Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27251) kelzsoca válasza szasanyi (#27250) üzenetére


kelzsoca
félisten

Sajnos nem ismerem őket, de nincsenek kiugróan jó áraik, a Batman máshol is ennyi, előrendeléssel ma hozzák az enyémet (konzolokszervize) 11.5k és nincs futárköltség.

Az Uncharted 500Ft-al olcsóbb mint máshol..

Ahol biztos nincs gond megbízhatóság szempontjából, személyes tapasztalat alapján innen rendeltem már játékokat:

- Konzolok szervize
- Platinumshop
- ÜberKonzol

https://vertigostore.eu

(#27252) FuRiONight válasza szasanyi (#27250) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nyugodtan rendelhetsz a gameshop-ból, megbízható bolt ;)

(#27253) szasanyi válasza kelzsoca (#27251) üzenetére


szasanyi
félisten

Lehet én néztem el vmit, de mind3 általad linkelt üzletben drágább mind2 játék. :U Igaz, a BAC PC változata érdekel csak, az U3 persze 1értelmű (megjegyzem 11.990.- és nem látom, hogy ingyenes a házhoz vitel). Úgy tűnik mégis csak ott a legolcsóbb. :F

(#27254) kelzsoca válasza szasanyi (#27253) üzenetére


kelzsoca
félisten

Jah, hogy PC verzió.... én végig PS3 verziót gondoltam, talán a topic miatt is :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#27255) szasanyi válasza kelzsoca (#27254) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, azt már korábban is említettem. Miért adnék több pénzt azért, hogy ne 1080p-ben a legjobb látvány mellett mellett játsszam végig? ;]

Viszont az Uncharted 3 is drágább... de linkeld már be lécci, hol van 11.500 HUF-ért ingyenes szállítással!

(#27256) kelzsoca válasza szasanyi (#27255) üzenetére


kelzsoca
félisten

11.5k-ért Uncharted-et én még nem láttam, itt 12k és előrendelésnél nincs futárdíj: [link]

https://vertigostore.eu

(#27257) szasanyi válasza kelzsoca (#27256) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez viszont tényleg én néztem el, mert te a BAC-ről beszéltél. :D De köszi, ez még éppen jó (így, szállítási díj-többlet nélkül)!

(#27258) heim válasza szasanyi (#27257) üzenetére


heim
tag

De ha gondolod polot is választhatsz az ingyen kiszállítás helyett....Nekem a Fifán kívül az U3 az a játék amit biztosan tudtam hogy előrendelek, és még bejön a hosszúhétvége előtt....szuper lesz. Ha csak olyan lesz a multija mint a U2 nek akkor én már elégedett leszek nagyon.....

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#27259) szasanyi válasza heim (#27258) üzenetére


szasanyi
félisten

Köszi, de a plusz költség nélküli vásárlás számomra jobb.

(#27260) tomgabor


tomgabor
senior tag

Le kellett mondanom az Uncharted 3 előrendelésem :((( , fenébe :W

[ Szerkesztve ]

(#27261) kelzsoca válasza heim (#27258) üzenetére


kelzsoca
félisten

Uncharted és multi, hátöö, szerintem ritka ha valaki a multiért van oda :)

https://vertigostore.eu

(#27262) FuRiONight válasza kelzsoca (#27261) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nekem pl. az is tetszik abba a game-be.. :U

(#27263) szasanyi válasza kelzsoca (#27256) üzenetére


szasanyi
félisten

Előrendeltem, küldték is a mailt. Köszi az infót! :K

(#27264) kelzsoca válasza szasanyi (#27263) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igazán nincs mit, majd várhatóan a játék hivatalos megjelenése előtt is kapni fogsz egy értesítőt, hogy a játék megérkezett, és másnap, azaz a megjelenés napján szállítja a futár :)

Egyébként délután megérkezett a Batman hozzám, szintén a Konzolok szervizéből :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#27265) tomgabor


tomgabor
senior tag

Nem tudtok olyan boltot ahol úgy lehet előrendelni hogy előreutalok és a postás hozza ki a játékot?

(#27266) DM-Fan válasza szasanyi (#27263) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Utóbbi időben én is sokat vásárolok náluk. Az Uncharted 3-at is előrendeltem náluk pár napja magam is. Korrekt üzlet, a Rage-et is megjelenés előtti napon át tudtam venni tőlük.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#27267) DM-Fan válasza kelzsoca (#27264) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Kérünk majd beszámolót! :K

Amúgy befejeztem a Rage-et. Kellemes kis játék volt, de szerintem bőven lehetett volna tartalmasabb, elég gyorsan letudható, még a mellékküldetésekkel együtt is. Az atmoszféra nagyon jó, de én azért picit többet vártam volna tőle. Az autós és városban mászkálós, üzletelős részek feldobták, így nem egy monoton FPS-t kaptunk, de megmondom őszintén, hogy mindezek ellenére nagyon várom a Doom 4-et, mert a harmadik rész szerintem minden idők egyik talán legjobban sikerült FPS-se volt.

Az Uncharted 3-ig meg szerintem még egyszer lenyomom a Rage-et hard-on, vagy nightmare-en. :B

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#27268) dilipok válasza tomgabor (#27265) üzenetére


dilipok
veterán

miert, ez nem igy van a legtobb helyen? :F

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#27269) kelzsoca válasza tomgabor (#27265) üzenetére


kelzsoca
félisten

És miért nem jó a futár, csak azért kérdezem mert szinte minden konzolbolt futárral dolgozik.

https://vertigostore.eu

(#27270) szasanyi válasza kelzsoca (#27269) üzenetére


szasanyi
félisten

Gyanítom a költség miatt. Csak hát hiába olcsóbb a posta, nem véletlenül preferálják a futárszolgálatokat (persze könnyen, a vevő költségére). :U

(#27271) TazLeacher válasza szasanyi (#27270) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én azt nem szeretem a futárban, hogy nem az van, hogyha nem vagyok otthon, akkor bedob egy cetlit, aztán elmegyek érte, amikor tudok. Ezért olyan helyre kell kérni, ahol állandóan ott vannak...(vagy egész nap ülhetek otthon, hogy mikor jön a futár). Egyébként sokkal jobb, mint a posta.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#27272) szasanyi válasza TazLeacher (#27271) üzenetére


szasanyi
félisten

Most, az U3 kapcsán kíváncsi leszek én is. Korábban felhívtak, hogy hozzák így nem jelentett (volna) gondot más cím a városon belül. Igaz, mikor a PS3-at hozták, akkor nem egyeztettek időpontot és 50km-re dolgoztam, mikor felhívott a futár azzal, hogy itt van, menjek már le érte. Persze nem tudtam, így bevitték a feleségem munkahelyére szóval nem azzal volt gond, csak hát 130k éppen nem volt nála. :DDD

(#27273) Djuree válasza TazLeacher (#27271) üzenetére


Djuree
félisten

ezért kell melóhelyre kérni :K

szasanyi: semmivel nem olcsóbb a posta :U 1000-ért kihoznak egy kis pakkot, játékok ilyenek, posta is 1000 ajánlottan, biztosítva. csomag 2000, postán ajánlottan, biztosítva még drágább. és a postán igen nagy az esély a sérülésre, eltűnésre, késésre. futár meg ottvan másnap, vagy akár aznap, ha reggel rendelsz.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27274) TazLeacher válasza Djuree (#27273) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én is melóhelyre kérem általában, csak:

1. Senkinek semmi köze hozzá, hogy mit/mikor/mennyiért veszek.
2. Ilyenkor persze akkor jön, amikor én nem vagyok bent, én meg otthon használnám/játszanék vele. :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#27275) tomgabor válasza kelzsoca (#27269) üzenetére


tomgabor
senior tag

Mert csak 2 óra után van nálunk valaki otthon, melóhelyre azért nem kérem mert ott nem lesz senki bent, én meg 2 hétig nem tudok bemenni személyesen érte.
Zavviról meg nem szívesen rendelem meg 16e-ért.

[ Szerkesztve ]

(#27276) dilipok válasza kelzsoca (#27269) üzenetére


dilipok
veterán

jaaa, hogy itt a futar vs postan van hangsuly...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#27277) szasanyi válasza dilipok (#27276) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez nem véletlen, mert 10k körüli árnál gyakran előáll az, hogy ha +1-1.5k futárköltséggel lehet csak rendelni egy távolabbi, olcsóbb üzletből azzal ott van, ha helyben megveszi drágábban. Akkor meg mi értelme onnan rendelni?

Djuree: ez így nem minden esetben igaz. Van hely, ahol lehet kérni postázva is (0.5k körül, max. 1k). Én pölö a Joystation üzletből rendeltem így játékot, de máshol is láttam már hasonlót.

(#27278) kelzsoca válasza tomgabor (#27275) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor megjegyzés rovatba kérni kell a délutáni kiszállítást.

https://vertigostore.eu

(#27279) csab2


csab2
veterán

Tudtok olyan oldalt, ahol meg lehet találni a játékok történetének magyar leírását?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#27280) chubii válasza csab2 (#27279) üzenetére


chubii
senior tag

Üdv
Én a Wikipédiát szoktam használni. Egyéb oldalról nem tudok.

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#27281) #79125504


#79125504
törölt tag

Sziasztok !

kép:
[link]

a minap vettem észre , hogy PS3 konzolom optikai kimenetével nincs valami rendbe.
a mellékelt képen jól látható , hogy a bemenet egyik oldalán van egy csíkszerű vonal.
ez most valami repedés lehet ? :( a napokban vettem észre mikor egy opt. kábelt akartam kipróbálni. Slim változatról van szó.

ha lehet kérnem valaki PM-be küldene a sajátjáról egyet :R :R

előre is köszönöm mindenki segítségét.

(#27282) DM-Fan válasza #79125504 (#27281) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szerintem ez egy szimpla sorja. De egyébként sincs semmi jelentősége, ez csak egy csapóajtó, feladata, hogy takarja, illetve hogy védje az optikai portot a portól, szennyeződésektől. Ha nem lenne ott, akkor sem lenne semmi probléma.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#27283) #79125504 válasza DM-Fan (#27282) üzenetére


#79125504
törölt tag

magyarán akkor nem én okoztam a bibit azzal , hogy kipróbáltam egy optikai kábelt benne, hanem gyárilag is így volt ?? :)

(#27284) DM-Fan válasza #79125504 (#27283) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A kép alapján eléggé így tűnik, igen.

Amúgy most megnéztem és az én FAT-emnek az optikai ajtaján meg vízszintesen van két, egymás alatti ugyanilyen csík a felső 1/3-ánál, pedig soha nem dugtam abba az aljzatba semmit. Ez gyártástechnológiai kérdés szerintem.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#27285) #79125504 válasza DM-Fan (#27284) üzenetére


#79125504
törölt tag

köszönöm, a gyors választ :)

(#27286) CanisLupus


CanisLupus
csendes tag

A segítségeteket kérném.

pár napja a PH-n vettem egy fat ps3 mat. nem volt bontott és szépen müxik is, DE

beregeltem (ahogy azt kell, UK ba, stb) , hogy demo gamékat (meg persze témákat stb.) tudjak tölteni ... Nos a gond az, hogy 50 ból 49 alkalommal "occurred" hibával elszáll az install... (vagy a letöltés)
gyakorlatilag csak 3 mat tudtam felrakni, mert mind hibásan jött le...

(pár téma amik gyorsan lejönnek mert keveset foglalnak azok sikerültek)

Kérdés mi a megoldás ?! a PS a szar, vagy az internettel kéne csinálnom valamit ?!

A routeren lóg még 3 pc, azokon megy a letöltés, az internet, soha semmi probléma nem szokott lenni a file-kal amik lejönnek...

NAGYON várom a segítő hozzászólásotokat...

adalék infó:

- legújabb firmware van a gépen ami letölthető
- volt már full hdd format (gyors formázás) amit a menüből lehet választani

1 szóval elfogytak a tippeim...

Segítsetek !!!!!!!!!!!!!!

Ui.
Esetleg pcn letudom tölteni a demo gamékat és penről feltudnám rakni ? Ha igen honnan ?! És valami valami egyéb "varázslat" menete ?!

[ Szerkesztve ]

(#27287) v!ct0y válasza CanisLupus (#27286) üzenetére


v!ct0y
veterán

Egy időbe nekem is csinált ilyet a gép. Akkor annyit csináltam, hogy nem nyomtam rá arra, hogy download background és jó lett utána minden demó. Azóta nem volt ilyen hibám..

(#27288) CanisLupus válasza v!ct0y (#27287) üzenetére


CanisLupus
csendes tag

Igen, ezt is próbáltam már, volt ami sikerült, volt ami nem... (így lett 3db ami jó) ...
azon gondolkodom, hogy ha megszakad a net kapcsolat (valamiért) akkor ez a szerencsétlen PS3 nem tudja hibamentesen folytatni ?! De ennyiszer csak nem szakad meg, szóval szerintem nem ez a hiba...

Szóval még mindig várom a hasznos 5leteteket, tanácsot stb. !!!!

(#27289) DM-Fan válasza CanisLupus (#27286) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szinte 100%, hogy a hálózati kapcsolattal/nettel lesz valami gond. Próbáld meg közvetlenül a PS3-ba dugni a netet, úgy, hogy más nem csatlakozik a hálóra! Nézd meg esetleg a router tűzfalának beállításait!

Get Moded!

(#27290) CanisLupus válasza DM-Fan (#27289) üzenetére


CanisLupus
csendes tag

Nem tudom közvetlen beledugni, csak wifivel tudom haszni, mert 2 szintes családi házban lakom és az alsó szinten van a router. (nem tudom fel, vagy lehozni)

router:
nincsen tűzfal, mac adress szűrést használok csak... (semmi wep se egyéb ilyen marhaságok sincsenek beállítva)

A többi gép jól megy ami ezen a hálózaton van... vagy az nem számít ?!
lehet, hogy a wifi kártyája szar a a ps3 nak ?!

(#27291) DM-Fan válasza CanisLupus (#27290) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem hinném, hogy a PS3 lenne a hibás. Lehet, hogy a PS3 kevésbé tolerálja a nagy latency-t, mint a PC-k. Akkor legalább azt próbáld ki, hogy a többi PC-t leválasztod a PS3-as letöltés idejére! Jelerősséged milyen, mit ír a PS3, hány százalék?

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#27292) CanisLupus válasza DM-Fan (#27291) üzenetére


CanisLupus
csendes tag

75% os.. vagy jobb...

minden wifisen csatlakozik, de megpróbálom akkor majd leválasztani vagy valami...

azt tény, hogy sajnos elég gyakran szakad a net..(nem tudom, hogy a netszolálgató miatt, vagy a router miatt, de majd kipróbálom másik routerrel is)

de akkor legalább kicsit megnyugodtam, hogy nem valószínű, hogy a PS3 a hibás...

a háttérben történő letöltés "segítő" amúgy tudja automatikusan folytattni a letöltést, ha megszakad a net ?! Mármint látom, hogy igen, de ugye hibás lesz... a kérdés, hogy másoknál !nálatok! ez hogy müx ? simán folytatja amit helyreállt a kapcsolat és semmi gond ?!

Más kérdés: pc netről lehet demot letölteni és aztán usb sem feltölteni a ps3 ra ?

Köszönöm a segítségeket!

ÜDv.
CL.

(#27293) DM-Fan válasza CanisLupus (#27292) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"minden wifisen csatlakozik, de megpróbálom akkor majd leválasztani vagy valami..."

Jaaa... :Y Hát akkor elég egyértelműen ez lesz a probléma.

Nem bíznék abban, hogy szakadt netnél hogyan folytatódik a letöltés. Ne szakadjon az a net, az nem normális! Lődd le addig a PC-ket, amíg töltesz és szerintem nem lesz gond!

Get Moded!

(#27294) CanisLupus válasza DM-Fan (#27293) üzenetére


CanisLupus
csendes tag

Gondolod, hogy nem annyira intelligens a ps3 letöltés segítője, hogy folytatja ahol abbahagyta ?! És berakna egy hibás részt a szakadáskor ?!

Ez mekkora gagyi már... :( :( :( :(

(#27295) kelzsoca válasza CanisLupus (#27294) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nézz csak rá a böngészőnek csúfolt valamire, és többet ilyen kérdést nem is teszel fel :DDD

https://vertigostore.eu

(#27296) DM-Fan válasza CanisLupus (#27294) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szerintem alapvetően nincs is olyan, hogy megszakadt letöltést tudna folytatni, ha hiba miatt szakad, akkor dobja is az error code-ot. Márpedig az, hogy minden otthoni készüléked a router WiFi-kliensét használja, az simán előidézheti, hogy szakítják egymást az eszközök. De miért nem próbálod ki?

Get Moded!

(#27297) CanisLupus válasza DM-Fan (#27296) üzenetére


CanisLupus
csendes tag

nem egészen így van...

a letöltés végig megy (függetlenül, hogy látom szakad a net vagy sem) majd a végén amikor magától installálna akkor telepítés közben dobja a hibát... Néha letöltés közben is de az nem jellemző, főleg, hogy elküldöm háttérbe...

próbáltam már háttérből és simán is... szépen letölti majd megszakad a telepítés...

nem olyan könnyű kipróbálnom, mert nyilván nem az én saját 3db pécém lóg a neten, hanem pl a páromé az Ősé, meg a szomszédnak is adom, mert nekik nincsen pénzük rá...

így nem olyan könnyű leakasztani őket (de 1 kilkk , aztán jön a jajgatás:)

de ki fogom próbálni ha nem lóg senki rajta akkor mi van...

arra kérdésre még senki nem válaszolt:

hogy pcn letöltöm a demot (nem tudom honnan) majd usb ről felrakható e ?! lehet e ilyet ?!

[ Szerkesztve ]

(#27298) kelzsoca válasza CanisLupus (#27297) üzenetére


kelzsoca
félisten

PC-n nem tudsz demot tölteni, egyébként előfordulhat hogy a HDD-vel van probléma.

https://vertigostore.eu

(#27299) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Lehet, hogy megbánom még, hogy nem vettem meg a Biosock 2-t 3 ezerért a media marktban ?:)

(#27300) DM-Fan válasza v!ct0y (#27299) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Annyit mindenképp megér, bár az első résznek szerintem nem ér nyomába. Gyengébb a story, szerintem a kivitelezés is és jóval rövidebb is, de ha az első tetszett, akkor valahol ez is kötelező darab! Az a 3 eFt meg nem pénz érte!

Get Moded!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.