Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26151) benecz válasza Edgeri (#26150) üzenetére


benecz
tag

Nem jut el a gép(ps3)addig,hogy be tudjak jelentkezni.Amint elindítom a storet 10sec belül feljön a hibaüzenet.
Nem lehet,hogy a géppel van hiba?

(#26152) Edgeri válasza benecz (#26151) üzenetére


Edgeri
senior tag

De az új account elkészült PC segítségével?

Üdv, Edgeri

(#26153) benecz válasza Edgeri (#26152) üzenetére


benecz
tag

nem,a gépem nem nyitotta meg az oldalt,amit linkeltél.
De sajnos a ps3-on ha a meglévő acc ra megyek ha az új accot csinálok,akkor sem megy tovább annál a képnél,illetve ha megnyitom a storet akkor sem jön be semmi,scak egy sima háttér,a hibával.Szóval azért nem erőltetem a ps-s regisztrációt,mert amíg a ps3 nem megy el addig hogy be tudjam írni a felhasználónevem addig hiába lenne működő fiókom a gépen megcsinálva....
El vagyok keseredve,ilyen nincs,,,,,
A gépen semmit nem álogattam,reggel restart volt,netet fog a gép,frissült 3.7-re,böngésző is fut,de a psn network ikonoknál semmit nem csinál,rámegyek bármelyikre,nem csinál semmit,majd egy üres háttérrel bejön a hiba.
:W

(#26154) Edgeri válasza benecz (#26153) üzenetére


Edgeri
senior tag

Érdekes én kipróbáltam és működik. Beszúrom közvetlen:
https://account.qriocity.com/pc/reg/account/create-account!input.action?request_locale=en_US

Tehát szimpla felhasználót sem tudsz készíteni a PS3-hoz az Users menüpont alatt?

Üdv, Edgeri

(#26155) benecz válasza Edgeri (#26154) üzenetére


benecz
tag

De a ps3-on felhasználói fiókom van.De amit a psn network-ön belül kell csinálni,ott semmi nem fut.Még addig sem jut el a store,hogy beírjam a felhasználónevet,illetve ha rámegyek az új fiók létrehozására,annál tovább nem megy,azonnal jön a hibakód.
A laptopom,szintén sony,nem nyitja meg az odlalt,"A kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt"...már megőrülök....

(#26156) Edgeri válasza benecz (#26155) üzenetére


Edgeri
senior tag

Nem gyanús neked ez a párhuzam, hogy minden netre kötött cuccod time out-ol? Szerintem:
1. Kapcsold ki a PS-t.
2. Kapcsold ki a modemet.
3. Kösd össze a kettőt.
4. Indítsd újra a modemet.
5. Indítsd újra a PS3-mat és nézd meg a network settingst.

Router ne legyen a kettő közt. Egy próbát megér.

Üdv, Edgeri

(#26157) v-paci válasza benecz (#26155) üzenetére


v-paci
aktív tag

Szia,

velem beszéltél telefonon. Megnéztem, az üzletben gond nélkül megy az új account regisztráció.
Annak alapján, hogy a laptopról sem éred el a psn hálózatot, mindenképpen hálózati probléma lesz. Ahogy lentebb Edgeri fórumtárs is javasolta, modem és router restart, vagy csak modem használata. Amennyiben HGW-t adott a szolgáltatód, akkor annak az újraindítása, esetleg a szolgáltató hibabejelentőjének felhívása és távoli újraindítás kérése.

Feleslegesen ne utazz több, mint 100 km-t.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#26158) gygalilei


gygalilei
tag

Ma vettem egy ps3-at, szeretném médialejátszóként is üzemeltetni.Azt tudom, hogy csak fat32-re megformázott hdd-t támogat, de ezzel az a gond, hogy csak 4gb-ot kezel.
A kérdésem az lenne, hogy játszhatok le egy 45 gigás BD50-es filmet winchesterről ?
Azaz: lehet-e mégis vhogy ntfs particíoról lejátszani darabolás nélkül vagy marad a fat32 és darabolás.Milyen szoftvert ajánlotok erre a célra ? Köszi!

(#26159) Gebriel válasza Edgeri (#26156) üzenetére


Gebriel
veterán

Kb 99% szvsz, hogy ruter hiba. :K

(#26160) Edgeri válasza Gebriel (#26159) üzenetére


Edgeri
senior tag

Talán megtudjuk, ha jelentkezik a fórumtárs :U

Üdv, Edgeri

(#26161) benecz válasza Edgeri (#26160) üzenetére


benecz
tag

Üdv!
Sajnos nem jutottam elöbbre semmivel.
Megvolt a modem ki bekapcs,de semmi.Érdekes,hogy vezetékkel sem hozta be a modemről a számítógépem az accont csinálós oldalt.Illetve ha modem ps3 vezetékkel volt összekötve nem volt net rajta.Ha router vezeték ps3 akkor volt net,de a hiba is ugyan az,mint vezeték nélkül.
Ekkor felhívtam a havert,aki az 5. szomszédban lakik.
Nála ugyan ez a gond,mint a ps3-al,mint a pc-n,neki sem jön be ha be akarna jelentkezni a store-ba.Se ps3-on,se pc-n.
Most akkor ilyenkor mivan?Ha felhívom a szolgáltatóm,mit mondjak? :U

(#26162) jookomak válasza gygalilei (#26158) üzenetére


jookomak
őstag

Az első hsz. elolvasását tudom javasolni...
Első kérdésedre a válasz: sehogy (hacsak nem tört géppel, de az nem tudom hogy áll, meg itt nem is téma).
Másodikra pedig: mkv2vob program, darabol is automatikusan, de csak mkv-ra jó.

(#26163) Edgeri válasza benecz (#26161) üzenetére


Edgeri
senior tag

Hali!
Nem tudod kipróbálni egy olyan ismerősödnél, akinek más a net szolgáltatója?
Én továbbra is úgy gondolom, hogy nem a PS3-addal lesz a baj.

Üdv, Edgeri

(#26164) m4ck11 válasza benecz (#26161) üzenetére


m4ck11
tag

Szia

Napokig ugyanez volt a problémám, szintén új gép, folyamatosan hibakoddal ledobált a store-ról és egyszerűen nem engedett csatlakozni, US regem van és nekem segitett az hogy újra inditottam a modemet, és a routert is, plusz kikapcsoltam a network settings-nél a media server connectiont azóta hibátlan.. :K

Dont hate the player, hate the game.

(#26165) benecz válasza m4ck11 (#26164) üzenetére


benecz
tag

Üdv!
Ezek nálam is mind megvoltak.
Volt nálam a netes fickó,az répcenet kft-nél nem megy ez az oldal.
Azt mondták utánanéznek,de ki tudja mire lesz valami.
A környező 3 faluban az ismerőseim nem tudnak bejelentkezni a storba,mert addig nem tölt be a net.
Fogalmam sincs mire lesz eredmény....

(#26166) AMD_ok válasza benecz (#26165) üzenetére


AMD_ok
őstag

Ez alapján elég egyértelmű, hogy a hiba nem nálad van, úgyhogy a géped biztos jó, várnod kell, míg a netet megnézi a szolgáltatód

(#26167) m4ck11 válasza AMD_ok (#26166) üzenetére


m4ck11
tag

Egy kis segitséget kérnék 1 hetes ps3 tulaj vagyok és egyszerűen nem tudok megadni a játékaimhoz kapott reedem code-okat a store-ban, hiába irom be pontosan nem fogadja el, pedig zsir uj fóliás játékból vannak a kodjaim. Telán az usa reg miatt lehet? :F

Dont hate the player, hate the game.

(#26168) dilipok válasza m4ck11 (#26167) üzenetére


dilipok
veterán

szerintem azert. UK reggel probaltad? Azzal mukodnie kell.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#26169) DM-Fan válasza m4ck11 (#26167) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Mindig azzal a reg-eddel próbáld, amihez az adott játék tartozik. Ha 2-es régiókódot látsz a játék hátoldalán a földgömb mellett, akkor USA-reg-gel természetes, hogy nem fogadja el a Store a kódot. Csinálnod kell profilt valamelyik EU-Store-hoz (célszerű a UK-t választani) és ott meg tudod majd adni a kódot.

Get Moded!

(#26170) AMD_ok válasza DM-Fan (#26169) üzenetére


AMD_ok
őstag

Ezt én se mondhattam volna jobban ;)

(#26171) TazLeacher válasza AMD_ok (#26170) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Már megint itt kolbászolsz ahelyett, hogy a Borderlandsot tolnád, vazz :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#26172) AMD_ok válasza TazLeacher (#26171) üzenetére


AMD_ok
őstag

:C :DD

(#26173) m4ck11 válasza dilipok (#26168) üzenetére


m4ck11
tag

"dilipok"

Kösz, valószinü kicsit elhamarkodott döntés volt az usa reg.. :)

"DM-FAN"

Sok év warez után ez fel sem merült bennem hogy ilyenekre figyelni kell..

Kösz arcok végre meglesem az uncharted 3 betát!

Dont hate the player, hate the game.

(#26174) Edgeri


Edgeri
senior tag

Van itt +os, aki kipróbálta már a Resistance 3 multi demot? Vélemények?

Üdv, Edgeri

(#26175) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

RE5-ben hogy lehetséges, h a fegyvernek végtelen lőszere legyen? tegnap esti coop-ban a hozzám csatlakozónak ilyen volt minden fegyvere.

(#26176) TazLeacher válasza Sanyi.mTs (#26175) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igen, tudsz vásárolni később az összeszedett lóvéból, vagy pontból.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#26177) james001


james001
veterán

Van itt valaki aki esetleg tudna nekem gyűjtői dolgokat szerezni? Konkrétan egy inFamous 2 táskára gondoltam a Hero Edition-ből :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#26178) Sanyi.mTs válasza TazLeacher (#26176) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ez akkor lehetséges, ha kimaxoltam a fegyver tárkapacitását?

(#26179) Sanyi.mTs válasza Sanyi.mTs (#26178) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

megvan, rákerestem neten. ezeket az "Exchange Point"-okat hogyan lehet gyűjteni?

(#26180) TazLeacher válasza Sanyi.mTs (#26179) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nagyon régen játszottam már (megjelenés környékén), de kitoltam 100%-ra a gammát, mégis homályos. Ha jól rémlik minden pálya végén kapsz ilyen pontokat, és abból lehet. Ahhoz, hogy minden meglegyen 5-6 végigjátszás kelleni fog. (Nem csak a ruhák meg a fegyók, hanem a többi biz-basz is.)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#26181) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

volt már vkinek, h nem jött meg a zavvis csomagja?
idáig minden rendelésem megjött legkésőbb 5 munkanap alatt, de már eltelt 11 nap is. jövőhét csütörtökig kell várnom, h reklamálhassak.

(#26182) dilipok válasza Sanyi.mTs (#26181) üzenetére


dilipok
veterán

elofordulhat h elkeveredik (a magyar postanal ez egy picit talan tul konnyen is megesik...), varj a jovo het csutortokig, ha nem erkezik meg reklamalj. Szinte biztos h ujrakuldik.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#26183) PhoenixK válasza Sanyi.mTs (#26181) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nekem már volt ilyen, ki kell várni a 30 napot a postázástól számítva, mielőtt megmozdulnak. Utána viszont megy az ügyintézés!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#26184) YOZ


YOZ
tag

Ps3 slim 120 gb gépem van jelenleg.
Gt5 lemezt beraktam, szépen közel egy órán át letöltött és telepített hozzá mindent.
Elindítom a játékot és a gép mikor belölti a pályát a gép lekapcsol. Utána semmire se reagál, még a bekapcs gombra se. Konektorból kihúz és vissza, utána gép megint működik. De ha újra elindítom ugyanez a reakciója a gépnek. Ha csak a menüben vagyok semmi baja. Arcade mode-ba semmi baja. Teljesen tanácstalan vagyok mert régen volt egy darabig egy ps3 fat gépem és azon napokat játszottam vele. Lemez karcmentes hibátlan. Ilyet valaki tapasztalt már? Mit lehet tenni? Bocs ha ide teszem fel a kérdést de nem tudtam hova írjam.

(#26185) Gebriel válasza YOZ (#26184) üzenetére


Gebriel
veterán

Erdemes lenne letorolnod a PS3-rol a GT5 tartalmakat es ujra letolteni.

(#26186) Gebriel válasza Sanyi.mTs (#26179) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha az emlekezetem nem csal akkor epizodonkent meg van adva, hogy melyik epizodban hany pontot tudsz megtalalni. Ezek el vannak rejtve a palyan es ki kell loni oket. Youtube a segitsegdre lehet.

(#26187) YOZ válasza Gebriel (#26185) üzenetére


YOZ
tag

Megtettem és az lett az eredménye hogy mikor formatáltam a vasat, újraindult és mikor elkezd letölteni egyszercsak lekapcsol. Már akkor is ha demóval akarok játszani. Szóval ezekszerint nem a blu ray meghajtó szarakodik. Lehet a táp kezdte megadni magát?
De most nemreg múlott 1 éves.

(#26188) Vapor


Vapor
aktív tag

Valaki tudja esetleg hol tudnék a kontrollerbe új akkut venni?

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#26189) james001 válasza Vapor (#26188) üzenetére


james001
veterán

Konzolboltba nézz be ott kérdezd meg,blahán van egy pár. Console Corner,Playmánia,Joeystation ezeknél nézd meg hátha van nekik elfekvőbe egy.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#26190) YOZ


YOZ
tag

Na úgy néz ki hogy azér kapcsol ki a gépem mert lefrissítettem és 3.70-es fw került rá. Már mások is mondták ezt a hibát. Fw-t hogy tudom visszaállítani?

(#26191) MrPG8 válasza YOZ (#26190) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Legegyszerubb ha letoltod netrol es pendriverol frissited, viszont nem tudsz majd bejelentkezni PSNre

(#26192) YOZ válasza MrPG8 (#26191) üzenetére


YOZ
tag

Értem. Akkor jobb ha megvárom a következőt és lefrissítem a vasat.

(#26193) atirag


atirag
őstag

Miért nem látja a képeket usb-ről ha egyszer már felrakta?
Van egy canon gépem és kivettem a kártyát belőle majd be a ps3-ba és beimportáltam a gallerybe. Mikor letöröltem a képeket és másikat raktam a kártyára azt már nem ismerte képnek. Mi lehet a baj.
Még a dcim könyvtárat is meghagytam. Jó lenne ha menne mert nagyon jó kis szoftver.

(#26194) TazLeacher válasza atirag (#26193) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Pendrive-on háromszög, majd Display All? Nem segít?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#26195) Gebriel válasza atirag (#26193) üzenetére


Gebriel
veterán

Kulon mappa kell neki.

(#26196) Gebriel válasza YOZ (#26192) üzenetére


Gebriel
veterán

Es ha nem az a gond? Akkor feleslegesen vartal, en csak megprobalnam a regit, hogy mukxik azzal.

(#26197) YOZ válasza Gebriel (#26196) üzenetére


YOZ
tag

Igaz de én psn-re akarok menni multizni. Vagy utána megoldódik?
Valószínü igen de még nem csináltam ilyet.

(#26198) atirag válasza Gebriel (#26195) üzenetére


atirag
őstag

Hiába rakom külön mappába. Az az érdekes,hogy amíg nem nyúltam hozzá csak kivettem a kártyát a fényképező gépből majd be a ps3-ba akkor be tudtam importálni. Ha simán rámegyek a kártyára és háromszög majd display all akkor látja és meg is tudom nézni.
Nem igazán értem. Pedig jó lenne playlist-eket csinálni most,hogy rájöttem,hogy rájöttem,hogy ilyeneket is lehet:)

(#26199) Gebriel válasza atirag (#26198) üzenetére


Gebriel
veterán

Itt a keresoben keres ra megtalalod a megoldast. Kulon PS3/PHOTOS/ mappa kell.

(#26200) MrPG8 válasza YOZ (#26197) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Szerintem próbáld meg visszaállítani, hogy úgy működik-e. Ha nem, akkor más a probléma. Megpróbálhatod esetleg a Rebuild Databaset is, hátha az megoldja. [link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.