Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52551) zzola válasza erahurka (#52550) üzenetére


zzola
félisten

Lehet...köszi srácok!

(#52552) A`rpi válasza zzola (#52547) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Régió kód csak azért érdekes, mert ugyan abból a régióból tudsz csak hozzá venni letölthető tartalmat(DLC-t ) ellenkező esetben ha pl Magyar store-ból vásárolsz, nemes egyszerűséggel nem fogja látni a játék a DLC-ket, ezen felül más megkötés nincsen, tehát bármilyen géppel, és bármilyen account-tal tudod használni.

(#52553) zzola válasza A`rpi (#52552) üzenetére


zzola
félisten

Igen, ezzel tisztában voltam, csak hirtelen azért ijedtem meg, mert rajta van a 2-es régió a konzol dobozonán. :) Tavaly áttértem US fiókra, mert egyértelműen olcsóbb nálunk minden és Amazon.com-ról is lehet olcsón beszerezni sok mindent, pl. december közepe felé volt a fekete péntek,, 6-7k-ért volt az éves Plus előfizetés...

[ Szerkesztve ]

(#52554) cyberkind


cyberkind
félisten

Heló!

Hamarosan beújítok egy ps3-at, van valami fontosabb dolog amiről ajánlatos tudni?
Meddig lehet bővíteni a háttértárat, vagy az 500 untig elég?
:R

(#52555) ldave
Csak lemezes játékokat fogok venni.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#52555) ldave válasza cyberkind (#52554) üzenetére


ldave
félisten

Lemezes játékok esetén az 500 GB bőven elég. Digitális játékok esetén is sokáig ki fog tartani, hacsak nem vagy az a típus, aki egyszerre gyűjt be mindent, hogy aztán mindennel csak pár percet játsszon :)

További infóra ott a topik ismertetője, érdemes azt átolvasni.

A Slime draws near! Command?

(#52556) Tegla80


Tegla80
addikt

Kb 5cfw-s gepet hirdetnek ma az apron. :(((
Kar,h nemtok tisztogatni ......... ;]

Sony® & PlayStation®

(#52557) boost


boost
addikt

Persona 4 jön PS3-ra, április 8án.!!! PS2 Classics alatt, 10 dolcsiért. Egyelőre az USA-ba, de gondolom hetek kérdése az EU is.

(#52558) ldave válasza boost (#52557) üzenetére


ldave
félisten

Gyors EU kiadásban azért annyira nem lennék biztos, ismerve az Atlus-t, de szerencsére megvehető nekünk is az amcsi store-ból, ami még jobb is mint a PAL PS2-es kiadás, hisz 50 helyett 60 Hz-es.

A Slime draws near! Command?

(#52559) boost


boost
addikt

Megint bánom, hogy elcseréltem a PS3-amat a PS4-re. :O

(#52560) zzola válasza boost (#52559) üzenetére


zzola
félisten

:DDD
Én eladtam a PS4-et...jó lesz az 2-3 év múlva is, időm úgy sincsen rá...

(#52561) cyberkind válasza boost (#52559) üzenetére


cyberkind
félisten

Annyira rossz azért nem lehet, az más kérdés hogy nem sok minden van rá, de ez csak idők kérdése.

Paranormal Cocktivity

(#52562) erahurka válasza zzola (#52560) üzenetére


erahurka
félisten

Ha időd lenne is, játékod akkor sem :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#52563) Tigi


Tigi
őstag

A madaras tesco-ban az újság szerint megvehető a 12GB-os SS 44.990 Ft-ért akár 0% THM-re is madaras tesco-s kártyával, ha valakit érdekel és nem tudott róla. :)

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#52564) zzola válasza Tigi (#52563) üzenetére


zzola
félisten

Igen, most *uronics-ban és a Médiamárk-ban is ennyiért adják, jó az ár! Kár, hogy a HDD keretet csak konzolboltban lehet kapni és eléggé korlátozott számban...

(#52565) boost válasza zzola (#52564) üzenetére


boost
addikt

Megy az HDD keret nélkül is, csak aládúcolod szivacs csíkokkal. Addig jó, míg nem kapsz keretet. Persze olyankor jó nem mozgatni. :)

(#52566) RangerFox


RangerFox
veterán

A magyar PS+ felhasználóknak Ps3-on milyen nyelvű a Sly? Itt Vitán csak orosz, svéd, osztrák meg hasonló nyelvek közül lehet választani, PS3-on is így van?

(#52567) toza


toza
senior tag

mennyiert hazasitanak laphoz uj blurayt?! szoval ki ,hol ,es mennyiert csinal ilyesmit?! koszonom.

szegyen a futas,de faraszto...

(#52568) t256


t256
őstag

Tegnap vettem egy PS3 Slim 320 Gb változatot. Szerencsére sikerült kifogni egy nagyon jó állapotú konzolt.
A kontroller bal analóg karja viszont eléggé el van már kopva. Szétszedtem, hogy kitisztítsam, de az analógon nem tudok segíteni. Összerakni viszont már nem egy leányálom.

Van valami tuti tippetek, hogy hol lehet jó áron új kontrollert venni? Budapesti ismertebb konzol üzletekben 12-14000 Forint körül mozognak az árak. Ez elég sok.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#52569) erahurka válasza t256 (#52568) üzenetére


erahurka
félisten

Esetleg ebay meg hasonló külföldi helyek, az eredeti DS3 kontrollerek sajna ennyibe kerülnek mindenütt :(
Még ősszel volt egy akció a Tesco-ban, amikor 6000 forintért lehetett venni, az volt a legjobb ajánlat eddig.
Talán az aprón is találsz használtan, de a sajátom mocskosságából kiindulva én nem vennék ilyesmit second hand.

(#52570) t256 válasza erahurka (#52569) üzenetére


t256
őstag

PS1 és PS2 kontrollerből az elmúlt fél évben összesen 5 darabhoz jutottam hozzá. Volt, ami tiszta volt, viszont egy kivételével mindet szét kellett szednem és ki kellett pucolnom.

Sajnos a PS3 kontroller (régebbi sixaxis) ezekhez képest belül kész katasztrófa. Pepecselős munka összerakni, már azon gondolkodom, hogy szervizbe viszem. A vállgombokat elég nehéz visszarakni.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#52571) Elims válasza t256 (#52568) üzenetére


Elims
veterán

Ha úgy néz ki a joy valószínű,hogy nem sokat ment a gép... :-/
Remélem sokáig működni fog.

Gratulálok hozzá! :-)

Keresgess hirdetésekben,nem rezgős,normál állapotú 3e Ft-tól előfordul.A rezgős 4e-től szokott néha lenni. (6e körül elég gyakran)

(#52572) ldave válasza boost (#52557) üzenetére


ldave
félisten

Atlus has told Eurogamer Persona 4 is not scheduled to launch in Europe for the PS3.

It definitely won't launch on these shores on the 9th - the Wednesday of the week it launches in North America, a spokesperson told us.

And there's "nothing scheduled for EU right now," we were told.

A Slime draws near! Command?

(#52573) cyberkind


cyberkind
félisten

Konzolvilágból nyugodtan lehet csak játékot rendelni?
A gépet nem tőlük szerzem be.
Az 1 év Sony gari elég mindenre?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#52574) Elims válasza cyberkind (#52573) üzenetére


Elims
veterán

Játékot biztos lehet rendelni -szerintem mást is-.
Korrektek! Ez 100%.

(#52575) cyberkind válasza Elims (#52574) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért kérdem mert itt a fórumban volt pár embernek negatív tapasztalata velük, de ha a játék tutira okés annak örülök, mert elég sokat adnak olcsóbban mint mások, + van náluk a régiekből is készlet. :)

Paranormal Cocktivity

(#52576) Elims válasza cyberkind (#52575) üzenetére


Elims
veterán

Nem a konzolok szervízére volt negatív vélemény?Mintha úgy emlékeznék.
Nem tudom,én rendeltem már tőlük 3dolgot,egyikkel sem volt semmi gond,sőt az egyikkel nekem volt felhasználói problémám -az árú tökéletes- és többször ők visszahívtak a segítségért. Részemről tényleg rendesek.Sok üzlet tanulhatna tőlük.
Bátran vásárolj! :-)

(#52577) t256 válasza Elims (#52576) üzenetére


t256
őstag

Szerintem minden üzlettel van valakinek negatív tapasztalata. Talán itt ajánlotta Valaki a Platinum Shopot, mint megbízható hely. Nekem például Velük volt rossz tapasztalatom.
Félrerakattam egy Mortal Kombatot X360-ra havernak, amit lazán eladtak, pedig a nevem, telefonszámom le volt adva Nekik.
Pont aznap a Konzolok szervize húzott ki a bajból. Náluk is megrendeltem a játékot, de nem volt, cserébe felajánlották, hogy vihetek egy Komplete Editiont 2000 forint kedvezménnyel. Új, fóliás darabot.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#52578) Elims válasza t256 (#52577) üzenetére


Elims
veterán

Minden tiszteletem a tiéd,de erre a sztorira:
"Félrerakattam egy Mortal Kombatot X360-ra havernak,..."
szerintem senki nem hagyta volna meg neked/haverodnak.

De így van ahogy írod,kinek ez,kinek az.
Nekem egyikkel sincs bajom. Kivéve talán egy kicsit az 576-ot,picit csalódtam bennük.

(#52579) t256 válasza Elims (#52578) üzenetére


t256
őstag

Hogy pontosítsak haverom vidéken lakik, ezért én intéztem az egészet. Az én nevemre lett félretéve és én mentem érte. Telefonon lett megbeszélve, azt mondták félreteszik, bemegyek másnap, bemondom a nevem és vihetem is.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#52580) erahurka válasza Elims (#52578) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem 576-tal csak az a bajom hogy rohadt drágák. Attól eltekintve hogy külföldön milyen árak vannak, még itthon is van hogy 4-5000 forintos különbség van Köztük meg mondjuk a Gameshop/Konzolvilág közt.

(#52581) Elims válasza erahurka (#52580) üzenetére


Elims
veterán

Én legutoljára olyan dolgot vettem az 576-ból ami minden üzletben ugyanannyiba került,gondoltam biztosra megyek,a legjobbaktól veszem.
Csalódtam.
Már nem a régi az 576... 10-20éve még nem volt ilyen gond,a sok konkurencia nem jó irányba vitte.

[ Szerkesztve ]

(#52582) boost válasza Elims (#52581) üzenetére


boost
addikt

De miben csalódtál? Milyen extrát vártál az 576 kiszolgálástól? :)

(#52583) martinkeet válasza t256 (#52568) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Én ilyen kontrollert vettem.
Abszolút hibátlan,teljesen olyan mint az eredeti.
Személyesen netto áron ideadta a srác :U
Nem is értem ezt a verziót.Ha nem sony,akkor mit keres rajta a sony, ill. sixaxis logó???

[ Szerkesztve ]

(#52584) Elims válasza boost (#52582) üzenetére


Elims
veterán

Semmi extrát nem vártam.Egy normális,gond nélküli adás-vételt vártam,amiben teljesen biztos voltam (nem 99%-ban).
Ehelyett jött egy..nem teljesen átlag vétel.
Régebben több mindent vettem tőlük.Amit újonnan vettem csak tőlük vettem.Volt olyan termék vagy 17-18éve amiből két egyformát vettem -akkor jött ki- és elengedték nekem a postát...
20évvel ezelőtt személyesen vásároltam tőlük,minden tökéletes volt,majd utána is a 2000-es években is.
De most..
Előrendeltem vmit,megérkezett,minden O.K.,majd az előrendelői kódot email-ben küldték. Viszont az email-ben nem volt semmi.
Többet kellett telefonálnom nekik mire kiderült a gubanc. A hozzáállásuk sem volt az igazi,pedig nem 200Ft-os dolgot vettem (mondjuk árról függetlenül egy kereskedőnek kapálódzni kellene a vásárló után a mai világban).
No mindegy. Így jártam. :-)
Én többet tőlük nem rendelek,van más.

Martinkeet: ez nagyon korrekt! Ez nem eredeti??

T256: szerintem erre csapj le. :-)

(#52585) Stef@N


Stef@N
tag

Sziasztok,

A GTA V-höz sincs már online pass? A használt játék is teljes értékűnek számít, amit már kipróbáltak online?

(#52586) Blaise válasza Stef@N (#52585) üzenetére


Blaise
veterán

Igy van.

(#52587) A`rpi válasza Stef@N (#52585) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Többféleképpen is utána tudsz járni későbbiekben te magad is, ennek a kérdésnek. Első és legegyszerűbb módja az ha rákeresel az interneten játék borítójára, ezen mindig fel van tüntetve kék logóval: PSN Pass, vagy Network Pass felírat.

Ha nem tudtál megbizonyosodni 100%-ban arról hogy kell e hozzá pass a fentebbiek alapján akkor pedig ellátogatsz PS-Store-ba ahol a keresőbe beírod játék nevét, majd Network Passes feliratot keresel,(esetleg benézel az addonok közés is) ha nem találod akkor értelem szerűen nincsen, ha van akkor nincsen más dolgod mint megvásárolni.

EA játékok esetén ingyenes maga a Pass, nincs más dolgod mint letölteni és már multizhatsz is, fentebbi metódust kell csak követned, beírod a játék nevét, és meg fogod találni Network Passes menüpontot.

Itt találsz egy listát is mihez kell online pass:
[link]
Ebben a listában benne van több EA játék ami ugye ingyenes lett, ezért is javasolom inkább azt hogy győződj meg te magad Storban a dolgokról.

Amire még kitérnék Season pass, nem össze keverendő online pass-al, online játékra nem jogosít, ezt ha megveszed, akkor az adott játékhoz elérhető lesz az összes megjelent, és későbbiekben megjelenő DLC.

Egyébként nem kell GTA hoz online pass!

[ Szerkesztve ]

(#52588) t256 válasza Elims (#52584) üzenetére


t256
őstag

Ha úgy néz ki, mint az eredeti, de mégsem az, akkor inkább kihagyom.
Konzolos pályafutásom alatt ami az NES óta tart egy dolgot megtanultam. Csak eredeti kiegészítőket szabad venni. Az utángyártott mindig gyengébb minőségű és kevesebb ideig bírja.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#52589) zzola válasza t256 (#52588) üzenetére


zzola
félisten

Én 1x vettem egy kontrollert e-bay-ről, kb. fele árban volt, mint az eredeti. Meg is bántam, mert hamis volt. A doboza mint az eredetié, még hologramos matrica is volt rajta. A karok és a gombok kemények voltak, a motor meg zakatolt, mint egy vonat...

(#52590) Stef@N válasza A`rpi (#52587) üzenetére


Stef@N
tag

Köszönöm!

A'rpi neked külön köszönet, mint kezdő Ps-es ez nagyon hasznos info volt!

(#52591) Elims válasza t256 (#52588) üzenetére


Elims
veterán

Az én konzolos pályafutásom is legalább azóta tart :-) és őszintén mondom,hogy ps1/ps2-höz sok utángyártott joy-om volt -az eredetiek mellett- és semmi probléma nem volt szinte egyikkel sem.
Én ezt simán bevállalnám,de persze te tudod. :-)

Árpi: Ezt az írást én is köszönöm!!

(#52592) martinkeet válasza t256 (#52588) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Nyolcadik hete nyúzom aktívan.
Eddig semmi gond nem volt vele...

[ Szerkesztve ]

(#52593) #49155328 válasza martinkeet (#52592) üzenetére


#49155328
törölt tag

Majd mikor 3 éve nyúzod és semmi baja, akkor nyilatkozz. ;)

(#52594) sasa134


sasa134
addikt

Sziasztok, vettem egy ps3-at ( használt slim,160-as), minden ok vele, egyet leszamitva: játékok alatt nincs hang..Több hdmi bemenetet is próbáltam, de semmi. A ps menüjében van hang... Mi lehet a gond? Köszi előre is

Avanti Roma

(#52595) sasa134 válasza sasa134 (#52594) üzenetére


sasa134
addikt

Targytalan, megoldva :)

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#52596) boost válasza sasa134 (#52595) üzenetére


boost
addikt

mi volt a probléma?

(#52597) t256


t256
őstag

Kicsit beleástam magamat a kontroller témába. Könnyen össze lehet keverni az eredetit a hamisítvánnyal.
Ez itt például hamisítvány.
Egy kis olvasnivaló angolul.
Jelzem apródon találtam párat, némelyiknek az ára is annyi, mint az eredetinek.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#52598) sasa134 válasza boost (#52596) üzenetére


sasa134
addikt

A hangbeàllitasoknàl àtváltottam HDMI-re es utána jó lett ( azt mondjuk nem értem a menüben miért volt hang)

Avanti Roma

(#52599) cyberkind


cyberkind
félisten

Van értelme még egy controllert venni ha netán lemerülne az egyik és amíg feltölti tudjak játszani?
Illetve azt valaki tudja hogy a konzolvilágban milyen garancia van?
Írtam nekik tegnap este de még nem válaszoltak.

Paranormal Cocktivity

(#52600) eddie17 válasza cyberkind (#52599) üzenetére


eddie17
addikt

Nekem onnan van a gép, hivatalos Sony garancia papír van hozzá.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.