Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26501) Gebriel válasza szasanyi (#26490) üzenetére


Gebriel
veterán

Már nem nézek semmilyen linket, na nem azért mert nem érdekel, hanem már csak a két szememnek hiszek élőbe. :D
Még 17 perc és meggyőződöm magam róla. ;]

(#26502) Gebriel válasza Gebriel (#26501) üzenetére


Gebriel
veterán

Jah igen a lényeg kimaradt!!

Battlefield 3 Béta szedhető a Store-ról. :C

(#26503) mrhitoshi válasza Gebriel (#26502) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nekem azt írja, hogy a fiókomnál nem elérhető, vagy nem szedhető le. :F (UK Store)
Pedig elvileg Open beta, és nem kéri hogy +-os előfizető legyek.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#26504) Ocarina válasza Gebriel (#26502) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Amcsi store-ból is? Mindenki elérheti, vagy csak akik megvettek valamilyen játékot(MoH talán)?

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#26505) Gebriel válasza Ocarina (#26504) üzenetére


Gebriel
veterán

UK Store, mindenkinek elérhető.

(#26506) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Majd holnapután. Ma a MoH-osok csak. [link] :(

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#26507) Gebriel válasza Ocarina (#26506) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem estem hasra a BF3 graft-tól. :(

(#26508) v!ct0y válasza Gebriel (#26505) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem tudom de én sehol nem találom.

(#26509) DM-Fan válasza v!ct0y (#26508) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én sem.

Get Moded!

(#26510) Gebriel válasza v!ct0y (#26508) üzenetére


Gebriel
veterán

Lehetséges, hogy annak idején a MoH-hoz volt Bf3 béta és nekem azért elérhető :F

(#26511) szasanyi válasza Gebriel (#26501) üzenetére


szasanyi
félisten

Az addig rendben is lenne, de lesz mind2 az összehasonlításhoz? ;] Amúgy nem érdekes, az a lényeg a PS3 verzió jó legyen, és kábé kilencvensokszázaléknak nem lesz érdekes, hogy egy sokkal drágább gamer PC-n mennyivel néz ki jobban, vagy mennyivel nem. ;)

(#26512) Gebriel válasza szasanyi (#26511) üzenetére


Gebriel
veterán

Nekem demo alapján a BF BC2 sem nagyon tetszett. A teljes játék összességében szép volt.
Amiket a videókon lehet látni a BF3-ról singel player vagy co-op meg sem közelíti amit most láttam. :(((
Azt sem hiszem, hogy...bár nem zárom ki... ekkora különbség lenne a PC és PS3 verzió között :F

[ Szerkesztve ]

(#26513) mrhitoshi válasza Gebriel (#26512) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Lehet azért mert még béta. Változhat ez még pozitív irányba. :)

PS4

(#26514) szasanyi válasza Gebriel (#26512) üzenetére


szasanyi
félisten

A BF2 nekem is meg van (PS3 és PC verzióban is), és az a helyzet, hogy a PC verzió grafikailag az esetben is sokkal jobb. Aki látta mind2t annak ez nyilvánvaló és most elképzelhető, hogy nagyobb lesz a különbség - ugyanis a PC hw-ek (újabb) jelentőst fejlődést produkált az elmúlt ~2 év alatt, ami ugye PS3 tekintetében nem mondható el (legfeljebb a programozás tekintetében lehet javulás). De mondom, ezt vita témának szánom és nem is kötözködni akarok, mert nekem is van PS3 konzolom. Ezek sajnos tények, amiknél bizony jobbra számítottuk a vásárláskor.

(#26515) Vapor


Vapor
aktív tag

Van olyan, hogy régi ds3 kontrollert nem lehet vezeték nélkül használni 3.5 felett?

Elég rég használtam a ps-t, de augusztusban újra előkerült, természetesen kellet neki az update, hogy induljon a játék meg a psn (az update-et a gyárilag hozzá adott sixaxis-al csináltam, az most is megy vezeték nélkül) viszont utána szerettem volna használni a ds3-t (is), de egyszerűen nem csatlakozott a ps-hez, amikor rákötöttem az usb kábellel akkor viszont minden tuti volt.
Nem hagyott nyugodnia dolog, az akkura gyanakodtam, gugliztam magamnak egyet belekerült 880 ft-omba, ma érkezett meg, bekötöttem de a helyzet nem változott.

Így elkezdtem a hardveraprón nézegetni kontrollereket, és az egyik hirdetésnél ezt olvastam: "3.5-ös firmware felett is működik zsinór nélkül!"

(40gb-s fat 2008-ból, az irányító is 2008-as)

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#26516) madarasz92 válasza Vapor (#26515) üzenetére


madarasz92
őstag

Gondolom azért nem megy mert nem eredeti Sony .
Azt hiszem akkor csinálja azt hogy csak usb kábel-el megy.

(#26517) Vapor válasza madarasz92 (#26516) üzenetére


Vapor
aktív tag

Tök eredetinek néz ki, ráadásul anno a konzolvilágban eredetinek vettem (12 ezertért).

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#26518) Endri


Endri
csendes tag

Én is kipróbáltam a Battlefield 3 bétáját.Az első benyomás lehetett volna jobb is de minél többet játszottam vele annál jobban megtetszett.Vannak benne bugok de remélem, hogy az a béta számlájára írható.Mondjuk találtam benne elég dúrva dolgokat is :)De végső soron engem meggyőzött.

(#26519) anulu válasza Vapor (#26515) üzenetére


anulu
félisten

ha kábellel rákötöd, megnyomod a PS gombot, akkor összevillog? elméletileg ez kellhet neki. ha abbahagyta a villogást, húzd le és nézd meg.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#26520) Edgeri válasza Gebriel (#26510) üzenetére


Edgeri
senior tag

Én csak úgy találtam meg a store-ban, ha rákerestem a nevére, és mikor le akartam tölteni azt írta, hogy az acc-ommal nem elérhető. De itt írják is, hogy először a MoH-ások tudják leszedni, csütörtökön pedig mindenki: Info. Pedig már megörültem tegnap, hogy előbb rakták fel, de ezt a két napot már kibírom :))

Üdv, Edgeri

(#26521) Gebriel


Gebriel
veterán

Meg van közületek valakinek itt a COD MW- GOTY kiadás? Vagy akár a sima?

(#26522) szasanyi válasza Gebriel (#26521) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, ha erre gondolsz:

Miért kérdezed?

(#26523) boygabi_ válasza Vapor (#26515) üzenetére


boygabi_
aktív tag

Nekem akkor szokott ilyen lenni, ha csutkára lemerül játék közben az akku a joy-ban. Ha ilyenkor felrakom tölteni és később lehúzom akkor nem lehet vezeték nélkül használni. Hiába próbálom a ps gombbal szinkronizálni. Ezután inkább ha szól a PS3, hogy kevés a kakaó a kontrollerben akkor tolom is rá. Elkerülve ezt a dolgot.

(#26524) Sanyi.mTs válasza boygabi_ (#26523) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

és akkor hogyan oldottad meg az újracsatlakozást?

(#26525) Gebriel válasza szasanyi (#26522) üzenetére


Gebriel
veterán

Igen erre. A borítón kívül honnan tudom meg, hogy GOTY kiadás?

(#26526) szasanyi válasza Gebriel (#26525) üzenetére


szasanyi
félisten

A lemez ua. de a kiskönyvben (van a mellett) van egy CoD4 MW - 4 ALL NEW MULTIPLAYER MAPS! feliratú, egyoldalas lap (a hátulja sima fehér) aminek az alján van a Voucher Code (3x4 karakter) a plusz MP pályák eléréséhez.

(#26527) Djuree válasza Gebriel (#26525) üzenetére


Djuree
félisten

leírtam neked priviben múltkor ;)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#26528) szasanyi válasza Gebriel (#26525) üzenetére


szasanyi
félisten

Ezt még elfelejtettem: ezzel a kóddal a játékhoz kiadott Variety Map Pack (358MB) tölthető le!

(#26529) boygabi_ válasza Sanyi.mTs (#26524) üzenetére


boygabi_
aktív tag

A gép újraindítása után már össze tudnak kapcsolódni. Elég érdekes helyzet. Valaki kipróbálhatja, hogy neki csinálja e a sajátja.

(#26530) hdcsaba87 válasza Endri (#26518) üzenetére


hdcsaba87
aktív tag

Holnaptól mindenki kipróbálhatja a bétát?

(#26531) mrhitoshi válasza hdcsaba87 (#26530) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ja genau! :K

[ Szerkesztve ]

PS4

(#26532) Gebriel válasza Djuree (#26527) üzenetére


Gebriel
veterán

Igen tudom, de itt konkrétan a PS3 megjelenés lemez stb miatt kérdeztem. :R

(#26533) Gebriel válasza szasanyi (#26528) üzenetére


Gebriel
veterán

Értem, köszi...na ezt a papírt nem kaptam hozzá.. :(
Sebaj, így is elvagyok vele. Napokban beszerváltam újra. :))

(#26534) szasanyi válasza Gebriel (#26533) üzenetére


szasanyi
félisten

Ha használtan vetted és már felhasználta az előző tulaj, akkor nem is értél volna túl sokat vele. De lehet, hogy rosszul tudom, és összekeverem vmivel... :U

(#26535) Gebriel válasza szasanyi (#26534) üzenetére


Gebriel
veterán

Jól tudod..jó ez így, jó újra játszani vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#26536) szasanyi válasza Gebriel (#26535) üzenetére


szasanyi
félisten

Az biztos, a CoD4 nagy klasszikus ráadásul a multija igen jó. Még én is játszogattam vele, ami azért nem semmi! ;)

(#26537) Gebriel válasza szasanyi (#26536) üzenetére


Gebriel
veterán

:K
Djuree nem is olyan rég írta ide, hogy neki a nagy kedvence. Én úgy voltam magamba mindegyik része jó nem csak az.
De így, hogy most újra játszok vele, azt kell mondanom egyedülálló. Mind a játékmenet mind a hangulat. :)

(#26538) sz_abika


sz_abika
addikt

Az új slimet függölegesen lehet állítani?

PSN: xszabikax

(#26539) DM-Fan válasza Gebriel (#26537) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Többször írtuk már többen is, hogy egyértelműen a COD4 a legjobban sikerült darab a szériából - mind single-t, mind multi-t tekintve. Azóta is csak egyre silányul a sorozat. :(

Get Moded!

(#26540) SaMURaIDrAkE válasza Vapor (#26517) üzenetére


SaMURaIDrAkE
tag

Nekem is ugyan ez a problémám az egyik joyal. Ebayen vettem.
Amit elvileg azt hittem eredeti pedig nem az. Egy ideig rendesen működött aztán egyszer csak beadta a kulcsot.
Valszeg téged (is) átvertek és az ebayről vett 5-6 ezres joyt adtak el a duplájáért.

sz_abika

Igen lehet én is úgy tartom ráadásul jobb is a gépnek a hűtés miatt.

[ Szerkesztve ]

(#26541) sz_abika válasza SaMURaIDrAkE (#26540) üzenetére


sz_abika
addikt

Jó csak a manuálban ott van a 12. oldalt hogy TILOS így tartani
De a hasa nagyon meleg sztem.

PSN: xszabikax

(#26542) Gebriel válasza DM-Fan (#26539) üzenetére


Gebriel
veterán

Az MW2 singel része szerintem simán ott van..

(#26543) olbaidhun válasza szasanyi (#26485) üzenetére


olbaidhun
őstag

Dőltem a nevetéstől. Nagyon jó!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#26544) Gebriel válasza Gebriel (#26542) üzenetére


Gebriel
veterán

És remélem az MW3 kicsit újra hasonló lesz mint, és már pedig úgy tűnik mint az 1

(#26545) Djuree válasza Gebriel (#26532) üzenetére


Djuree
félisten

nem tudtam hogy ez ilyen külön kódos változat, azt hittem a 4 pálya benne van eleve. mondjuk így ésszerűbb, mint újra kiadni a játékot a 4 pályával. így viszont az általam javasolt megoldás nem jó, mert ha felhasználta a kódot akkor hiába :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#26546) Gebriel válasza Djuree (#26545) üzenetére


Gebriel
veterán

Konkrétan én is azt hittem, hogy alapból rajta van a lemezen, ha már a platinánál tudnak változtatni akkor itt miért nem lehetett. :F
Na mind1.

(#26547) Vapor válasza anulu (#26519) üzenetére


Vapor
aktív tag

Nem segített.

Ellenben a szétszedett irányítón találtam egy pici fekete gombot, amiről a neten azt írták h restart gomb, úgyhogy adtam neki egy esélyt megnyomtam. Először nem történt semmi, úgyhogy kikapcsoltam a ps-t, elkezdtem összerakni az irányítót, miközben raktam össze véletlenül benyomtam a ps button-t, és bekapcsolt a ps az irányótó pedig csatlakozott vezeték nélkül :C

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#26548) szasanyi válasza Gebriel (#26546) üzenetére


szasanyi
félisten

Azért, mert így a Sony-nak jobb, és egyszerűbb: +1 papírlap, a többi már adott. Nem értem miért vagy meglepődve ezen... sorold már fel lécci, hogy hol, mikor, vagy hogyan helyezték a játékosok érdekeit, javát a sajátjuk elé? :N

(#26549) DiVaD


DiVaD
senior tag

Sziasztok!
Lenne két elég triviális kérdésem, de eddig nem találtam meg a választ rá se itt, se a google se dobott ki értelmes választ... szóval mi a különbség a CECH-3004B és a CECH-2504B gép között? A warez nem érdekel, de nem azért mert tiltott itt a fórumon, hanem mert multizni is akarok meg valahogy nincs kedvem sz.pni a különböző CFW-kkel. (Meg nem vagyok egésznap itthon havi 1-2 játék meg belefér, max. eladom ha kijátszottam őket és kész) 5k a különbség... Illetve már nem tudom az eredeti PSN accountomhoz a jelszót... (amihez haverom leszedte a LBP-et meg az inFamous-t anno) viszont a ps store-ban nem találtam meg a reset-et, vagyis megtaláltam, de nem működik. :( Van erre valami megoldás? :U

(#26550) sz_abika válasza DiVaD (#26549) üzenetére


sz_abika
addikt

A különbség

A resetet meg a PSN oldalán a gépről is elintézheted.

PSN: xszabikax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.