Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25951) Djuree válasza Gebriel (#25950) üzenetére


Djuree
félisten

azt nagyon jól tetted. de egyszerre a kettőt? én játszok a a bf3-mal 1000 órát, aztán jöhet a cod :DDD szerintem inkább az egyik, de az menjen jól, én egyenlőre csak bf3-mat veszek, cod az úgyis ugyanaz mint az előzőek. ha cod akkor mw1-et fogom újra megvenni az még egyedi volt...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25952) szonti


szonti
aktív tag

Sziasztok!

PS3 vásárláson töröm a fejem és néztem internetes webboltokban 65k-ért is lehet már venni 320GB-os Slim-et. Amit nem tudok, h 1 év garanciát írnak, a hivatalos garancia nem 2 év?

(#25953) Serpiko válasza szonti (#25952) üzenetére


Serpiko
addikt

65 k árról kérek egy linket? :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#25954) szonti válasza Serpiko (#25953) üzenetére


szonti
aktív tag

PS3 65K

Kérdésre esetleg tudsz választ?

(#25955) Serpiko válasza szonti (#25954) üzenetére


Serpiko
addikt

Gondolkodok a vásárláson még én is. Nem tudom, hogy XBOX vagy PS3 legyen az enyém. Valaki esetleg elmondaná a Ps 3 kontrollere milyen? Kényelmes? Kézre áll? Az XBOx-ét ismerem van pc-hez és az nagyon bejön.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#25956) DM-Fan válasza szonti (#25952) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A hivatalos Sony garancia 1 év. Ahol többet látsz, ott feltehetőleg a bolt adja a második évet, de az nyilván többe is kerül. A lényeg, hogy megkapd a Sony garancialevelét, mert azzal megkapod az 1 éves Sony garanciát, plusz ezen felül még további 2 év méltányossági garanciát (ha a 2. vagy a 3. évben romlik el valami a gépben, akkor 16.500 Ft befizetése ellenében cserélik). A bolti garanciát tehát jobb is hanyagolni, Sony garanciásat keress, az a lényeg! Meg kell őrizni a vásárlásról szóló számlát és legyen meg hozzá a Sony saját jótállási jegye, valamint a gépen legyen sértetlen a zárómatrica!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#25957) DM-Fan válasza Serpiko (#25955) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, akkor nem biztos, hogy a PS3-é nyerő lesz, általában vagy az egyik jön be az embernek, vagy a másik, mert eléggé más a kettő. Nekem mondjuk a PS3-é jobban bejön, szerintem ergonomikusabb, jobban kézreállnak rajta a gombok és ravaszok, de ez nyilván kézméret és megszokás függvénye is. A Sony kontrollere kezdettől fogva így néz ki.

Get Moded!

(#25958) Serpiko válasza DM-Fan (#25957) üzenetére


Serpiko
addikt

Sony kontrollere még nem volt a kezembe soha. Szerintem is csak megszokás kérdése az egész. Ps3 slimben van wifi ha jól tudom? Mert csak így tudok neki netet adni. Olyan nehéz dönteni eddig XBOX felé hajlottam most meg PS3 felé kezdek. Főleg sport játékot játszanék rajtuk. Ennek tükrében melyik gép a jobb?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#25959) szonti válasza DM-Fan (#25956) üzenetére


szonti
aktív tag

Rendben, köszi! Akkor megkérdezem a webboltokat, h hivatalos garanciát adnak e hozzá.

(#25960) Serpiko válasza szonti (#25959) üzenetére


Serpiko
addikt

Tedd közzé majd a válaszukat itt engem érdekel. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#25961) jookomak válasza Serpiko (#25958) üzenetére


jookomak
őstag

Van benne wifi. Sportjátékoknál szerintem zsírmindegy melyik gépet veszed, mind2 gépre jók, nincs olyan, hogy egyiken rosszabb lenne. Azt mondják xbox live-on több játékos van, ez multinál számíthat.
Az exkluzív játékok viszont szerintem a ps3 felé billentik a mérleget.

(#25962) szonti


szonti
aktív tag

Ami még érdekelne, az a játékok képminősége. 50"-os tvre kötném és volt ahol azt olvastam, h némelyik játéknak a minősége hagy kívánni valót maga után, vmint, h az xboxnak szebb a képe.
Ami még érdekelne, h van vmi információ esetleg arról, h playstation4 mikor jelenik meg? Bár ahogy hallottam ez még évek múlva várható.

(#25963) Serpiko válasza jookomak (#25961) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönöm! Gondolkodok rajta még, de most már Ps3 felé hajlók pedig XBOX-ról is olvasgatok még. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#25964) DM-Fan válasza szonti (#25962) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én 50"-os fullHD plazmán játszok, de nem ezen múlik a grafika minősége. Egyes játékok teljesen korrektül néznek ki, mások kevésbé, de azok kisebb képernyőn sem jobbak. Sajnos az utóbbi időben több olyan játék is kijött, amit csak úgy-ahogy átportoltak, aztán annyi. Az exkluzívok viszont gyönyörűek szoktak lenni, azokat úgy írják, hogy kihasználják a PS3 erejét. A multiplatform címeknél nem mindig fektetnek erre hangsúlyt és butítják a grafikát. Való igaz az is, hogy egyes multiplatform címek Xbox-on jobban néznek ki.

A legutóbbi infók szerint a PS4 2012 vége felé várható, de nagyon konkrét dolgokat még nem tudni. Annál előbb biztosan nem fog jönni.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#25965) tDr1v3r válasza Serpiko (#25958) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Exxklúzív címek alapján kell választani szerintem... nekem mindkettő van itthon, egymás mellett megférnek, de leginkább xboxon játszok. :B Sokkal könnyebb számomra a kontroller, meg kicsit jobban bátorít az az érzés hogy a legtöbb multiplatform játékot Xboxról portolják PS3-ra. (Meg fordítva is, ami a legjobb lenne igazából a konzolosoknak - a 360 GPU-ja erősebb a PS-énél, sok multiplatform fejlesztő meg a grafikából áldoz fel a megfelelő sebesség eléréséhez a portoknál. Vagy szarik rá... ilyenre is volt jópár példa az utóbbi években.)

Mondjuk tényleg mindegy hogy melyiket veszed általános célra, Xboxon jobb a community azért jobb a Markettel és az online élménnyel egyetemben, viszont a PS-ben van bluray meghajtó is...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#25966) Serpiko válasza tDr1v3r (#25965) üzenetére


Serpiko
addikt

Hallode most aztán tényleg nem tudok dönteni szerintem alszok rá most egyet aztán majd kiderül. Köszönöm a tanácsot megfogadom. :K :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#25967) szonti válasza DM-Fan (#25964) üzenetére


szonti
aktív tag

De amúgy xbox-ra is HD minőségűek a játékok?

(#25968) DM-Fan válasza szonti (#25967) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Inkább úgy mondanám, hogy PS3-ra sem azok! Legalábbis nem fullHD. A címek 95%-ban 720p felbontásban, vagy az alattiban futnak. Talán a következő generáció már tényleg HD-konzol lesz.

Get Moded!

(#25969) csimpi1 válasza DM-Fan (#25968) üzenetére


csimpi1
tag

Gondolkodom, hogy lecserélem a régi 80 gb-os fat gépemet egy új slimre. Hogyan tudom átvinni az accomat az új gépre?
Az stimmel, hogy a mentéseket egy pendrivera másolom és formatálom a vinyót, de ez az acc dolog homályos.

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#25970) PhoenixK válasza csimpi1 (#25969) üzenetére


PhoenixK
őstag

A Data transfer utility-vel megoldható: [link]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#25971) Gebriel válasza Djuree (#25951) üzenetére


Gebriel
veterán

Van változás bőven a COD-okban a WaW kivételével nekem mindegyik része nagyon tetszett. A Black Ops-nak hihetetlen milyen jó hangulata van. A rengeted CCCP-s pálya nagyon ott van. :)

(#25972) csimpi1 válasza PhoenixK (#25970) üzenetére


csimpi1
tag

Köszönöm, de ezzel a megoldással az a baj, hogy nem lesz "átfedés" a 2 gép között. Tehát nem lesz meg egyszerre mindkettő. A régit eladom, teszek hozzá pénzt és jön az új.
Valami más megoldás esetleg?

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#25973) PhoenixK válasza csimpi1 (#25972) üzenetére


PhoenixK
őstag

Másik megoldás: Kell egy FAT32-re formázott vinyó/pendrive. Utána a backup utility-vel mehet rá a cucc: [link]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#25974) DM-Fan válasza csimpi1 (#25969) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Amúgy van olyan adat a HDD-n a mentéseken kívül, ami fontos és nem pótolható? Csakmert ha nincs, akkor szerintem fölösleges ezzel molyolni. Ahogy én tudom, van arra mód, hogy az új gépen létrehozod az új felhasználói profilt, ahová beírod a jelenlegi profilod e-mail címét és jelszavát és már használhatod is a jelenlegi profilt az új gépeden. A régi gépről meg simán törlöd a profilt, mielőtt eladod, plusz biztos ami biztos, már az új gépen cseréld le a jelszavad! A Trophy-kat a PSN tárolja, a mentéseket (már amit egyáltalán lehet) kimented pendrive-ra és majd onnan felteszed az új gépre, a játékok újratelepítése meg gyakorlatilag a játékok első indításkor úgyis megtörténik seperc alatt. Más egyéb csak a videók, zenék és képek lehetnek, amiket meg simán kimenthetsz szintén pendrive-ra vagy egy FAT32-es külső HDD-re minden varia nélkül.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#25975) csimpi1 válasza DM-Fan (#25974) üzenetére


csimpi1
tag

Nincs rajta szinte semmi, csak az accom, meg mentések.
Szóval csak hogy jól értem-e:
Ha a régi gépről eladás előtt törlöm az accountomat (gondolom a manager opciónál), attól még a fiókom megmarad és mailcímmel+jelszóval csak be kell jelentkeznem az új gépen, igaz?

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#25976) anulu


anulu
félisten

van valakinek ötlete, hogy a SoulCalibur 4-et hol lehet megvenni? néztem netes boltokat is, de sehol nem találtam :( előre is nagyon köszönöm a segítséget :) (emiatt nagyon hiányzik a CFW :O)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#25977) TazLeacher válasza anulu (#25976) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Használt, 5.500 Ft

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#25978) TazLeacher válasza anulu (#25976) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

És lásd kivel van dolgod: átsétáltam hozzájuk (itt vannak a szomszédban... ;) ) és rákérdeztem. A budaörsi üzletben van 1 db új is, 6.500 Ft.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#25979) anulu válasza TazLeacher (#25978) üzenetére


anulu
félisten

köszi! :C:R

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#25980) DM-Fan válasza csimpi1 (#25975) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szerintem igen. De aki csinált már ilyet, az majd megerősít vagy megcáfol.

Get Moded!

(#25981) james001


james001
veterán

Sziasztok egy olyan kérdésem lenne hogy egy rendes pc-be is bedugható mikrofont (jack dugós a "gyári" neve asszem) rá lehet-e valahogy kötni PS3-ra? Átalakítóval vagy ilyesmivel?

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#25982) DM-Fan válasza james001 (#25981) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Választ lásd itt.

Get Moded!

(#25983) james001 válasza DM-Fan (#25982) üzenetére


james001
veterán

Köszi,de gondolom a Singstar-os csatlakozó csak külön nem kapható :(
A másik átalakító beszerezhető MO-ról?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#25984) DM-Fan válasza james001 (#25983) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Variációk tárháza érhető el. Hogy szoftveresen fog-e működni, az más kérdés.

Get Moded!

(#25986) Gebriel válasza anulu (#25976) üzenetére


Gebriel
veterán

Jatekaim.hu-n nem szoktál nézelődni?

(#25987) anulu válasza Gebriel (#25986) üzenetére


anulu
félisten

utoljára 1,5+ éve néztem be...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#25988) Gebriel


Gebriel
veterán

Akkor itt az ideje? :D

(#25989) anulu válasza Gebriel (#25988) üzenetére


anulu
félisten

úgy néz ki, h (nem onnan) sikerült egész jó áron szerezni :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#25990) dagoniat


dagoniat
tag

Érdemes magyar címmel beregisztálni?

(#25991) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Láttátok már ezt a videót?

Uncharted 3: Drake's Deception

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#25992) Edgeri


Edgeri
senior tag

Nagyon várós :))
BF3

Üdv, Edgeri

(#25993) DM-Fan válasza olbaidhun (#25991) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A megszokott minőségű játékot kapjuk, ahogy nézem.

Edgeri: Na ez se lesz piskóta.

Get Moded!

(#25994) Sanyi.mTs válasza Edgeri (#25992) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

nekem a BF sorozatok egyetlen egy dolog miatt nem jönnek be. mégpedig a járművek miatt.

(#25995) james001 válasza Edgeri (#25992) üzenetére


james001
veterán

Ez nagyon jó! Úgy látszik kezdem megkedvelni a BF3-at :D
De azért az Uncharted 3 jobb ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#25996) heim válasza Edgeri (#25992) üzenetére


heim
tag

Ez biztos jönni fog nekem is.........jupíííííííí... Nekem a COD-ok nem jönnek be....alig bírtam végignyögni öket....úntam........

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#25997) Edgeri válasza DM-Fan (#25993) üzenetére


Edgeri
senior tag

Azért szkeptikus vagyok, hogy lesz-e olyan szép PS3-on a cucc, mint ezeken a videókon :U De ha a multi lesz olyan jó legalább, mint a 2-nél, akkor nekem már bejön.

Üdv, Edgeri

(#25998) Edgeri válasza heim (#25996) üzenetére


Edgeri
senior tag

Hát nekem elég volt egy COD MW2 demo ahhoz, hogy ne foglalkozzam a sorozattal, nekem túl "arkádos" volt a BF után. Bár állítólag az MW1 az jól sikerült, azt lehet, hogy bepótolom.

Üdv, Edgeri

(#25999) Edgeri válasza Sanyi.mTs (#25994) üzenetére


Edgeri
senior tag

:F

Üdv, Edgeri

(#26000) DM-Fan válasza Sanyi.mTs (#25994) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Pedig szerintem pont azok törik meg a monotonitását. Ráadásul az iménti videó alapján igencsak látványosak lesznek.

Edgeri: Az első MW nagyon jó volt, erősen érdemes kipróbálni, több száz órám van annak a multijában, azóta sem sikerült überelni, csak silányodott a széria.

Azt meg majd meglátjuk, hogy grafikailag mit nyújt a BF3 a PS3-on.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.