Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13601) szőröscica


szőröscica
addikt

Csak mell volt reggel, fejfájással kezdtem el, aztán a kart már inkább nem erőltettem. Majd holnap. :(

(#13602) megint én


megint én
őstag

(#13599) God Vazzeg
(#13600) BÁ Nutrition
Köszi!
Amúgy a két hónap megtorpanást nem csak az izomnövekedésre, hanem a zsír eltűnésére értem. Főleg az a bosszantó.

[ Szerkesztve ]

(#13603) Sotho válasza megint én (#13588) üzenetére


Sotho
őstag

2 hónapja edzek, és az izomnövekedés abszolút megtorpant - Édes Istenem! :Y Elkérhetem aláírásba?

(#13604) Kassadin válasza BÁ Nutrition (#13600) üzenetére


Kassadin
addikt

Mióta vagy te ilyen segítőkész? :F :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13605) megint én válasza Sotho (#13603) üzenetére


megint én
őstag

Azért meg lehet érteni, hogy 5-6 hónap alatt leadtam ~20 - 22 kilót, és most kicsit olyan mintha nem sok minden történne.

(#13606) ForexGuru válasza megint én (#13605) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

milyen módszerrel?

(#13607) God Vazzeg válasza megint én (#13605) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Napi hús mennyiséget duplázd meg, ch maradjon ugyanennyi és nézzük meg 1 hónap múlva merre jutottál :K

(#13608) Eagl3 válasza megint én (#13605) üzenetére


Eagl3
veterán

Izmot építeni sokkal lassabb folyamat mint zsírt égetni.

(#13609) BÁ Nutrition válasza Kassadin (#13604) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mindig is ilyen voltam :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13610) tween válasza ForexGuru (#13606) üzenetére


tween
őstag

zsírleszívás :DDD

(#13611) Ijk válasza God Vazzeg (#13599) üzenetére


Ijk
nagyúr

Pár hónapja napi 2g C-vitamint pusztítok el, azóta még az orromat se kell fújni, pedig előtte nem mozdulhattam ki itthonról zsebkendő nélkül.

Egyébként megvolt a mai láb, büszke vagyok magamra, mert 80kg-al guggoltam:D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13612) Kassadin válasza BÁ Nutrition (#13609) üzenetére


Kassadin
addikt

;) :R

(#13613) megint én válasza ForexGuru (#13606) üzenetére


megint én
őstag

Első lépésben a napi egy-kétszeri telezabálom magam kajálást abbahagytam, és elkezdtem kevesebbet nassolni. Utána elkezdtem gyalog járni egy darabon a melóba, aztán meg futva. Most meg hogy hideg van inkább kondiba járok, és próbálok kis izomtömeget visszaedzeni.

(#13607) God Vazzeg
Azt megpróbálom.
Ja, és a hallal mi van? Egészséges, de mennyire jó fehérjében?

[ Szerkesztve ]

(#13614) Woodslave válasza Ijk (#13611) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az szép, de gondolom te úgy guggolsz, hogy csak a négyfejű combizmod dolgozik izoláltan :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13615) Ijk válasza Woodslave (#13614) üzenetére


Ijk
nagyúr

A seggem is érzem közben, mert amikor beleülök, akkor kell a kitöréshez.
Mondjuk 70kg-al már úgy guggoltam, hogy fel se mentem nyújtott láb pozícióba, hanem egyből vissza, így folyamatosan feszült a comb. Itt azért a végén már kinyújtottam a lábam szuszogni:)

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13616) N-vidi-A válasza Ijk (#13611) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Úgy látom mindenki a C vitamint isteníti, csak van benne valami?! Egy jófajta jó árú multivitamint éri meg jobban, vagy csak por formájában a C vitamint? :D
Természetesen már megint beteg vagyok, úgyhogy ma nuku edzés :O

Tehát H.E.L.P ( Hozz Egy Liter Pálinkát) valami atom C-vitamon tartalmú cuccra, amit már kitapasztaltatok, hogy jóféle!

:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#13617) God Vazzeg válasza Ijk (#13611) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Igen, ezért írtam hogy "minimum" :K Nekem is 2-3g megy/nap. Nem mondom hogy nem fázok meg, meg nem vagyok beteg, de minden sokkal gyorsabb, 1-2 napig vagyok csak beteg.

(#13618) Zomb€€ válasza Ijk (#13615) üzenetére


Zomb€€
őstag

Szerintem te kicsit átestél a lótól az erdőt!
Nem kell annyira szabályosan edzeni, lehet hogy kis csalással sokkal nagyobb súlyokkal sokkal nagyobb terhelést tudnál adni az izmoknak...

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#13619) szőröscica válasza Ijk (#13611) üzenetére


szőröscica
addikt

Nekem kb. napi másfél gramm megy le (2 C500, meg ami a mega daily oneban van), de ugyanúgy durva fogyóeszköz a zsepi, és nem azért mert állandóan rejszolok. :DDD

Egyszerűen reggel kell 5-6 darab, mire az orromon is kapok levegőt, meg kajálás után is mindig fújnom kell. :DDD

Ráadásul most tiszta pattanás az arcom, úgy nézek ki, mint valami 15 éves tini. Kíváncsi vagyok, hogy mitől jöttek ki, ugyanúgy kajálok, mint ezelőtt.

Napi senki sem kíváncsi rá egészségügyi problémáink rovat vége.

(#13620) Ijk válasza Zomb€€ (#13618) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tudom hogy úgysem ért velem itt senki ebben egyet, de én megpróbálom minél inkább szabályosan végezni a gyakorlatokat, inkább kisebb súllyal. Elhiszem hogy sokaknak jobb a nagyobb súllyal, de én sokkal jobban érzem így az izmok megdolgozottságát. Inkább belenyomok az adott gyakorlatba 16 ismétlést, mint amikor nagy súllyal 8 felett már minden izmommal beleerőltettem még 2-3-at. Azóta nem fájnak az ízületeim, nincsenek húzódások, valamit javult a definiáltságom is. Persze nem fejlődöm látványosan, de úgyis sok idő kell ehhez, mégcsak 1,5 éve edzek.
Guggolni amúgy sem mernék nagy súllyal, 187 magas vagyok, féltem a derekam, inkább szép lassan haladok.

joamilestoné: Mennyi fehérjét iszol? Nekem napi max 2 adag, különben jönnek a pattanások, és fel is puffadok keményen.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13621) szőröscica válasza Ijk (#13620) üzenetére


szőröscica
addikt

Edzésnapon egy adag Jumbo, az 52g, pihenőnapon pedig egy adag sima fehérje, az olyan 25gramm. Passz, lehet, hogy a hideg miatt jöttek ki, vagy nem tudom. Majd elmúlnak.

Alapjában véve szilárd kajából viszem be a szükséges mennyiséget, a turmix tényleg csak kiegészítés.

[ Szerkesztve ]

(#13622) Zomb€€ válasza Ijk (#13620) üzenetére


Zomb€€
őstag

Én csak a tapasztalatomat írtam le, volt idő mikor én is azt vallottam amit te, és rájöttem hogy kell a nagy terhelés is. Meg kell találni azt a középutat... :K

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#13623) Ijk válasza Zomb€€ (#13622) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azért nem vagyok én arról meggyőződve hogy túl szabályosan végzem a gyakorlatokat:DDD
Mindenesetre a nagy súlyokkal megrekedtem egy szinten, akkor álltam át erre, és fejlődtem. Mindegy mert úgyis leginkább türelem kell ehhez, egyre több idő alatt tud az ember egyre kisebb tömeget felpakolni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13624) Tomics válasza megint én (#13613) üzenetére


Tomics
addikt

Látom, nem nagyon segít senki, amit nem is csodálok mert el kéne olvasni az 1. hsz-t, hatalmas fogalomzavarban vagy.

Konkrétan ezt és ezt, ezt és ezt. Ha ezeket elolvasod és követed az itt leírt irányelveket akkor újra megindul a fogyás. Viszont fogyni és izmot építeni egyszerre nem lehet. Ezért a zsírt sem tudod átalakítani izommá, ezt is felejtsd el.

Ha jól olvastam akkor hetente 1x kardióztál. Ezt fel kéne emelni heti 3-4re.
Étrended meg számold ki (nyilván nem kell grammra pontosan). Szénhidrátot vidd lejjebb (tipp: 2g/testsúlykg tehát ha 70 kg vagy akkor 140g/nap), a fehérjét emeld (hús, hal, túró, tejsavófehérje kiegészítő amit laci06 fórumtárstól kérj). Zsírból próbálj meg telítetlent bevinni és ne túl sokat. Itt egy tápanyagtáblázat (amiből látod miben mennyi tápanyag van 100g-ra vagy tojásnál 1 db-ra vonatkozólag)

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#13625) BÁ Nutrition válasza Ijk (#13623) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

egy idő után meg megtartani se tudod :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13626) Ijk válasza Tomics (#13624) üzenetére


Ijk
nagyúr

"Viszont fogyni és izmot építeni egyszerre nem lehet."
Igen, mondjuk 15-20%-os testzsírnál ez még helytálló is:D

BÁ Nutrition: Akkor kell koxolni, ha már megtartani se lehet a szálkásság mellett a nagy izomtömeget;] Lehet hogy majd 50 évesen koxolok, akkor már úgyis mindegy hogy 20 év alatt milyen hatásai lesznek:DDD

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13627) BÁ Nutrition válasza Tomics (#13624) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"Viszont fogyni és izmot építeni egyszerre nem lehet"

tévedésben vagy mert lehet :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13628) Tomics válasza BÁ Nutrition (#13627) üzenetére


Tomics
addikt

Na jó lehet a kezdeti időszakban, meg koxxal ;]

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#13629) BÁ Nutrition válasza Tomics (#13628) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

igen, de ő pont kezdeti időszakban van

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13630) Tomics válasza BÁ Nutrition (#13629) üzenetére


Tomics
addikt

De azt írta már megállt a fejlődésben ;] :P

Eddzen keményen, egyen annyi ch-t amennyitől fogy heti 1-2kg-ot a többit meg elintézi a szervezete. Szerintem úgy sem marad sokáig, csak a hideg miatt ment kondizni. ;]

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#13631) Ijk válasza Tomics (#13630) üzenetére


Ijk
nagyúr

2 hónap alatt nem jött neki össze a bádis forma. Szar a genetika, nincs mit tenni.:(

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13632) macikos válasza Ijk (#13631) üzenetére


macikos
addikt

2 hónap után megállt a fejlődésben. Mi lesz akkor később...

(#13633) Tomics válasza macikos (#13632) üzenetére


Tomics
addikt

Ja...kár volt belé a segítségem :O ;]

PH! addikt since 2004

(#13634) SzlobiG válasza macikos (#13632) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nincs mese kogx után kell néznie.:(

(#13635) Ijk válasza macikos (#13632) üzenetére


Ijk
nagyúr

Sok ember agya 7 évesen megáll a fejlődésben, nincs mit csodálkozni ha nem megy a gyúrás. Bár a kox valamennyit kompenzál;]

nepszter1: Nemtudom jön a -10-15 fok meg a hó januárban, krva hihetetlen. A média meg lassan már a világ végeként adja elő hogy télen hideg meg hó van.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13636) nepszter1


nepszter1
addikt

Ha holnap esik a hó akkor hamarabb haza engednek az iskolából , szerintem nagyobb a füstje mint a lángja az egésznek ide mondják a legtöbb havat 20-30cm még megérteném ha félméteres havat mondanak de ez semmi...

(#13637) macikos válasza Ijk (#13635) üzenetére


macikos
addikt

Erre mondom mindig, hogy felesleges az elején túlvariálni a dolgokat. Én 2001-ben kezdtem el edzeni, de csak 2006-tól iszok fehérjét! Aztán mégis fejlődtem. Ma meg mi van? Minden kis kezdő fegyencedzéses Scott Adkins hasonmás testőr egyből fehérje, kreatin, Jumbo, G-Bomb, Hot Blood meg faszom, aztán sehogy nem néznek ki. Eddzenek 1-2 évet és fogják be a pofájukat, aztán utána majd lehet gondolkodni a kiegészítésen.

[ Szerkesztve ]

(#13638) Boxer001 válasza macikos (#13637) üzenetére


Boxer001
veterán

Eddzenek 1-2 évet és fogják be a pofájukat, aztán utána majd lehet gondolkodni a kiegészítésen.
Big lájk, bár írhattad volna keményebben is. ;] Illetve kiegészítésnek még, hogy a topicból is takarodjanak. ;]
Szlobi
Neked is folyton csak a kox, ahelyett, hogy az én koxadagomat fizetnéd. :W

[ Szerkesztve ]

(#13639) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Megjött minden az idei első tömegnövelő pakkom. :))

Már csak meg kéne gyógyulni azt edzeni menni.:D

(#13640) macikos válasza SzlobiG (#13639) üzenetére


macikos
addikt

Mi az ott alul? Bikatej? ;]

(#13641) Ijk válasza macikos (#13637) üzenetére


Ijk
nagyúr

Van aki állítása szerint azért nem fejlődik, mert nem iszik fehérje turmixot. Egészen elképesztő teóriák vannak az emberek fejében erről, van aki valami csodaszernek hiszi hogy azon fog múlni minden. Engem meg jópár olvasott és jól tájékozott ismerősöm/rokonom basztat hogy a fehérje árt, meg nem valódi izmot épít. Persze már nem mondok semmit sem, egy éve még elkezdtem magyarázni, azonban rájöttem hogy nincs értelme.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13642) Tomics válasza SzlobiG (#13639) üzenetére


Tomics
addikt

Te rohadt kulák. Most nézem az adatlapodat, nem semmi kis erőműved van :D

PH! addikt since 2004

(#13643) SzlobiG válasza macikos (#13640) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jobb, 8kiló tejberizs.:D

(#13644) macikos válasza SzlobiG (#13643) üzenetére


macikos
addikt

Dobozolt tejberizs? :Y Na kész.

Hogy kell enni? Felbontod és kinyomod a tányérra? :D

[ Szerkesztve ]

(#13645) SzlobiG válasza macikos (#13644) üzenetére


SzlobiG
félisten

Pontosan bedobom a mikróba aztán mehet rá a kakaó cukorral, vagy lekvár amihez kedvem lesz edzés előtti bedurrantó.:D

(#13642) Tomics

[ Szerkesztve ]

(#13646) Ijk válasza Tomics (#13642) üzenetére


Ijk
nagyúr

De szép is volt amikor régen minden kis buzi (énis) aláírásba rakta a konfigját.
Úgylátom hogy itt a topikban most valami edzéshez kapcsolódó bölcsesség, vagy valamelyik fogyatékos aranyköpése a divat. Mondjuk Jojo-nak nincs motiváló aláírása, összetörtem.

Ui: Megnéztem a youtubos hivatkozást, szerencsére visszajött a hitem vele kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13647) N-vidi-A válasza N-vidi-A (#13616) üzenetére


N-vidi-A
őstag

:F :B

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#13648) Boxer001 válasza Ijk (#13646) üzenetére


Boxer001
veterán

Mintha bármi közöd is volna hozzá, hogy ki mit ír ki. Az a baj, hogy te itt enyhén szólva túlzásba viszed az okoskodást, a semmire vagy beképzelt. Egy szóval egy szánalom.

;]

(#13649) Tomics válasza Boxer001 (#13648) üzenetére


Tomics
addikt

Smile nélkül lenne ez a hsz igazi :( De így sem rossz, kezd visszatérni az önbizalmad ;] Tán csak nem izmosodsz itt nagy csendben?!

PH! addikt since 2004

(#13650) Boxer001 válasza Tomics (#13649) üzenetére


Boxer001
veterán

Azért se szerkesztek. :D
Szmájli nélkül kellett volna, mert igaz. :DDD De nem vagyok én olyan genyó. :D
Nem nyilatkozom. ;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.