Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26101) nokia párti válasza tDr1v3r (#26100) üzenetére


nokia párti
őstag

Megcsináltam, de még mindig ugyanaz a gond az Uncharted2-nél, egyszerűen nem töltti be a textúrákat, és így nem tudok tovább menni a pályán. 2 lehetőség maradt, 1.leformázom teljesen a vinyót, 2. megnézem egy másik uncharted 2-vel.
Ha egyik sem lesz sikeres, akkor tényleg a gép az oka.
Amúgy, ha leformázom a vinyót, akkor a trófeákat sehogy nem tudnám megmenteni, mert van 3 platinám, azokat nem szeretném kidobni a kukába.

(#26102) jookomak válasza nokia párti (#26101) üzenetére


jookomak
őstag

A trófeák az acc-odhoz vannak rendelve, nem pedig a mentésekhez.

(#26103) Sanyi.mTs válasza jookomak (#26102) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

de format előtt azért szinkronizálja a "felhőbe" a trófeáit.

(#26104) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

Szerintetek ér 50 ezer forintot egy használt PS3 Slim 120GB, dobozában,gyári tarozékokkal, fél év garanciával?

(#26105) Sundesz válasza Red_Bull (#26104) üzenetére


Sundesz
őstag

57e Ft egy új 160GB-os Slim. 7e Ft különbség nem kevés, viszont nem is olyan sok, hogy ne lenne érdemesebb vadonat új gépet venni + 40GB tárhellyel.

Hörcsög Powa'

(#26106) TazLeacher válasza Sundesz (#26105) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

60K egy 320-as. +10K, vadi zsír új, és 3x akkor tárhely, és +gari...dettó. Szerintem nem éri meg a használt.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#26107) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

Kösz a válaszokat :R

(#26108) nokia párti


nokia párti
őstag

Baxa meg most újra formáztam a vinyót, de minek? :W Kb. 4 óráig csinálta.
Ugyanaz a hiba az Uncharted-nél, komolyan nem hiszem el hát van ilyen? :O

(#26109) v!ct0y válasza nokia párti (#26108) üzenetére


v!ct0y
veterán

A pd megbüntetett mert eladtad a GT-t :)

[ Szerkesztve ]

(#26110) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Ez elég jó vételnek tűnik. :C

[ Szerkesztve ]

PS4

(#26111) kmisi99


kmisi99
addikt

Üdv! Haverom venne a ps store ból egy régi játékot. angolként regisztrált be. Ez befolyásol valamit? Mert láttam hogy csak kitöltöm a bankkártya adatokat és akkor már meg is van neki a játék? mert csak nekem van bankkártyám és rajtam keresztül venné!

(#26112) TazLeacher válasza kmisi99 (#26111) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem fog menni, nem fogadja el - csak ha angol vagy, és oda szól a kártyád - venni kell egy PSN feltöltőkártyát, mondjuk tőle és abból tudtok vásárolni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#26113) Zakii


Zakii
tag

A legújabb szériájú, CECH-3000-es gépeket lehet már valahol itthon kapni?

Dell Inspiron 15R, Nexus 5

(#26114) Sundesz válasza Zakii (#26113) üzenetére


Sundesz
őstag

Én még nem láttam sehol. De ahogy olvastam inkább visszalépés a 2500-hoz képest.

Hörcsög Powa'

(#26115) vizcsap


vizcsap
tag

Kb napok kérdése és veszek egy ps3at és az érdekelne, hogy olvasom mindenfele, hogy us, uk stb accountja van az embereknek (egyszerre több) de nem értem hogyan. Csinálsz egyet a gép első indításakor majd utána ugyan azzal a nickkel
tudsz csinálni egy másikat is? Vagy más nick kell, de akkor ahhoz is fel kell venned a barátaidat? Egyáltalán van szükség többféle accountra?

"To succeed in life, you need two things: ignorance and confidence."

(#26116) kmisi99 válasza TazLeacher (#26112) üzenetére


kmisi99
addikt

Rendben köszönöm!

(#26117) jookomak válasza vizcsap (#26115) üzenetére


jookomak
őstag

Igen, más nick kell. Itthonról UK account-ot érdemes regisztrálni a dlc-k, stb miatt. Én mondjuk jobban szeretem az Us store-t, számomra átláthatóbb, dlc-ket meg nem szoktam venni. Manapság ritka az a tartalom, ami csak egyik, vagy másik store-ra elérhető, szóval szerintem túl sok értelme nincs többet használni. Nálunk egyszerű, mert én us-t használok, öcsém meg uk-t.

(#26118) kmisi99 válasza TazLeacher (#26112) üzenetére


kmisi99
addikt

És ha pl akarom a 10 dollárost akkor kell egy új felhasználót csinálni ami amerikaira van beállítva és ennyi? Csak megadom a kódot és azt töltök le amit akarok (10$ értékig persze)

(#26119) TazLeacher válasza kmisi99 (#26118) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igen, US accounthoz $-ost kell venni, UK accounthoz meg fontosat, mert csak arra az accountra tudod feltölteni. Tehát ha 10 dollárosat szeretnél venni, akkor kell egy US account, arra feldobod, és amikor belépsz a STORE-ba, látni fogod, hogy van 10 dodód. Ha vásárolsz, akkor csökken logikusan. Ha elfogy, veszel megint feltöltőt.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#26120) benecz


benecz
tag

Üdv!
Ismét lett ps3 konzolom.
Jelen pillanatban nem tudok felmenni a store-ba,valami hibát ír ki,de a netem jó,mert frissült a gép,3.7-re.
Illetve vettem egy használt távirányítót,de nem tudom működésre bírni a távirányítót.
Kell ezt párosítani vagy ilyesmi?A menüt kellene neki vezérelni meg ilyenek,de ez semmit nem csinál.
VAlaki segítenie?
Köszönöm!

(#26121) A mi Bandink


A mi Bandink
csendes tag

Sziasztok!
Az Uncharted első részével van egy kis gondom: kimaxoltam a játékot,(többszöri végigjátszással), de csak az első menet után adott trófeákat a játék.
Elsőre egy 40 gigás fat gépen játszottam, aztám már slim gépen.
Van valami módja, hogy a trófeákat kikényszeritsem a PSN-től, vagy csináljak új accountot, és kezdjem előről?
Előre is kösz:
AmB

Ez a nick talán még nem foglalt....

(#26122) Edgeri válasza benecz (#26120) üzenetére


Edgeri
senior tag

Igen párosítani kell: KATT

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#26123) benecz válasza Edgeri (#26122) üzenetére


benecz
tag

Köszönöm,már jó is.
Viszont a store még mindig nem jön be.
Rámegyek az új accont csinálására,és kis idő után hibát ír ki.Az angolom nem a legjobb,de mintha azt irná ki,hogy nem tud csatlakozni a szeverhez,vagy valami ilyesmi.
Nem tudom... :F

(#26124) nokia párti válasza A mi Bandink (#26121) üzenetére


nokia párti
őstag

Szia! Itt talán tudják a választ:[link]

[ Szerkesztve ]

(#26125) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Emberek! A killzone 3-nál kell megadni kódot, hogy lehessen online játszani ?

PS4

(#26126) Edgeri válasza benecz (#26123) üzenetére


Edgeri
senior tag

Előfordulhat. Megnéztem az angol, webes PSN regisztráló felületet és azt írja, hogy karbantartás alatt. KATT.
Nem tudsz mit csinálni, várjál, amíg megjavítják amit meg kell.

Üdv, Edgeri

(#26127) Edgeri válasza mrhitoshi (#26125) üzenetére


Edgeri
senior tag

Megnéztem, nem találtam, így valszeg nem is kér.

Üdv, Edgeri

(#26128) benecz


benecz
tag

Ma sem tudtam eddig fellépni a store-ba.
Media server disconnect,néha ezt írja ki a jobb felső sarokba kis fekete ikonba.
Netezni tudok a géppel,de amint rálépek az új accont csinálására megint hibát ír ki,ha a store-ba szeretnék menni,addig sem jut el hogy beírjam a nick nevem,ott is hibát dob fel.
Már nem tudom mitévő legyek,lehet hogy a gép rossz?
1 napos 320-as gép.
:U :F

(#26129) benecz válasza Edgeri (#26126) üzenetére


benecz
tag

Igen én az angolra szeretnék fellépni,de még semmi.Vajona akkor nem a gépemmel van a baj,hanem a psn serverrel?

(#26130) Edgeri válasza benecz (#26129) üzenetére


Edgeri
senior tag

Több, mint valószínű, ne izgulj.
A media server pedig más tészta, az arra szolgál - kicsit pongyolán fogalmazva - hogy külső forrásból elérjél a PS3-an keresztül mindenféle digitális tartalmakat. Pl. a gépeden lévő filmeket, zenéket stb. a PS3-an keresztül játszd le.
Amúgy javaslom ezen topic 1. hozzászólásának az átolvasását, minden szépen össze van szedve a PS3-ról: KATT.

Nem mellesleg: a hálózati beállításaid megfelelők? Látja a netet a géped? Ha a PS3 böngészőjével meghívsz egy url-t, az bejön?

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#26131) benecz válasza Edgeri (#26130) üzenetére


benecz
tag

A böngészőm frankón működik,a gép szoftvere is frissült,szóval azzal nincs gond.
Az egyik barátomnak sem jön be a store,illetve multizni sem tud,ugyan azt a hibaüzenetet hozza fel mint nekem.Ő azt mondja,hogy majd egy hónapja ez a fennállás.Nem értem mi a hiba.
Még új fiókot sem enged létrehozni,mert mindig feljön ez a hibaüzenet:The connection to the server timed out.

Basszus nem tudom mivan.Pont azért vettem ismét ps3-at,mert ingyen van a multi.Most meg sehogy sincs....

(#26132) Edgeri válasza benecz (#26131) üzenetére


Edgeri
senior tag

A PSN megy, csak az account regisztráció nem - ezek szerint. Én tegnap 5 órán keresztül multiztam. Viszont a multi és a store feltétele az account :(

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#26133) benecz válasza Edgeri (#26132) üzenetére


benecz
tag

Tudom,régebben nekem is volt ps3-am,de eladtam.
Tegnap megint vettem,de addig sem jut el,hogy beírjam a nick nevem és a kódom.Újat sem enged csinálni.Bárhova megyek a psn network környékén mindig azt a hibaüzenetet hozza fel.Már hülyét kapok,nem tudom mit csináljak.Tegnap délután óta ezzel küzdök.de semmi...

(#26134) mrhitoshi válasza Edgeri (#26127) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Köszi a segítséget! :)

PS4

(#26135) tDr1v3r válasza benecz (#26133) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Pár napig karbantartás volt múlt héten, lehet, hogy még mindig az van.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#26136) Edgeri válasza benecz (#26133) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ne idegeskedj, a hiba nem a te készülékedben van. Majd helyreáll a PSN regisztráció valamikor és akkor majd hajrá.... addig viszont nincs PSN :(

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#26137) benecz válasza Edgeri (#26136) üzenetére


benecz
tag

Én is gondolom,hogy nem a gépemmel van gond,hisz minden más frankó működik,a netezés is egész jól megy rajta.
De a stor miatt ideges vagyok.Egyszerűen semmi nem jön be belőle.A régi felhasználófiókom kódjait előkerestem,de még addig sem jut el,hogy beírjam az adataim.Újat sem enged csinálni,szóval semmi.
És azt nem értem,hogy írtátok,hogy nálatok meg megy,hogy akkor mi a f..szért nálam meg semmi...meg a haveromnál is dettó ez a hiba van,aki az 5. szomszéd.
Keresgéltem a neten,de nem találtam olyat,ahol írták volna,hogy valamit javítanak vagy valami.Nagyon bosszantó ez a hiba,és nem tudni meddig lesz így... :U

(#26138) Edgeri válasza benecz (#26137) üzenetére


Edgeri
senior tag

Mondom, azért nem éred el a store-t, mert account kell hozzá. A régid nem működik (valószínűleg a nemrég történt hekkelések miatt, illetve biztos kimaradtál a jelszó változtatásból is (némi infó)), újat pedig nem tudsz csinálni. Amíg nincs acc, addig nincs store, nincs psn...

Üdv, Edgeri

(#26139) benecz válasza Edgeri (#26138) üzenetére


benecz
tag

Értem.
Nincs valami infó hogy tényleg mikor lesz vmi?
Engem csak az bosszant,hogy haverom azt mondta,hogy már régóta nem tud belépni...

(#26140) Edgeri válasza benecz (#26139) üzenetére


Edgeri
senior tag

Használtan vetted a PS3-at?
Pontosan milyen hibát ír ki, mikor account-ot akarsz készíteni?

Csak mert van egy olyan lehetőség, hogy bannolták a PS3-at (MAC address-en keresztül, azaz a hardver egyedi azonosítóját blokkolják) és akkor a büdös életbe nem fogsz tudni vele PSN-re fellépni.... :F

Üdv, Edgeri

(#26141) Edgeri


Edgeri
senior tag

Kicsit utánaolvastam a PSN hivatalos oldalán, és egy hasonló problémával küzdő emberkének ezt a linket javasolták az US regisztrációra:
KATT.

Szóval csinálj itt egy acc-ot és próbálj azzal belépni a PS3-an keresztül.

Üdv, Edgeri

(#26142) benecz


benecz
tag

A gép új,1 napos,320-as slim gép.
A hiba amit kiír:

The connection to the server timed out.

A playstation network fülön föl le lavírozva bármelyikre megyek rá ezt írja ki.
Már nem tudom,hogy a gépemmel tényleg minden rendben van-e.Nagyon bosszant....

(#26143) benecz válasza Edgeri (#26141) üzenetére


benecz
tag

Az a baj,hogy rámegyek arra,hogy csinálok új accot,akkor 10sec ig gondolkozik,és kiírja a hibaüzenetet.Addig el sem jutok,hogy milyen országhoz tartozom,közvetlen az elején megáll.

(#26144) Edgeri válasza benecz (#26142) üzenetére


Edgeri
senior tag

Tovább Googliztam és találtam valamit: kapcsold ki a media servert és úgy próbáld.

Illetve sokat panaszkodtak még a routerekre. Nem tudom, hogy te használsz-e, de ha igen, akkor próbáld meg kiiktatni és a netet közvetlen a PS3-hoz csatlakoztatni.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#26145) Sanyi.mTs válasza benecz (#26143) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

neten próbálj meg regisztrálni...

(#26146) Edgeri válasza benecz (#26143) üzenetére


Edgeri
senior tag

Próbálj azon a linken regelni, amit most szúrtam be. PC-n beregelsz, aztán kipróbálod PS3-an.

Üdv, Edgeri

(#26147) benecz válasza Edgeri (#26146) üzenetére


benecz
tag

Kipróbáltam így is,nem jó.
A linket amit küldtél a gépem nem nyitja meg valamiért.
A gépen hiába csinálnék regisztrációt,nem megy el a ps-em odáig,hogy bármitis be tudjak írni.A playstation R Network fülön van 4 db ikon(sing up psn,whats new,playstation home,playstation store)ezek bármelyikét ha megnyitom semmit nem csinál,nem jön be semmi,csak a háttér,és kidobja a hibaüzenetet.Az új accunt fülre még rá tudok menni,de semmit nem csinál,a storet is ha megnyitom semmi nem jön be csak a hibaüzenet.
Neten biztosan megy a gép,mert a 3.7-es frissítés lejött,illetve böngésztem is vele.Az internet tesztnél mindkét tesztelés "succeeded" lett.

(#26148) nokia párti válasza benecz (#26147) üzenetére


nokia párti
őstag

Próbáld meg visszaálítani a gépet a gyári beállításaira, bár ez csak 1 tipp. :(

(#26149) benecz válasza nokia párti (#26148) üzenetére


benecz
tag

Csináltam rajta egy restartot,elment minden tegnapi játékom meg minden de semmi.

(#26150) Edgeri válasza benecz (#26147) üzenetére


Edgeri
senior tag

PC-n csináld a regisztrációt, majd az így megcsinált accounttal próbálj meg PS3-an bejelentkezni!

Üdv, Edgeri

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.