Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52251) callmeakos válasza dani3l (#52249) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szuper. Nagyon köszönöm :R

All→M8

(#52252) james001 válasza boost (#52248) üzenetére


james001
veterán

9/10?? 11/10!! :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52253) boost válasza james001 (#52252) üzenetére


boost
addikt

Azért ez se tökéletes. :D Itt is elkövették azt a tipikusan Naughty Dog-os hibát, hogy a történet egy pontján belementek egy apró dologba, és az kitette a játékidő ötödét, pedig a történet szempontjából (nekem) egyeltalán nem volt releváns, és ezért megakadt egy kicsit nálam a szál. UC-nál ez hatványozottan igaz. :D Pl UC3ban, mikor elrabolják a srácot, ami szerintem tök irreleváns volt, és nem értem minek kellett erre a vonalra ráépíteni legalább 3-4 óra játékidőt.

(#52254) james001 válasza boost (#52253) üzenetére


james001
veterán

UC3-ban az a rész rendben volt sztem,jó kicsit "időhúzás" volt,de azok a hajóroncsos helyszínek nekem nagyon tetszettek. És ugye egy percre se állt le ott a játékmenet,pörgős volt.
TLoU-ban melyik részre gondolsz? Spoiler Mikor elrabolták Ellie-t?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52255) boost válasza james001 (#52254) üzenetére


boost
addikt

SPOILER:igen, arra.

[ Szerkesztve ]

(#52256) Elims válasza boost (#52248) üzenetére


Elims
veterán

Kedves SzGergely,engedd már meg légyszives,hogy kiírjam egy Fórumba a véleményem.Akár 5 perc,5hónap vagy 10év után.
Én így gondolom.
És ha azért figyeltél az írásra -csak figyeltél,reagáltál rá- szerintem az is feltünt,hogy "Mégegyszer írom,10perce kezdtem a játékot...".
Így tanácsnak sem veheti senki.
"...egyszerűen fantasztikus."
Én ezt az uncharted-re mondtam az első 1/2óra után majd napok múlva is a végén.
Ízlések és pofonok. Tény,hogy nagyon jó ez a last of us,de lehet,hogy vkinek jobban bejön egy könnyedebb uncharted,mint egy last of us,ami "lelkileg dönt nyomorba".
Biztos vagyok benne,hogy teljesen érted amit írok.
"Ilyet inkább be se írj a fórumba" Még ilyet.. :-)

Más. Milyen trófeák vannak ebben a játékban?Most csatlakozott hozzám a kislány és most feltünt,hogy eddig nem volt semmilyen trófea kisablak felugrás.

Noxwill: Nincs Mit. :-)
Ha véletlenül kipróbálnád az uncharted-et,ne a 3.résszel kezd. Ez jó Tanács. )

(#52257) boost válasza Elims (#52256) üzenetére


boost
addikt

"Még ilyet.. :-)" Hát látod... mik vannak...

remélem nincs harag. :)

(#52258) Elims válasza boost (#52257) üzenetére


Elims
veterán

Egyáltalán nincs. :-)

Lenne egy kis problémám..tudom,írtátok a múltkor,de azért rákérdezek hátha tud vki vmilyen megoldást.
Most próbáltam meg pendrive-ra másolni a mentéseket.Sajnos a gt5-6-ból nem tudtam mindkét fájlt (kettő-kettő van) felmásolni csak az egyiket. Elég az is vagy azért nem ártana a másikat is felrakni?
A többieket mind engedte,ezeket nem (pedig a gt5 lenne a legfontosabb).

(#52259) james001


james001
veterán

Plus-os játékokról még nincs hír? Nem nagyon sietik el mostanában a híresztelést :D Remélem valami olyan lesz ami még nincs meg/volt meg,ebben a hónapban nem volt szerencsém.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52260) Nayrobi válasza james001 (#52259) üzenetére


Nayrobi
őstag

Írták pár napja a blogon, hogy a jövő héten fog kiderülni.

(#52261) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok!egy olyan kerdesem volna melyik volt az utolso ps3 valtozat ami lejatszotta meg a ps2 jatekokat?koszi amvalaszt elore is.

(#52262) kiki22


kiki22
senior tag

Kozben megtalaltam.csak a mobilos verzioban nemakarta megnyitni az osszefoglaloreszt.par cimet tudnatok nekem irni ami kihagyhatatlan cim ps3 -on?:-)

(#52263) erahurka válasza kiki22 (#52261) üzenetére


erahurka
félisten

Az első generációs 40 gigás FAT de az sem mindet és néha bugos volt. Ma már nagyon nehezen kapsz ilyet újonnan, és könnyen elromlik. Ha PS2 játékokkal akarsz játszani inkább vegyél egy használt PS2-t.

Uncharted, The Last of Us, Heavy Rain, Beyond: Two Souls, Little Big Planet, God of War esetleg inFamous. Ezeket szoktuk mondani, de kb. minden exkluzív cím jó ha az adott stílust kedveled.

[ Szerkesztve ]

(#52264) kiki22 válasza erahurka (#52263) üzenetére


kiki22
senior tag

Koszonom.amugy a super slim verzio mennyire hajlamos a meghibasodasra?

(#52265) boost válasza kiki22 (#52264) üzenetére


boost
addikt

Már több mint egy éve a piacon van, és szériahibája nincs neki tudtommal. Nekem volt SS-m, remek gép volt.

Én tegnap kaptam vissza a 3 hónaposan kölcsönadott PS2-met, 6 év után, de akinek kölcsönadtam(sógorom), ő se játszott vele, max néha egy kis Fifát. Szóval eléggé null-kilóméteres. Szerintem te is jobban jársz egy ilyen kevesetfutott PS2-vel, mint egy öreg szar szétjátszott FAT PS3-al.

[ Szerkesztve ]

(#52266) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Van valakinek itt GT6 Anniversary-je?

Az érdekelne, hogy hogy vannak benne az extrák. Gondolom a plusz pénz a kód formájában, de a

- 20 autó különleges „Anniversary Edition” fényezéssel és teljesítménytuninggal
- Egyedi színárnyalatok, egyedi versenyöltözék, egyedi sisak és egyedi PSN-avatárok

azokhoz is külön kód van? Megéri ezt választani?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#52267) Czimby válasza TazLeacher (#52266) üzenetére


Czimby
addikt

Megéri mert alapból megkapsz egy csomó komolyabb autót, ráadásul lesz olyan seasonal event amit csak ezek birtokában tudsz megcsinálni.
Az 1misi kredit nem nagy szám, én már több mint 40 misit kocsikáztam össze, de a kocsik miatt megéri legalábbis szerintem.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#52268) Elims válasza james001 (#52259) üzenetére


Elims
veterán

"...nem volt szerencsém."
Neked már azért nem lesz "szerencséd",mert már nem nagyon van olyan játék amivel még nem játszottál. :-)

Kiki: Szia!
Erahurka leírt szinte minden fontos játékot,egyet még hozzátennék,gran turismo.
És ahogy SzGergely is írja,100x inkább vegyél egy ps2-t mint egy 60gb-os fat gépet ami igen,kompatibilis vele,de -ha találsz működőt- nem fogja sokáig húzni. :-/

Jer1cho: Amiket leírtál azokhoz egy kód van (+van még az előrendelői kód amik adtak még plusz dolgokat).
De hallgass rám és Ne adj érte 18e Ft-ot.Szerintem irreális.Én megvettem,már nem bánom,mert megvettem,de ha tudom,hogy mi a helyzet,nem teszem.
Szerintem nézz egy használt,karcmentes sima kiadást (itt a hardveraprón láttam egy eladót,vki innen a topikból hirdeti -ismerős volt az eladó neve-,potom pénzt kér érte 5-6000Ft) és ahhoz keress egy olyan embert,akinek megvannak a kódok,majd vele osszátok meg az account-ot.
Van még egy fontos dolog...csak akkor vedd meg,ha nem crt tv-n játszanád,szinte biztos vagyok benne,hogy "lapos" tv-d van,de azért leírtam. :-)
A gt5 még elmegy,élvezhető képcsövesen,de ez a 6 már nagyon kívánja a lcd-t.

(#52269) james001 válasza Elims (#52268) üzenetére


james001
veterán

Hát azért még van egy jó pár játék amivel nem játszottam :D Én olyan címekre "vágyok" amit ingyen letöltenék de pénzt nem nagyon adnék érte,ilyen pl. a Crysis 3,Dead Rising 2,Street Fighter X Tekken,stb. :D Csak ezek közül max a Crysis-t rakják fel esetleg,régebbi játékot nem biztos.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52270) Tegla80 válasza james001 (#52269) üzenetére


Tegla80
addikt

A Crysis3 dec. vagy jan. -ban volt akciós 5.99font ért UK store-ban,így remélem az nem lesz plus-os. ;]
(nekem meg van,mert a plus os Cry2 öt végigtolva rájöttem,h ez is kell,így +vettem ;) )

Sony® & PlayStation®

(#52271) TazLeacher válasza Czimby (#52267) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm. Az extrák kóddal vannak? A pénz az gondolom, de a többi? Azért kérdezem, mert mi van ha használtat veszej, mire kell figyelni,

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#52272) james001 válasza Tegla80 (#52270) üzenetére


james001
veterán

Állítólag rosszabb mint a 2,ezért nem akarok nagyon pénzt kiadni érte,nehogy aztán "csalódjak" :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52273) Czimby válasza TazLeacher (#52271) üzenetére


Czimby
addikt

2db kisfüzet van a játékhoz az egyik a sima kezelési a másik a többnyelvű utalványkódos, 1db kód van azzal jön minden.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#52274) Tegla80 válasza james001 (#52272) üzenetére


Tegla80
addikt

Régi gamma,de spoiler is van az irományban ha úgy nézzük.
Akit zavar innen görget.

Hát nemtom.......
Én nem érzem azt,h rosszabb vagy kevésbé jól sikerültebb lenne,mint a Cry2-ő.(max fél éve tóltam ki,azt is)
Nekem eddig talán még jobban is tetszett eddig,de Én külön állatfaj vagyok és nem "vérprofi pontozóbíró valamely szaklapnál".
Nekem spec nagyon bejön az eddig látott dolog.Imádom az Íj-at amivel frankón +lehet ritkítani az ellent.
Épp most kezdek barátkozni az idegenekkel ,mert eddig nem nagyon voltak jelen,csak a halandó emberek.
Most kezd bepörögni a game és kezdődik a cumi.mert ezek már el is tűnnek ,meg rádvetik magukat az aljnövényzetből,h majd berosálsz. Semmi nesz,ricsaj vagy zörgés csak pik-pak ott van és zabál téged a kis sunyi. Már épp azt hittem,h ebben nem is lesznek , mert belegyalogolsz már a játékba jócskán,mire összefutsz velük,de vannak és a jobbik fajta,h puszilom a tervezőjüket.
Ha nem vagy kellően felkészült és betárazott lőszerből,akkor 2-3 ilyen simán kizsigerel ott helyben.
Én most épp pihentetem ,mert picit besokaltam a "sok nagyobb fajta idegen és a helyes út meglelése közben."
Engem leköt és jól szórakozom vele.
(olykor még rettegek is ,h mi és honnan fog +találni :B . )

vettem már ezerszer nagyobb kakát is sokkal-sokkal drágábban,míg ezt csak 1900ért ,ha átszámolom
Ami meg nem sok érte,mert 5e-et sztem tuti megér a mai nap is amúgy. :K

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#52275) Elims válasza james001 (#52269) üzenetére


Elims
veterán

"Én olyan címekre "vágyok" amit ingyen letöltenék de pénzt nem nagyon adnék érte"

Na szerintem ezért éri meg a ps+.
Jól megfogalmaztad.Ezért nagyon megérheti az előfizetés. :-) Komolyan.

(#52276) boost válasza Elims (#52275) üzenetére


boost
addikt

Nagy plussz ezekért a címekért a PSPlusnak.

(#52277) james001 válasza Tegla80 (#52274) üzenetére


james001
veterán

Lehet aztán majd megveszem,használtan is már dobálják 2-3000-ért,mert amúgy a 2-dik rész nekem nagyon tetszett,bár a sztori kicsit érdekes volt néha. Az íj az nekem is tetszik,láttam videóban eléggé vagány.
Az a baj FPS-ből kevés jó készül mostanában,egyedül talán a Bioshock Infinite volt utoljára az ami lekötött. Egy jó kis régi Black vagy Timesplitters stílusú lövölde kéne,de ezekről csak álmodozhatok :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52278) erahurka válasza james001 (#52277) üzenetére


erahurka
félisten

Én valahogy idegenkedek az FPS-ektől pedig nem olyan régen jatszottam Portal 2-t meg RAGE-et is. Megvettem a Bioshock trilógiát de valahogy nem akaródzik belekezdeni. Ha TPS lenne már rég kijátszottam volna.

(#52279) Tigi válasza erahurka (#52278) üzenetére


Tigi
őstag

Engem meg 90%-ban csak FPS érdekel, nem vagyunk egyformák. :)

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#52280) Tegla80 válasza Tigi (#52279) üzenetére


Tegla80
addikt

Engem is. :K
de az "U" szériát megettem Én is,mert jó .
Az "AC" viszont kimaradt ,(bár lehet bepótolom), mást már nem is említek,mert főleg kimaradt és említésre sem méltó számomra :DDD

Sony® & PlayStation®

(#52281) james001 válasza erahurka (#52278) üzenetére


james001
veterán

TPS lövöldözőst én is szeretem,de egy jó FPS-t is végigjátszok. Amúgy asszem még 2012-ben volt nyáron amikor kijött egy csomó TPS egymás után,pl. a Spec Ops The Line,Binary Domain,Inversion,stb. de ezekből is csak a Spec Ops tetszett.
Meg hát a TPS-ek császára az Uncharted természetesen. :D

Black-re nem emlékszik senki? Még abból az időkből van mikor az EA meg Criterion normális játékokat csináltak (2005) ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52282) Elims válasza boost (#52276) üzenetére


Elims
veterán

Nem kicsit. :-)
Én most a tomb raider miatt lehet,hogy beaktíválom a 2hetes free-t próbaképpen.

James: miért vennéd meg használtan is?Ahogy írod is,amiért nem adnál pénzt,de kipróbálnád,így szerintem mindenképp elég a ps+.
Persze te tudod. :-)

Emlékszem a black-re,ps2-n kipróbáltam.Nagy cím ps2-n.
Tényleg jó fps volt,de nekem vhogy nem jött be.
Fps.
Vmikor a doom próbánál tetszett,aztán kimaradt egy pár év és már nem jön be. :-/

(#52283) james001 válasza Elims (#52282) üzenetére


james001
veterán

Nem biztos hogy a Crysis 3 lesz az ingyenes játék,csak írtam hogy jó lenne. Ha nem az lesz akkor lehet megveszem.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52284) Elims válasza james001 (#52283) üzenetére


Elims
veterán

Jaa,félreolvastam.. :-/
Esetleg ilyen beyond játék kizárt a ps+-ban,ugye?

(#52285) james001 válasza Elims (#52284) üzenetére


james001
veterán

Arra még sztem ne számíts :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52286) boost válasza james001 (#52285) üzenetére


boost
addikt

Talán az esős, a heavy rain jöhet idén.

Szerk: Disho is simán jöhetne, de olvastam valamit, hogy még Bethesda játék nem volt plusszos, és ez rossz előjel. (ennek valóságtartalmáról fogalmam sincs :D )

[ Szerkesztve ]

(#52287) eddie17 válasza boost (#52286) üzenetére


eddie17
addikt

Na az lenne a legjobb.
Olvastam, hogy lehet a Dishonored lesz. De az csak találgatás volt.

(#52288) Tegla80


Tegla80
addikt

Ha azt nézzük,h "US-UK" store kb egy és ugyan az a népszerűbb játékok terén és kisebb tolival de ugyanazok jönnek,akkor "Payday2" a tippem. (US nemrég kapta meg)
Az még úgy sincs meg. :P

Sony® & PlayStation®

(#52289) boost válasza Tegla80 (#52288) üzenetére


boost
addikt

de nemrég, amikor kijött a payday 2, akkor volt a payday 1. Most meg jönne a 2?

(#52290) Tegla80 válasza boost (#52289) üzenetére


Tegla80
addikt

Hát ha korai,ha nem,de az amcsiknak az volt februárban.
[link]

Sony® & PlayStation®

(#52291) semetka


semetka
őstag

Remélem nem a Payday 2 lesz.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#52292) james001 válasza semetka (#52291) üzenetére


james001
veterán

Én is remélem,inkább a Dishonored jobban hangzik.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52293) Tegla80


Tegla80
addikt

Már tippelni sem szabad. ;]

Sony® & PlayStation®

(#52294) boost válasza Tegla80 (#52293) üzenetére


boost
addikt

Pedig ha amcsiban volt, akkor esélyes. Nah, mindegy. :(

Bár én már fél éve eladtam a PS3amat, azért lendületlenül kattingatom be a PS+os címeket, hátha még lesz, alapon. :)

(#52295) Tigi válasza semetka (#52291) üzenetére


Tigi
őstag

Hát én is remélem.
PC-n próbáltam és hát nekem ultra gagyinak tűnt nem is bírtam 5 percnél tovább. :)

(#52280) Tegla80: Az U széria első részét most tervezem megvenni mert annyi jót írtatok már róla, hogy ki kell próbáljam.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#52296) kiki22


kiki22
senior tag

Hello!az erdekelne,h a kulfoldrol vasarolt ps3 at tudom valahogyan itthon gariztatni?

(#52297) semetka válasza james001 (#52292) üzenetére


semetka
őstag

Dishonored tényleg jobban hangzik, de azt meg ha akarom elkérem munkatársamtól, neki megvan. :C

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#52298) nuke7


nuke7
veterán

itt szoktatok játékokat cserélgetni, vagy esetleg van saját (al)forum erre..?
(Apron kívül) X360-as topikban elő-előfordult ilyesmi, hátha...

lenne, Fifa '13, Kane&Lynch, Fight Night nekem és érdekelnének helyettünk jobbfajta ps exklúzívok.
mint például:

heavy rain
beyond two souls
infamous
Motorstorm Apocalypse
uncharted
(The Last of Us) - ez annyira nem, de megnézem ha van valakinek :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#52299) boost válasza nuke7 (#52298) üzenetére


boost
addikt

itt tiltják, ezért a hardverapro-t használjuk, ami ugyanennek az oldalnak az apróhírdetési felülete, vagy a gamer365-ön a fórumban.

(#52300) james001 válasza nuke7 (#52298) üzenetére


james001
veterán

Vagy még jatekaim.hu is jó cserélgetésre.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.