Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27801) szasanyi válasza zzola (#27800) üzenetére


szasanyi
félisten

Gyártói garanciát szeretném igénybe venni... - már most tudod? Ennyire azért nem gáz a PS3. :DDD

(#27802) zzola válasza szasanyi (#27801) üzenetére


zzola
félisten

Én nem mondtam, hogy gáz. Lehet félreértetted, nem "sufnikonzolwebshop" garanciát szeretnék... :N

[ Szerkesztve ]

(#27803) dilipok válasza zzola (#27802) üzenetére


dilipok
veterán

ezt neked kell eldonteni. ha szeretnel egyet es megengetheted magadnak, akkor igen :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#27804) zzola válasza dilipok (#27803) üzenetére


zzola
félisten

Eldöntöttem, le is írtam...értelmesebben nem lehet megfogalmazni.
Értelmes válasz hiányában maradt a google...

(#27805) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Egy PS3-nak a videókártyája és a processzora leginkább milyen tudású számítógép alkatrészeihez hasonlítható? Tudom, hogy ez így nem számolható, csak kíváncsiságból.

Live poor, die ritch.

(#27806) dilipok válasza zzola (#27804) üzenetére


dilipok
veterán

en olvastam felre, a hol kimaradt.... :B bocs :R

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#27807) FuRiONight válasza gyáliSanyi (#27805) üzenetére


FuRiONight
őstag

Amint a boxos topikban is írták: nem lehet összehasonlítani egy pc-vel, de az biztos, h hardverileg a ps3 nem gyenge még ma sem. :)

[ Szerkesztve ]

(#27808) tomgabor válasza gyáliSanyi (#27805) üzenetére


tomgabor
senior tag

A 8 mag 9 szál 3,2 Ghz procit nem tudom mihez hasonlítani, de a VGA egy módosított nVidia 7800GTX.

(#27800) Zolar: konzolvilágot és gameshop-ot kerüld. Platinumshopot és Konzolokszervízét ajánlanám, de telefonon is megkérdezheted őket milyen garanciát adnak.

(#27809) zzola válasza tomgabor (#27808) üzenetére


zzola
félisten

Köszi! Utána nézek...

(#27810) FuRiONight válasza tomgabor (#27808) üzenetére


FuRiONight
őstag

Én rendeltem nem egyszer játékot a gameshop-tól és a konzolvilágtól is. Minden jól ment, vannak jó akcióik, a gameshop-ból rendeltem a mostani boxom (múlt hétvégén jött meg) többször is hívtak, hogy minden jó e. Konzolvilágnál tavaly a cod: bo vettem pc-re jóval olcsóbb volt mint máshol és ingyenes kiszállítás is járt mellé, most idén a modern warfare 3 jön tőlük, szintén a legolcsóbb kiszálítással együtt..

Korrekt boltok, nyugodtan vásátolj tölük (konzolt csak platinumshopba) :R

[ Szerkesztve ]

(#27811) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Nem szokásom reklámozni senkit sem, de aki olcsón keres új játékot, megbízható embertől, az nézzen be hozzá.

Én Uncharted3 és BF3-ra neveztem be, kettő esetében még egy kis kedvezményt is kaptam.
Megbízható arc, már vásároltam tőle, utalásra is.

Már alig várom, hogy megérkezzenek, ezekkel most egy jódarabig elleszek. :C

(#27812) zzola válasza karakpecze21 (#27811) üzenetére


zzola
félisten

Köszi a tippet!

(#27813) desolator


desolator
senior tag

Aki szintén Cod függő az vegyen fel: HUNDesolator
Boxról tértem át ps-re ezért még sajnos nincs sok pajtim :(

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#27814) #79125504 válasza zzola (#27800) üzenetére


#79125504
törölt tag

Tudom, hogy nem ide tartozik de pályaalkalmasságitól, B kat Mennyire kell tartani ?? :B :O Válaszok PM-be jöhetnek

[ Szerkesztve ]

(#27815) dilipok válasza #79125504 (#27814) üzenetére


dilipok
veterán

nem ide tartozik? Van ennek egyaltalan valamihez akarmi koze? :F

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#27816) #79125504 válasza dilipok (#27815) üzenetére


#79125504
törölt tag

Igazad van sry, csak hirtelen ha már megvolt nyitva az ablak gondoltam megkérdezem :B :B

(#27817) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Gyors segítségre lenne szükségem a Heavy Rain játékkal kapcsolatban.
Ma sikerült beszereznem és először net nélkül kipróbáltam milyen.
Később mikor több időm volt bekapcsoltam a netet is és egyből frissíteni szeretett volna.
Mondom oké, hadd szóljon.

A gondodm az, hogy mikor rámegyek, hogy continue story, akkor az a move kamerás szarság jön be.Azt írja nyomjak x vagy valami nem is tudom milyen jelű gombot.Nyomkodtam én mindent, de a ps gombon kívül semmire nem reagál.

Mi a kórság ez?Gondolom nem csak a nyalókával használható ugye?

(#27818) karakpecze21 válasza karakpecze21 (#27817) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Én voltam vak.Teljesen más lett a menü és nem vettem észre, hogy át lehet váltani már. :B
Alapértelmezetten a nyalókára tette.
Na játszok is.

[ Szerkesztve ]

(#27819) tomgabor válasza FuRiONight (#27810) üzenetére


tomgabor
senior tag

És a webshoptól kapok agyf@..t, mindegy mit nézek ki náluk a webshop azt írja van, betelefonálok azt mondják nincs, kb. a 10-ik alkalom után feladtam és úgy döntöttem kerülöm őket, Platinumshopnál mindig minden volt amit a webshop írt.

[ Szerkesztve ]

(#27820) erahurka válasza tomgabor (#27808) üzenetére


erahurka
félisten

Én pont konzolvilágban vettem anno :D
Nem kaptam sony garanciát. Amikor visszavittem elvették a számlát, és az alapján kitöltöttek egyet. A márkaszervíz aztán elfogadta, úgyhogy nem gáz. Csak mondjuk e miatt kétszer kellett keresztül másznom a városon. Fuck hell.

(#27821) zzola


zzola
félisten

Kicsit visszább lapoztam, ott egy kérdésre több boltot felsoroltak, ahol elérhető a gyártói garancia #26351.
Megnéztem a weboldalakat, többnél a vásárlás helyére kell visszavinni a meghibásodott terméket, amiből arra következtetek, hogy bolti garancia van.
Ahol biztosan SONY gari van:
-Extreme Digital
-Ipon
-Sony Center.
Mivel Pécs mellett lakom, így megbízható hely kell. Ezek a konzol webáruházak nem túl biztatóak...vagy rosszul látom?

(#27822) gyáliSanyi válasza tomgabor (#27808) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Köszi! Valami ilyesmire gondoltam én is!
Nagyjából a procija gyengébb lehet, mint egy E8400, így saccra?

Egy szerintem biztos, hogy 2 éve az a VGA és CPU, ami egy árba volt egy PS3-al, az teljesítménybe is jobb lehetett.

Live poor, die ritch.

(#27823) tomgabor válasza gyáliSanyi (#27822) üzenetére


tomgabor
senior tag

Szvsz nem.

Mire akarsz kilyukadni. Most komolyan.

(#27824) gyáliSanyi válasza tomgabor (#27823) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Csak valami olyasmi érdekelt volna, hogy egy játékot ami kijön PS3-ra nagyjából ugyanolyan beállításoknál milyen PC tudná produkálni, ugyanazt a látszatot. De mivel egy játéknak külön PC-s és külön PS3-as átirata lehet, ezért nem nagyon lehet ilyeneket elemezgetni, ezért írtam, hogy nagyjából még is mihez lehetne hasonlítani.

Live poor, die ritch.

(#27825) tomgabor válasza gyáliSanyi (#27824) üzenetére


tomgabor
senior tag

Már értem. Ezt így nem lehet összehasonlítani mert mindegyik PC-s játéknak más a gépigénye.

(#27826) desolator


desolator
senior tag

Szerintetek lehet, hogy a headset miatt nem értek szinte senkit akivel beszélgetek játék közben? Egy régi sonyericsson headsetet használok, de szinte teljesen érthetetlen amit a többiek beszélnek. Ők azt mondják, hogy hallják egymást tisztán. Csak mielőtt veszek egy ps3-as headsetet azért megkérdezem, hogy az fog-e ezen segíteni.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#27827) Weißturul


Weißturul
senior tag

Üdv!
Kérdésekkel jöttem ide, remélem kapok válaszokat :)
Nos, lehet vennék egy fejhibás gépet és akkor Store-ból szednék magamnak játékokat.
Első kérdés: van-e a Store-nak olyan részlege ahol dobozos játékokat árusítanak digitálisan (mint PC-n a Steam, ugye)
Második: ha lehet tőteni akkor miket lehet? Nagy a kínálat? Mondjuk engem GoW+Resistance+MGS érdekelne meg talán pár lövölde
Harmadik: mik ezeknek az átlagára? Interneten kidetíthetem a Sony saját oldalán (ha van), mint az Xbox Live Arcade-nál?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#27828) #79125504 válasza Weißturul (#27827) üzenetére


#79125504
törölt tag

Itt megtudod nézni , hogy milyen Játékokat lehet vásárolni Store-ból

[link]

Szerintem picivel drágábbak online mintha pl boltban vennéd. :DDD

(#27829) Weißturul válasza #79125504 (#27828) üzenetére


Weißturul
senior tag

Nem sok polcról lekaphatót láttam ott sőt asszem egyet se :F
Steam nincs PS3-ra? Mert loginképernyőn van vmi PS3-as funkció.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#27830) ldave válasza #79125504 (#27828) üzenetére


ldave
félisten

Na ez most nekem tökúj, PlayStation 2 classics néven lehet venni slim gépre is PS2 játékokat vagy ezekhez még a régi első szériás gép kell?

A Slime draws near! Command?

(#27831) Ocarina válasza Weißturul (#27829) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Nincs. A PS3-mas funkció az asszem annyit tud, hogy a Portal2 co-op-ját lehet játszani PS3 és PC között.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#27832) Weißturul válasza Ocarina (#27831) üzenetére


Weißturul
senior tag

na annak baromi sok értelme van :U

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#27833) moltam88 válasza Weißturul (#27832) üzenetére


moltam88
tag

Plusz, ha PS3-ra veszed meg a portal 2-t, akkor ingyen kapod mellé a pc-s verziót. Nem kéne ennyire lehurrogni a portalt...

(#27834) szasanyi válasza ldave (#27830) üzenetére


szasanyi
félisten

PS3 Slim konzolok nem PS2 kompatibilisek, és a hazai forgalomban lévők közül csak az eredetileg 60GB FAT gép - vagy ahogy te fogalmaztál még a régi első szériás gép - volt az. Viszont a Slim gépeken is mennek a PS1 játékok. ;]

(#27835) #79125504


#79125504
törölt tag

Gondolom az ilyen silver változatok ritkák errefelé :DDD

(#27836) zzola


zzola
félisten

a konzolokszervize.hu ad Sony garancialevelet! igy vallalhato a keszulek? 1+2 ev garanciaval?

(#27837) kelzsoca válasza zzola (#27836) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha adják a SONY garjegyet, akkor persze :)

ui: éppen most rendeltem be onnan az Uncharted 3 (magamnak) és Call of Duty Modern Warfare 3 (asszonynak) játékot :)

És még a Batmant se vittem végig :D

https://vertigostore.eu

(#27838) Sanyi.mTs válasza #79125504 (#27835) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

nekem nem is kéne. a tv-m és az erősítő-m is fekete.

(#27839) Sanyi.mTs válasza kelzsoca (#27837) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

asszony cod-ozik? multit is tolja? :)

(#27840) kelzsoca válasza Sanyi.mTs (#27839) üzenetére


kelzsoca
félisten

Csak a multit tolja :K

https://vertigostore.eu

(#27841) Sefter


Sefter
veterán

sziasztok!

használ valaki 5.1 -7.1 fejhallgatót a ps3-hoz :F
melyiket érdemes venni?

Psn ID: sefter_hun

(#27842) Weißturul válasza moltam88 (#27833) üzenetére


Weißturul
senior tag

Az már más, de minek Portalozni két platformon iz? Nameg több helyen PS3+netbook kombó figyel, oda meg kvázi felesleg ez a dolog.

Sefter: nekem rossz tapasztalataim vannak ezekkel sok.1 típusú fülesekkel. Egy 5.1/7.1 rendszer lényege a térbeli hangzás, na ez ha a füled mellett van közvetlen az összes hangszóró egy fejhallgatóban az nem valami zsír... számomra nem volt semmi különbség egy 2.1-es füleshez képest. És szerintem jobban járnál egy minőségibb 2.1-essel, mint egy olcsóbb 5.1/7.1-essel.

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#27843) jookomak válasza Weißturul (#27842) üzenetére


jookomak
őstag

Gonoszkodás: Milyen az a 2.1-es füles? Hova teszik a mélynyomót?
Sima sztereóra gondolsz ugye?

Amúgy pedig nagyon nem érdemes fejhibás ps-t venni, nincs akkora kínálat a store-ban, ami pedig full játék, nem direkt psn-es, az is drágább, mint a lemezes.

[ Szerkesztve ]

(#27844) zzola válasza kelzsoca (#27837) üzenetére


zzola
félisten

Köszi a segítséget, akkor onnan rendelem meg... :DDD

(#27845) TazLeacher válasza Weißturul (#27842) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

1.
Az már más, de minek Portalozni két platformon iz? Nameg több helyen PS3+netbook kombó figyel, oda meg kvázi felesleg ez a dolog.

Mondod Te. Nekem nagyon jól jönne. Nem tudom miért kell más nevében beszélni.

2.
Elmondod, hogy konkrétan milyen fejhallgatókkal volt tapasztalatod PS3-as 5.1/7.1-es fejhallgatók tekintetében? Mert a kolléga konkrét típusokat várt válaszul. De ha nem is PS3-on tesztelted, kíváncsi lennék, hogy melyek azok az 5.1/7.1-es fejhallgatók, amelyeket használtál, és nem jöttek be.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#27846) Sefter válasza Sefter (#27841) üzenetére


Sefter
veterán

ezek közül valamelyik esetleg?:
- Sharkoon X-Tatic 5.1 Digital
- Turtle Beach EarForce DPX21
- Tritton Ax
- Sony ps3 fülese

Psn ID: sefter_hun

(#27847) Weißturul válasza TazLeacher (#27845) üzenetére


Weißturul
senior tag

Nekem nincs PS3-am. Xboxon használtam egy komolyabb sztereo Sony fülest, legjobb barátomnak PS3-a van (netbookkal - és minden PS-es ismerősömnek netbookja van, innen a viszonyítási alap, nem sokan engedhetik meg maguknak, hogy egy HD konzol mellé 100k+-os gamer PC-t vagy még drágább gamer notit vegyenek, te örülj, hogy megteheted) egy sok.akárhányas méregdrága (50k+) fülessel és Crysis 2 alatt nem sok különbséget tapasztaltam - legalábbis nem annyit ami indokolná, hogy súlyos tízezrekkel többet adjak ki egy fülesre.
Elnézést kérek, hogy le mertem írni a véleményem/tapasztalataim, nem fog többé előfordulni.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#27848) TazLeacher válasza Weißturul (#27847) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

1. A Portállal szemben nem leírtad a tapasztalataidat, hanem azt sem tudtad miről van szó, már lehurrogtad. Az, hogy nekem mire van pénzem, vagy mire nincs, nem tartozik a tárgyhoz. Speciel nem 1 és nem 2 embert tudok itt, aki PC + PS3 kombót nyomat.

2. Az nem tapasztalat, hogy típusmegjelölés meg több órányi használat nélkül dobálózol olyan dolgokkal, hogy "nem jó", meg "nem éri meg" meg, hogy "jobb" vagy "nem jobb".

3. Egyáltalán nem biztos, hogy a méregdrága fejhallgató volt a ludas, lehet a Crysis-ban sz@r a térhang.

4. Még mindig nem tudom, hogy milyen "méregdrága" fejhallgatóról beszélünk. Így mindenféle típus nélkül, kb. annyi értelme van arról beszélni, hogy melyik volt a jobb, mint azt mondani, hogy a Schumacher jobb, mint Beethoven.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#27849) Djuree válasza TazLeacher (#27848) üzenetére


Djuree
félisten

márpedig Schumacher igenis jobb, mint Beethoven, jól mondod :K :C :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27850) dilipok válasza TazLeacher (#27848) üzenetére


dilipok
veterán

akkor en egy budos nagy burzsuj vagyok, van boxom, psem es pc-m is ;] :B

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.