Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75427) Vesa válasza Vesa (#75426) üzenetére


Vesa
veterán

Na hát máris korrigálnom kell magam. Avastot használtam eddig, most akartam áttérni Bitdefenderre, de nem jött össze, most kértem vissza a pénzt. A probléma az volt, hogy a termék (Antivirus plus), kényszeríteni akart a Comodo Firewall eltávolítására. Értetlenül álltam a dolog alőtt, mert tudjuk, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz és direkt azért kerestem tisztán AV megoldást, mert bevált tűzfalam már van. Supportot kérdeztem az okot illetően, hogy egy termék, amiben nincs is tűzfal, mi a fenéért akarja velem leszedetni a meglévőt, de nem tudtak választ adni. Csak annyit, hogy ez ilyen és kész, nem lehet kikerülni, szedjem le a Comodot mert csak úgy tud települni a Bitdefender. Öööö...What the...?? :F Ezzel a lendülettel le is szedtem, pénzt visszakértem, a terméket/fejlesztőt végérvényesen elfelejtettem. Kár érte, kiváló ügynök volt.

Ennek megfelelően most nem tudom mit vegyek? Kaspersky-t nem akarok (tudom tudom, nincs bizonyítva semmi, de nekem nem kell orosz cucc, mert a bizodalmam feléjük tripla nulla), F-Secure-t próbáltam pár éve, de a GUI rémisztő volt, pl. a font méretet nem lehetett állítani vagy az UI-t skálázni, ennek nyomán 4k monitoron gyakorlatilag egérpiszok méretű fontokkal operált, a szemem kifolyt, így nem opció (hacsak azóta nem reszeltek ezen valamit). Akkor marad a Norton/McAfee, tehát szétnézek ezeknél.

A tudomány a valóság költészete!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.