Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27751) #79125504


#79125504
törölt tag

L4D 1 vagy 2-őt sosem fogják kiadni PS3-ra ? ? :O :O

(#27752) CSorBA


CSorBA
őstag

Ohh. Köszönöm szépen. Akkor azzal fogom kezdeni, és szép sorban végigviszem őket. Keresek is egy eladót jóárasítottat :)

(#27753) szasanyi válasza #79125504 (#27751) üzenetére


szasanyi
félisten

Szerencsére nem, de hihetetlen te mennyire ráérzel a sz@r játékokra... ;]

[ Szerkesztve ]

(#27754) FuRiONight válasza szasanyi (#27753) üzenetére


FuRiONight
őstag

Attól, hogy neked nem tetszik, nem sz@r egy játék. A L4D-ek egész jók, főleg coop-ban. :U

(#27755) szasanyi válasza FuRiONight (#27754) üzenetére


szasanyi
félisten

Így van. Nekem viszont egyértelműen az. A fiam 16-17 évesen szerette a haverokkal tolni - kábé azon a szinten jó. :U Amiért pedig megjegyeztem - nem neked egyébként - az az, hogy az általa említett játékok még véletlenül sem a legjobbak közül valók, kvázi úgy tűnik mintha épp a legjobbak kerülné. ;]

(#27756) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Én összeírtam egy listát, hány játékot kéne kipróbálnom ami csak ps3-ra, és ez a szám majdnem 20 lett. Infamous, Killzone, Resistance, Uncharted stb..

Sajnos az itteni negatív tapasztalatok miatt nem vettem ps3-at, mert az elektronika cuccoknál nekem fontos a megbízhatóság, mert ami elromolhat, az nálam el is romlik sajnos, és ezért vettem x-et.

A másik pedig, hogy sikerült egy ps3 kontroller kipróbálnom, és borzasztóan kicsi, szinte a fél kezem lelóg.

Ha a következő generációnál ezeket javítják, akkor van egy vevőjük. :R

[ Szerkesztve ]

(#27757) #79125504 válasza FuRiONight (#27756) üzenetére


#79125504
törölt tag

az "ikszboksz" nem éppen a megbízhatóságáról híres... :P nem tudom mi bajod a controllerével. szerintem kényelmes.

(#27758) karakpecze21 válasza #79125504 (#27757) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Nekem volt x-em is és PS3 am is, nem is egyszer.Most jelenleg PS3-am van.Nagyon szeretem, nagyon elégedett vagyok vele, DE a controllere egy vacak az xbox controlleréhez képest.

Egyrész sokkal masszívabb az x-é másrészt baromira kényelmesebb, kézre állóbb.
Persze ez szubjektív vélemény.

(#27759) FuRiONight válasza #79125504 (#27757) üzenetére


FuRiONight
őstag

Fele annyi gond a box-al minta ps3-al. A konroller: kicsi az én kezem: nagy. Ennyi :U

(#27760) #79125504 válasza FuRiONight (#27759) üzenetére


#79125504
törölt tag

Azért kíváncsi lennék arra ,hogy 1 év alatt hány PS3 és Xbox 360 Slim krepál be :))

(#27761) TazLeacher válasza karakpecze21 (#27758) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

PC-n XBOX kontrollert használok, PS3-on logikusan PS3-asat. A PS3 joy köröket ver rá a box kontroller-re. Persze, lehet isteníteni azt is, de vajon miért van az, hogy PS3-on mindenki vígan MK9-ezik, a XBOX tulajok meg méregdrágán vásárolnak maguknak utángyártott, meg egyéb MS kontrollereket. Azért mert sz@r. Nem véletlen, hogy a PS3 kontroller lényegében az első PS óta változatlan. Ami jó, ahhoz nem kell hozzányúlni. A vezeték nélküli kontroller súlyát meg szerintem meg sem kell említeni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#27762) dilipok válasza TazLeacher (#27761) üzenetére


dilipok
veterán

nem ertek egyet veled. A box kontrollere szerintem kenyelmesebb es sokkal jobbak a triggerek, a psen viszont jobbak a stickek es a dpad.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#27763) TazLeacher válasza dilipok (#27762) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Lehet, hogy az egyiknek a fele jobb, a másiknak a másik fele jobb, nekem az MK9-hez mégsem kellett másik kontrollert vennem... :U

Elhiszem, hogy szokás kérdése, mind2t meg lehet szokni (évekig használtam csak BOX kontollert, meg idén tavasz óta van csak PS3-am), és mindenkinek arra húz a szíve, amit megszokott, de látod, hogy használatóság szempontjából jobb a PS3-é.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#27764) karakpecze21 válasza TazLeacher (#27761) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Ezért is írtam, hogy szubjektív.

Ebben nem értek egyet, mert nekem sokkal jobban tetszik az x irányítója.Az meg hogy az x tulajok milyen kontrollert vesznek arra csak annyi, hogy a Ps3-ra is sokan megveszik azt a fragfx irányítót.

Szerintem tartósságra is erősebb az x-é, mert ha mondhatom én már le is teszteltem.(mérgemben úgy vágtam a szekrényhez, hogy azt hittem a szekrény is beszakad)Az irányítónak semmi baja nem volt.A PS-ét nekicsaptam kicsit a térdemnek és szedhettem szét, mert a ravasz szétugrott, egy-kér csavartartó konzol is letört.

Tudom erre azt ,mondod nem kell dobálni, de akkor is bizonyítja szerintem melyik a jobb strapabíró.

Az hogy az x360 irányítója nehéz, az nekem kimondottan tetszi.Egyrészt azért mert szeretem ha érzem hogy valami a kezemben van.Másrészt nem recseg ropog, nyiklik-nyaklik.
Az a PS-kart amit nap,mint nap használok (ezt még nem vertem meg :) recseg ropog a kezemben.

Egyébként miért nem jó az x irányítója az MK9-nél, nem igazán tudom elképzelni? :U

Nem akartam ezzel senkit megbántani, ezért is írtam, hogy szubjektív vélemény.
Nekem volt mind2 konzolom nemegyszer.Maga mint konzol a PS3 sokkal jobban tetszik, de a kontroller terén az x360 esküszöm.Ez van.Kövezzetek meg érte. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27765) karakpecze21 válasza TazLeacher (#27761) üzenetére


karakpecze21
senior tag

"Nem véletlen, hogy a PS3 kontroller lényegében az első PS óta változatlan. Ami jó, ahhoz nem kell hozzányúlni."

Az xbox irányítóján sem nagyon változtattak már jópár éve.
Még az öreg classic gép irányítója is nagyon hasonló, csak kicsit dundibb.
A fat és slim gépek között meg aztán végképp nincs különbség.

Még anno mikor x360-am volt, cseréltem pár hétre egy haverommal aki nagy PS3 fan volt.
A gép nem jött be neki, de viszont az irányítóról pont úgy vélekedett mint én.

[ Szerkesztve ]

(#27767) dilipok válasza TazLeacher (#27763) üzenetére


dilipok
veterán

ne legyel mar ennyire fafeju... "de látod, hogy használatóság szempontjából jobb a PS3-é" - te magad mondtad, hogy mind2ben van jo es rossz is... A kutya nem bizonygatja, hogy melyik jobb, csak a velemenyemet mondtam el (mellesleg felvaltva hasznalom, ugy beszelek)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#27768) TazLeacher válasza karakpecze21 (#27764) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tényleg nem akarok egy felesleges OFF vitába belemenni, elmondta mindenki, amit akart, de erre a konkrétumra válaszolok, ha már megkérdezted:

Egyébként miért nem jó az x irányítója az MK9-nél, nem igazán tudom elképzelni?

A csapnivaló D-pad miatt, meg a rossz elrendezés végett is. Míg a PS3-nál akármelyiket akarod használni, kézre áll mindkettő, az Box-nál olyan, mintha csak az analógban gondolkodtak volna, de azért rárakták a D-pad-et is. Ezért.

Szerk.: 3-4 óra SF4 után leszakad az ujjam begye, a kontrollertől (vettem is hozzá spéci SF4 pad-et, mert nem bírtam tovább, fájt az ujjam), az MK9-be több, mint 150 órát raktam bele, és 0 probléma.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#27769) karakpecze21 válasza TazLeacher (#27768) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Persze, nem is akarok én senkivel sem vitatkozni. :R

Mondjuk a D-pad valóban gyengébb mint a PS-n, ezt elismerem de nekem gondom nem volt azért vele.
Nekem autós játékoknál PS-n a trigerekkel van gondom, ott valamiért az istennek sem tudtam megfelelően adagolni a gázt/féket.(boxnál viszont imádtam)
Ps-n ezt az jobb oldali analggal tudtam kiváltani, így már frankó, de kellett kis idő mire beleszoktam az analóggal való gáz/fék-re.

(#27770) #79125504


#79125504
törölt tag

Ki várja már a Saint Row The Third-et ? :)) :)) :DDD

(#27771) Qbász válasza #79125504 (#27770) üzenetére


Qbász
aktív tag

Én nagyon nem! Nekem az már túl bugyuta. GTA 5 azt várom de nagyon :)

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#27772) karakpecze21 válasza #79125504 (#27770) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Én majd az új Resident Evil-t várom és az új NFS Run-t.

(#27773) FuRiONight válasza TazLeacher (#27761) üzenetére


FuRiONight
őstag

Hát nem tudom, akinek kicsi a keze lehet jó neki (a kis japóknak ;] ). A pad része a boxnak nem a legjobb ez igaz, de nem véletlenül vesznek sokan hogy ps3-ra xbox style kontrollert. :U

(#27774) Scorpio06 válasza #79125504 (#27770) üzenetére


Scorpio06
aktív tag

Elején nem tetszett, de most, hogy nézem a trailereket elég jónak tűnik. Lesznek benne olyan dolgok amik nagyon szórakoztatók lehetnek, főleg multiban. :)

Más: Szerintetek mitől lehet, hogy a Store-ból letöltött demók nem indulnak el telepítés után? Csak fekete a kép, se kép se hang. HDMI-n van most rákötve a tv-re, de máson is ugyanezt csinálja. :( Vinyóra gyanakszom, majd szerzek valahonnan egyet, hogy letudjam tesztelni.

(#27775) tomgabor válasza r3dsnake (#27766) üzenetére


tomgabor
senior tag

Hogyisvanez? Nem értem az egészet hogy mi ez :F és lusta vagyok utánanézni :DDD

(#27776) r3dsnake válasza tomgabor (#27775) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

mostmár csak a sajátodon kívül 1 accal oszthatod meg a megvásárolt játékot, az eddigi 4 helyett.

(#27777) bcrics


bcrics
tag

Ennek a Hirdetésnek nem kicsit van kamu szaga, sajnálom azokat akik bedőltek neki.

[link]

(#27778) TazLeacher válasza bcrics (#27777) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Voltak még más hsz-ek is...nem értem. Végigolvastam őket. Nem tudom, hogy hova lettek.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#27779) szasanyi válasza bcrics (#27777) üzenetére


szasanyi
félisten

Sajnálom is meg nem is. Aki bedől ilyennek azt nem is a hírdető csapja be, hanem ő saját magát. ;] Szerintem éppen ilyen találták ki a mondást - ami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen az általában nem is az!

(#27780) #79125504


#79125504
törölt tag

Sziasztok ! Szeretnék egy kis szakmai helpet :D

Roxio Game Capture

Van ez kütyü amit megszeretnék venni de a megrendelő lap nekem picit zavaros hiába vágom az angolt :B

[link]

Apartment/Suite: ide az kerül hogy panel vagy kertes ház pl ??
State/Province: itt természetesen nincs magyar város a listába ezért not applicable-t választottam. vagy máshogy kell kitölteni. :F

És még azt szeretném megkérdezni biztos 9$ a szállítási költség mert az oldalon azt írják.
Enyhén meglepődnék ha megérkezne és a háromszorosát kellene kifizetni :DDD :DDD

köszönöm mindenki segítségét előre is :R :R

(#27781) dilipok válasza #79125504 (#27780) üzenetére


dilipok
veterán

apartment / suite - hazszamot ird ide

state/province - jo az NA

ha azt irjak h 9 dodo a PK, akkor annyi. Ketlem h ezt barki meg tudna cafolni :)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#27782) #79125504 válasza dilipok (#27781) üzenetére


#79125504
törölt tag

:R köszönöm

(#27783) olbaidhun válasza bcrics (#27777) üzenetére


olbaidhun
őstag

Gyorsan rá írtam én is egy privátot. Annyit írt, hogy igen, van. Kértem telefonszámot: nincs, kértem fotót, az sincs, személyes átvétel szintén zenész. :DDD

Inkább marad a hagyományos módszer. Megveszem bontatlanul az újat, végigviszem, ha tetszik és kiteszem a listámba... [link]

#27714

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#27784) #79125504 válasza olbaidhun (#27783) üzenetére


#79125504
törölt tag

Miért nem törlik a hirdetést akkor , ha olyan halszaga van már az egésznek :F :F
Bár az előttem szólók szavaival élve tényleg túl szép , hogy igaz legyen

(#27785) dilipok válasza #79125504 (#27784) üzenetére


dilipok
veterán

lathattad a mod kommentjet... bar szerintem is torolni kellene, mert annak ellenere h a gyerek igert kepet, megsincs....

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#27786) desolator


desolator
senior tag

sziasztok

Megjött ma az előrendelt cod-om. A hivatalos megjelenés ugye ha jól tudom 8.-a. Felmehetek nyugodtan vele netre? Ps-en nem lehet olyan, hogy ilyenkor kibannolhatnak mint boxon?

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#27787) Sanyi.mTs válasza desolator (#27786) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

bármi előfordulhat. érdemes megkockáztatni?

(#27788) desolator válasza Sanyi.mTs (#27787) üzenetére


desolator
senior tag

Nem, csak nem tudom, hogy fogom kibírni ezt a délutánt úgy, hogy közben itt virít mellettem a játék :)

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#27789) Sanyi.mTs válasza desolator (#27788) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

esetleg net nélkül ki lehetne próbálni, de a trófeáknál ott van az idő, h mikor lett megszerezve.

talán egy új nick alatt kipróbálni, amit nem regisztrálsz PSN-re

[ Szerkesztve ]

(#27790) desolator válasza Sanyi.mTs (#27789) üzenetére


desolator
senior tag

Most már több külföldi fórumon is olvasom, hogy nem ajánlják az éjfél előtti játékot. Francba, inkább kaptam volna meg holnap :(

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#27791) TazLeacher válasza desolator (#27790) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Most már több külföldi fórumon is olvasom, hogy nem ajánlják az éjfél előtti játékot.

De milyen éjfél? Helyi éjfél? CET éjfél? Vagy mi? :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#27792) desolator válasza TazLeacher (#27791) üzenetére


desolator
senior tag

Annyit olvastam, hogy senki ne kezdje el játszani a helyi ideje éjfél előtt.

"Still, our advice is if this situation happens to you, don't risk your Xbox Live or Playstation Network account over it. Just be happy you have the game early and start playing at 12:01 am on Tuesday in your time zone."

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#27793) TazLeacher válasza desolator (#27792) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Így már értem. Azért voltam kíváncsi, mert ez engem most nem érint, de lehet egyszer valami kapcsán fog. Jó tudni az ilyet. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#27794) Sundesz


Sundesz
őstag

Valaki próbálta már innen a Payday: The Heist demóját? Csak szerintem lett borzalmasan ronda és alacsony a framerate-je?

Hörcsög Powa'

(#27795) vaksi8 válasza desolator (#27786) üzenetére


vaksi8
senior tag

Szia!
Nem tudom mennyire vonatkozik rá,de a fifa12 megjelenés előtt 2 nappal már nálam volt és játszottam vele,semmi probléma nem volt.Sőt ez eszembe sem jutott hogy talán nem szabad.

(#27796) #79125504 válasza desolator (#27786) üzenetére


#79125504
törölt tag

Én a helyedbe már kivárnám azt a kis időt :) A lényeg hogy már a kezedben tarthatod :R

(#27797) vaksi8


vaksi8
senior tag

És még sokan mások....

Modern Warfare 3- 6000 példányos lopás

http://playstationcommunity.hu/note/6335

[ Szerkesztve ]

(#27798) v!ct0y válasza bcrics (#27777) üzenetére


v!ct0y
veterán

Utolsó hsz egy 0 napos újonctól jött. Én nem vennék tőle semmit! :)

(#27799) szasanyi válasza v!ct0y (#27798) üzenetére


szasanyi
félisten

Dehogynem, ha jó az ár akkor egy módon: face to face, kp csere játékra.

(#27800) zzola


zzola
félisten

üdv!
Manapság hol érdemes PS3-at venni? Gyártói garanciát szeretném igénybe venni, tehát sufni bolt kizárva!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.