Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27651) jookomak válasza szasanyi (#27650) üzenetére


jookomak
őstag

Annyiért még ok. Átírtam, már van posta.

(#27652) csab2


csab2
veterán

Sziasztok!
Két megjegyzés, ha megengeditek:
1 a Resistance2 szerintem sokkal szebb, mint az elsö rész
2 igazán kiadhatna a Sony már egy jobb böngészöt!
Végül egy kis segítséget szeretnék kérni. Kompresszorral ti hogyan fúvatjátok ki a port? Csak simán a szellözö nyíláshoz tartjátok a fúvóka végét és had menjen, vagy van valami spéci technikátok? Csak azért kérdezem, mert a tesó most vett kompresszort és gondoltam, kipróbálom.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#27653) karakpecze21 válasza csab2 (#27652) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Én oldalról szoktam kezdeni és úgy tartom a pisztolyt, hogy a hátsó nyílás felé verje a port, mert ott ki is tud mindjárt menni.
Kicsit befújok a hűtőbordákhoz is hátulról, de utána mindenképp oldalról is, hogy ha valami cuccot fellazított akkor az menjen ki a gépből.

Semmi különös technikát nem igényel.Én fonom körkörös mozdulatokkal szoktam fujatni.

Az optikába nem szoktam fújni, mert az eléggé zárt is és amúgy is necces lenne már az olvasó miatt.

[ Szerkesztve ]

(#27654) csab2 válasza karakpecze21 (#27653) üzenetére


csab2
veterán

Lehet, hülyeséget kérdezek, de az optikába gondolom nem lehet befújni a fedél levétele nélkül ugye? Ti. én nem akarom levenni egyelőre és nem akarom, hogy valami gond legyen.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#27655) v!ct0y válasza tome.jr (#27642) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ps-re nem nagyon vannak 5.1 és a fölötti fülesek. De ezen a sony sokat gondolkodtam én is de még nem mertem meg venni bár jókat írnak róla. Van még a Turle Beach és a Sharkoon X tactic digital. amik mlg szóba jöhetnek ps3 ra.

(#27656) karakpecze21 válasza csab2 (#27654) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Ne aggódj, nem tudsz belefújni, mert a PS házán belül is egy zárt "dobozban" van.

Belefújni kívülről max csak úgy tudsz, ha ahol beteszed a lemezt oda nyomod a pisztolyt.Viszont azt nagyon nem ajánlom.
Nem is szükséges szétszedni, kompresszorral gyönyörűen tisztítható így is.

(#27657) csab2 válasza karakpecze21 (#27656) üzenetére


csab2
veterán

Köszönöm szépen a válaszaid!
Akkor holnap ki fogom próbálni.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#27658) tome.jr válasza v!ct0y (#27655) üzenetére


tome.jr
addikt

Ezt a hármat néztem én is. A Sony nagyon jó ár érték arányban, ráadásul wireless, viszont több helyen olvastam róla, hogy a mélyei nem az igaziak. A másik kettő biztos jobb valamivel, de az a sok zsinór ...

(#27659) karakpecze21 válasza csab2 (#27657) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Nagyon szívesen, sok sikert. :R

(#27660) v!ct0y válasza tome.jr (#27658) üzenetére


v!ct0y
veterán

X tactikhoz ráadásul 2 táp is kell! az már durva azért. Én a Sony-t venném az biztos. És elvileg még PC-n is használható.

(#27661) SektorFlop


SektorFlop
aktív tag

érdemes ps3-at sárga ledes hibával vásárolni? igazából nem tudom mit takar a sárga ledes hiba... javítási költséget néztem csak... az ár korrekt lenne... csak nem tudom hogy élettartam mennyi lenne, a javítás miatt

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#27662) karakpecze21 válasza SektorFlop (#27661) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Szia.

Szerintem nem érdemes.Nagyon bizonytalan a javítás sikeressége, legalább is, hogy hosszú távon is jó marad.Nagy lutri.

A sárgaledes hiba, nem más mint a túlmelegedésból származó deformáció vagy anyaghiba miatt a grafikus processzor forrasztása leválik az alaplapról.
A grafikus processzort másnéven a GPU-t BGA tokozással forrasztják az alaplapra.(apró kis ón golyók)Ez felszakad egy vagy több helyen és a konzol beint.

Szerintem inkább spórolj egy működőképesre, mert túl sok jót nemhoz egy ilyen hibával javított konzol.

[ Szerkesztve ]

(#27663) #79125504 válasza SektorFlop (#27661) üzenetére


#79125504
törölt tag

megéri inkább gyűjtögetni egy új Slimre :)

(#27664) mr.dana válasza v!ct0y (#27660) üzenetére


mr.dana
aktív tag

igen igen, de valójában ez egy sztereó füles az 5.1, 7.1 csak virtual, ráadásul csak a játékokkal szól filmekkel nem (ha igaz) ... szóval oda kell figyelni :(( én is vártam már hogy kijöjjön, az ára is még elmegy ,ezért csalódtam mikor olvasom hogy sztereó mert végig 7.1 -nek reklámozták..

mondjuk vannak még más gyártók ,de azok se egyértelmű nekem hogy vannak a rendszerbe kötve (valaki itt írta is őket) ráadásul 2x ilyen drágák....úgyhogy én már többször hanyagoltam a témát .. De mondjuk ha valakinek nincs amúgy se fülese akkor mindenképp figyelemre méltó. én végül egy AKG -t vettem 1,5 éve sima sztereó 14K ért ,ezt bedugom a plazmába v ha azt akarom hogy még jobban szóljon akkor az erősítőbe azt annyi... tul képpen egész tisztességesen szól és van egy zsinór az még kibírható

(#27665) mr.dana válasza SektorFlop (#27661) üzenetére


mr.dana
aktív tag

"az ár korrekt lenne..." hát annyira nem lehet korrekt hogy + még egy javitási költség is beleférjen ,mikor 50K környékén vannak az új (garanciális) gépek . akkor kvázi ingyé kéne lennie. De hát végül is te tudod, én tuti nem nyúlnék bele...

(#27666) tome.jr válasza mr.dana (#27664) üzenetére


tome.jr
addikt

Filmek alatt csak sztereó mód van, játékok alatt (ps3, pc) van a virtuális 7.1. Én valószínű beruházok majd rá. Jelenleg a monitorra van kötve a hang, az nagyon karcsú, ennél biztos százszor jobban szól.

(#27667) mr.dana válasza SektorFlop (#27661) üzenetére


mr.dana
aktív tag

[itt] mondjuk úgy néz ki aránylag jól megcsinálják a gépet 20K környékén , ezt nézted te is ? tényleg nem tom mennyiért kapod a gépet ,ha annyira olcsó ,akkor végül is .. bár azt sem írtad milyen fat ,slim , mennyi idős szóval vannak még kérdések

(#27668) SektorFlop válasza mr.dana (#27665) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

okés ennyi elég volt ahhoz hogy ne... maradok inkább tényleg az újnál :))

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#27669) mr.dana válasza tome.jr (#27666) üzenetére


mr.dana
aktív tag

ja hát annál 1000X jobb lesz ... mondom nem lehet ez 1 rossz füles amúgy (bár igazából ki kéne próbálni vhol) szóval akkor filmnél is van hang ? mondjuk érthetetlen is volt ,hogy miért ne lenne ,csak vhol ezt olvastam na szvsz nem rossz vétel ez ,meg mikrofonja is van tul képp 1 headset és wireless is...

(#27670) mr.dana válasza SektorFlop (#27668) üzenetére


mr.dana
aktív tag

ott van egy videó a javításról , azt akartam betenni csak nem sikerült ezek szerint . nézd meg .....

(#27671) csab2 válasza karakpecze21 (#27659) üzenetére


csab2
veterán

No megtörtént a dolog. Azt elfelejtettem írni, hogy slim gépem van, tehát oldalsó hütörácsok nincsenek. :)
Remélem, hogy nem okoztam kárt a kicsikében!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#27672) Djuree válasza csab2 (#27671) üzenetére


Djuree
félisten

mitcsináltál szegénnyel? megszexuáltad? :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27673) james001 válasza Djuree (#27672) üzenetére


james001
veterán

:C Erről egy vicc jut eszembe: "Kipróbáltam a telefonszexet de nem jött be... Túl kicsik a lyukak." :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#27674) csab2 válasza james001 (#27673) üzenetére


csab2
veterán

Hülyék! :))

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#27675) erahurka


erahurka
félisten

Úgy is PS3 tisztítás a téma mostanság, valakinek van pár tanácsa hogy porszívózzak ki egy Slim-et? Max szívóteljesítményt küldjem rá, vagy vegyek vissza kicsit? Egy benga Philips porszívónk van, ami olyan erővel szív, hogy odatapasztja a csövet a padlóhoz. Nem fog elmozdítani semmit a gépben?

(#27676) Gebriel válasza Djuree (#27672) üzenetére


Gebriel
veterán

:DDD

(#27677) Gebriel


Gebriel
veterán

Ma hívtak az 576kby-tól, kedden MW3. :C

[ Szerkesztve ]

(#27678) Djuree válasza Gebriel (#27677) üzenetére


Djuree
félisten

fúúúúj. BF3 a király :DD most telepítem :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27679) Gebriel válasza Djuree (#27678) üzenetére


Gebriel
veterán

BF3 már megjelenés napján meg volt. :P

(#27680) karakpecze21 válasza csab2 (#27671) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Jah, igen, nekem fat van, ez csak annál van.
Azért porzott kicsit a gépezet? :)

Erahurka: Tuti nem fogsz kiszívni semmit sem.Ahhoz aztán csúcs szuper porszívó kellene.

(#27681) Djuree válasza Gebriel (#27679) üzenetére


Djuree
félisten

:)

karakpecze21: és ha neki turbókompresszoros porszívója van? :DDD nem tudhatod :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27682) csab2 válasza karakpecze21 (#27680) üzenetére


csab2
veterán

Hát ahhoz képest, hogy most elöször volt portalanítva - fél éves a gép - nem mondhatnám. Most vagy benne maradt a por, vagy nem volt benne sok.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#27683) karakpecze21 válasza csab2 (#27682) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Lehat akkor nem volt benne sok a por.Vagy nagyon tiszta a szobád. :D

Más: Felraktam más oldalra is a cserélendő PS3 játékaimat, mert itt elég halott ügy.
Első nap több jelentkezőm lett.
A BF3-at is ajánlották nekem.Annyi lenne a kérdésem, hogy ez is olyan játék, hogy csak a kóddal megy a multi?

(#27684) v!ct0y válasza karakpecze21 (#27683) üzenetére


v!ct0y
veterán

privi akart lenni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27685) Gebriel


Gebriel
veterán

GTA V Trailer végignézve a héten egyre jobban megerősödött benne a vágy és az elhatározás, hogy legyen egy GAMER PC-m a mostani konzolokat már hagyom. Ha az a játék olyan lesz mint a SA akkor 1,5-2 évig simán eleszek vele. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27686) ezüstholló válasza Gebriel (#27685) üzenetére


ezüstholló
csendes tag

Előrendelhető PS3ra, sanszos hogy PCn sokkal jobban fog kinézni. De igazi játékélményt csak egy pléhsztésön tud nyújtani. ;]

(#27687) Gebriel válasza ezüstholló (#27686) üzenetére


Gebriel
veterán

Jah csak PS3-on nem tudom módosítani pl a járműveket. ;)

(#27688) tome.jr


tome.jr
addikt

WARNING!

BF3 single kampány messziről kerülendő :( :W Amit eddig láttam belőle az borzalmasan gyenge. Lehet végig se bírom vinni.

(#27689) vhunor válasza tome.jr (#27688) üzenetére


vhunor
őstag

Ráadásul alig 5-6 óra alatt végigvihető.

(#27690) kovsol válasza tome.jr (#27688) üzenetére


kovsol
titán

én BF3 -t kitoltam, de soha többet, viszont multiban rendben van szeritnem
viszont az MW1 -t úgy feléig, az MW2 -t két pálya erejéig bírtam :(((

May the Force be with you!

(#27691) vhunor válasza kovsol (#27690) üzenetére


vhunor
őstag

Nekem az MW1 anno tetszett, bár főleg a csernobili pálya miatt toltam le az előtte levőket :) .

(#27692) szasanyi


szasanyi
félisten

Tegnap este az Uncharted3 végére értem. Összefoglalva és röviden annyit mondhatok remek lett, és véleményem szerint egy PS3 tulajdonosnak egyszerűen nem szabad kihagynia a minimum 1xi végigjátszását.Ezzel kapsolatban idézném a teszt nyitó mondatát:
"Elég nehéz helyzetben vagyok, mert jelen esetben egy olyan játékról kell írnom, amelyről szívem szerint egy árva szót sem ejtenék, pusztán csak annyit közölnék, hogy ha ezt a game-et kihagyod, életed legnagyobb játékos élményétől fosztod meg magadat."
Mint az elődök esetében ez a rész is egy teljesen új történettel szolgál, de azoktól némileg eltérően nem csak a kaland és küldetés része más, hanem egy másik - szintén a múltba visszanyúló - és eddig nem ismert szálat is végigvisz. Az újabb lenyűgöző, szinte fotorealisztikus helyszínek és azok pazar megjelenítése helyenként ál-leejtő, és megálltam nézelődni csak a látvány kedvéért. :o Aztán némileg frissített, de egyértelműen jobb, látványosabb harcrendszert használ ahol elsősorban a bunyókra, és annak során a fegyverelvételre gondolok - a fegyveres harc és fedezékrendszer lényegében ua. mint az előző részben ami eddig is kitűnő volt. A játékban új, zseniális logikai feladványok vannak, melyek többnyire összetettebbek és jobbak is, mint az előző 2 részben látottak.

És hátha valakit érdekel egy kifogástalan példány jó áron... ;)

[ Szerkesztve ]

(#27693) DM-Fan válasza szasanyi (#27692) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én tegnapelőtt végeztem ki, most kezdem majd újra crushing-on. Egyetértek az elmondottakkal, szerintem is hozza a megszokott színvonalat. Történetét tekintve lehet, hogy nem annyira csapongó, mint az előző rész volt, de szerintem abszolút nincs gond a story-val itt sem. A második rész gondolatmenete és története (a két női szereplő "rivalizálása" miatt is) lehet, hogy sokaknak szimpatikusabb, az valóban könnyedebben befogadható, még ez kicsit filozofikusabb, elmélkedőbb történetet kínál, viszont szerintem semmi baj nincs vele, mégha az én szívemhez is kicsit közelebb áll a második rész. A kidolgozottság és a játék működése simán a szokott színvonalú, kétsége se legyen senkinek, hogy megéri-e megvenni: ha az első két rész tetszett, akkor ez is garantáltan tetszeni fog és sok új élményt tartogat. Engem az égő épületből való menekülős chapter 7 letaglózott, de a későbbiekben is tartogat a játék nagyon sok kellemes percet.

Get Moded!

(#27694) Gebriel válasza tome.jr (#27688) üzenetére


Gebriel
veterán

Sajnos később sem nagyon változik. :(

(#27695) #79125504


#79125504
törölt tag

BF3 a videók alapján bejön nekem. de ahogy itt látom az egyre növekvő tartalomban hasonló véleményeket már elgondolkodtam a megvételén :F :F

(#27696) tome.jr válasza #79125504 (#27695) üzenetére


tome.jr
addikt

Ha gerjedsz rá akkor a trailereket nézegesd, de ott ki is fújt az élmény. A valós játékélmény egy talicska f*s, egy forintot nem ér a single rész.

Én csak azért viszem végig mert megvettem, de arra is nagyon rá kell majd pihenjek. :)

Kíváncsi leszek majd mit ígérnek BF4-re :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27697) Pengn


Pengn
csendes tag

Sziasztok. Van köztetek aki tolja majd PS3- on a COD:MW3-at ha megjelenik? Ha igen és lenne kedve Spec Ops-ot és Survivalt is játszani, akkor adja meg a nevét és felveszem vagy vegyen fel engem. PSN ID: deadmann94

(#27698) dilipok válasza tome.jr (#27696) üzenetére


dilipok
veterán

a single resz sose volt nagy durranas a BFben. Multiban viszont verhetetlen. Aki single-ert vette, elegge rafaragott...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#27699) tome.jr válasza dilipok (#27698) üzenetére


tome.jr
addikt

Hát be volt ígérve a nagy hú meg a ha :((( Ráadásul pc-n is egy nulla a grafika.

[ Szerkesztve ]

(#27700) Gebriel válasza Pengn (#27697) üzenetére


Gebriel
veterán

Én megrendeltem, ha időm engedi benne vagyok. :K
PSN ID: CyberpunkPHUN
Írj majd be, hogy a PH-ról vagy és MW3 miatt. ;)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.