Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13151) tvse1995 válasza Eagl3 (#13150) üzenetére


tvse1995
senior tag

Tudom, hogy nem túl jó de mást nem nagyon tudom enni pl suliban :(

Lehet megpróbálok majd oda is főtt kaját vinni...

Szerk.: Ha fehérjét innék olyankor amikor nem tudok normálisan enni az jó lenne?

[ Szerkesztve ]

(#13152) Eagl3 válasza tvse1995 (#13151) üzenetére


Eagl3
veterán

Nincs ezzel semmi gond, úgy eszel mint egy átlagos tinédzser...

(#13153) nepszter1 válasza tvse1995 (#13151) üzenetére


nepszter1
addikt

Hidd el meglehet oldani én is iskolába viszem ételhordóba a kaját , lemondtam a menzás ebédemet és helyette a csirke rizs kombó megy :)

(#13154) szőröscica válasza nepszter1 (#13153) üzenetére


szőröscica
addikt

Persze, hogy meg lehet, suliban még egyszerűbb is, mint munkában, mert ott 45 percenként szünet van. Szerintem a kaja miatt tényleg csak az sír, aki lusta megoldani. Még a leglepukkantabb koliba is lehet venni egy kontaktgrillt pár ezresért, aztán csinálhatod magadnak a kaját. Meg van elektromos rizsfőző is tudtommal.

Nekem olyankor húzós a dolog, ha sokat kell utaznom, akkor sajna a folyadék- és a kajabevitel is nehezebb, de most már belejöttem abba is.

(#13155) Boxer001 válasza nepszter1 (#13153) üzenetére


Boxer001
veterán

Sose tudtam felfogni, hogy lehet bírni ezt a csirkerizs faxságot...én két napig se bírnám, hogy állandóan azt zabálom. :U

(#13156) Eagl3 válasza szőröscica (#13154) üzenetére


Eagl3
veterán

Még a sitten is megoldják... van ez az Amerika legkeményebb börtönei sorozat, abban láttam, hogy a rabok suttyomban a vaslót alakítják át és azon sütögetik a csempész húst meg melegszendvicset. Ezek után senki ne mondja nekem, hogy nem tud megsütni 4 szelet csirkemellet. :D

(#13157) nepszter1 válasza Boxer001 (#13155) üzenetére


nepszter1
addikt

Jó nem mindig azt pl. most is sütit zabálok :DDD
A hét elején van még motivációm aztán kezd elszálni a hét vége felé szóval már csüt. péntek felé már félig szemét kaját eszek . Sokat csalok de azért próbálok oda figyelni mit eszek . nem vagyok én profi testépítő . van amikor rizs helyett tészta megy csirke helyett hal esetleg még krumpli meg zöldség répa mert az a legolcsóbb

(#13158) macikos válasza Boxer001 (#13155) üzenetére


macikos
addikt

Ja, főleg hogy nem lesznek tőle izmosak se :D Oké, ezt kell enni, de annak, aki versenyző. De egy átlag 17 éves, 2 hónapja edző kis pokémon mi a francért csinálja ezt, azt nem tudom :D

(#13159) Herczi válasza Manitou (#13148) üzenetére


Herczi
senior tag

De én kisebb vagyok mint te, belém nem kell annyi üzemanyag. :)

tvse1995: CH = szénhidrát

(#13160) Boxer001 válasza nepszter1 (#13157) üzenetére


Boxer001
veterán

Na azé, azt hittem egész héten azt tolod...de megnyugodtam, hogy nem vagy teljesen idióta. :D
macikos
Pokemon, ez jó. :D

(#13161) tvse1995 válasza Herczi (#13159) üzenetére


tvse1995
senior tag

Kösz szépen így már értem, hogy miért ch :DDD

Utolsó kérdés mielőtt visszamennék read only-ba: Amennyit a súlyzós edzésekkel fejlődök az úszásban inkább előnyt vagy hátrányt fog jelenteni?

(#13162) nepszter1 válasza tvse1995 (#13161) üzenetére


nepszter1
addikt

Hát én focizok ovodás korom óta , amióta elkezdtem járni gyúrni elkezdett darabos lenni a mozgásom ez annyit takar hogy már nem fordulok meg olyan gyorsan . De viszont szerintem gyorsultam a 70kgmos gyerekeket faképnél hagyok nem volt olyan ellenfelem aki lefutott volna 1x is. A tesi előny jó dolog vállal kirakom a pálya szélére a gyereket aztán kész :DDD
Ja meg talán erősebbet lövök . Meg talán már hamarabb fáradok , bár lehet ennek foci edzés a hiány :)

Szóval neked szerintem csak előnyödre vallhat. Irigyellek hogy vízilabdázhatsz sajnos itt a környéken nem tehetem meg . Pedig én is nagyon szerettem volna .

Amit javasolni tudok rengeteget nyújts minden edzés után , sokat jelent .

(#13163) Herczi válasza tvse1995 (#13161) üzenetére


Herczi
senior tag

Az edzés metodikához annyira nem értek, de magától az edzés mikéntjétől függ. Sztem neked a nagy súlyos, lassabb mozgás tartományos edzések nem tesznek jót, túl merev leszel tőle, és az ízületeket is leterheli, bár én sosem vízilabdáztam, nem tudom mi kell oda.

Én inkább valami pörgősebb, esetleg szuperszettes edzést választanék, elég rugalmas végrehajtással. Nálunk például a kosarasok úgy guggoltak, hogy szép lassú volt a negatív tartomány, majd utána kb felugrottak súllyal. Elvileg jobban tudtak így zsákolni. Vagy mellezésnél ugyanez. Lassan le, majd kb azt képzeled el, hogy kirobban a mellkasod és kivágod a súlyt, csak ne akaszd ki a könyököd. De mint mondtam én nem értek a sportokhoz.

(#13164) Kassadin válasza macikos (#13158) üzenetére


Kassadin
addikt

Attól még, hogy te összevissza zabálsz mindent, más még odafigyelhet az étkezésére. Tudom, elején tök fölösleges, mert mindentől nő, mint a gomba. Csak akkor van gebasz, amikor ez abbamarad. Hidd el, ilyen emberből van kevesebb, többsége lesz@rja később is, hogy mit eszik, aztán csodálkozik, hogy nincsenek eredmények.

[ Szerkesztve ]

(#13165) Jojo5 válasza Boxer001 (#13155) üzenetére


Jojo5
őstag

miért lenne f@xság ? :F
a cél szentesíti az eszközt, és nem arról volt, szó, hogy az alig hízó ektomorfok egyék ezt hanem akik már pár éve benne vannak, és tudják mi merre hány méter... :Uű

SzlobiG: nekem is nagyon átjön ez, nem úgy mint az ezelőtti videója :K

spammer: azért nem ennyire egyszerű... valszeg valami egyszerűsített 1-2 szabadságfokos pörgettyűre hajazó téma ez...

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#13166) spammer válasza Manitou (#13137) üzenetére


spammer
veterán

Az valami vaterás fehérje volt, aztán lehet, hogy ez is ugyanaz a cumó, passz. Amúgy van ott WPC35 is [link] , 100g proteinben 48g cukor, fehérje meg 35g :DDD Ez ám a minőség :DD

Van viszont ott 90% körüli WPI is... hát nem tudom...

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#13167) Sotho válasza spammer (#13166) üzenetére


Sotho
őstag

A tejporos fehérje jó! 48 gramm tejcukor nem ugyanaz. Aki nem laktózérzékeny annak mehet és szerintem még ízre sem rossz. A ch részét gyakorlatilag ingyen kapod. És rogyásig van kálciummal, káliummal (és a nátriummal is sajna)

[ Szerkesztve ]

(#13168) Zomb€€ válasza spammer (#13166) üzenetére


Zomb€€
őstag

"100g proteinben 48g cukor, fehérje meg 35g"

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#13169) Ijk válasza tvse1995 (#13149) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem úgy mondanám hogy nem éppen ideális, hanem úgy szar az egész ahogy van;]

Leginkább csak előnyöd származik az úszásnál, ha megerősíted az izmaid, főleg a hátad, vállad. Viszont normális edzést kellene tolni, jó lenne ha keresnél egy edzőt.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13170) spammer válasza Sotho (#13167) üzenetére


spammer
veterán

De több benne a tejcukor, mint a fehérje. Mármint a WPC35-ben :U (A 80-as az már tűrhető kategória.) Ha valakinek a CH számít, akkor tömegnövelőt vesz, nem tejcukorral teli tejsavót. Bár a WPC35 árát nem tudom, de ilyen összetétellel, hát én nem venném... Tejsavófehérjét azért vesz az ember, hogy proteinhez jusson minél kevesebb CH és zsír tartalom mellett. Aztán azt mindenki úgy egészíti ki magának, ahogy akarja (dextróz, malto, vitargo, akármi...)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#13171) cekkk válasza spammer (#13170) üzenetére


cekkk
veterán

Német, WPC 35 tejsavófehérje koncentrátum 10kg 16 000ft
tejpor.hutól kapott levélben ez van.

[ Szerkesztve ]

(#13172) SzlobiG válasza spammer (#13170) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ismerősöm vett ilyet tavaly WPC 35 10kilósat jó sok értelme volt...

(#13173) Ijk válasza SzlobiG (#13172) üzenetére


Ijk
nagyúr

De legalább "olcsó" volt.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13174) Tomics


Tomics
addikt

Mai edzőknek: Best :)

PH! addikt since 2004

(#13175) tween válasza SzlobiG (#13172) üzenetére


tween
őstag

hát ha a 10 kiló 16ezer akkor veszek bojlit gyúrni belőle ;] arra tökéletes ez az összetétel :D

(#13176) spammer válasza cekkk (#13171) üzenetére


spammer
veterán

Köszi az infót, bár WPC35-öt biztos nem vennék :D 1600/kiló, de 3000/kilóért vettem már ilyet [link], és azért ég és föld a kettő :)

tejpor.hu -s WPI talán még érdekes lehet, bár gondolom kb. olyan árban lehet, mint egy normál koncentrátum vagy olcsóbb izolátum, és akkor már megint nem éri meg kísérletezni.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#13177) ForexGuru válasza Tomics (#13174) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

jojo fakereg :F :Y

(#13178) cekkk válasza spammer (#13176) üzenetére


cekkk
veterán

Én nem is mondtam, hogy meg kell venni :D
Én meg ezt a márkát nem ismertem :D

(#13179) tzahola válasza Tomics (#13174) üzenetére


tzahola
csendes tag

Ezek a pátosztól dagadó "motivációs videók" egyre viccesebbek :DD

(#13180) Sotho válasza cekkk (#13171) üzenetére


Sotho
őstag

Az fasza nekem azt írták francia és 14 ezer.

spammer:
A tejcukor jó ch forrás de csak azoknak akik meg tudják emészteni. Lassan szívódik fel. Laktózérzékenyek az első turmixtól befosnának.
A protein ugyanaz mint a többi tömegnövelőben csak a ch más. Nekem személy szerint semmi bajom a laktózzal ha 2 lityi tejet benyomok egy nap az sem okoz bántalamakat, pedig abba 100 gramm tejcukor lenne 60g protkó mellett más dolog hogy a laktóz mellé kevert tejsavónak több értelme van mintha literszámra innám a tejet és sokkal olcsóbb is. De nekem a sportrobi is bejött amíg még volt. :D

(#13181) Bubee82 válasza Sotho (#13180) üzenetére


Bubee82
őstag

De nekem a sportrobi is bejött amíg még volt

Vén fax :(

;] :P

[ Szerkesztve ]

(#13182) Boxer001 válasza Bubee82 (#13181) üzenetére


Boxer001
veterán

Köszönni nem tanítottak meg gardensmurf?
Visszamennyé. ;]

(#13183) cekkk válasza Sotho (#13180) üzenetére


cekkk
veterán

Én ezt kaptam:

;]

Akkor ezek is hazudoznak össze vissza :D

Sorry a képért, de linkelni nincs kedvem ,a ph-sok is megcsinálhatnák végre a feltöltést :D

[ Szerkesztve ]

(#13184) Bubee82 válasza Boxer001 (#13182) üzenetére


Bubee82
őstag

Szarrágógetzimajomvagyoltemeg :P

MiJentraktort :F :P

[ Szerkesztve ]

(#13185) Boxer001 válasza Bubee82 (#13184) üzenetére


Boxer001
veterán

Megvetted már a traktort? ;]
Hát amivel a földet műveled, milyet :F ;]

[ Szerkesztve ]

(#13186) Bubee82 válasza Boxer001 (#13185) üzenetére


Bubee82
őstag

Na most kussoljál el :(((

;]

(#13187) Sotho válasza cekkk (#13183) üzenetére


Sotho
őstag

Oké, látom a levelembe hogy csak január közepéig volt érvényes az az ár amit nekem adtak. Szépen emelgetnek ők is. :U
Ne hazudoznak csak folyamatosan változtatnak. :D

[ Szerkesztve ]

(#13188) Boxer001 válasza Bubee82 (#13186) üzenetére


Boxer001
veterán

Letelt a kussolási idő. ;]

(#13189) Ijk válasza cekkk (#13183) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mikor lesz már vége ennek a tejporos agymenésnek? Krvára megéri, fele annyiba kerül mint egy normális tejsavó fehérje táplálékkiegészítő, meg fehérje is fele annyi van benne, de legalább jó sok tejcukor amitől lehet fosni, az íze meg olyan amilyen.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13190) Sotho válasza Bubee82 (#13181) üzenetére


Sotho
őstag

Igaz, ez van.

[ Szerkesztve ]

(#13191) cekkk válasza Ijk (#13189) üzenetére


cekkk
veterán

Milyen agymenésnek? Én soha nem ajánlottam és soha nem buzdítottam senkit, hogy ezt kell venni és enni, majd akkor abba marad, ha eus fizu lesz itthon, és nem tétel hogy 20 ezret kiadsz fehérjére, addig, meg mindig keresni fogják az emberek az olcsóbb lehetőséget, attól függetlenül, hogy lehet semmi értelme :DDD

(#13192) Tomics válasza Ijk (#13189) üzenetére


Tomics
addikt

báni megmondta hogy ez szar el kell égetni!!!
vitték a laborba és nem jó eredmények születtek!!!
meg megnyaldosta a nyelvével és megállapította hogy ez tejpor!!!
szóval csak óvatosan!!!

de van itt nekünk egy kis törpe faszcimbáló bubee-nk :K ;]
ő majd megmongya mi a frankó ebben a témakörben :D

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#13193) Boxer001 válasza Tomics (#13192) üzenetére


Boxer001
veterán

Ezért én Bubi helyében átmennék rajtad traktorral, mondjuk 2x, a biztonság kedvéért.
Holnap mell-kar. Megint visszatértem az egykezes súlyokkal történő nyomásokhoz. Pontosabban szögben kezdek rúddal (keretben, szerintem tök faxa), aztán szögben egykezes, majd sima padon nyomás egykezesekkel.

[ Szerkesztve ]

(#13194) nepszter1 válasza Boxer001 (#13193) üzenetére


nepszter1
addikt

:C

(#13195) God Vazzeg válasza Tomics (#13192) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:DDD

(#13196) Ijk válasza Tomics (#13192) üzenetére


Ijk
nagyúr

Persze, nyilván keresni kelll az olcsóbb megoldást, meg a magunkfajtáknak nem is kell a legdrágább készítmény, de szart meg nem érdemes venni. Jobban jár ha megeszik két oldalast.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13197) Tomics válasza Boxer001 (#13193) üzenetére


Tomics
addikt

Jólvanna, nem kell rámküldeni poén volt :D

PH! addikt since 2004

(#13198) Boxer001 válasza Tomics (#13197) üzenetére


Boxer001
veterán

Most írta, hogy a traktor előtt még szétkeféltet egy dzsörzivel is.

;]

(#13199) Kassadin válasza cekkk (#13191) üzenetére


Kassadin
addikt

Jah, de attól még nem kell sz@rt venni. Mellesleg báni is megmondta, hogy sok-sok pénzből lehet csak izmot építeni, amiben mellesleg igaza is van szvsz(drága a kogsz ;]). EU-s fizetés itt akkor lesz, amikor engem pápává választanak.

[ Szerkesztve ]

(#13200) cekkk válasza Kassadin (#13199) üzenetére


cekkk
veterán

De én még szar vételére sem biztattam senkit, talán a WPC 80 ami nekem szimpatikus volt, de én sem fogok ilyet venni.
Én olyan nem is nagy akarok lenni, egyrészt nem is tetszik, más részt ha tetszene sem lenne pénzem rá :D
Nekem a squash miatt jó, hogy fejlődtem, mert a teremben tudok intervallum edzés csinálni, és a játékhoz jó ez, hogy robbanékonyabb vagyok, meg legalább egy kis alakom is lesz :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.