Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52578) daimonion válasza junior11 (#52574) üzenetére


daimonion
senior tag

Nem tudom, hogy a WD mennyire jó :N Én azt tudom, hogy ma még az emberekben Bőven él az a sztereotípia, hogy kötelező utálni mindent amihez valami köze van az Ms nek.Én Win 10 óta mást nem használok csak WD-t ráadásul azt is alap beállításokon.Azt soha semmi problémám nem volt.
Böngészni manapság pedig az FF-el böngészek ott pedig úgy,hogy semmilyen reklámszűrőt sem használok.
De kopp kopp az égegyadta világon semmilyen problémám nem volt. Tudom Én vagyok a balf@sz mert a világ tele van fertőzéssel, de például miner scripttel is akkor találkoztam amikor ide belinkelték. Vírusokkal meg akkor amikor fiatalabb koromban azt hittem, hogy micsoda nagy szaki vagyok a vírusok világában és orrba szájba tesztelgettem mindenféle víruspakkokat.Nekem az ÉN internetezési szokásaimhoz Bőven elegendő a WD is. Ha meg az EDGE böngészőjüket használom akkor meg kibővített plusz védelmet is kapok. Nekem nem kell fizetős cucc, mert nem igénylem. (Mondjuk a WD sem ingyenes hiszen meg kell venned az oprendszert aminek a része ) De biztos vannak igen sokan akik akkor érzik magukat teljes biztonságban ( Hamis illúzio ) ha egy harmadik féltől származó progit használnak. Benenm nincsenek hamis illuziók, hiszen tudm, hogy bármikor fertőződhetek ha figyelmetlen vagyok de úgy gondolom, hogy amit emberileg meg lehet tenni azt megtettem. ( Van biztonsági mentésem külső vínyón, Onedrive mentésem is van, pusz Megán is van mentésem a fontos adatokról ) Ennyi. :P

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.