összefoglalót mert nem vettem észre , de köszönöm a választ :)

---Nem leszel modder attól, hogy ki tudod cserélni a kész romban a háttérképet, a forráskód a lényeg! --- PS3 ID : hanics1985

(#53827) dilipok válasza MasterMark (#53823) üzenetére


dilipok
veterán

csak aze mert ph nagyur vagy, meg nem szolhatsz be csak ugy a ph kedvencenek :P

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#53828) satyátó válasza MasterMark (#53823) üzenetére


satyátó
tag

Igen pontosan azééè :)) de nem PH kedvence hanem PH addikt:)

(#53829) Hossel


Hossel
tag

meg van rendelve, holnap szállítják :C

(#53830) dani3l


dani3l
őstag

Magasröptü eszmecsere, ha esetleg valakinek az itteni nem lett volna eleg.. ;] :DDD

(#53831) Tigi válasza dani3l (#53830) üzenetére


Tigi
őstag

Na, ezért nem veszek még egy ideig ONE-t.
Megvárom mint a Slim 360-nál, hogy kiforrjon, aztán jöhet.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#53832) MoRT2195


MoRT2195
tag

Ha veszek ilyet, akkor ezzel biztos tudom használni a PS3-am a monitorommal rendes HD minőségben, színes képernyőn? Csak azért, mert kb 1 éve érdeklődtem ilyen dolgok után, és azt mondták, hogy VGA csatlakozású monitorhoz nem lehet a PS3-at kötni, ha meg is csinálja valaki, akkor csúnya, hangyás, fekete-fehér lesz a képernyő. Azóta változott a helyzet? Ha bedugom ebbe az adapterbe a VGA-s monitorom, és a PS3-at, akkor rendesen működni fog minden?
És a hangot azt hogy tudom megoldani? Mert ugye a monitorom nem ad ki hangot, és a PS3-ba nem látok olyan helyet ahova belehetne dugni egy fejhallgatót, vagy hangalat.

Steam: Ricsi2195 || Xfire: farkasricsi || Origin: MoRT2135 || Uplay: Mort2195

(#53833) Elims válasza dilipok (#53821) üzenetére


Elims
veterán

"...azt hiszem hanyagolom a topikot egy darabig..."

Bebaszna! Nem neked kellene hanyagolni.

Mort: Ha tudja a monitorod a hdcp-t akkor állítólag megoldható.Olvass vissza egy-két oldalt volt róla szó mostanában.
Hangot optikán vagy kábellel tudsz kihozni róla.Azt aztán házimoziba csatlakoztatva hallod.

[ Szerkesztve ]

(#53834) zzola válasza Hossel (#53810) üzenetére


zzola
félisten

Nem erről van szó! De az már milyen, hogy valaki nem tudja, hogy a bankkártyája melyik országba szól illetve a PSN fiókja melyik országba szól? Lehet UK fiókhoz szeretné hozzáadni a magyar bankkártyát! De hiába kérdeztük, egy épkézláb válasz nem érkezett a kérdésre, hogy segíteni tudjunk...
Nehogy már én legyek a hibás emiatt...

[ Szerkesztve ]

(#53835) echterion


echterion
nagyúr

Kezd kicsit sok lenni már egymás leoffolgatásából, jó lenne ezeket privátban rendezni.

(#53834) Zolar: Ehhez csak annyit teszek hozzá, hogy nekem az amerikai account-hoz simán engedte a magyar bankkártyát hozzáadni, szóval az nem kizáró ok, hogy nem az adott országban lett a kártya kiadva.

**********

(#53836) A`rpi válasza echterion (#53835) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

USA accountra nekem nem sikerült kártyával feltöltenem, viszont UK-ra rendszeresen szoktam, itthoni kártyával. Én annyit csináltam az UK accountommal címet irányító számot átírtam itthoni címemre, bármennyire furán hangzik elfogadta és nem kötekedett a rendszer.

USA accountommal is el szerettem volna ugyan ezt játszani, de ott nem lehetett, ott valós USA címet kell megadni regisztráláskor, és utólag sem lehet módosítani nem valós címre.

Echterion:

Azt esetleg megkérdezhetem hogy milyen itthoni bankkártyával sikerült feltölteni USA profilodra?

[ Szerkesztve ]

(#53837) zzola válasza A`rpi (#53836) üzenetére


zzola
félisten

Úgy tudom, hogy American Express kártyát most is elfogad US profile...

(#53838) Gabor343


Gabor343
tag

Üdv!
Az lenne a kérdésem hogy egy PS3 slim géphez egy ilyen tápkábel jó-e?
Ha nem akkor meg tudnátok mondani milyen kell? :F

(#53839) supercow válasza Gabor343 (#53838) üzenetére


supercow
őstag

igen, jó lesz.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#53840) A`rpi válasza Gabor343 (#53838) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

(#53841) Tuco78


Tuco78
tag

Sziasztok!

Kezdő PS3-tulaj vagyok(az exlusivok miatt vettem a gépet)
Az uncharted 1-2-t meg a The last of us-t már végignyomtam.
Ma akartam elkezdeni a U3-at de nem inditja el a gép a játékot!
Végtelen ideig csak tölt ha ki akarok lépni akkor meg kifagy!
A gép egy szinte új (2hónapos) superslim.
A játék karcmentesnek tűnik de véleményem szerint mégiscsak ez lehet a gond mert a többi játéknál nem volt ilyen probléma.Mi okozhatja szerintetek? Kuka a játék annak ellenére,hogy nem karcos?
Köszi a segítséget!!!

Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

(#53842) dani3l válasza Gabor343 (#53838) üzenetére


dani3l
őstag

Majdnem 2k? :Y
Kihuzod egy regi videobol az is pont olyan jo lesz.. ;)

(#53843) satyátó válasza zzola (#53834) üzenetére


satyátó
tag

Hiszen te degradaltal le engem hogy mijen huje vagyok meg az IQ-m zero... Es lazod teis rosszul tudtad ezt a regios dolgot...Ha ezt en csinaltam volna lehet ki is tiltottak volna innen... Es ne jatszd el a martirt hogy te csak segiteni akartal, es hogy te nem vagy hibas... En nem hibaztatlak csak en most kezdem ezt az egesz ps dolgot es nem igazan vagom...Angol az accom egyebkent es maestro sberbankos bank kartyam van ,igy kezdtem a legelso irasomat ebben a forumban csak gondolom nem olvastal utanna...de mint mondtam mar megoldodott a tema. Koszi a segitseget tovabbi jo forumozast!

[ Szerkesztve ]

(#53844) echterion válasza A`rpi (#53836) üzenetére


echterion
nagyúr

Persze. Sima Visa kártyám van, azt adtam meg neki. Fel nem töltöttem, csak a 14 napos plus aktiválásához kellett, utána ki is töröltem.

**********

(#53845) MoRT2195 válasza Elims (#53833) üzenetére


MoRT2195
tag

Köszi a választ. Mondjuk sokra nem mentem velem, konkrétan senki nem írta, hogy ez biztos jó lesz, így meg nem merem megvenni. Inkább várok egy kicsit, aztán veszek egy komolyabb TV-t, az a biztos. Azt úgy is venni akarok mindenképp, ez meg így csak felesleges pénzkidobás lenne az adapterért. Kicsit még tudok várni a játékokkal. :)

Steam: Ricsi2195 || Xfire: farkasricsi || Origin: MoRT2135 || Uplay: Mort2195

(#53846) d.véderjoe


d.véderjoe
tag

PS3 restore default settings meddig tart 320gb-os vinyónál? :F
Valakinél tapasztalat ?

(#53847) hanics válasza MoRT2195 (#53845) üzenetére


hanics
aktív tag

Ha van ismerősöd a MédiaMark-ba akkor onnan néha lehet jutányosan hozzájutni bemutató darabokhoz.
Én is onnan vettem egy Samsung Tv-t.
Kb 1 éve vettem 30ért...

Igaz nem nagy 22-s de nekem bőven jó mindenre.
Persze van akinek nagyobb az álma és vágya, de ha van jó ismerős akkor azt is belehet szerezni.

---Nem leszel modder attól, hogy ki tudod cserélni a kész romban a háttérképet, a forráskód a lényeg! --- PS3 ID : hanics1985

(#53848) zzola válasza d.véderjoe (#53846) üzenetére


zzola
félisten

18-20 óra ha a full-t választottad...

(#53849) d.véderjoe válasza zzola (#53848) üzenetére


d.véderjoe
tag

:Y mennyi?
A Service menűben, ha jól láttam nem volt választási lehetőség!
Azt nem tudom kivárni :U

(#53850) zzola válasza d.véderjoe (#53849) üzenetére


zzola
félisten

Sorry benéztem!
Restore PS3 System-nél van quick vagy full. A formázás tart sokáig...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.