Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26551) DiVaD válasza sz_abika (#26550) üzenetére


DiVaD
senior tag

Köszönöm. :R Ezt a cikket már láttam, de mostanság nem került elő. Végülis ha HD-t néznék vele, akkor úgyis csak HDMI-n tolnám.

Nincs kedve valakinek elindítani ezt a folyamatot a saját gépén? :B
PM-be adnék egy user/email párost. :U

(#26552) nokia párti


nokia párti
őstag

Múlthét pénteken vittem el a gépemet a Multiformatba elméletileg ylodos hibával, de ahogy említettem még be is tudtam kapcsolni és játszani vele. Bekapcsoltam játszottam vele 1-2 órát, aztán kikapcsoltam, és ha vissza akartam volna kapcsolni, nem tudtam... várnom kellett 5-10 percet aztán a várakozás után, megint ment a gép. Ezt szépen el is mondtam nekik, erre ma megyek a gépért, mondom magamba mi a f@szt csináltok már 1 hétig? Mondják kész 12k lesz, nagyon örültem megköszöntem szépén, aztán mentem gyorsan haza tolni. De persze jól beszo*tam vele, mint ahogy mindig is szoktam. :R Teljesen ugyanaz a hiba, mint 1 hete, hát kérdem én mi a qurva anyátokat csináltatok eddig? Szét szedtétek egyáltalán a gépet? Vagy csak tároltátok 1hétig, és azért kértetek ki 12k-t. :W Holnap asszem vissza viszem, és megmondom szépen, hogy ha nem tudjátok megcsinálni, akkor rohadt gyorsan adjátok vissza a rohadt pénzemet.
De 1 szónak is 100 a vége Multiformatba gépet soha ne vigyetek, én 10. osztállyal többet értek hozzá, mint azok a barmok.

[ Szerkesztve ]

(#26553) DiVaD


DiVaD
senior tag

mivel hamarosan veszek gépet, azért megkérdem.. konzolstudio okés? :U

(#26554) Edgeri válasza nokia párti (#26552) üzenetére


Edgeri
senior tag

Sajnálom :( Pénzt visszakérni!
Talán ebben a topicban volt róla szó, hogy ezt a hibát nem érdemes itthon javíttatni, mert nem fogják sehol sem jól megcsinálni. Marad az új gép vásárlás :W
Milyen típusod van?

Üdv, Edgeri

(#26555) Djuree válasza DiVaD (#26553) üzenetére


Djuree
félisten

:K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#26556) Edgeri válasza DiVaD (#26553) üzenetére


Edgeri
senior tag

Én is ott vettem 3,5-4 éve. Akkor nem adtak eredeti Sony garanciapapírt. De volt itt a fórumon olyan, akinek a méltányossági szervizelés során ezt a szerviz lepapírozta a KS-sel a számla alapján. Már ha jól emlékszem.

Üdv, Edgeri

(#26557) Djuree válasza Edgeri (#26556) üzenetére


Djuree
félisten

én 2 boxot is vettem ott, azokkal nem volt gond, igaz oda ms garipapír nem kell, ps-nél más tészta kicsit.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#26558) Sanyi.mTs válasza DiVaD (#26553) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

nekem úgy rémlik, h platinumshopnál is sony gari papírt adnak.

(#26559) kelzsoca válasza DiVaD (#26553) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hívd fel őket telefonon, ha adnak SONY garjegyet rendben van, ha nem akkor máshol kell beszerezni a gépet, az hogy volt akinek elfogadták a bolti papírt nem garancia arra, hogy másnak is el fogják.

https://vertigostore.eu

(#26560) Edgeri válasza kelzsoca (#26559) üzenetére


Edgeri
senior tag

Egyetértek, jobb nem kockáztatni. No meg jön a fehér PS3, én megvárnám :DDD

Üdv, Edgeri

(#26561) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

PSN Leállás.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#26562) kelzsoca válasza Edgeri (#26560) üzenetére


kelzsoca
félisten

Amikor én vittem a gépem szervizbe, fel Pestre, ott megmondta a srác hogy kizárt hogy SONY garjegy nélkül foglalkozzanak a géppel, én jobbára ezért is mondom.

Fehér PS3 :D

(#26563) Ocarina

Gépen is próbáltad?

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#26563) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Ha új fiókot szeretnék létrehozni akkor azt hol tudnám megcsinálni?
Itt nem lehet.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#26564) Ocarina válasza kelzsoca (#26562) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Az eszembe se jutott. :B :R

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#26565) Ocarina válasza Ocarina (#26564) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Viszont a sign-in ID-ba vagy a jelszóba folyton beleköt.
Jelszóban van kusbetű, nagybetű, szám is, sőt raktam bele speciális karaktert is, email pedig az itt használt.

Szerk.: A korral volt baja, 18 év felé kell állítani.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#26566) kelzsoca válasza Ocarina (#26565) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nyilván mert foglalt az online IDE és vagy rövid lehet a jelszó.

https://vertigostore.eu

(#26567) hdcsaba87


hdcsaba87
aktív tag

Nah kinek mi a véleménye az új BF 3-ról?
Én a grafikával nem nagyon vagyok megelégedve, de lehet nem lehet többet kihozni a PS3-ból. :s

(#26568) jookomak


jookomak
őstag

Ico+Sotc-al játszik már valaki? Megéri azonnal elrohanni érte, vagy ráér még pár hetet, míg olcsóbb lesz?

(#26569) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Aki még nem hallotta volna: Welcome all to the Battlefield 3 Open Beta!

PS4

(#26570) chubii


chubii
senior tag

Kezdődhet a Bioshock maraton ! :) Köszönet a játékokért mégegyszer Mazsikának !

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#26571) szasanyi válasza chubii (#26570) üzenetére


szasanyi
félisten

No, ezekkel el leszel jó ideig. Jó szórakozást neked! ;)

(#26572) tomgabor válasza mrhitoshi (#26569) üzenetére


tomgabor
senior tag

Kipróbálnám ha működne a Store :(((

(#26573) mrhitoshi válasza tomgabor (#26572) üzenetére


mrhitoshi
veterán

khm.. Lehet ez a bajod. :DDD

[ Szerkesztve ]

PS4

(#26574) DM-Fan válasza chubii (#26570) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Kiváló játékok, különösen az első. Nálam benne van a top 5-ben. Gratula hozzájuk!

Én most rendelem elő a Rage-et. Végre egy újabb id Software cím! Ideje volt! Mondjuk gyanús, hogy PC-n "kicsit" ez is szebb lenne, de majd meglátjuk, mit tud konzolon. Ha ronda, legfeljebb lesz egy eladó példányom.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#26575) szasanyi válasza DM-Fan (#26574) üzenetére


szasanyi
félisten

Ráadásul nekem az volt a tapasztalatom, hogy az első rész jobb mint PC-n. A 2. részt csak PC-n játszottam, így azzal ilyen tapasztalatom nincs.

(#26576) kelzsoca válasza szasanyi (#26575) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ráadásul nekem az volt a tapasztalatom, hogy az első rész jobb mint PC-n.

+1

https://vertigostore.eu

(#26577) Gebriel válasza szasanyi (#26575) üzenetére


Gebriel
veterán

Azért már lassan ott tarunk, hogy a PC jóval többet ad mint egy konzol játékba. Mind graf.-ban mint tartalomba és nem beszélve arról, hogy JÓVAL OLCSÓBBAK rá a játékok.. elgondolkodtató. :F

(#26578) DM-Fan válasza Gebriel (#26577) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Mióta is mondom ezt? :U Persze mindig le voltam hurrogva.

Get Moded!

(#26579) kelzsoca válasza Gebriel (#26577) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egy komolyabb gépre költeni is kell, ahol csak a vga annyiba van, mint egy új PS3 :)

Nyilván ez is elgondolkoztató :)

Persze nem félreérteni, én nem védem a konzolt, csak az éremnek két oldala van.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#26580) Gebriel válasza DM-Fan (#26578) üzenetére


Gebriel
veterán

Szvsz akkor még nem volt eget rengető a különbség azért nem tűnt fel annyira. :R

(#26581) DM-Fan válasza Gebriel (#26580) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Maximum akkor még nem vizsgáltad. A COD4 már 2008-ban is csak 1024x600-ban futott PS3-on, PC-n meg már akkor is 1920x1080-ban. Van is különbség gazdagon! Ráadásul akkor a PS3 ára is közelebb volt még a PC-éhez. Azóta meg mindkettő elérhetőbb árban van.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#26582) Gebriel válasza kelzsoca (#26579) üzenetére


Gebriel
veterán

Nekem azt mondták, hogy egy jobb gamer PC kb 200-250.k
PC játék és konzol játék között 3-5000ft különbség van. + jobb grafika + nagyobb tartalom.
Mérleg képes, hogy a köv gen. konzolig PC-re térjek. :F

(#26583) DM-Fan válasza Gebriel (#26582) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Nekem azt mondták, hogy egy jobb gamer PC kb 200-250.k"

Ez azért erős túlzás! Ennyiből már olyan erős gamer PC jön ki, aminek kvázi semmivel nincs gondja fullHD felbontáson, max. detail-en sem. A 250 eFt-os összeg feléből is összeáll egy olyan konfig, ami lazán állvahagyja bármelyik konzolt. Igaz, ez még mindig két konzol ára, de pár játékon visszajön a különbözet és a minőség meg nem kérdéses. A kontrolleres irányítás és a fotelből való játék meg PC-n is megoldható.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#26584) Gebriel válasza DM-Fan (#26581) üzenetére


Gebriel
veterán

Viszont egy 250k beruházásba szórakoztató elektronikába nem kis összeg nekem legalábbis, egy hónapba mindent vissza kéne fogni.
Egy Sony 3D tv-t már ennyiért lehet kapni..elgondolkodtató.. :B

(#26585) Gebriel válasza DM-Fan (#26583) üzenetére


Gebriel
veterán

Oké, de a fele annyiba kerülő PC meddig tart időbe?

(#26586) DM-Fan válasza Gebriel (#26584) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem is költenék ennyit se PC-re, se konzolra! A jelenlegi konfigom is összeállt 150 eFt-ból 2008-ban és mai napig tökéletesen kiszolgál a legtöbb játéknál, jóval magasabb minőségben, mint a PS3. Szóval már lassan a negyedik évét kezdi nálam ez a konfig és még most sem érzek késztetést, hogy lecseréljem. Ráadásul az alaplap-proci-memória kombó kvázi semmit nem veszített az értékéből. A PS3-ról mindez nem mondható el. Ráadásul akkor még a PS3-at is inkább 90 eFt-ért mérték és a játékok sem 10-11 eFt-ba kerültek újonnan - hivatalos forrásból.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#26587) mrhitoshi válasza DM-Fan (#26578) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Az a baj, hogy nem mindenkinek szűr szemet egy-egy nem nagy felbontású textúra. Mint ahogy nekem megfelel a konzol nyújtotta grafika, ergo nekem nem érné meg komolyabb PC-be fektetni mert, nem venném észre a + teljesítmény adta grafikai többletet, így olcsóbban kijövök egy PS3-al, viszont a játékélmény ugyan úgy megmarad, sőt lehet akár még többet is tud nyújtani egy-egy exkluzív cím, mint egy multiplatformos cím. :U

PS4

(#26588) DM-Fan válasza mrhitoshi (#26587) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Persze, eltérőek az igényszintek, ez nyilvánvaló. Nálam az a baj, hogy én látom PC-n, hogy mire képes a játék, ha épp arra veszem meg és összehasonlításként letöltöm a demót a PS3-ra és akkor borul a bili. Plusz ugye a HD-tartalmakhoz szokott szem már a játékoknál is igényli a minőséget. Egy dolog miatt sajnálnék én is megválni a PS3-tól és az a pár kiváló exkluzív cím, amik már egyrészt 720p-ben is jól mutatnak, de ha nem is tökéletesek, akkor maga az általuk kreált miliő és játékélmény kárpótol. Plusz ezek ugye nem jelennek PC-re.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#26589) kelzsoca válasza DM-Fan (#26588) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egy dolog miatt sajnálnék én is megválni a PS3-tól és az a pár kiváló exkluzív cím

Ebben benne van a konzol legnagyobb előnye, csak szólok hogy hamarosan érkezik az Uncharted 3, namost hiába van itthon erős PC-m, ha a játékkal csak és kimondottan PS3-al tudok játszani.

https://vertigostore.eu

(#26590) DM-Fan válasza kelzsoca (#26589) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Pont az Uncharted-széria, ami a legnagyobb szívfájdalmam lenne a PS3 nélkül. Első nap vevő leszek a harmadik részre, az biztos.

Get Moded!

(#26591) mrhitoshi válasza DM-Fan (#26588) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Azért a PC-t megtartom konvertálás, nagy számítási kapacitást igénylő feladatok elvégzésére. ;] Már sajnálom kicsit, hogy megváltam a GTX 460-tól, már csak azért, is mert CUDA támogatással rendelkezik. :(

PS4

(#26592) kelzsoca válasza DM-Fan (#26590) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nálam is erősen játszik az előrendelés :)

https://vertigostore.eu

(#26593) tomgabor


tomgabor
senior tag

Egy fura kérdésem lenne: a PS3-as GOW trilogiában csak angol nyelv van, a PSP-s Chains of Olympus-ban van német szinkron, a Ghost of Sparta PSP-s és PS3-as demoban is van német szinkron viszont a PSP-s teljes verzióban csak angol szinkron van, ezt nem értem :F

Ez nem is zavar annyira, de az Uncharted 1-2-ben is van német szinkron és vajon a 3-ban is lesz?

(#26573) mrhitoshi: kipróbáltam, nem tetszik a játék.

(#26594) szasanyi válasza Gebriel (#26577) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, de a helyzet nem fekete vagy fehér. A PS3 minden hátránya ellenére rendelkezik előnyökkel, vagy ha úgy tetszik olyan sajátos tulajdonságokkal amiket egy PC nem birtokol (ha más nem egy teljes értékű BD lejátszó ugye, illetve ott vannak a nagyszerű PS3 exclusive címek - amit én egy ideje kizárólag preferálok is).
Tehát a megoldás igazából az, ha nem kell választanod és lehet egyszerre PS3 és GamerPC is. :B Ha megnézed a konfigom, ez az ami már jó és aminél nem kell 1 év múlva szükségszerű cserén gondolkodni. Na, de mennyiért? És el is értünk az egyik legfontosabb körülményhez: mindennek vagy egy ára és egy haszna. Igazság szerint ez a PS3 konzol esetében ez sokkal arányosabb, mint egy GmerPC esetén. A végeredmény - kérdés formájában - pedig már régen ez: ki tudod-e (vagy akarod-e) fizetni azt, amennyiért tied lehet egy ilyen (is). :U

(#26595) dilipok válasza szasanyi (#26594) üzenetére


dilipok
veterán

megmondom oszinten most probaltam a BF3at PC-n, es meg az en konfigommal is kenyelmesen szaladgalt 1680ban ultran (es mas jatekkal sem volt meg tul sok gondom vele)... Ezzel mindossze azt akarom mondani, h meg egy a tiednel kisebb (ergo olcsobb) pc is opcio. (persze en konnyen ugatok, van boxom, psem es pc-m is :B )

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#26596) csimpi1


csimpi1
tag

Ahogy látom/olvasom nincs itt közöttünk sok Fifa sorozat rajongó. :(
Tegnap hívtak az 576-ból, hogy megérkezett a game. Nagyon élethűre sikeredett, sokkal több a hangsúly az egyén játékán. Gondolkodóbb, tervezősebb ez a 11-hez képest.
csimpi80 néven megtaláltok, ha valaki rúgná a bőrt online! :DD

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#26597) DM-Fan válasza dilipok (#26595) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Így van, kiváló ár/érték arányú PC is összerakható játékra, ami még mindig jobb grafikai színvonalra képes, mint a PS3. Nyilván drágább lesz valamivel a PC, de mást is nyújt. Persze van olyan, amit nem tud - az exkluzívok például ilyenek. Én is azt mondom, hogy az a legoptimálisabb, ha az ember mindkettőt fenn tudja tartani. A PC egyszerűen megkerülhetetlen manapság a net miatt, onnan meg már csak egy kis lépés játékra is alkalmassá tenni.

Get Moded!

(#26598) dilipok válasza DM-Fan (#26597) üzenetére


dilipok
veterán

:K az exkluziv cimek miatt, egyik konzomtol sem valnek meg...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#26599) Gebriel válasza DM-Fan (#26597) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha befektetnék akkor először inkább a 3D irányába mint játékba. :K
Akár hol tart.

[ Szerkesztve ]

(#26600) kelzsoca válasza Gebriel (#26599) üzenetére


kelzsoca
félisten

A 3D érkezése inkább a mozi világának tett jót, az emberek ismét elkezdtek moziba járni a 3D tartalom miatt. :DDD

https://vertigostore.eu

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.