Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77734) tordaitibi válasza ubyegon2 (#77732) üzenetére


tordaitibi
veterán

Idézné magamat:
Lubuntut sosem használam, azt se tudom milyen DE van mögötte.

vagyis elmondtam hogy valóban teljesen tök vagyok hozzá, de a képek talán segítenek hogyan, mit keressen.
Én eddig, a Win2000 óta és az összes linux óta, amik voltak kde, xfce, cinna, gnome, meg a fene tudja milyen DE, nem láttam olyat hogy rákeresve dpi, vagy skálázás, vagy betű, font méret, ne tudtam volna megoldani a nagyítást.
Ha rosszat szóltam, és Lubuntun nincs DE, akkor elnézést, de akkor hogyan működik guin? Sose próbáltam, szerintem nem is fogom, tényleg nem tudom milyen ez a Lubuntu.
Én is Ubuntuzok, nem Manjarozok, Kubuntu van nekem.

Nem vagy lekeverve :) De régen hallottam ezt, utoljára 30 éve hangosítottam zenekarokat, ott le lett keverve ha roszul szólt. De te nem.

"Sajnos nem tudom azt sem mondani, hogy Mint Cinnamon felrakása esetén a Mint topikban tudunk segíteni, mert nem tudjuk, mik az alapvető hardverek a kolléga gépében."

A hardvernek hogyan van köze a betűk nagyításához?
de leírta, bár pongyolán,
" i5 760 4 magos cpu egy gigabyte 1156 lapban. Félgépet cseréltem, ssd-t ráakasztottam, boot, voálá, működik"

Vagyis csak átette az ssd-t, ezért maradt meg az előző, valóban gyengusz gépéből a Lubuntu. Lightweight, utánanéztem, bebebeee :)
Az I5 szerintem bármit elvisz.

Ha hülyeségeket írkáltam, bocsánat. Lubuntu... csak ki kéne próbálnom.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.