Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63117) #86564352


#86564352
törölt tag

Másodvélemény alkalmi telepítés nélküli free eszközök quick scan tapasztalat:

F-Secure Online Scanner: kétszeresen csalódás, 12%-nál lefagyasztotta a gépet, reset gomb kellett, másodjára lefutott rendben kiírta nem talált semmit, viszont azért feldobott egy ijesztgető üzenetet az ön gépe veszélyben van, telepítse a teljes F-secure-t, ez a kamu riogatás újabb csalódás

Norton Power Eraser: feldobott egy téves riasztást egy registry kulcsra, ami az egerem Logitech G Hub programjához tartozik

ESET Online Scanner: átláthatóan megkérdezte a telemetria engedélyeket, akarok-e küldeni diagnosztikát vagy sem ez pirospont, kicsit lassan töltötte le a definíció frissítést, nem jelzett téveset (mivel tiszta gépem károsat se), a végén megkérdezte akarom-e havonta egyszer ismételni a vizsgálatot ütemezve és hogy jelez előtte, ez is szintén korrekt így, a legutolsó lapon ajánlotta a fullos Eset IS csomag 30 nap trialját, viszont nem úgy riogatva ahogy az F-Secure, ezért is jár a pirospont

Mindhárom hagyott maga után egy kis maradékot, logot az AppData, ProgramData mappákban. Registry bejegyzéseket nem néztem, bizonyára hoztak létre olyat is itt jártak alapon.

+1 szokásos versenyző Adwcleaner: egy kicsi nem zavaró felirat csak arról próbáljam ki a fullos Malwarebytes programot is, a vizsgálat gyors, a beállításoknál van egy remove gomb, ez vizsgálat után inaktív, a programot bezárva és újra megnyitva már aktív a gomb és ahogy ígéri el is tünteti magát. Letöltések mappából törlődött, AppData-nál sem csinált/hagyott semmit.

Kaspersky és Avast hirtelen nem találtam náluk ilyen eseti eszközt, valószínűleg nincs is, ha lenne se használnám ;]
Avast honlapon azért jót röhögtem a kamu lehúzó szarjaikon, évi 11K-ért törlik neked a temp fájlokat és cache-t és további tízezerért frissítik a drivereket is :U

ennyiért kihagyhatatlan ajánlat :D laikus userekre utaznak a kedves szakemberek, tudnék csúnyát mondani valójában micsodák :((

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.