Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53501) A`rpi válasza ldave (#53500) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Szemezgetek én is a játékkal, egyedül az ára riaszt el...

Ezért kicsit várok a vásárlással, PSN-ről fogom megvenni valószínű, esetleg ha valaki közösködne, az jelezze privátban. ;)

(#53502) ldave válasza A`rpi (#53501) üzenetére


ldave
félisten

Jó lenne tudni, hogy miként fut. RAGE-dzsel nekem nem volt komolyabb gondom PS3-on, ha ez is hozza azt a szintet, akkor előbb-utóbb biztos megveszem, de annyira nem vagyok fps rajongó, hogy teljes áron vegyem.

A Slime draws near! Command?

(#53503) erahurka


erahurka
félisten

The Bureau: XCOM Declassified megéri szerintetek azt a 3000 forintot? A hangulata nagyon bejön de nem tudom más téren jó-e annyira hogy beszerezzem.

(#53504) ldave válasza erahurka (#53503) üzenetére


ldave
félisten

A tesztek alapján egy átlagos játék, ha kedveled a stílust, akkor 3000-et megér szerintem.

A Slime draws near! Command?

(#53505) erahurka válasza ldave (#53504) üzenetére


erahurka
félisten

Próbáltam PayPal-lel pénzt tölteni a profilomra de nem lehet. Valami más megoldás iceakos-on kívül? Nem vele van bajom, csak azzal hogy ha veszek tőle egy feltöltőkártyát akkor hamar el fogom költeni olyanokra amik amúgy nem is érdekelnének annyira. Max Payne 3-at se indítottam el azóta hogy megvettem.

[ Szerkesztve ]

(#53506) crue válasza erahurka (#53505) üzenetére


crue
őstag

Max Payne 3-at indítsd csak el. Ha szereted a stílust, alig fogod bírni abbahagyni. Legalábbis nekem nagyon bejött.

(#53507) erahurka válasza crue (#53506) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem is tetszik nagyon a hangulat, de a nehézség szerintem nem lett eltalálva. Sokszor vagy 20-adjára sem sikerült egy-egy rész mert voltak benn 10000000-an nekem meg csak egy oszlop jutott fedezéknek. Persze jobbról-balról rám rohantak azt se tudtam merre forduljak. Aztán ha mégis jól jöttem ki belőle dobtak pár gránátot. Akkor persze muszáj volt kijönni ami instant halál volt.
Abbahagyva is hasonló helyen van, mikor az irodában van valami lövöldözés. Jövök ki a főnöktől erre vagy hárman egyből elkezdenek sorozni.

(#53508) Tigi válasza crue (#53506) üzenetére


Tigi
őstag

Anno az 1. és 2. részt imádtam, de a 3.-at 20 perc után kikapcsoltam. :(

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#53509) james001 válasza Tigi (#53508) üzenetére


james001
veterán

Dettó,igaz én a 2-vel még nem játszottam,de az 1. egyik kedvenc tps lövöldözős játékom. A 3 se annyira rossz,viszont ez nekem se jött be hogy folyamatosan özönlöttek az emberek rád,plusz folyamatosan "villódzott" a kép (mintha Max mindig be lett volna LSD-zve...),bár ez sztem csak engem zavart :D Végigszenvedtem azért,a Max Payne 1-es easter egg nagyon király volt benne amúgy :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#53510) Elims


Elims
veterán

"Végigszenvedtem azért.."
Ebben biztos voltam már a hsz-od elején. :-)

Amit most próbáltam ki és szerintem nagyon jól eltalálták az a dirt 3.Majdnem deja vu-m volt a colin 2-vel.
Jó lett. :-) Tudom,írtátok is egy-két hónapja,meg persze azt is,hogy a 2 talán jobb.Arra is rápróbálok majd.

Most olyat kérdeznék tőletek,amilyet többet biztos nem fogok,de még csak hasonlót sem.
Nagyon off és tudom,hogy nagyon nem idevaló,de ti biztos tudnátok rá írni vmit. 100%.
Van egy sima egy magos pentium 4-es számítógép kb.512mb ram-mal,milyen kommandós/harcolós fps/tps indulna el ezn?
A call of duty 3 már megvolt.Van esetleg ezen kivül még más?

(#53511) dani3l válasza Elims (#53510) üzenetére


dani3l
őstag

Medal of Honor szeria? :) Nem vagyok nagy FPS parti, de azokat szerettem..

(#53512) Elims válasza dani3l (#53511) üzenetére


Elims
veterán

Téényleg! Köszönöm! :-)

(#53513) #49155328 válasza james001 (#53496) üzenetére


#49155328
törölt tag

70e körüli lcd tv ? Állóképre ideális. :D

[ Szerkesztve ]

(#53514) james001 válasza #49155328 (#53513) üzenetére


james001
veterán

Neked lehet. Én bőven beérem egy kisebb akár 26-os HD Ready tv-vel is,jobb azon is mint egy szar crt-n nyomatni :U
Az a baj hogy a monitoromon csak VGA dugasz van,arra nem tudom rákötni pedig jó lenne azon is akár játszani :(

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#53515) erahurka válasza #49155328 (#53513) üzenetére


erahurka
félisten

85e forintos 32"-os HD Ready tévém van teljesen jó. Messziről nézem nincs zavaró pixelesedés. Okostévé, interpolál és tudja a DTS hangszabványt USB-n keresztül. Nincs input lag. LG. Mi kell még?

[ Szerkesztve ]

(#53516) ldave


ldave
félisten

Akit érdekel, hogy milyen lett PS3-on az új Wolfenstein, annak itt egy gameplay (orosz): [link]

A Slime draws near! Command?

(#53517) NeoExDeath válasza ldave (#53357) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

Én úgy gondolom, hogy mióta a klasszikus készítők elhagyták a Square-t, azóta nincs olyan Final Fantasy játék ami hozná a régi részek szintjét, de sajnos még megfelelően újítani sem tudnak. Szerintem az Enix-el való összeolvadás nem tett jót a fejlesztéseknek.

A 10 volt az utolsó klasszikus rész. A 12 nekem nagy csalódás volt, pedig rengeteget játszottam vele. A szabadság jó volt, a harcrendszer is, de annyira üres volt a sztori és a karakterek, nagy volt a kontraszt a korábbi részekhez képest. A 13 érdekes módon számomra úgy indult hogy akár jó is lehet, maximálisan sztori központos, nagyon látványos, karakter orientált játék. Kb 30 órát tudtam vele játszani, már kijutottunk Cocoon-ból amikor azt mondtam hogy ennyi volt. Egy gyönyörű cső játék, kár érte.

A XIII-2 első eredeti kiadása máig itt van a polcon bontatlan nejlonban, szerintem nem fogom kibontani :) Ha valakit érdekelné, dobjon egy privit nyugodtan.

(#53518) Elims válasza NeoExDeath (#53517) üzenetére


Elims
veterán

Megy az üzenet...
Esetleg XIII collector's edition nincs vkinek?

James: a dirt 3 képcsövesen is nagyon jól látható.Minden írás,minden betű,stb. Mintha nem is lenne ez a 16:9 mizéria.

(#53519) ldave válasza NeoExDeath (#53517) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem az FF 12 az egyik legfontosabb japán RPG az utóbbi időből, tény, hogy a történet és a karakterek nagy része felejthető (Ashe és Balthier mondjuk nekem nagy kedvenc), viszont játékmenetben és mechanikában teljesen megújította az egész jRPG stílust csak sajnos azóta talán 2 játék volt, ami ezt továbbvitte, a Xenoblade és a Last Story. Ehhez képest a 13 egy nagy semmi, a karakterek szintén gyengék, a világ annyira érdektelen, hogy semmi kötődés nem alakult ki bennem, hogy végigvigyem, katasztrófa.

Amúgy meg nem értek egyet azzal, hogy a Square Enix képtelen lenne már jót csinálni, csak sajna nem nagy konzolon kell keresni, érdemes megnézni mondjuk a Bravely Default-ot vagy a World ends with you-t, de a Dragon Quest IX is nagyon-nagyon jó volt, igen, ezek mind kézikonzolos címek...

A Slime draws near! Command?

(#53520) erahurka válasza Elims (#53518) üzenetére


erahurka
félisten

Ez képmérettől is függ szerintem. 72 centi CRT-n azert már valszeg jól látszanak a dolgok de az én nyugdíjazott 55 centis Grundig csodámmal kiolvadt volna a szemed egy óra jatek után.

(#53521) Polllen válasza Elims (#53510) üzenetére


Polllen
nagyúr

A dirt 3 a legrosszabb a szériába sztem..

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#53522) Elims válasza erahurka (#53520) üzenetére


Elims
veterán

72-es crt. Dirt3 nagyon jó rajta.Gondolom ebben több felbontásféle van.
Viszont a most wanted,új tomb raider,stb. borzalom rossz. :-((

Polllen: Fasza.. Köszi!
Így mostmár tuti rápróbálok a többire.

(#53523) NeoExDeath válasza ldave (#53519) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

Azzal egyet értek hogy a harcrendszer nagyon jól lett kialakítva, és a nagy szabadság is élvezetes volt. A Hunt rendszer is király volt, volt benne kihívás bőven. Az átvezetők nagyon szépek voltak a kor színvonalán, maga a játék viszont rettenet ronda volt szerintem, a full 3D terep az akkori hardver szinten nem működött igazán. A játék főszereplője egy vicc volt (szerintem inkább Ashe volt főszereplőnek nevezhető).
A 13 ennek mintha pont az ellentéte lenne, teljesen cső játékmenet, viszont kidolgozott karakterek, sok átvezető, mozi, sztori. Kár hogy nem tudták összehozni az egyensúlyt. Nem értem hogy miért nem megy az mint a 7-8-9 részek esetében, hogy volt szabadság is, meg sztorival, karakterekkel dúsított lineáris játékmenet. Világtérkép? Kár volt elhagyni.
Azt nem tudom hogy az XIII-2 és a LR milyen lett, de mivel a 13-at be sem fejeztem azoknak nekik sem kezdek :) Lehet hogy ott már javították a hiányosságokat egyébként.

Lehet hogy kézikonzolon jókat alkotnak, azokat nem ismerem. A FF a kedvenc szériám volt a 90-es évek végén, 2000-res évek elején, de sajnos már el kellett fogadnom hogy már nem azt nyújtják mint régen.
Az Enix előtt, a Squaresoft idejében csinálták a legjobb RPG-ket. Xenogears mond valakinek valamit?

(#53524) ldave válasza NeoExDeath (#53523) üzenetére


ldave
félisten

Vaan nekem szinte bent se volt a csapatomban, Ashe-t tekintettem én is a főszereplőnek :) Mondjuk én elfogult vagyok kicsit a 12 iránt, mert Matsuno az egyik kedvenc játékkészítőm és a 12-n az ő keze nagyon érezhető, sajna betegség miatt végül kénytelen volt átadni a rendezői széket. Ivalice egy jól kitalált világ.

Nem tudom mi lehet a valós oka az SE gyengélkedésének, de amúgy ez az egész japán piacra érvényes, a PS3/360 korszakban nagyon visszaestek. Xenogears, Chrono Cross, FF Tactics, Vagrant Story a Square oldaláról, DQ 7, Valkyrie Profile, Star Ocean, Grandia az Enix oldaláról mind-mind a stílus klasszikusai, PS2-es közös munkáik nagy része szintén jó.

Régen egy FF játék megjelenése az adott év egyik legfontosabb videójáték eseménye volt, manapság meg szinte nem is jelent semmit. Dragon Quest-et már ki se adják angolul... Ez van sajna, az FPS/TPS generáció elsodorta ezeket a címeket.

A Slime draws near! Command?

(#53525) echterion válasza ldave (#53524) üzenetére


echterion
nagyúr

Sajnos a mai casual játékosoknak nincs ilyenekre igényük. Csak le akarnak ülni 20 percre egyet játszani, nem pedig órákig nézni a képernyőt (illetve igen, de csak az agymosós TV műsorokat sajnos). Elmúltak azok az idő, amikor még igény volt a 100+ órás játékidőre. Ráadásul a kiadóknak sem éri meg az ilyen hosszú játékmenet, mert ugye annál később vesz a paraszt új játékot. :U

**********

(#53526) ldave válasza echterion (#53525) üzenetére


ldave
félisten

Igazából a 100+ órás játékidőre már nekem sincs igényem, nem fér bele már az életvitelembe, emiatt volt pl a Last Story ideális, mert azt 20-30 óra alatt végig lehet játszani, eközben pedig egy jó jRPG. Egy 100 órás játék napi 1-2 órával számítva 50-70 nap, aztán ha kimarad egy hét, akkor meg még hosszabb idő. Ennyi idő alatt meg belefásulok már a játékokba.

A Slime draws near! Command?

(#53527) echterion válasza ldave (#53526) üzenetére


echterion
nagyúr

Én most játszom újra PC-n az FF VIII-at (még a PS3 vásárlása előtt kezdtem el), de már egy hete nem tudtam leülni mellé, kezd is halványodni a sztori.
Jut eszembe: PS3-ra milyen ehhez hasonló rpg-k vannak még? Később jól fognak jönni, ha a sok FF-t már kitoltam. :))

**********

(#53528) Polllen válasza ldave (#53526) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szintén zenész. Mondjuk nálam még azzal is meg lehet spékelni, hogy ha ne adj Isten elkezdek mással játszani, főleg abba marad és újra nincs kedvem kezdeni, folytatni meg már nem esik jól... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#53529) ldave válasza echterion (#53527) üzenetére


ldave
félisten

Ha bejön az erőteljes anime stílus, akkor ott van az Atelier sorozat, meg úgy általában a NIS America által kiadott cuccok.

Nekem top3-as PS3 cím a Valkyria Chronicles a SEGA-tól, Nagyon jó karakterek és a történet, a játékmenet pedig eléggé újszerű ebben a műfajban.
Modern stílusban a Capcom Dragon's Dogma játéka is kiemelkedő, nagyon jól ötvözi a japán és a nyugati játékok hangulatát, kis Dragon Age, kis Shadow of the Colossus, szóval jópofa.
Jó régi cím még az Eternal Sonata, ez egy klasszikus jRPG, fantasztikus zenével (Chopin művei alapján).
Szintén a PS3 kezdeti időszakából van a Folklore, ezzel sajnos nem játszottam, de állítólag nem rossz.

A Slime draws near! Command?

(#53530) erahurka válasza ldave (#53526) üzenetére


erahurka
félisten

Én 10 órával mar elvagyok. Ma már komolyabb sztorikat írnak egy-egy játéknak (már ahol) és azt azért nem lehet a végtelenségig húzni. Pl. Uncharted szériában is erősnek éreztem hogy egy komplett hadsereget lemészárolok egyedül.
Szerintem a játékipar átalakult interaktív filmgyártássá.

(#53531) james001 válasza erahurka (#53530) üzenetére


james001
veterán

Pl. a The Last of Us egy jó kivétel erre,ott szerintem a játékmenet is kellően hosszú,és a bejátszások sincsenek eltúlozva. Plusz ugye ott sokszor taktikáznod kell hogy hogyan juss tovább egy részen minél kevesebb lőszer nélkül. A sztori meg érzelmileg kikészít (legalábbis engem kikészített),az biztos :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#53532) Elims válasza Polllen (#53528) üzenetére


Elims
veterán

Én teljesen ugyanígy vagyok. :-))
Főleg a last of us-sal/xcom:enemy unknown-nal.
Picit "nehéz" hvégéken elővenni,de ha már benne vagyok nincs gond. :-)

James: és a grafika az vmi iszonyat komoly.Hihetetlen szép.Megpiszkolja az uncharted sorozatot,pedig az is nagyon szép.
Ennek a last of us-nak minden porcikája -grafikailag- nagyon ott van.

[ Szerkesztve ]

(#53533) Polllen válasza Elims (#53532) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nálam 14 óra volt & tényleg nagyon jó játék:)majdnem minden percét élveztem!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#53534) erahurka válasza james001 (#53531) üzenetére


erahurka
félisten

Igen Last of Us jó kivétel. Nem azért volt hosszú mert erőltették a sztorit, hanem mert taktikázásra és lassú játekmenetre kényszerít.
Meg ha már a kivételeknél tartunk az L.A. Noire is jó példa bár az annyira nem hosszú.

(#53535) Polllen válasza erahurka (#53534) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nekem valami 14 óra volt, az már hosszúnak számít? :DDD Nálam a 10-20 óra közötti az elfogadható, játékfüggő, hogy melyik határhoz húzna a szívem.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#53536) james001 válasza Polllen (#53535) üzenetére


james001
veterán

Nekem 22-23 óra volt az első végigjátszás :) De én minden zugot átnéztem,meg sok helyen annyit gondolkodtam hogy juthatnék túl lőszer kilövése nélkül hogy egy csomó ideig csak guggoltam egy fedezék mögött :DDD

(#53534) erahurka: L.A. Noire-ban a legnagyobb negatívum a sok bug,meg attól hogy a mimika jól meg lett csinálva az arcokon nem igazán lett szép a grafika. De ezeken kívül tényleg jó volt az is.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#53537) Polllen válasza james001 (#53536) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én mindig azt választottam, ami elsőre jó ötletnek tűnt. Néha megmolotovoztam őket, néha csak elosontam. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#53538) Elims válasza Polllen (#53533) üzenetére


Elims
veterán

14óra??És összeszedtél mindent amit lehetett?
Képregények,jegyzetek,fegyver alkatrészek,fegyver update-ek,stb.?
Én ahogy James is,nagyon sokat kutatok,tényleg megpróbálok mindent átnézni a terepen.Ahol lehet én ölök mindent. (Zavarba is jöttem amikor a kocsit tologattuk...) Van amikor nekem is elmegy sok-sok perc ey-egy fedezék mögött,most hogyan,merre tovább?.
De hozzáteszem,easy-n megyek.

(#53539) echterion válasza ldave (#53529) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi, ezeket felírom magamnak.

**********

(#53540) james001


james001
veterán

Amúgy ha már szó volt itt a TLoU-ról,volt olyan elvetemült itt valaki aki megvette az új nehézségi fokozatot hozzá? Azért is írtam elvetemültet mert asszem 3 font vagy mennyi,az meg azért kicsit sok egy fokozatért... :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#53541) Polllen válasza Elims (#53538) üzenetére


Polllen
nagyúr

Easy-n játszottam, nem tudom, hogy mindent összeszedtem-e, de igyekeztem mindent végigjárni egyszer. A fedezékek mögött én nem sokat pöcsöltem, az AI csapnivaló, sokszor azt se hallották meg, ha 1-2 méterre folytogattam valakit, uh lényegében alig használtam fegyvert. Csak ha elkerülhetetlen volt, meg a végén, mikor sietős volt a kórházban a szitu.

james001
:N Ha minden igaz, már túl is adtam rajta. 1-2 végigjátszást még biztos kihúzott volna nálam, mert jó gém, de csak pár év múlva. A sztorit már tudom, a harcok pedig már menetközben is néha uncsik voltak. Így jobb. :)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#53542) Elims válasza james001 (#53540) üzenetére


Elims
veterán

Csak te leszel az.
Bocs. :-)

Polllen: én még nem játszottam ki,így most ez egy kis spoiler volt,de megpróbálom elfelejteni az írásod. :-)

(#53543) james001 válasza Elims (#53542) üzenetére


james001
veterán

Még survivor-on se vittem végig,csak a Left Behind-ot de azon elég is volt. :D Meg mint írtam 3 font marha sok egy nehézségi fokozatért... Max 0.49 fontot talán megérne ha mindenképp pénzért akarják adni. De ahogy néztem youtube-on ugyanaz mint a survivor mód csak még kevesebb cuccot tudsz felvenni meg mintha több emberi ellenfél lenne egy-két helyen. De ennyi,ezért is kérdeztem hátha van itt valami hardcore gamer aki próbálta és érez benne különbséget :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#53544) Polllen válasza Elims (#53542) üzenetére


Polllen
nagyúr

Valóban rengeteg spoiler volt. De hogy még rontsam a helyzetet... El kell szomorítsalak. A játékban mindenki meghal, csak a túlélők maradnak életben. ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#53545) Elims válasza james001 (#53543) üzenetére


Elims
veterán

"hardcore gamer"
Ebben a stílusban szerintem csak te vagy itt. :-)

Polllen: Óvatosan olvastam el a hsz-od..A második sor elején egy világ dőlt össze bennem -erős túlzással-.
Szerencse,hogy tovább olvastam. :-))

(#53546) nonsen5e


nonsen5e
addikt

PSN-el szokott lenni regisztrációs probléma? Két napja próbálok regelni, mindig azt mondja, hogy already taken, nem hiszem, hogyha engem pl. Kovacs Pistának hivnak es 1957-ben szulettem akkor a ( k-pis_ta5719 es összes hasonló kombinációja foglalt...

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#53547) cyberkind válasza nonsen5e (#53546) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem a cyberkind-nél írta hogy foglalt vagy mi, így elővettem a "második nevemet" ami a cyberkind7, és gond nélkül továbbengedett.

Paranormal Cocktivity

(#53548) Polllen válasza nonsen5e (#53546) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nekem is az első nickre azt mondta, hogy foglalt, pedig sok Polllen nem rohangál.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#53549) cyberkind


cyberkind
félisten

Tegnap végre sikerült kitolnom a The Last Of Us-t, és nagyon meglepődtem hogy amikor már azt hittem mindjárt vége a játéknak még volt hátra min. 2 óra, nagyon jó és hosszú játék, fogalmam sincs hogy miről szólt, fogalmam sincs hogy miket beszéltek de zseniális volt, PS4-re is kötelező vétel lesz az tuti. :K
Leírná valaki hogy mi a sztori? :R

Paranormal Cocktivity

(#53550) hanics válasza nonsen5e (#53546) üzenetére


hanics
aktív tag

Erre csak ezt tudom mondani :)
  Kérem, adja meg jelszavát!
alma
Sajnálom, a jelszónak legalább 8 karakterből kell állnia.
reszelt alma
Sajnálom, a jelszónak tartalmaznia kell legalább egy számot.
50reszeltalma
Sajnálom, a jelszónak legalább egy nagybetűt kell tartalmaznia.
50KI*ASZOTTreszeltalma
Sajnálom, a jelszóban nem követhetik egymást nagybetűk.
50Ki*aszott,ReszeltAlma,Fel*ugvaA*eggedbe!
Sajnálom, a jelszó nem tartalmazhat írásjeleket.
50Ki*aszottReszeltAlmaRohaggymegHaNemFogadodElEztSe
Sajnálom, a jelszó már foglalt.

Viccel felreteve sok nick van mar regisztralva es sajnis ha nem hasznaljak nem torlik az inaktivokat.
Nekem se az lett a nicknevem amit szerettem volna. Igy lettem hanics1985 :)

---Nem leszel modder attól, hogy ki tudod cserélni a kész romban a háttérképet, a forráskód a lényeg! --- PS3 ID : hanics1985

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.