Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12551) N-vidi-A válasza Woodslave (#12550) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Huhh, kicsit leizzadtam, hogy Bud Spencer reggelije kell majd :)

Tojás milyen formában? Főve, tükör? Rántotta? Kb mennyi belőle, mármint darab?

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#12552) God Vazzeg válasza Woodslave (#12549) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:DDD

(#12553) Woodslave válasza N-vidi-A (#12551) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ahogy jól esik. A tükörtojással az a gondom, hogy kívánja a friss fehérkenyeret a sárgáját tunkolni, szóval diétába nem biztos hogy jó minden reggel :D

A mennyit meg ki kell tapasztalni (már ha egyből így akarsz neki menni az egész testépítés történetnek - végül is a többől lehet később engedni :D ) Aki para az kidobja a sárgáját, én már nem tenném - nem a zsírtól zsírosodsz hanem a kalória többlettől. A tisztán evés inkább arra szolgál, hogy ne szaladj el a kalóriával, mert nem hiszem, hogy a fehér rizsből izom lesz, a csokiból (gumicukorból) meg zsír....

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#12554) God Vazzeg válasza Woodslave (#12553) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Pontosan. Én is mikor diétáztam, alap volt a hús+zöldség, de mindenből szoktam enni, ettem töltött káposztát is, meg palacsintát is. A lényeg a mértékletesség.. A zsír maga nem rossz, a sok zsír a rossz, és ha ch-val együtt eszed. Szerintem :K

(#12555) macikos válasza N-vidi-A (#12545) üzenetére


macikos
addikt

Az ismétlésszámok úgy jönnek össze (8-10-12), hogy ez a maximum ismétlésszám. Mindig arra kell törekedni, hogy a 10-12 ismétlés már úgy legyen meg, hogy majd beszarsz. Tehát ha 8 ismétlést bírsz csinálni egy adott súllyal, akkor megcsinálod a 8-at, OK, de te arra törekszel, hogy 9-et csinálj. Így tudsz fejlődni. Ha meg már megy a 9, akkor 10-et próbálsz vele. Persze ez nem fog könnyen menni, erőlködni kell, de ez a kulcs a fejlődéshez.

A másik lehetőség, hogy fix az ismétlésszám, mondjuk 10 és ehhez választod meg az adott súlyt. Tehát fekvenyomásból első sorozatban megy 10 ismétlés 60 kilóval, másodikban már csak 8 megy. Ekkor megfogod és lejjebb veszed a súlyt, mondjuk 10%-kal, így azzal a kisebb súllyal is 10 ismétlést bírsz majd megcsinálni.

Én mondjuk a második híve vagyok, de a többség az elsőt csinálja. Én mindig maximális súlyra megyek, amivel 8-10 ismétlés még elvégezhető.

Woodslave: Szerinted én miért vettem tegnap gumicukrot a Lidl-ben? ;]

[ Szerkesztve ]

(#12556) Woodslave válasza God Vazzeg (#12554) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K én elfogadom, hogy ha mindent a nagykönyv szerint csinál az ember akkor tök jó, de hogy soha többet ne egyél cukrot meg csokit és akkor izmos leszel az egy kicsit erős volt :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#12557) N-vidi-A válasza Woodslave (#12553) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Ez igaz, megpróbálok akkor kitapasztalni valami okosságot!

Köszönöm a sok segítséget, ha vannak még valami praktikák, szívesen várom!

:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#12558) Zomb€€ válasza N-vidi-A (#12557) üzenetére


Zomb€€
őstag

Már ki vannak tapasztalva az alap okosságok, nem kell feltalálni a spanyol viaszt.
Írod, hogy nem akarsz testépítő lenni, ezért nem is akarsz a tökéletes célra törekedni...ezt sose értettem.
Én tisztában vagyok vele, hogy soha nem leszek olyan izmos mint amilyen egy igazi testépítő, viszont naturál szinten mindent megteszek amit ők is, így a mellékes hozam (jó fizikum) annál gyorsabban jön. Ez olyan mint a póker. Ha nem azért ülsz le játszani hogy nyerj, hanem azért hogy a stratégiádat hozd, akkor mellette nyerni is fogsz. :U

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#12559) SzlobiG válasza Woodslave (#12544) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ennyit jelent a nagy erő. ;]

(#12560) szőröscica


szőröscica
addikt

Én például úgy emelem a súlyokat, hogy minden edzésen minden sorozatba eggyel többet nyomok, mint az előzőn. Ha elérem a 15 ismétlést, akkor a következő edzésen már nagyobb súlyt használok az adott gyakorlathoz, és 10-ről indulok, majd megint szépen emelem edzésről edzésre az ismétlésszámot.

Mondjuk én nem is vagyok izmos. ;]
Egyébként lassan egy éve, hogy gyúrok. :)
Ja, váll-hát volt, adta.

[ Szerkesztve ]

(#12561) Boxer001 válasza Woodslave (#12549) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem szóltam. :DD

(#12562) ForexGuru válasza szőröscica (#12560) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

"nagyobb súlyt" ....gondlom vhogy igy kell elképzelni[link]

(#12563) Ijk válasza N-vidi-A (#12557) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ilyenkor úgy is annyi információt kapsz, hogy nem tudod még feldolgozni sem, nemhogy végrehajtani. Viszont van egy baromi egyszerű képlet, ha változtatsz az életmódodon, itt beleértve a kaját és az edzéseket, akkor a tested is változni fog. Az idő folyamán mindig lesz olyan, amikor érzed hogy a gyors kezdeti fejlődés lassulni kezd, majd stagnál. Ilyenkor kell megint valami pluszt beleadni, és ez lesz újra és újra:DDD
Nem baj ha napi 3x kajálsz, majd kitapasztalod. Úgysem fogod jól csinálni az elején, senki sem szokta. Olyan dolog ez a testépítés hogy az évek során nem csak az izomzatod, hanem az "agyad" is fejlődik, folyamatosan tanulod az egészet.

joamilestoné: Az jó lenne ha minden edzésen egyel többet tudnék belenyomni mint előző héten.:D

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#12564) wertigo1984 válasza N-vidi-A (#12551) üzenetére


wertigo1984
őstag

ha bírja a gyomrod, próbáld meg hogy nyersen 2tojást banánnal és natúr ivójoghurttal össze turmixolsz. Eleinte okádék lesz, de hamar megszokod...ha megszokod. Nálam bevált.

#12565) Ijk: visszavonom... :R

12566) Boxer001: azért írtam, ha bírja a gyomra. Nekem paraszt gyomrom van... :B

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#12565) Ijk válasza wertigo1984 (#12564) üzenetére


Ijk
nagyúr

Fújj, az egy dolog ha te szeretsz ilyen okádékot inni, de ne terjeszd másoknak, főleg kezdőknek, még elmegy a kedvük az egésztől;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#12566) Boxer001 válasza wertigo1984 (#12564) üzenetére


Boxer001
veterán

Bár kurvára leszarom a témát, mert dögunalmas...de szerintem a nyers tojást inkább nem kéne erőltetni.

(#12567) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Egy kis on kancsös ellen.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#12568) szőröscica válasza ForexGuru (#12562) üzenetére


szőröscica
addikt

Majdnem. Inkább úgy, hogy most már 8 kilóval csinálom az oldalemelést, nem 6-tal. :DDD

(#12569) headhunter válasza nepszter1 (#12547) üzenetére


headhunter
addikt

Penny Market.

"Ajánlatunk 2012. január 19 - 25. között érvényes"

Granola Zabpehely : 149 Ft/500g

(#12570) ForexGuru válasza szőröscica (#12568) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

elléggé szánalmas :( ;] ;] :DDD

de legalább rángatod meg fingasz közbe :F :K

[ Szerkesztve ]

(#12571) Boxer001 válasza ForexGuru (#12570) üzenetére


Boxer001
veterán

Buta is, gyenge is, jó kombináció. ;]

(#12572) szőröscica válasza ForexGuru (#12570) üzenetére


szőröscica
addikt

Igen, és csak havonta egyszer csinálom!

(#12573) Ijk válasza szőröscica (#12568) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én is 8kg-al oldalemelek. Szóval nem te vagy a leggyengébb itt;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#12574) nepszter1


nepszter1
addikt

Olyan ötletem támadt hogy a rizst leturmixolom egy kis vízzel és megiszom ez mennyire jó ötlet? :DDD

persze úgy gondoltam nem f@szág amúgy?:D

[ Szerkesztve ]

(#12575) Woodslave válasza nepszter1 (#12574) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó de előtte azért főzd meg :K ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#12576) Boxer001 válasza Woodslave (#12575) üzenetére


Boxer001
veterán

Ha ezt nem írod neki...francba már, ledarálta volna...kösz Wood. :W ;]
Tipo
Kit :F Miről maradtam le?

[ Szerkesztve ]

(#12577) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

esküszöm nektek, meglepődtem, hogy nem küldtétek el Quagmiret....pedig nagy pateszok vagytok!!! ;]

izmosfocista eddig ez eszembe sem jutott, lehet így fogom inni a rizst...ennyi elvetemült hülyét.... ;] az mondjuk azért durva....megfőzöd előtte a halat? pont most ettem rántott halat rizzsel, nemtudom elképzelni turmixolva...mintha kihánytam volna..:D na mindegy, majd megnézzük mit ad:D
Boxi family gut nem nézel??[link]

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#12578) nepszter1 válasza Tipo16V (#12577) üzenetére


nepszter1
addikt

az semmi még a halat is beleturmixolom , remélem jó büdös lesz ;] az iskolába örülni fognak nekem :DDD

(#12579) Boxer001 válasza nepszter1 (#12578) üzenetére


Boxer001
veterán

Az igen...csajod már nem lesz...de neked az nem is baj. ;]
Tipo
Nem, de így már leesett, hogy kiről van szó. :D

[ Szerkesztve ]

(#12580) Tipo16V válasza Boxer001 (#12579) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

az lehet, hogy nem lesz csaja, de legalább izmos!!!!:D

ezt azért nem vártam volna.....szerintem rohadjmeg!!!!!! ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#12581) Boxer001 válasza Tipo16V (#12580) üzenetére


Boxer001
veterán

Hívd el randizni, ha ennyire bejön. Sok boldogságot, de ide többet ne írjatok. ;]
Szerk.: nyissatok a boldogságotoknak külön topicot is. ;]

De tényleg az ilyen faxságok miatt nézik gyökereknek azokat, akik edzenek.

[ Szerkesztve ]

(#12582) Ijk válasza Tipo16V (#12580) üzenetére


Ijk
nagyúr

Izmos?:F;]
Kibontja az iskolában azt az összeturmixolt szart, nem csodálom ha idiótának nézik a gyúrósokat.
Egyébként most hogy megy ez középiskolában? Vannak az emósok, gyúrósok és egyéb elmebetegségeket képviselők csoportosulásai?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#12583) nepszter1 válasza Ijk (#12582) üzenetére


nepszter1
addikt

hát röviden szar a helyzet , nálunk ezek az úgynevezett pávák vannak gyönyörűek rózsaszín pulóver , ilyen ülepes gatya ( az összestől megkérdezem hogy jót lehet fingani benne? ;] ) oszt csak röhögnek , gatya letolva boxer hogy kint legyen . És igen edzeni lófasz .
aztán vannak az emósok bár belőlük elég kevés van . Vannak a party arcok akik minden héten matt részegre isszák magukat és azt beszélgetik hogy mennyit ittak stb. Aztán vannak a kockák akik csak tanulnak .

és vannak akik edzenek elég kevesen de pl. az osztályomból 5ember úgy ahogy eddz. De úgymond szinte csak én figyelek oda a kajálásra ők jumbot tolnak . Igen engem elég hülyének néznek de engem nem igazán érdekel .

a másik poén hogy csaj o.társam most született meg a gyereke 4napja 17éves a csaj ;],

Krisztián ez azért nem akkora faszság szerintem korábban is irták hogy leturmixolták a kaját asszem tonhalat meg mustárral meg mit tudom én mivel

[ Szerkesztve ]

(#12584) N-vidi-A válasza Tipo16V (#12577) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Nem sok választásuk lett volna, minden eltel 15perc választalanság után sorban bannoltam volna az aktív topiclakókat! ;] (Kamu)

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#12585) dnelb válasza nepszter1 (#12574) üzenetére


dnelb
veterán

Ez hasonló szintű faszság mint a múltkori "rágás nélkül lenyelhetem-e a rizst" kérdésed.. Te ezeket hogy találod ki ? :F

[ Szerkesztve ]

(#12586) Tamoo válasza szőröscica (#12568) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én már nem is tudom, 6 vagy 7év edzés után 7.5kg-val csinálom az oldalemelést :DDD

nepszter1: Te nagyon beteg vagy, de legalább már izmos! :D

[ Szerkesztve ]

(#12587) macikos válasza Tamoo (#12586) üzenetére


macikos
addikt

Én 25 kilóval csinálom az oldalemelést, buzi-e vagyok? :D ;]

nepszter1: Azt kéne megnézni, hogy ezek a csoportosulások 15 év múlva hol lesznek:

1.Pávák---> 15 év múlva átlag emberek, gyerekek satnya kis valamik, TV, MSN, Facebook, napiszar
2.Emósok--->15 év múlva nemcsere, befutott karrier valamelyik buzibárban, még rosszabb gyerekek
3.Partyarcok--->15 év múlva Alkoholizmus, májcsere, stb. gyerekek szintén
4.Kockák--->15 év múlva egy jól fizető munkahely+saját cég+bomba jó feleség aki jó anyuka is, gyerekek jól neveltek, 16 évesen esténként nem a városban rohangálnak részegen, meg nem plázáznak

5. Gyúrósok--->15 múlva mivel nem lettek izmosak így izombeültetés, synthol, kogsz, növi, stb. amitől szintén nem lesz változás, nem lettek Mr. Olympiák, így áttérnek a fegyencedzésre :D De azért mesélés fiataloknak, hogy ők nagyok voltak, 65-ös kezük volt, persze kép nincs róla, de mindenki fosott tőlük, mert testőr fizikumuk volt.

(#12588) Tamoo válasza macikos (#12587) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

:K ;] haribo power

(#12589) runner 125 válasza nepszter1 (#12583) üzenetére


runner 125
nagyúr

"a másik poén hogy csaj o.társam most született meg a gyereke 4napja 17éves a csaj ,"

Czigóéeő?! ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12590) macikos válasza nepszter1 (#12583) üzenetére


macikos
addikt

De minek turmixolsz? Azért van a fogad, hogy megrágd a kaját. Attól, mert valami turmix, még nem lesz jó. Bunny találta ki meg terjesztette el ezt a hülyeséget, hogy halat turmixolni milyen fasza, ja... legalább úgy is nézett ki világ életében, most meg főleg, mint aki terem közelében még nem volt. Amikor volt valami kis átlagembertől elütő formája azt meg úgy érte el, hogy szétkoxolta magát, ment minden.

IFBB profik mikor turmixolják a kaját? Coleman, Levrone, Phil Heath, Cutler? Soha.

(#12591) SzlobiG válasza macikos (#12590) üzenetére


SzlobiG
félisten

Amúgy tényleg pont bunny pofázik sokszor lenézően azt sehogy nem néz ki az ember ezért nem is szeretem már nézni a műsorait legalább tenne le valamit az asztalra és úgy osztaná az észt.

(#12592) nepszter1 válasza macikos (#12587) üzenetére


nepszter1
addikt

A kockák full degenáráltak semmi józan paraszti eszük sincs csak amit megtanulnak azt tudják semmi mást. Ezekből semmik lesznek mert semmi talpra esettség nincs bennük. Hidd el nekem . Énse vagyok egy észlény 3,71 lett az átlagom de szerintem én többre fogom vinni az életbe mint ők . Báár ki tudja ez az én véleményem

A másik hogy a csaj magyar :) Annnyi a történet hogy nem merte elmondani szüleinek hogy terhes aztán mire rájötttek már nem lehetett elvenni a gyereket. Szép kislánya született. Na hogy rohadjatok meg :DDD

A másik természetesen nem gondoltam komolyan, megfogom enni a kajámat nem le turmixolni elég az edzés utáni.

[ Szerkesztve ]

(#12593) runner 125 válasza nepszter1 (#12592) üzenetére


runner 125
nagyúr

"Annnyi a történet hogy nem merte elmondani szüleinek hogy terhes aztán mire rájöttem ( :Y ) már nem lehetett elvenni a gyereket. "

Ezek szerint Te vagy az apa, hát grat.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12594) Tamoo válasza SzlobiG (#12591) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Szar a genetikája, sok sérülés, baleset. Ezért nincs most formában szegény ember. Tessék sajnálni! A stílusa is valószínűleg csak a végső elkeseredettsége miatt ilyen. Egy könnycseppet el is morzsoltam. ;] Mindenesetre én megnézem a "műsorait", neki legalább van.

[ Szerkesztve ]

(#12595) Boxer001 válasza nepszter1 (#12592) üzenetére


Boxer001
veterán

aztán mire rájöttem
Tehát te vagy az apuka, grat. ;]
Ránner mi a faxomnak vagy itt, megelőztél. :W :D

Azt se tudom, hogy mikor néztem BBTV-t, jó régen, az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#12596) SzlobiG válasza Tamoo (#12594) üzenetére


SzlobiG
félisten

Volt ő valaha jó formába? :U

(#12597) szőröscica válasza SzlobiG (#12596) üzenetére


szőröscica
addikt

Régebbi BBTV-kben elég korrekt formában volt, most nem tudom milyen, mindig pulcsiban, vagy kabátban van. De motorbalesete is volt....

(#12598) Boxer001 válasza SzlobiG (#12596) üzenetére


Boxer001
veterán

Pulcsiban úgy nézett ki, mint aki gyúrogat, amúgy semmi extra.

(#12599) SzlobiG válasza szőröscica (#12597) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen gondolom nem véletlen van pulcsiba...ismerem az ilyet vannak a terembe páran amikor nincs kogx pulcsiba kapucniba vannak amikor van anyag akkor meg fél meztelen.:U A baleset érthető, de már nem most volt tudtommal...na mind1 én továbbra se tartom testépítőnek.

(#12600) Boxer001 válasza SzlobiG (#12599) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem is az.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.