Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27101) TazLeacher válasza szasanyi (#27099) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A PS3-ról szó sem volt, ős csak a gamepad-et említette... ;] :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#27102) dilipok válasza TazLeacher (#27101) üzenetére


dilipok
veterán

jajj, de disznok vagytok :D ;]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#27103) szasanyi válasza TazLeacher (#27101) üzenetére


szasanyi
félisten

Akkor nagy a baj! ;] Persze az sem rezeg a PS3 (game) nélkül... :DDD

(#27104) heim válasza ProdyG (#27097) üzenetére


heim
tag

Sajnos én is keresek ilyen tipusú játékokat, de nem igazán vannak a LBP 1-2- kívül.... Estleg a Start the Party, és Sport Champions még jó szórakozást nyújt de ahhoz meg kell a Move....

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#27105) ProdyG válasza heim (#27104) üzenetére


ProdyG
senior tag

az LBP-t már próbáltuk, de nekem az halál unalmas, meg igazából neki is :)
nem értem miért szereti mindenki azt a játékot.... bár lehet többet kellett volna játszanunk vele, de az eleje nem igazán jött be...

(#27106) heim válasza ProdyG (#27105) üzenetére


heim
tag

nekem is unalmas volt, de amint elkaptam a fonalat jó játék lett, szerintem érdemes foglalkozni vele kicsit többet, a ruhákat is és a rajzolásokat is szokták élvezni a csajok, legalábbis az enyém élvezte, néha még mostanában is nekiugrunk....

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#27107) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Sziasztok,

Nincs még PS3-am, de tervbe van véve. Az alábbi kérdés miatt írok most ide:

Van egy Samsung 2233BW típusú monitorom, 22-es méret, 1680*1050-es felbontás, 16:10 képarány. DVI bemenet van rajta, hdmi nincs. Arra lennék kiváncsi, hogy ezen a monitoron tudnék játszani PS3-al? A csatlakoztatás nem gond, van hdmi-dvi kábel, inkább a felbontástól, és a képaránytól tartok. A PS3 képes különböző natív felbontásokat, képarányokat támogatni?

Köszi előre is a válaszokat.

(#27108) Gebriel válasza szasanyi (#27099) üzenetére


Gebriel
veterán

:DDD Igen az biztos érdekesebb.
Ha már kontroller kell hozzá az lehet olyan rossz.

(#27109) dilipok válasza NeoExDeath (#27107) üzenetére


dilipok
veterán

sztem 720pben kenyelmesen elszaladgal majd. Legfeljebb lesz egy kis fekete csik alul es felul :) sztem mukodni fog minden gond nelkul

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#27110) kelzsoca válasza NeoExDeath (#27107) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

Első körben én is monitorral használtam a gépet, igaz az csak egy 20"-os Samsung volt, de a felbontás nálam is 1680x1050 volt, ha jól emlékszem néha kiírta hogy nem megfelelő felbontás, de ment vele szépen a gép, semmiféle fekete csík vagy hasonlót nem tapasztaltam.

Hangot multi AV-n keresztül tudod kivinni.

https://vertigostore.eu

(#27111) Sundesz válasza NeoExDeath (#27107) üzenetére


Sundesz
őstag

Én ha otthon vagyok egy 20 collos BenQ monitoron játszok, és teljesen jól megy 720p-ben, a képminőség is jó. Annyi, hogy enyhén nyújtottabb a kép a 16:10-es arány miatt, de alig észrevehető.

Hörcsög Powa'

(#27112) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Szóval a 16:9-es képet kihúzza 16:10-re? Azt hittem minimális fekete csík lesz alul-felül, talán úgy kicsit jobb is lenne, de a lényeg hogy megy ezek szerint gond nélkül :) Köszi a válaszokat!

(#27113) DM-Fan válasza NeoExDeath (#27107) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A legfontosabb maradt ki: HDCP kompatibilisnek kell lennie a monitornak ahhoz, hogy működjön a PS3-mal. Az említett monitor DVI-bemenete HDCP-kompatibilis, ezért működne a PS3-mal. A képarány már más kérdés.

Get Moded!

(#27114) Sundesz válasza NeoExDeath (#27112) üzenetére


Sundesz
őstag

Szerintem jobb, hogy kihúzza, az tényleg nem feltűnő. 1280x800 a 16:10-es arány és 1280x720-at ad a PS3, ez nem olyan nagy differencia. Engem inkább az zavarna, ha fekete csík lenne alul és felül.

Hörcsög Powa'

(#27115) DM-Fan válasza Sundesz (#27114) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, szerintem az arányhelytelen képnél minden jobb...

Get Moded!

(#27116) wrathchild válasza szasanyi (#27099) üzenetére


wrathchild
tag

:) nekem is a move kontroller ugrott be hirtelen

(#27117) moltam88 válasza ProdyG (#27097) üzenetére


moltam88
tag

Hali,

én szerintem érdemes lenne megnéznetek a Lara Croft and the Guardian of Light-ot. Igaz ez csak egy PSN cím, de legalább 5 óra szórakozás szerintem garantált vele (nálunk több családtag is végigvitte, volt aki 2x más-más partnerrel :) ). Van benne akció, és logikai feladványok is, nagyon jó kis co-op game.

Szintén PSN-es cím még a castle crashers, de ez már inkább csak akciót tartalmaz, de szintén nagyon jó co-op game, egy próbát talán megér (szerencsére van belőle demo).

Dobozos játékok közül ott a portal 2. Ez már beszerezhető olcsóbban, és most jött ki hozzá egy ingyenes DLC. Kifejezetten a logikára épít, a co-op valami fantasztikus benne, és az egyjátékos kampány is megér egy misét :)

Esetleg, ha még szóba jöhetnek a zombis játékok, akkor a Dead Nationt mindenképpen megemlíteném. Szintén nagyon jó kis co-op móka, viszont egyáltalán nem biztos, hogybe fog nektek jönni, ezért hagytam a végére...

[ Szerkesztve ]

(#27118) ProdyG válasza moltam88 (#27117) üzenetére


ProdyG
senior tag

köszi, megnézzük őket :R

(#27119) Vladi válasza ProdyG (#27097) üzenetére


Vladi
nagyúr

Lego Indiana Jones-t játszottuk sokat csajommal.

Little big planet inkább egy játékos, vagyis nemtudom. Engem nem bírt lekötni. :U

De pl a flower nagyon jó csajos játék. Én barátnőm az óta nem szól semmit a psezésemhez, mióta letöltöttem neki. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#27120) mr.dana


mr.dana
aktív tag

MKV (fileok) filmek tényleg nem mennek a ps3 belső hdd-jéről ? ( USB-ről meg abszolute nem megy ezt már többször olvastam...) a problémám az lenne hogy betelt a PC-m 1TB -os vinyója (tele van filmekkel) és első kőrben az jutott eszembe, hogy mi lenne ha a ps hdd-jét cserélném nagyobbra ,(most 160GB) és átnyomnék oda jó pár filmet ... de közben eszembe jutott mintha olvastam volna, hogy belső hdd-ről sem játsza őket, csak PC-ről media szerver segítségével ...
mi lenne az optimális megoldás hogy még filmeket tudjak tárolni ? nézegettem még ilyen média playereket is (aminek van tárhelye is ) de végül elvetettem ,minek ha egyszer ott a ps3 vagy 1xűen csak vegyek 1 külső vinyót a PC -hez ? :F

(#27121) szasanyi válasza mr.dana (#27120) üzenetére


szasanyi
félisten

Két probléma is van:
1. nem támogatja a .mkv fájlok lejátszását (valszeg nem is fogja)
2. nem ismeri az NTFS fájlrendszert, ezért sem tudnád másolni, lejátszani
Van konvertáló program a .mkv fájlokhoz, de a 4GB-nál nagyobb állomány másolása (egyben) akkor sem lehetséges.

(#27122) csab2


csab2
veterán

Hát srácok, hétvégén letöltöttem ennek a híres Uncharted 2-nek a demóját. Hát mit ne mondjak? Elképesztő egy játék! Muszáj lesz megvennem! :)
Az milyen állat már, hogy ha valami közelire célzok akkor a távolban homályos a kép, ha pedig távolra célzok akkor pedig a közeli tárgyak mosódnak el. Állat!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#27123) szasanyi válasza csab2 (#27122) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem véletlenül söpört be annyi díjat 2009-ben! ;)

[ Szerkesztve ]

(#27124) mr.dana válasza szasanyi (#27121) üzenetére


mr.dana
aktív tag

hát ezek meg sokkal nagyobbak olyan 7-8 tól 15-20ig .... akkor jól emlékeztem hogy vmi probléma van ,,, mindegy akkor nem tökölök veszek még 1 külső vinyót azt jó napot, mondjuk ha esetleg valamit nagyon el akarok "tenni" még valahol 1xűbb is... :U

kösz

(#27125) mr.dana válasza csab2 (#27122) üzenetére


mr.dana
aktív tag

Hát még a complett game .... besírsz olyan részek lesznek benne... :Y mielőbb beszerezni !! az 1 meg volt már ?

(#27126) csab2 válasza mr.dana (#27125) üzenetére


csab2
veterán

Nem, de tervben van.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#27127) Djuree válasza csab2 (#27122) üzenetére


Djuree
félisten

emiatt vettem anno ps3-at, igaz azóta eladtam, de nem bántam meg. ha veszek megint ps3-at, tuti megveszem a 3 unchartedet rá. végigtolom mégegyszer mindet. zseniális cuccok, nagyon el lettek találva :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27128) Sanyi.mTs válasza csab2 (#27126) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

nekem is kimaradt idáig, így nemrég beszereztem a twin pack-ot.

(#27129) james001 válasza csab2 (#27122) üzenetére


james001
veterán

És nemsoká itt a 3 is :) Az még jobb lesz mint a 2 ;)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#27130) szasanyi válasza Sanyi.mTs (#27128) üzenetére


szasanyi
félisten

Épp néztem a Media Markt-ban, a 2 Platinum játék együtt 14k. Sztem ott vedd meg. ;]

(#27131) Djuree válasza szasanyi (#27130) üzenetére


Djuree
félisten

shift1-et láttam múltkor 14.999-ért :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27132) dilipok válasza Djuree (#27131) üzenetére


dilipok
veterán

ouch... az nem semmi :(

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#27133) szasanyi válasza Djuree (#27131) üzenetére


szasanyi
félisten

Teljesen korrekt árazással operálnak, nem értem mi bajotok van. Nem ér meg neked 1.5-2x annyit, hogy ott vásárolj? ;] Mondjuk éppen tegnap vásároltam csaptelepeket, és a nagyáruházakban keresve sem találtam eladót, hogy megkérdezzek valakit is... MM-ban a sorok mind2 végén áll egy, a tévéknél legalább 4 emberke. Azokat is fizetni köll na! :P

(#27134) mr.dana


mr.dana
aktív tag

FIFA 12 re-jött frissítés javított vkinek vmin ? vagy ez milyen frissítés volt ? én semmit nem vettem észre ... :F

(#27135) Djuree válasza szasanyi (#27133) üzenetére


Djuree
félisten

az a baj egyik sem ért hozzá. volt olyan hogy én mutogattam meg a srácnak miket árul. ő meg: "á ezt nem is tudtam", meg "ilyen is van itt?" meg "ilyet nem árulunk", mutatok rá "ott van" :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27136) csab2 válasza Sanyi.mTs (#27128) üzenetére


csab2
veterán

Én is arra pályázok. Majd jövő hónapban. Most a Resictance1-2-t várom ugyanilyen packban.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#27137) heim válasza mr.dana (#27134) üzenetére


heim
tag

Nekem annyit hogy néha nincsenek a pályán játékosok a 2. félidő kezdetén....

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#27138) nokia párti


nokia párti
őstag

Szerintetek ez megéri?: Nagyon gondolkodom rajta. Szerelmes vagyok ezekbe fat gépekbe, mégha ylodos lett az enyim akkor is. :C
[link]

(#27139) Edgeri válasza nokia párti (#27138) üzenetére


Edgeri
senior tag

Hát ugye hetente feljön ez a kérdés a fórumon. A 2 év méltányossági garancia miatt meggondolandó, viszont ha már veszel megint, akkor szerintem új slimet (de megjegyzem, nekem is jobban tetszik a régi fat), hátha tovább húzza...

Üdv, Edgeri

(#27140) FuRiONight válasza nokia párti (#27138) üzenetére


FuRiONight
őstag

Jónak tűnik, sztem ne habozz mielött megveszik (megveszem ;] )

(#27141) Sanyi.mTs válasza nokia párti (#27138) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

én a fogyasztás miatt sem vennék fat-et...

(#27142) kelzsoca válasza nokia párti (#27138) üzenetére


kelzsoca
félisten

SOHA nem vennék FAT gépet, főként nem a 40gb-os modellt, persze, ha élvezed hogy sorra hullanak el a konzolok, csak nyugodtan.

Mellékesen 40k? :U Jó lesz az 25-30k-nak is=> slim 160gb, 0km=55k

ui: Amit ráköltessz a méltányossági garanciára: 16.500Ft, annyit ha hozzáteszel a 40k-s árhoz, már ki is jön az új gép. :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#27143) Zigur válasza nokia párti (#27138) üzenetére


Zigur
senior tag

Szerelemből nem venném meg, legfeljebb arra hogy nézegessem, használni szerintem csak slim-et érdemes - kevesebb mint a fele hőt termel, sokkal kisebb az esély a meghibásodásra.

(#27144) TazLeacher válasza nokia párti (#27138) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor adtam el 38K-ért a 40-es gépemet, amikor a legolcsóbb SLIM 70K volt.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#27145) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Van valakinek Sony 7.1 es fejhallgatója ? Vagy próbálta már valaki milyen ?

(#27146) nokia párti válasza kelzsoca (#27142) üzenetére


nokia párti
őstag

Ne mondj már ilyet DM-Fan kollégának is hibátlan 3,5 éve, meg szebb is a Fat sokkal. :P De egyébként a 40k az tényleg sok. Egy ilyen Sony garipapír ugye nem névre szól, hanem a gép száma van benne ugye? És a méltányossági bármire vonatkozik ylod,fej,táp, bármi? [link] :U :D

[ Szerkesztve ]

(#27147) kelzsoca válasza nokia párti (#27146) üzenetére


kelzsoca
félisten

És mit csináljak vele, pontosan tudom, hogy valami igazán jó gépet kifogott ki :)

A garanciajegy nem névre szól, de ha jól emlékszem a számla kell hozzá.

A méltányossági garancia most már úgy néz ki, hogy beviszed a gépet, aztán kapsz 16.500Ft-ért egy refurbished vélhetően slim gépet, amire adnak, ha jól tudom 6 hónap teljeskörű garanciát.

Most őszintén, nem jobb egy 0km-es gépet használni, aminek ismered az előéletét, a használt holmi mindig is zsákbamacska.

A link, amit mutattál egy igaz történet, probléma volt a HDMI csatlakozóval.

A kijelentés abban a pillanatban állta meg a helyét, amikor a fat gép nálam volt, de kölcsönbe.

Azóta már a javított gépet is eladtam, és vettem egy 160-as slimet, ami új generációs, és semmi probléma nincs vele.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#27148) Sundesz


Sundesz
őstag

Összekötöttem a PS3-at egy 5.1-es házimozival optikai kábelen keresztül. Az normális, hogy amikor éppen "csönd" van a játékban, akkor hallható némi alap sistergés?

Hörcsög Powa'

(#27149) DM-Fan válasza Sundesz (#27148) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Feltehetőleg a hangfalszett saját alapzaját hallod. Ha nincs bedugva az optika, akkor is jelentkezik? Simán lehet egy külső földhurok, tápzaj, stb. Digitális átvitelnél nem szabadna forráseszközről származó alapzajt hallanod. Ellenben minden erősítőnek van több-kevesebb alapzaja.

Get Moded!

(#27150) nokia párti válasza kelzsoca (#27147) üzenetére


nokia párti
őstag

Micsoda? :O tehát, ha meghibásodik a Fat gépem, akkor adnak helyette egy használt slimet? Na neee!! Nem úgy volt, hogy beviszem a gépet kiküldik Franciaországba, kifizetem és aztán, adják rá a 6hó teljes körű garit? Biztos megváltozott ez?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.