Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20251) TFSi válasza szaki26a (#20250) üzenetére


TFSi
őstag

Köszi a véleményt, ilyenekkel én is számolok. A fontosabb gépeken lesz fizetős központi management, de az egyéni laptokon, asztali gépeken nem feltétlenül szükséges, mivel eddig sem volt. CIS helyett egyes esetekben a CAV lehetne megoldás, amennyiben az is ingyenes ilyen célokra is.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#20252) olivera88 válasza TFSi (#20251) üzenetére


olivera88
veterán

A Comodo Endpoint Security 10 gépre ingyenes.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20253) szaki26a válasza TFSi (#20251) üzenetére


szaki26a
aktív tag

Laptopok vannak a legnagyobb veszelyben alltalaban. Illetve a byod eszkozok. 25 gepig kb el lehet lenni kozponti management nelkul a felett felelotlenseg. Bar ez attol is fugg mekkora kart okozhat egy adat szivargas, vesztes. Management nelkul fogalmad se lesz a gepek esetleges allapotarol amig mukodnek. Illetve nem tudsz riportalni a cegvezetes fele, ha baj van vagy vedened kell a budgetedet. ;)

(#20254) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Sziasztok!

Most raktam újra a gépet, milyen vírusirtó programot telepítsek?
Lehetőleg legyen próba verzió, hogy ki tudjam próbálni a terméket, de ha jó akkor akár meg is veszem, nem kell feltétlen ingyenes.
Egyébként elég lesz csak vírusíró, a win7 tűzfalával eddig nem volt gondom. Amúgy sem járok olyan oldalakon, hogy nagy bajba kerüljek. :)

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#20255) szaki26a válasza AssAssynn (#20254) üzenetére


szaki26a
aktív tag

Szerintem ezt
http://www.webroot.hu/modules/trialdownload/index.php

(#20256) AssAssynn válasza szaki26a (#20255) üzenetére


AssAssynn
őstag

Köszönöm. Kipróbálom.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#20257) Narxis válasza szaki26a (#20255) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nagyon reklámozod ezt a webroot-ot. Neked ennyire bevált? :)

Thanos was right.

(#20258) szaki26a válasza Narxis (#20257) üzenetére


szaki26a
aktív tag

1000 feletti a vele vedett gepeim szama. Azota nem nagyon kell kollegaknak reimagelni. Ugyhogy igen, bevallt.

(#20259) borix válasza AssAssynn (#20254) üzenetére


borix
őstag

Lehet,hogy jobban járnál ha komplett védelmi rendszerben gondolkodnál legalábbis kérdéseid alapján gondolom.Norton,Kaspersky stb.

(#20261) szaki26a válasza Narxis (#20257) üzenetére


szaki26a
aktív tag

A masodik fele a valaszomnak lemaradt. :) 2. Kiserlet roviden: Mivel felkertek, hogy vegyek reszt a fejleszteseben, es a budapesti cio biztonsagi konferencian elo is adtam antimalware temaban lehet kisse elfogult vagyok, de nem hiszem. :)

(#20262) borix válasza szaki26a (#20261) üzenetére


borix
őstag

Hát ha te ekkora spíler vagy adhatmál neki kivételesen egy éves kódot ingyen ez már csak nem jelenthet gondot.

(#20263) ƵøŁĭ válasza HZoli87 (#20260) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Hamar adják kifele az új verziót :D .

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#20264) szabeska válasza HZoli87 (#20260) üzenetére


szabeska
addikt

Ha telepítéskor beregeltem az email címemmel, automatice nyerhetek kulcsot? :)

F1

(#20265) HZoli87 válasza szabeska (#20264) üzenetére


HZoli87
veterán

(#20266) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Baidu új ellenfele: 360 Security
Key Features:
Detect & block viruses
Secure shopping, banking & social networking
Download and run risky programs safely
Block phishing websites & malicious URLs
Secure identity &personal data
Facebook & e-mail support

Motorok:

További képek: [link]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#20267) BoB válasza ƵøŁĭ (#20266) üzenetére


BoB
veterán

Nem tudom ki hogy van vele de engem nem vinne rá a lélek hogy ezeket a kínai cuccokat használjam.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#20268) The Seer válasza ƵøŁĭ (#20266) üzenetére


The Seer
tag

Csak én látom úgy, hogy 1:1 lemásolták a Baidu-t?

Ingyen notebook tartó #UPDATE: http://surl.hu/3D7d35

(#20269) ƵøŁĭ válasza BoB (#20267) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Fő védelmi technológiáktól fényévre vannak elsősorban kiegészítő védelmek . Bár azt célszerű megjegyezni több motor nem biztos ,hogy jobb védelmet nyújt . Előfordulhatnak kellemetlenségek melyre egyszerű példa a false találat . Azok a termékek akik BD motort licenszelnek addig nem javítják a BD motor által okozz false-t míg a licensz kibocsátó vírusirtó cég sem javítja . Avira motorok esetében a a heurisztikus false találatok vannak túlsúlyban melyek megoldása vagy kivételekhez adással vagy előzőekben megemlített kibocsátó céget kell megvárni .

(#20267) bob.zxr
Jól látod a belső kezelőfelület is megegyezik és egyetlen különbség a licenszelt motorok . Ezeknek a termékeknek a várható élettartama viszonylag rövid a piac teltsége és a kevés felhasználó miatt . Egyetlen lehetőségük mint kiegészítővédelem érvényesülnek és megtartják ingyenességüket . De vajon miért éri ez meg nekik ?....

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#20270) King Unique válasza HZoli87 (#20260) üzenetére


King Unique
titán

Azért rágyúrhattak volna a designra is, kicsempézhették volna, vmi ilyesfélévé [link] :D Lehet még 1x visszarakom majd kipróbálni, de gyanítom olyan nagyot nem fog előrelépni ranglétrán, megszorongatni a konkurenciát.
hamar kiadják..."az új termék és magasabb verziószám mindig vonzóbb" :D

(#20271) csaba1203 válasza ƵøŁĭ (#20269) üzenetére


csaba1203
addikt

Látom Kaspersky-vel nyomod :D :DD

(#20272) szaki26a válasza ƵøŁĭ (#20269) üzenetére


szaki26a
aktív tag

A rovid elettartam amit josoltal, nagyon nem valoszinu. Mindket termek a kinai piacot celozza, es ott a 360 egy jol ismert markanev mint nalunk a nod. A baidu viszont kina elsoszamu keresoje, ami google meretet messze meghaladja kinaban. Apropenz es marka arculat epito reklam nekik fillerekert.

(#20273) csaba1203 válasza ƵøŁĭ (#20266) üzenetére


csaba1203
addikt

Ez ütősebb lesz,mivel BD motort használ.De puding próbája az evés.Majd tesztek alatt kiderül :)

(#20274) Black Plague válasza szaki26a (#20272) üzenetére


Black Plague
tag

Látom megelőztek egy hsz el annyit írnék még hozzá hogy egy többszázmilliós ázsiai piacról beszélünk amikor a Baidu-t és a 360 security-t hasonlítgatjuk.és Ma már elég csak a Lenovora gondolni nem minden "gagyi" ami kinai..Egyébként ahonnan a képek származnak ez is ott van

Certifications: 360 Internet Security 2013 is certified by accredited third-party test agencies including Virus Bulletin, West Coast Labs, AV-Comparatives, AV-TEST, OPSWAT, and ICSA Labs.

tudom ezek a díjak olyan vakításszerűnek hangzik de azért a Kingsoft cucca sem volt annyira rossz..

360 safe .com

Ja jut eszembe a BAIDU antivirusnál ijavították az update hibát felugró ablakban értesít szépen hogy updatelt..

[ Szerkesztve ]

(#20275) Black Plague


Black Plague
tag


Milyen érdekes a "konkurenciát " felismeri ;] Bezzeg az UNTHREAT IS -emet azt nem... ;]

[ Szerkesztve ]

(#20276) ƵøŁĭ válasza csaba1203 (#20271) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Lassan jön a 2014 végleges változat :) . Még kíváncsi vagyok Avira ,Norton,Trustport,Emsisoft-ra melyekre már előre betartalékoltam kulcsokkal . Mit ne mondjak azért eddig orbitális nagy újítások nem voltak .

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#20277) The Seer válasza Black Plague (#20274) üzenetére


The Seer
tag

Complete protection trusted by 450,000,000 users worldwide

Ez marketing vagy lehet valóságtartalma? :Y

Ingyen notebook tartó #UPDATE: http://surl.hu/3D7d35

(#20278) Black Plague válasza The Seer (#20277) üzenetére


Black Plague
tag

Szerintem lehet ugyanis mikor Ázsiai piacról beszélünk akkor KINA, THAIFÖLD, SZINGAPUR, HONG KONG azért ebben a régióban azért eléldegélnek úgy 1,5 milliárdan :K
azért az érdekes hogy míg a baidu nem regisztrálja magát a müveletközpontban addig a 360 igen ...

tényleg van benne BAIDU beütés de annál kicsit komolyabbnak tünik legalább is beállítás szintjén mindenképp

(#20279) The Seer válasza Black Plague (#20278) üzenetére


The Seer
tag

Ezt az ablakot hogyan tudom előhozni? :F

Itt nem tudnám valahogy leállítani az Avast IS-t pár napig amíg tesztelgetném a 360-at ? (törölni nem akarom, és nem tudom, hogy együtt mennyire szeretik egymást)

[ Szerkesztve ]

Ingyen notebook tartó #UPDATE: http://surl.hu/3D7d35

(#20280) blattida válasza Black Plague (#20278) üzenetére


blattida
nagyúr

Azért a 360 kicsit nagyobb múlttal rendelkezik, mint a baidu és a kapcsolatuk is szorosabb a pici programmal.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#20281) ƵøŁĭ válasza The Seer (#20279) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Tölts le és nézd meg ,hogy inkompatibilis e az avastal .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#20282) The Seer válasza ƵøŁĭ (#20281) üzenetére


The Seer
tag

Telepítésnél figyelmeztetett, hogy van még 1 védelem a gépen, de csak ennyi. Feltelepült és le is frissített. Mondjuk mindkét programnál a kivételek közé tettem a másikat.

Az viszont üdvözölendő, hogy van külön 64 bites változata.

Ingyen notebook tartó #UPDATE: http://surl.hu/3D7d35

(#20283) motacilo


motacilo
aktív tag

Vajon a "kici, óccó" kínai Maxthon böngészőmet támogatja-e valamelyik kínai AV cucc?

(#20284) ƵøŁĭ válasza motacilo (#20283) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

BD mellé fölöslegesek :P .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#20285) motacilo válasza ƵøŁĭ (#20284) üzenetére


motacilo
aktív tag

Eszem ágában sincs föltenni bármelyik AV-t, pusztán elméleti felvetés volt: két kínai termék hogyan viszonyul egymáshoz. Teljesen megbízom a BDIS-ben és magamban!

[ Szerkesztve ]

(#20286) Black Plague


Black Plague
tag

Hihetetlen a két progi biztos hogy nem egy nagy Cégtől van más más névvel.??? .Ugyanis a 360 IS quick scan ablakja egy az egyben ugyanaz mint a Baidu PC faster virusscan ablaka... ;]
Ha meg tényleg két különálló cég és progi akkor meg gátlástalanul koppintanak egymástól.. ;]
Viszont a Müvközpont azt jelzi hogy nincs antispyware telepítve a mrendszerre Csak antivirusként azonosítja a 360 IS-t érdekes ez is ..

(#20287) motacilo


motacilo
aktív tag

Használt valaki mostanában Trustport terméket? Ha igen milyen tapasztalatai voltak vele (erőforrásigény, esetleges bugok, kompatibilitás más biztonsági szoftverekkel, IS tűzfala milyen)?

(#20288) Black Plague válasza Black Plague (#20286) üzenetére


Black Plague
tag

csak nem hagyott nyugodni ez a 360 security Qihoo cég müve és a Vírus bulletin teszteken nem "égett le "
AV test sem olyan roszz..kkor nem is kici occo Kinai cucc ez ..hmm

[ Szerkesztve ]

(#20289) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Sziasztok.

Nemrég jártam itt, s akkor a Webroot -ot ajánlotta valaki. Meg kell, hogy mondjam, nagyon nem jött be. Már kétszer csinált olyat, hogy a Windows kiírta miatta, hogy 1 perc múlva újraindul, úgyhogy mentsek mindent, s mindkét alkalommal pont a fontos dolgom közben jött rá (telepítés).
Úgyhogy ajánljatok mást helyett kérlek.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#20290) Visormail válasza AssAssynn (#20289) üzenetére


Visormail
addikt

Én fél évig használtam a promócióst win8 alatt, de egyszer sem történt ilyen.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#20291) kmarci25


kmarci25
veterán

Sziasztok!

Kis, eléggé gyenge hardverű netbookra keresek a Panda Cloud mellé tűzfalat. Gondoltam a Comodo ingyenes verziója megtenné, viszont csak a tűzfalat szeretném telepíteni, minden más (GeekBuddy, megosztott tárhely, stb.) nélkül. Ilyet lehet?
Illetve jó választás a Comodo? Nem eszi meg az amúgy is kevés erőforrást?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#20292) blattida válasza kmarci25 (#20291) üzenetére


blattida
nagyúr

Ha minden nélkül akarod telepíteni/használni, akkor minek a comodo?
Vstatól fölfelé erre a célra a win saját fala is megteszi.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#20293) Narxis


Narxis
nagyúr

ESET Smart Security 7.0.28.0 Beta

x86

x64

What's new?

Stop heavily-encrypted threats that evade detection with Advanced Memory Scanner
Stay protected from threats or attacks trying to exploit network vulnerabilities with Vulnerability Shield (ESET Smart Security only)
Eliminate extremely persistent malware and rootkits thanks to Improved Cleaning and more to come!

Known Issues

ESET SysRescue does not work due to missing files
Emails received through IMAP protocol are not properly moved into "infected items" folder
Toast messages from the product are not displayed on Windows 8
Antispam module crashes after infected messages are downloaded
The configuration of automatic login in Windows is not retained after device is reported found through Anti-Theft
GUI occasionally freezes during an attack through known network vulnerabilities
Specialized cleaner is not included in Beta
The communication of license expiration is inconsistent in the GUI
It's not possible to configure action to take after user connects an external device
Attachments received through IMAP in Thunderbird are corrupted

Ha volt már akkor bocs, de jó lenne ha minél többen tesztelnék.

Thanos was right.

(#20294) tyan


tyan
senior tag

A facebook-os Bitdefender promónál a telepítéstől számítja a 90 napot? Jól látom, hogy a Total Security-t rakja fel? Ez jól megy Win7 32 bites oprendszeren is?

(#20295) ƵøŁĭ válasza tyan (#20294) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Igen.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#20296) tyan válasza ƵøŁĭ (#20295) üzenetére


tyan
senior tag

:R

(#20297) The Seer


The Seer
tag

Feltelepítettem 3 notebookra a 360 Internet Securityt.

1 6-7 év körülire, 1 4 év körülire és egy mostani darabra.

Meglepő módon a 6-7 év körüli Fujitsu-t sem lassítja le, szinte nulla a terhelése (csak a cloud és a bitdefender engine van engedélyezve real time protectionban).
Ha lesz rá igény, majd írhatok 1-2 nap vagy 1 hét tesztelés után véleményt a programról.

Megjegyzés: Miután feltelepítitek a programot, jelöljétek be real time protectionbe a 3. engine-t majd nyomjatok rá a frissítésre. Ekkor csak a Bitdefender motort fogja frissíteni és azt is csak 2013.06.06-ra. Indítsátok újra a gépet ez után, és ismét menjetek rá a frissítésre és az adatbázis máris frissül rendesen.

Ingyen notebook tartó #UPDATE: http://surl.hu/3D7d35

(#20298) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Miután megtanultam pár tételt 4 terméket fogok tesztelni . Nem adatbázis alapú keresés lesz hanem 50 fertőzött weboldalt látogatok meg és a letöltött fájlokat futtatni fogom . A 4 termék:
- ESET 7 beta
- Baidu
- 360 Security
- AVG 2014 beta
*Norton* esetleg még beleférhet .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#20299) Black Plague válasza The Seer (#20297) üzenetére


Black Plague
tag

ÉN kiváncsi lennék a tapasztalatokra ..esetleg egy tesztre is vírusmintákkal.

.. LiLxWaYnEx
:R :C
Hú ez nagyon jól hangzik Várjuk a teszteket.. :K

[ Szerkesztve ]

(#20300) BenJoe80


BenJoe80
senior tag

Sziasztok!

Már voltam egyszer itt emiatt, de azóta újra raktam a Windowst. Tegnapig működött minden rendesen... ma valamikor dél körül ugyanazok a problémák jelentkeztek!!! :((( Semmit nem telepítettem azóta. Ami eddig fel volt telepítve, azt mind kipróbáltam, azóta a gépet újraindítottam és működött minden rendesen. Egyesével raktam fel minden egyes programot, elindítottam, majd a Windowst újraindítottam! Ment minden szépen! Az eszem áll meg! :S

Ma dél körül frissítettem a Windowst és azóta:

- eltűntek a minialkalmazások
- Skype azt írja ki, hogy nincs internet kapcsolat kép
- a KMPlayer indulásakor megjelenik egy tábla (ahhoz, hogy eltűnjön 8-10x kell leokéznom)
- ill. ez a másik két ablak kép - kép

Ezek a frissítések vannak fenn... szóval biztos hogy valami a frissítésekkel nem kóser!!!

Mi a szöszt tudok csinálni???

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.