Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31801) Ereshkigal válasza ledgeri (#31800) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Tiborcz István.

(#31802) .tnm válasza ledgeri (#31800) üzenetére


.tnm
addikt

Tipp: mert sokkal több ügyfelük van és jellemzően a nem tudatos bankolók közül. Ha két topic egyben lenne, akkor az OTP-s témák dominálnának.

Ha RR-13 nem lenne, akkor itt harmadannyi hsz keletkezne egy nap, mint ott. :D

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#31803) Jim74 válasza ledgeri (#31800) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nem szimpi a board. :DDD

(#31804) RR-13 válasza ledgeri (#31800) üzenetére


RR-13
őstag

Ez nagyon régen így alakult ki. :K
Már kérdezték tőlem korábban is ezt itt pont 1 hónapja, amire válaszoltam is.
Ahhoz, hogy ez így maradt nekem semmi közöm nincs, és most is csak annyi, hogy ha már így alakult, akkor próbálom itt a Topikban ténylegesen külön választani a többi banktól az OTP-ét.

(#31805) RR-13 válasza Jim74 (#31799) üzenetére


RR-13
őstag

Az első kettőt még "el tudtam viselni", de gondoltam a harmadiknál már "jelzem", hogy ne szokjanak hozzá a Többiek. ;]

(#31806) RR-13 válasza .tnm (#31802) üzenetére


RR-13
őstag

Az érved egyébként nagyon jó a jövőre nézve, hogy miért ne is legyen összevonva a két Topik, mert valóban az lenne. :K

Az OFF részt, meg nem tudom, hogy dicséret, vagy kritika. :))

(#31807) Gallmix válasza RR-13 (#31798) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Persze biztos jó havi pár száz forintokat fizetni számlavezetésre, amikor diákoknak lehetne ingyen is. A kártya úgyszintén Gránitnál 26 éves kor alatt pl a neo ingyenes. Sok más ingyenes, vagy kedvezményes dologgal. pl ha jól olvasom 20.000 alatti utalás is ingyenes a gránitnál.

De ha valaki a saját maga ellensége szeretne lenni, ám legyen. :DDD

Legtöbb helyen, azért igyekeznek oda figyelni a fiatalokra, mert jó eséllyel 20 évig ott maradhat. Esetleg később a család is.

[ Szerkesztve ]

(#31808) ledgeri válasza Ereshkigal (#31801) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ezt melyikre?

#31802 .tnm :R

#31803 Jim74 :R

#31804 RR-13 :R Én inkább abból a szemszögből gondolom, hogy ha van csak OTPs, akkor miért nincs egyéb csak-os. De mindegy!

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31809) Ereshkigal válasza ledgeri (#31808) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Általában ezért nem szeretik a Gránitot. :)

(#31810) RR-13 válasza ledgeri (#31808) üzenetére


RR-13
őstag

"akkor miért nincs egyéb csak-os"
Erre elég egyszerű a "válasz":

Mert az itt megbeszélt CIB Bank, vagy UniCredit bank, vagy Raiffeisen Bank, K&H Bank, Erste Bank, vagy MBH Bank, stb. "miatt", vagy ezekből a bankokból bármelyik egynek sem lenne közel sem akkora "forgalma" egy külön Topikban, mint itt az összesnek, vagy mint pl. annyi kb. mint az OTP Topikban egymagában van.

Vagyis külön-külön nem biztos, hogy életképes maradna akármelyik fent felsorolt bank külön Topikja, szemben az OTP-vel, ahol egymaga is elég nagy. :U

[ Szerkesztve ]

(#31811) cocka válasza RR-13 (#31810) üzenetére


cocka
veterán

Látom a Rafinál nem nagyon foglalkoznak az oldal működésével. Töltöm le az ominózus pdfeket és nézem, hogy mit csinál közben a böngésző. Egyszer letölti a fájlt (eddig OK) és ezzel egyidejűleg betölti ASCII krixkraxban a pdf tartalmát is a böngészőablakba. :C

Meg az úgy komoly, hogy "mindennapokban" egy szimpla nem dombor kártya 6k? LOL

De úgy látom divat mostanában alap bankkártyákat is mindenféle extra nélkül több, mint 6k-ért adni. Meg neten 338 egy utalás? Ne vicceljünk már! :DD

K&H-nál 8310 egy kártyadíj? Vicc.

Más bankok miért tudják 3-5k közti összegekért adni a bankkártyát?

[ Szerkesztve ]

(#31812) Jim74 válasza cocka (#31811) üzenetére


Jim74
nagyúr

Az is megérne egy misét, hogy miért nincs olyan opció, hogy nem kérek fizikai kártyát, mert úgyis azonnal digitalizálom a telefonba és mondjuk akkor csak töredéke lenne a kártyadíj.

(#31813) axioma válasza Jim74 (#31812) üzenetére


axioma
veterán

Gyartas-kuldes 500Ft nagysagrend lehet, tr.ado 500Ft, a tobbi a kartya korabban is szukseges mukodtetesi dija [ufsz, kartyatarsasag dija, stb.] Nem a plasztik draga, csak van oda elkenve mas is [pl. bankado].

(#31814) merqree válasza ledgeri (#31808) üzenetére


merqree
őstag

Törölve lett az a hozzászólás, amire válaszoltak.

(#31815) ledgeri válasza merqree (#31814) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ez már nekem már túl meta!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31816) RR-13 válasza cocka (#31811) üzenetére


RR-13
őstag

A Raiffnál ilyet nem tapasztaltam, és én Chrome böngészőt használok.

Próbáld meg az új MyRaiffeisen felületet, hogy ott mit csinál. (vagy ezen csinálta?)
Mert itt már új pdf igazolásokat lehet leszedni, amin rajta van végre a bank logója is.

Igen iszonyú kártya árak vannak, talán vezet a KH. :U

Mióta vagy Te Raiffes amúgy? Ez nekem új...

(#31817) RR-13 válasza merqree (#31814) üzenetére


RR-13
őstag

Mi lett törölve és hol :F

(#31818) cocka válasza Jim74 (#31812) üzenetére


cocka
veterán

Tudtommal a CIB-nél olyan opció van, hogy nem kérek semmilyen kártyát. A Gránitnál viszont "kötelező" volt úgy mond. Először nem akartam, gondoltam úgy is csak másodlagos számlának kéne, tehát ráér. És az ügyintéző mondta, hogy kötelező, mondom jó hát akkor ennyi.

(#31819) cocka válasza RR-13 (#31816) üzenetére


cocka
veterán

Ennyire félreérhető volt?

Mert itt már új pdf igazolásokat lehet leszedni,

Mióta vagy Te Raiffes amúgy?

Semmióta. Egyszerűen csak megnéztem, hogy náluk mi mennyibe kerül. És ugye a díjszabásokat pdfekben töltik fel. Ha azokat letöltöm, akkor van ez az "érdekes" anomália.

(#31820) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Úgy éreztem, hogy baj lesz...
Eddig ez a CIB-es átállás totál katasztrófa nekem.
Most kellene utalnom a NAV-nak.
Eddig kiválasztottam, hogy NAV, kitöltötte a JAVA-s applikáció az összes adatot számlaszámot stb, csak az értéket kellett beírnom.
Most:
Nincs a partnereim listájában, de olyan nevek vannak benne, akiknek életükben egyszer utaltam :(

Oké, mondom letöltök egy számlakivonatot, és kilesem abból...


Nem lehet letölteni, letöltésihiba ....
Most előszekedek valami régi lementettet, és abból nézem ki, és pötyögöm be egyenként az adatokat, aztán elmentem. Utána elgondolkozom azon, hogy megéri e nekem így maradni, vagy váltani egy kevésbé kaotikus felületre, ahol ugyan elkerülhetetlen az ismerkedés, de most ez annyira elüt a régi megszokottól, hogy akármilyen új banknál sem lesz nagyobb változás....

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#31821) GoodSpeed válasza GoodSpeed (#31820) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

... és 18 évnyi rendszeres utalgatás után, elmentette mint új sablont! :D

A PC-s verzió meg olyan buta, hogy a felhasználói azonosítót nem lehet ám sima beillesztéssel beírni a vágólapról, hanem szépen, be kell pötyögni egyenként... ez a JAVA-s verzióban működött...
Bocs a fordított képért.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#31822) TCr válasza Ereshkigal (#31801) üzenetére


TCr
veterán

Millárdos mogul országos cimbora vs. vejkó... van lényegi különbség?
Félreértés ne essék, senkit nem védek, nem érdekem, de... ismeritek a többi bank tulajdonosait, hogy kik ők, milyen emberek, stb?

[ Szerkesztve ]

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#31823) merqree válasza RR-13 (#31817) üzenetére


merqree
őstag

31797 hsz lett törölve, de engem nem érint. :R

(#31824) Jim74 válasza axioma (#31813) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi, ezt nem tudtam. :R

(#31825) Jim74 válasza cocka (#31818) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi. :R

(#31826) Ereshkigal válasza TCr (#31822) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ne engem kérdezz, nekem van Gránitom (is). Rajtuk speciel még nem csesztem fel magamat. :) MBH-n már igen, de nem tudok mit kezdeni velük, mert átkerült hozzájuk a hitelünk, így még jó sokáig össze leszünk kötve.

(#31827) TCr válasza Ereshkigal (#31826) üzenetére


TCr
veterán

:R

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#31828) vacs válasza vacs (#31381) üzenetére


vacs
veterán

A K&H Visszapénz jóváírása havonta egy alkalommal esedékes, amely minden hónap 10. munkanapjáig történik meg, de legkésőbb a könyveléstől számított 30 napon belül.

(^)(>.<)(^)

(#31829) RR-13 válasza cocka (#31819) üzenetére


RR-13
őstag

Nekem igen az volt, mert gondoltam minek töltögetnél le bármit, ha nem lennél ügyfelük. :))
Nekem a hirdetményi pdf letöltésénél sincs gond Chrome-ban.
Az összefoglalóban is vannak linkek, Neked ott is van gond az azon keresztüli letöltésnél is :F

[ Szerkesztve ]

(#31830) RR-13 válasza GoodSpeed (#31820) üzenetére


RR-13
őstag

Igen sajnos "katasztrófa" szint már ami náluk van amúgy... :U
Tavaly azt gondoltam januárra majd minden flottul megy a "megmaradt" CIB Online felületen, (gondolom így értetted a PC változatot, amit a 31821 Hsz-ben írtál)

Hihetetlen, hogy a Javas verzió mennyire "hiányzik" amiben tényleg minden jól működött, és gyorsan megbízhatóan.

(#31831) RR-13 válasza merqree (#31823) üzenetére


RR-13
őstag

A 31797 Hsz. nem lett törölve, ha ittenire gondoltál.

(#31832) binor91 válasza Gallmix (#30942) üzenetére


binor91
csendes tag

Valakinek megjött már a Gránitos Black Friday 20.000 Ft? Nekünk csak a sima regisztrálós 30 és ajánlós 8 jött meg a mai napon.

binor91 felhasználónak 403 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon! Regisztráció dátuma: 2010-10-24 15:28

(#31833) Angie™ válasza binor91 (#31832) üzenetére


Angie™
addikt

Nekem tegnapelőtt jött meg, úgyhogy teljesítették amit ígértek :)

A fél PH! Gránit-os már :DDD

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#31834) RR-13 válasza Angie™ (#31833) üzenetére


RR-13
őstag

Akkor az a február végi határidő előtt megérkezett jóval. :K
Ez pozitív azért.

(#31835) GoodSpeed válasza RR-13 (#31830) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Igen arra gondoltam. Hihetetlen, hogy mondjuk biztonsági okokból technológiai váltásra kerül sor,tehát Java cserélve...de ezzel együtt azokat a funkcionalitásbeli értékeket nem lehetett átvinni.

Értem én, hogy kell néha megújulás dizájnra is, de legalább ne menne a kárára a használhatóságnak. Most az androidos verzióban intéztem az utalást.

Meg ez, hogy partnerek között a 10+ éves egyszer utaltam neki, de azóta sem tudom miért.. az megvan a listában, de a NAV, na az már ma nem volt meg...

Most jelenleg ennyike tart vissza a bankváltástól:
1. A bejövő forrásoknak jeleznem kellene, ez nekik is macera, meg nekem is.
2. Van egy csomó csoportos beszedésim megadva, ezeket is újra kellene csinálni
3. Csak az OTP-t ismerem ezen kívül olyan szinten, hogy képben vagyok vele teljesen. K&H lenne az érdekes, ha van még náluk 50K jóváírás...
4. Bármelyik is, az OTP-n kívül mindegyik új. FHB már nem létezik, régen ügyfelük voltam (nem mennék vissza, takarék is beoldvadt, azt sem szerettem), Budapest Bank, apámnak az van, de én nem ismerem már, meg az is beolvadt azt hiszem.

Rafi lenne még, meg Gránit, de egyiket sem ismerem.
Arra gondoltam, hogy esetleg kiválasztok egyet, mint legesélyesebbet, aztán párhuzamosan mehetne a kettő egymás mellett, ráérnék szépen lassan komótosan átállni.

Amúgy azt a fura helyzet állt elő, hogy a zöld-fehér lenne az, amelyiknél azt látom, hogy értesítések is rendben érkeznek meg, a számuk is telekomos, és bár sokáig nem kedveltem őket, az egyik telefonunkon napi szinten van használva.

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#31836) RR-13 válasza GoodSpeed (#31835) üzenetére


RR-13
őstag

Mondjuk ha nekem ajánlani kellene bankot most biztosan a Raiffeisen Bankot ajánlanám, a Prémium Gold 2.0 csomagot, ha van havi 400 ezres utalható összeged más bankból (akár jövedelem is), akkor jó megoldás lehet a teljesen díjmentes számla (kivéve az SMS értesítés), az éves kártyadíj is nullázható évi 500 ezres kártyás vásárlással stb. :K

Jelenleg nekem a CIB Bank végleg kiverte a biztosítékot sok szempontból is. :(((

[ Szerkesztve ]

(#31837) GoodSpeed válasza RR-13 (#31836) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Az a 400K nem lenne gond, de mennyi lenne átutalni ekkora összeget a CIB számlámról eleinte oda? Nálad mi volt a kiváltó ok, a sok közül? Akkor a Rafihoz mész?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#31838) RR-13 válasza GoodSpeed (#31837) üzenetére


RR-13
őstag

Semennyi, mert Fizetési Kérelemmel teljesen díjmentesen megtudod oldani a Raiff felé a havi elvárandó 400 ezres külső utalást, amit a Raiff így is elfogad. :K

Nekem főleg a CIB ügyfél-elégedettségi osztály gusztustalan, lekezelő, és szubjektív hozzáállása, és a bank 0 technikai háttere verte ki... a Push fog csak hiányozni onnan.
Már csak Raiff-es, és Gránitos vagyok (meg MBH-s a Hk. miatt). A CIB-el vége. :U

[ Szerkesztve ]

(#31839) RR-13 válasza GoodSpeed (#31837) üzenetére


RR-13
őstag

Ja kimaradt a korábbiból, hogy a Raiffnál vagyok már 1 éve. :K
Nekem semmi bajom nem volt eddig náluk, és anomáliák sem voltak. + dolog, hogy a Mobilappról (Androidon is) képernyőmentéseket lehet készíteni. :B

Kivonatot kapok postán is díjmentesen, mert jár a csomaghoz, így nem kell nyomtatgatnom soha.
Én limitet nem állítok, így annak díja nem érint, de most amúgy akciósan díjmentes a Limit módosítások 2024. március 31-ig, és sms-t sem használok semmire, aminek díja van.

(#31840) RR-13 válasza GoodSpeed (#31837) üzenetére


RR-13
őstag

*Az Applikációs limitmódosítás díjmentes akciósan 2024. március 31-ig, az sms-nek 29 Ft/db díja van, de azt sem használom.

[ Szerkesztve ]

(#31841) GoodSpeed válasza RR-13 (#31840) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Szerencsére az SMS az nekem már 10 éve sem kellett, 😁
Mondjuk a K&H 50 rugós ajánlata is vonzó lenne ha még fut. Ha nem fut akkor a K&H kiesett. Rafinált is volt régen jó invitáló most nincs?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#31842) RR-13 válasza GoodSpeed (#31841) üzenetére


RR-13
őstag

De van a Raiffnál ügyfélajánlós akció 10K.
Számlanyitási akció is szinte mindig szokott lenni 30 K jóváírással.
Szerintem most fog ismét indulni az akció a napokban.

A KH-nál azért figyelni kell cserébe pár dologra, és nem lesz díjmentes a számla, és fél évig nem tudod megszüntetni sem díjmentesen. :N
A sok macera miatt én már nem nyitnék náluk számlát az 50-ért sem.

A Raiffnál még nem működik az átutalásokról a Push értesítő, ami gondolom Neked fontos, mert tudom, hogy a CIB-nél sokat kapsz. ;]

Viszont mára már szvsz. kb. csak a Push értesítő és a virtuális kártya lehetőség "jó" a CIB-nél.

(#31843) Boond válasza vacs (#31795) üzenetére


Boond
addikt

Én kaptam. Spar vásárlás után. Aktiváltad? A vissza pénz oldalán is megjelent az összeg és írta hóvégéig, később írta jóvá a számlán.

Ha írtál nekik mit válaszoltak?

[ Szerkesztve ]

(#31844) Boond válasza GoodSpeed (#31841) üzenetére


Boond
addikt

Még fut, kell? :D

(#31845) GoodSpeed válasza RR-13 (#31842) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Uhh ez a Push dolog :Y
K&H akkor tényleg kihúzva.
Mondjuk úgy terveztem, hogy megtartanám a CIB-et párhuzamosan pár hónapig. ECO-ról áttenném alapra, mert úgy 1000 Ft lenne a díja. Mert ha a jövedelmeket átirányítanám a Rafi-hoz, akkor ECO-nál valami 2300 Ft rémlik, de lehet már emelkedett...

Csak azt akarom elkerülni mindenáron, hogy CIB-nél beszántom magam után - egyszer már csináltam, két évig tartott - utána meg mégis vissza kellene menni, mint volt régen. Jó, hát nem tartot senki sem pisztolyt a fejemhez, de amiket szívtam a FHB-nál (azoknál 2 hónapig bírtam kb, az Origin tiltása volt az utolsó, aztán meg a BB-nél - utána megfogadtam, hogy nem megyek többet másikhoz, ameddig el nem cseszik. Ezt tartom is, mert elcseszték.
Szerk:
#31844Boond: 50K még mindig?

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#31846) RR-13 válasza GoodSpeed (#31845) üzenetére


RR-13
őstag

Rendesen elcseszték igen.... :(((
Korai volt még a Javas-t megszüntetni, nagyon korai. Sosem gondoltam, hogy ezt fogom írni egy 20+ éves rendszerre. :U

Látom csábít a KH. :P

(#31847) Boond válasza RR-13 (#31842) üzenetére


Boond
addikt

Kivéve, rendkívüli felmondással, mint te csináltad, ugye 3 hónap után.
.
Összességében nagyon jó a K&H. A költség oldal, amiben mások jobbak, hosszú távon. De rövidtávra, kipróbálni mindenképp tudom ajánlani. Ez a vissza pénz is egy klassz funkció :)

Fizetési kérelem meg most van folyamatban február, márciustól már elérhető lesz. Rákérdeztem telefonon, azt mondták - hivatalos infó ég nincs. De a hölgy szerint, ha bevétel érkezik a számlára és nem csoportos utalás jellegű, hanem sima utalásnak megfelelő kategória, akkor elfogják fogadni. Pár hónap és gyakorlatban kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#31848) RR-13 válasza Boond (#31847) üzenetére


RR-13
őstag

Na de azt nem tudod biztosra, hogy olyan lehetőség lesz-e pont abban az első 6 hónapban neki. :U
Ezért én ezt most nem is ajánlottam opciónak.
És attól függetlenül muszáj lenne 3-4 hónapig fenntartania a számlát a jóváírás miatt, mert most később adják a bónuszt mint tavaly a márciusi nyitási akciónál.

Összességében max. idézőjelben "nagyon jó" a KH (és főleg neked), mert pl. ők mint az egyik legnagyobb bank, akik szinte utolsónak vezetik be a Fizetési Kérelmet, azért az nem nagyon ügyfélbarát hozzáállás. :(

Azt én is leírtam neked tegnap, hogy el kell, hogy fogadják majd a Fizetési Kérelemmel utalt összeget a feltételhez. :U Max. megígérni nem tudtam.

[ Szerkesztve ]

(#31849) Boond válasza RR-13 (#31848) üzenetére


Boond
addikt

Most épp van. És még nincs benne az infláció, egyéb változás. Nagy eséllyel lehet, keletkezhet még. De ha nincs, akkor is, 3*514 forintról beszélünk 3 hónapra, mint számlavezetési díj. Ehhez kap 2x20.000 ingyenes utalást 2 csop ingyen beszedést eddig a mértékig stb. Máshol a kártyadíj több... vagy ahogy más mondaná 3 kávé ára, bár a kávé is több kb. :DDD

(első 3 hónapba meg 5 20.000ig utalás ingyenes stb) és díj sincs számlára.

Még akkor is megérheti belevágni. Szép megtérülése van.
Mikor nyitottam még nem volt meghívás sem. És úgyis megérte... akkor 10.000 még inkább...
Ha nem lenne ilyen inflációs környezet, akár zéróra is ki lehetne hozni.

Most ez a KH visszapénz vagy 5 hónapnyit hozott (számlavezetés), és csak egy vásárlás volt felhasználva...

Ha ingyenes lenne az érték papír számla, már nyitottam volna... (azt hiszem nem az, időm meg nem volt rá).

[ Szerkesztve ]

(#31850) GoodSpeed válasza RR-13 (#31846) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Igazából már "őrült" gondolataim vannak, hogy megnyitni mind a kettőt... és három ... a CIB-et bevágnám alapba. K&H-nál 10K+40K illetve Rafinál 30K, az azért 80K.
Bezzeg zöld-fehérek nem nyomtak sosem ilyen promókat :( :D

Ha már a Push előjött, a zöld-fehéreknél az ugyanolyan tökéletesen működik mint a CIB-nél.

Rendesen elcseszték igen.... :(((
Korai volt még a Javas-t megszüntetni, nagyon korai.

Nos én azt nem értem, hogy egymás mellett ment a két felület, talán mondhatjuk azt, hogy évekig. Ennyi idő alatt az akarat vagy a tudás nem volt felhozni a JAVA-s szintjére?! Az arculatváltás nem gond, felőlem lehetett volna Magenta színű is a zöldes helyett, meg a különféle grafikai elemek sem, sőt az, hogy kaotikussá tették, hát megtanulja az ember maximum... de itt funkciók vagy hiányoznak, vagy nem működnek! :(

Lényegében egy lebutított dolgot kaptunk. Annyi volt az androidos verzió előnye, hogy be tudja kameráról olvasni a számlaszámot - igaz megnéztem vagy 5x nem e olvasta le rosszul, és a NAV-nál már az megvolt, de a közlemény rovatnál ez már nem működik, nem baj ott beírtam kézzel.

Jaj amit lementett PDF-ben. Hát ott meg az van, hogy kivonatból kijelöltem a szöveget, vagyis számsort... CTRL+C ; majd beillesztés és krissz-kraszt illesztett be, valami kódolásos baromság lehet. Ezért kellett vele leolvastatnom, pedig a régi általa lementett PDF-ekről volt szó.

Annyi mindent elnéztem nekik, pl azt, hogy a lekönyvelés olyan sebességgel megy a tranzakciók után, mintha nyugdíjas Gizike csinálná unottan egyenként ...

Amúgy ha jól emlékszem biztonsági okokra hivatkozva szüntették meg a JAVA-t, hiszen külön JAVA kliens sem tölthető már le. Csak egyszerűen át kellett volna portoln, klónozni ugyanarra. A mobil applikációval annyira nincs bajom, mert most utaltam vele először manuálisan. Push azonnali, és ez egyébként nagyon tetszik az OTP-nél is. Google Wallet elfogadja, szoktam vele rendszeresen fizetni mobillal, szóval erről jut eszembe:

Az előny lenne ha az ügyfélszolgálat vagy díjmentesen hívható, vagy telekomos szám. Sajnos CIB-nél ki van szervezve. Ez nekem azért előny, mert Hajdúszoboszlón DIGI-s számom van vezetékesen, és Telekom mobilom Magenta 1-ben Mobil M-mel, amiben díjmentesen hívható az összes Telekom belföldi, vezetékes és mobil nem emelt díjas szám. Ritkán kerül sor, de olyankor amikor 1 óráig is tart a beszélgetés akkor nem jönne rosszul. Zöld fehérek száma (666!) :D telekomos.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.