Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68651) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

:DDD ;] :DD :

"Alkuajánlat
Szia!
Észrevetted, hogy küldtem neked egy e-mailt a te fiókodból?
Igen, ez azt jelenti, hogy teljes hozzáférésem van a készülékedhez.

Az elmúlt pár hónapban folyamatosan figyeltelek.
Még mindig azon töprengsz, hogy ez hogyan lehetséges? Nos, a gépedet megfertőzte egy féregprogram, ami egy általad megtekintett felnőtt weboldalról származik. Lehet, hogy nem egészen érted, hogy mi is ez, de mindjárt elmagyarázom.

Ennek a trójai vírusnak a segítségével, teljes hozzáférést szereztem a számítógéped és egyéb eszközeid felett.
Lényegében ez az jelenti, hogy bármikor láthatom, hogy mit csinálsz a képernyődön a kamerád és a mikrofonod bekapcsolásával, anélkül, hogy neked erről sejtésed is lenne.
Emellett, hozzáférésem van még az elérhetőségeidhez és ismerőseid teljes listájához.

Joggal kérdezheted, hogy mindez hogyan lehetséges, hiszen van antivírus program a gépeden, miért nem kaptál erről semmiféle figyelmeztetést.
Nos, a válasz egyszerű: az én féregprogramom olyan meghajtókat használ, ahol néhány óránként állandóan újrafrissíti magát, így felfedezhetetlen marad, és ezért nem jelez az antivírusod.

Van rólad egy videófelvételem, ahogy éppen kényezteted magad a képernyő bal felén, a jobb felén pedig a videó látható, amire maszturbáltál.
És a legrosszabb még csak most következik: egyetlen kattintással meg tudom osztani ezt a videót az összes közösségi felületeden, valamint el tudom küldeni az összes ismerősödnek e-mailben és messengeren.

Hogy ez ne történjen meg, mindössze annyit kell tenned, hogy átutalsz nekem bitcoint 1450 USD értékben a Bitcoin címemre.
(Ha esetleg gőzöd se lenne arról, hogyan kell bitcoint küldeni, csak keress rá egy böngészőben a “bitcoin vásárlás” kifejezésre).

A bitcoin címem (BTC Wallet) a következő:
[mod]

Mihelyst megkapom a visszaigazolást arról, hogy fizettél, rögtön törlöm is a videót, és utána soha többé nem fogsz hallani felőlem.
Van rá 2 napod (48 órád), hogy teljesítsd az átutalást.
Az óra onnantól számítva ketyeg, hogy megnyitottad ezt az e-mailt.

Feljelentéssel próbálkozni teljesen hiábavaló, mivel sem ezt az e-mailt, sem a bitcoin azonosítómat nem lehet visszaköveteni.
Már elég rég óta dolgozom ezen az ügyön, úgyhogy semmi esélyt sem hagytam a hibázásra.

Ha véletlenül azzal próbálkoznál, hogy megoszd ezt az üzenetet bárkivel is, azon nyomban szétküldöm a videódat a fentiekben leírtak szerint."

[ Módosította: radi8tor ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.