Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26301) PhoenixK válasza emerzse (#26299) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ajánlom figyelmedbe az 1. hsz.-t:
Méltányossági garancia:
A vásárlástól számított három éven belül lehetőség van méltányossági javításra (amennyiben megvan az eredeti SONY garanciapapír). Ez annyit tesz, hogy bármilyen meghibásodás esetén 16.500Ft a javítás, ami egy burkolat-cserét és a javítástól számított fél év garanciát is magában foglal. A hivatalos szerviz a Hireltech Kft., rajtuk keresztül lehet intézni. A javítást (tudtommal) Franciaországban végzik, a várható időtartam 2-4 hét.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#26302) kelzsoca válasza PhoenixK (#26301) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, ezért kérdeztem én is, mi a helyzet a géppel garanciát illetően.

Egyébként azt hallottam, hogy már nem küldik el javításra a gépet, hanem egy refurbished, azaz felújított gépet adnak a hibás helyett természetesen garanciával.

Ha valaki volt mostanság a Hireltech-nél, ráerősíthetne erre az információra, mert az 1. hsz-en is cserélni kell az erre vonatkozó részt akkor.

https://vertigostore.eu

(#26303) DM-Fan válasza PhoenixK (#26301) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Annyiban nem igaz ez a bejegyzés, hogy már tudtommal idén tavasztól már nem kell 2-4 hetet várni a javításra, mivel már nem a saját gépedet kapod vissza, hanem egy refurbished (felújított gépet), amire ugyanúgy garanciát kapsz. A Tiedet meg ugyanúgy elviszik a franciákhoz és ott ugyanúgy felújítják, csak nem Te kapod vissza, hanem majd valaki más, hasonlóan, ahogy Te is kapsz egy másik felújítottat. Már linkeltük ide is korábban.

Get Moded!

(#26304) emerzse


emerzse
csendes tag

A javaslat hogy adjam be a ps3at és kapok egy felújítatt?

(#26305) emerzse


emerzse
csendes tag

amugy régi kövér 2006-os 40 gb-os

(#26306) DM-Fan válasza emerzse (#26305) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"amugy régi kövér 2006-os 40 gb-os"

Akkor hogy kapnál? Az #1. HSZ-ben leírt feltételek továbbra is fennállnak: a méltányossági garancia érvényesítésének feltétele, hogy a gép ne legyen 3 évesnél régebben vásárolt (már itt bukod), hivatalos garanciával kellett megvásárolnod anno, meg kell legyen a vásárlást igazoló számla és a jótállási jegy, valamint sértetlen kell legyen a gép szemből nézve bal oldalán levő matrica. Ha mindez klappol és nem hibás használat okozta a meghibásodást, akkor 16.500 Ft leperkálása után vagy jogosult a méltányossági garancia érvényesítésére (takarjon az most akármit - javítást, vagy cserét egy felújított gépre).

Egyéb esetben marad a szerviz általi javítás, vagy affinitás megléte mellett az otthoni javítás. Alkatrészt lehet rendelni e-bay-ről, a szerelés meg megoldható otthon is, ha van hozzá türelmed és érzéked.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#26307) kelzsoca válasza emerzse (#26305) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha rám hallgatsz egy ilyen régi gépre nem áldozol egy forintot sem ,így eladod hibásként, és kiegészíted a keretet, mert 56k-ért 0km-es PS3 gépet tudsz vásárolni, ami minden szempontból jobb választás lenne.

https://vertigostore.eu

(#26308) Gebriel válasza DM-Fan (#26306) üzenetére


Gebriel
veterán

Nekem nem volt hivatalos SONY gari jegyem, csak konzolvilág-os, még is megcsinálták méltányosságiba.

(#26309) csimpi1


csimpi1
tag

Ha valakinek van hozzá acc., meg tudná nézni, hogy az amcsi store-on fent van é a fifa12 demó?

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#26310) vaksi8 válasza csimpi1 (#26309) üzenetére


vaksi8
senior tag

Szia!
Én is azt várom,de még nem jött.Úgy olvastam, ps3 ra egy nap csúszással érkezik.

(#26311) csimpi1 válasza vaksi8 (#26310) üzenetére


csimpi1
tag

Pont ma vagyok itthon, nagyon vártam. Erre ma olvasom a csúszást, de azt is írják, hogy a boxos demóval együtt ma jelenik meg az amcsi storeon is.

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#26312) Ocarina válasza csimpi1 (#26311) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Nincs fenn.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#26313) anulu


anulu
félisten

ProgSkeet chip beszerzésben tudna valaki segíteni? esetleg van valakinek? unbrickelni kéne a régi 60gigás PS3-am (ennyire kéne. nem akarok rá dual-bootot, semmi extrát). amennyiben tudna valaki segíteni, írjon pls pü-t. nagyon hálás lennék! :)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#26314) vaksi8 válasza csimpi1 (#26311) üzenetére


vaksi8
senior tag

Szia!Amcsi storeról tölthető a fifa12!Nagyon jónak igérkezik pláne aki szereti a fifa sorozatot.

(#26315) szasanyi válasza anulu (#26313) üzenetére


szasanyi
félisten

Apám, te miket keresel! :D

(#26316) anulu válasza szasanyi (#26315) üzenetére


anulu
félisten

ha megvan az elméleti lehetőség, hogy újra működjön a papírnehezék, akkor miért ne? egy próbát megér :)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#26317) Edgeri válasza csimpi1 (#26309) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ha minden igaz, akkor ma felkerült a demók közé Link

Üdv, Edgeri

(#26318) csimpi1 válasza Edgeri (#26317) üzenetére


csimpi1
tag

Én még mindig nem látom! UK store. :(

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#26319) Edgeri válasza csimpi1 (#26318) üzenetére


Edgeri
senior tag

US!

Üdv, Edgeri

(#26320) csimpi1 válasza Edgeri (#26319) üzenetére


csimpi1
tag

Regeltem oda is és le is szedtem, köszi! :C

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#26321) Sz7Cs


Sz7Cs
aktív tag

akkor UK store-ba csak holnap várható ?

(#26322) szasanyi válasza anulu (#26316) üzenetére


szasanyi
félisten

Mondjuk ebben igazad lehet. Bár sokan mások inkább eladják alkatrésznek, így inkább az az általánosabb "megoldás" mint ez.

(#26323) csimpi1 válasza Sz7Cs (#26321) üzenetére


csimpi1
tag

Már ott is fent van!

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#26324) emerzse


emerzse
csendes tag

Köszönöm a javaslatokat gondolkodok rajtuk

(#26325) anulu


anulu
félisten

ollé! :C

mod: kell valakinek ócsóé egy NHL11 online pass nélkül? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#26326) Sz7Cs válasza csimpi1 (#26323) üzenetére


Sz7Cs
aktív tag

köszi, nézem is!

(#26327) anulu válasza Sz7Cs (#26326) üzenetére


anulu
félisten

biztos, ami tuti, én US-ből húztam le. engem megvett a demo arra, hogy megjelenés napján menjek és megvegyem. 5*6-nál akchioban előrendelésben 10k

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#26328) james001


james001
veterán

Még kérdeztem jó pár hsz-el ezelőtt hogy a PS1 játékok működnek-e amerikai PS3-on,a válasz igen volt,de kiderült hogy nem. Szóval 4 font a kukában :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#26329) Gebriel válasza anulu (#26325) üzenetére


Gebriel
veterán

Online pass nélkül nem is lehet multizni :F
Vagy más szerepe van...?

(#26330) anulu válasza Gebriel (#26329) üzenetére


anulu
félisten

nem lehet. 7 nap trial van, utána be kell pötyögni. vagy a tokban levő lapocskáról, vagy $9.99-ért (UK asszem 6 font körül) lehet venni Store-ból, ami hozzárendelődik az accountodhoz, és utána tudsz tovább. trial period csak időkorlátos, semmilyen más limit nincs benne (meccs szám, csapat, akármi)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#26331) Gebriel válasza anulu (#26330) üzenetére


Gebriel
veterán

pfff... :(

(#26332) anulu válasza Gebriel (#26331) üzenetére


anulu
félisten

EA...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#26333) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Ace Combat Assault Horizont demo se kutya.

(#26334) Edgeri válasza v!ct0y (#26333) üzenetére


Edgeri
senior tag

Jó? Meg akarom nézni én is.

Üdv, Edgeri

(#26335) v!ct0y válasza Edgeri (#26334) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nekem tetszik. Szerintem meg is veszem majd.

(#26336) desolator


desolator
senior tag

Sziasztok!
Abban kérném a segítségeteket, hogy tudtok-e ajánlani ps3-hoz használható 5.1-es fülest? 15-20 ezrem lenne rá. Köszi.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#26337) v!ct0y válasza desolator (#26336) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ennyiért szerintem csak stereot tudsz venni. Horror árakon mennek 5.1 es fülesek ps3 hoz.
[link][link]

(#26338) desolator válasza v!ct0y (#26337) üzenetére


desolator
senior tag

Igen, én is sajnos csak ezt az egy típust találtam eddig ami jó ps3-hoz is és 5.1-es.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#26339) james001


james001
veterán

Vki tud már vmit az Uncharted 3 Explorer Edition magyar áráról? A collectors 99 dolcsi de az csak amerikában lesz,az exploler jön eu-ba.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#26340) Edgeri válasza desolator (#26338) üzenetére


Edgeri
senior tag

Lassan már talán nálunk is kapható lesz: Katt.
100$ az ára az Amazonon....

Üdv, Edgeri

(#26341) Kerio


Kerio
őstag

Sziasztok!

Szeretnék venni használtan egy PS3-at. (eddig XBOX-on gondolkodtam) Mire figyeljek? Mert hallottam ez is hajlamos túlmelegedni? Évjárat számít? Vannak különböző típusok?

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#26342) jookomak válasza Kerio (#26341) üzenetére


jookomak
őstag

Használtan olyan 35k körül indulnak a fat-ek. De ki tudja mennyi idős, mennyit ment. Javarészt már nincs rájuk garancia, se sima, se méltányossági.
Különböző típusok: wiki

Egy új gép pedig 56k-ba kerül, lehet érdemes még spórolni egy picit.

(#26343) anulu válasza Kerio (#26341) üzenetére


anulu
félisten

ha nem akarsz hackelni rajta, akkor szerintem érdemesebb újat venni. ezeken ált 3.56+ firmware van már, szóval módosított cuccot elég bonyolult vele megetetni. ha csak original játékokban gondolkodsz, akkor mindenképp az újat javaslom, mégha picit drágább is.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#26344) desolator


desolator
senior tag

Mindenképp slim. Fatek hulllanak mint a legyek ;]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#26345) csimpi1 válasza desolator (#26344) üzenetére


csimpi1
tag

3 és fél éves fat gépemnek semmi baja, köszöni jól van. Nem azt mondom, hogy nem is lesz, mert valószínű, de azért ne általánosíts! :)

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#26346) TazLeacher válasza desolator (#26344) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mivel a FAT hamarabb volt, így a gépek öregebbek, jóval nagyobb az esély arra, hogy elromlanak...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#26347) kelzsoca válasza csimpi1 (#26345) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez rendben van, de manapság már csak akkor éri meg fat gépet venni, ha mellé ott van a méltányossági garancia is, különben elég nagy zsákbamacska, ráadásul 0km-es slimet 56k-tól lehet venni, egy használt fat gépért valszeg még a 40k-t is elkérik a tulajdonosok.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#26348) jookomak


jookomak
őstag

Innen mely boltok adnak sony garit?
Feldobom a fatem apróra, ha jó áron megy el, akkor nem sokat kell rádobni egy újra.

[ Szerkesztve ]

(#26349) desolator válasza TazLeacher (#26346) üzenetére


desolator
senior tag

Másrészt fejlődik a gyártástechnológia ezáltal kiküszöbölik az addigi hosszútávú használatok alatt felmerült hibákat. Alacsonyabb csíkszélesség, hatékonyabb hűtés, kisebb hőtermelés, kevesebb energiafogyasztás..

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#26350) Sz7Cs


Sz7Cs
aktív tag

néhány hete vettem slim 160GB gépet, még fél év gari van rajta 40 db ezresért ! tip-top állapotban minden gyári tartozékkal, dobozában ! még 1 db bontatlan játék is volt hozzá !

itt a hardveraprón találtam :)

mondjuk xbox360 után kicsit furcsa, hogy nem tudom telepíteni a játékokat ( Fifa 11, F1 2010 ), hanem annyit telepít amennyit ő gondol :F vagy nem tudom ! a másik problémám vele, hogy nem tudok felbontást állítani, és azért egy nagy fullhd tv-n azért 720-as felbontásban nem a legszebb ez a 2 említett játék !
lehet csak én vagyok béna, de eddig még nem jöttem rá ezekre a dolgokra ! user error vagy jól sejtem és nem lehet ezekkel mit tenni ?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.