Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13051) Zomb€€


Zomb€€
őstag

A decemberi hónap zabálásának záróakkordja a karácsony volt, sikerült felhíznom számításaim szerint 5kg-ot, és januártól ismét belevágtam a diétába...DE!
Most nem csökkentettem hirtelen minimálisra a szénhidrátot, inkább a tisztaságon van a hangsúly, mindig figyelek arra, hogy edzés után menjen minimum egy kajálásnyi rizs (még ha 21-22 órakor is jut rá idő), és be-becsúszik a pénteki "szabadnap" ami annyit tesz, hogy kijevi töltött csirkemellet eszek bundában (a csirkén van...) és vmi mocsok köret mellé.
Ha már átrágtad magad a fenti sorokon akkor biztos érdekel miért írtam be. Hát csak úgy... ;]

Na nem...szóval, most sokkal f*szásabban fogyok, nem szakadok össze, be van töltve folyamatosan minden izmom. A diéta vége fele végre nem úgy érzem magam mint egy kiscsoportoskarú :K

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#13052) spammer válasza tween (#13050) üzenetére


spammer
veterán

Ezt az ízesítetlent ti hogyan isszátok? Keveritek más porral, vagy cukrozzátok, vagy natúrban? ;] 5 kiló ebből 14 ezer, milyen minőség ez? 5x1 kilós zsákos kiszerelés, mint a képen? Megbízható ez a webshop?

Asszem eleget kérdeztem :DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#13053) Yeffy válasza szőröscica (#12965) üzenetére


Yeffy
veterán

érdekes cikk volt, köszi a linket!

tween: nofene, nem is tudtam, hogy itthon is lehet rendelni mypro-s fehérjét. főleg ilyen jó áron. ez valós? mert nekem is kellene valamikor...

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#13054) SzlobiG válasza tween (#13050) üzenetére


SzlobiG
félisten

Csak ez nem izolátum.

(#13055) Kassadin válasza spammer (#13052) üzenetére


Kassadin
addikt

Van aki összekeveri valami édessel, hogy ne legyen tejpor íze. A keménytökűek natúrban isszák. :K ;]

(#13056) Woodslave válasza Zomb€€ (#13051) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mivan végre megmosod az ételt? :D

(azt hitted a bundával mindent levédtél, mi? :F ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13057) Zomb€€ válasza Woodslave (#13056) üzenetére


Zomb€€
őstag

Miért, pont erre gondoltam

ADKA ;) ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#13058) dnelb válasza spammer (#13052) üzenetére


dnelb
veterán

Magában vagy zabbal, teljesen iható íze van .

Amúgy jól olvasom hogy ennél a webshopnál csak személyes átvétel játszik Tatabányán?:D

[ Szerkesztve ]

(#13059) cekkk válasza tween (#13050) üzenetére


cekkk
veterán

Ezt most nem értem? Ez a ti oldalatok? Én is ugyan ez az oldalt linkeltem, de a csokisat, egyébként nem is találtam a myprotein oldalán 90% fehérjét, az oldalon viszont az írták :U :U

(#13060) Ijk


Ijk
nagyúr

Vettem scitec NO fokozót, örülök hogy 144 kapszula, aztán olvasom hogy 6-ot kell bevenni:DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13061) Zomb€€ válasza Ijk (#13060) üzenetére


Zomb€€
őstag

Milyet?

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#13062) Manitou válasza Zomb€€ (#13061) üzenetére


Manitou
addikt

kapszulást ;]

(#13063) Zomb€€ válasza Manitou (#13062) üzenetére


Zomb€€
őstag

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#13064) Tomics válasza Zomb€€ (#13063) üzenetére


Tomics
addikt

Jó Reggelt Topiclakok!

Ma meglesz az év első edzése! :D Örültök? ;]

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#13065) Manitou válasza Zomb€€ (#13063) üzenetére


Manitou
addikt

(#13066) cekkk válasza Tomics (#13064) üzenetére


cekkk
veterán

Azt a faszbookos fant :P Szerintem gyönyörű lett a csaj, nem túl izmos, pont szép :D
Ez már undorító :O
Nézd csak őket :DDD

Vagy valaki itt linkelte be őket, és most beégetem magam ;] :DDD :D

Hányós emot figura :D

[ Szerkesztve ]

(#13067) Ijk válasza Tomics (#13064) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jól fejlődsz, de még kéne tömeg;]

Zomb€€: ilyet

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13068) Ijk válasza cekkk (#13066) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem meg rusnya, megcsináltatta a csöcseit, agyonszoliztatta magát, rikítószőke haj, műkörmök. A karja meg mintha összeszáradt volna. Pirított ribanc lett belőle.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13069) cekkk válasza Ijk (#13068) üzenetére


cekkk
veterán

Kinek mi a rusnya :D

De az jobb, hogy nem egy olyan lány ismerősöm van akik inkább nem esznek, hogy vékonyak maradjanak, a nadrág tartja össze őket, mert ugye izom az nincs rajtuk, ha meg levetkőzik lötyög mindenük.
Most az, hogy valaki csinál műcicit nem jelent nekem problémát, bár azt nem tudom, hogy szoptatni vajon az ilyen nők tudnak majd? :U Bár mostanában ez sem divat, mert barátnőm munkatársai , akiknek most született, gyereke, nem szoptattak :W :W
Nem értem a szolis kifogásodat sem ,sokkal szebben kiadja a formákat a barna bőr, mint a fehér, szerintem ahhoz képest amilyen volt ez a csaj nagyon szép lett, és legalább tett magáért valamit, nem pedig tovább meresztette a seggét :DDD :DDD

(#13070) Ijk válasza cekkk (#13069) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jó az ha van izom, sőt kell is valamennyi, mert az ad formát. De ez túlzott leszálkásítás nem szép. A szolival meg hosszútávon tönkreteszik a bőrüket, egyszerűen elöregszik a sok UV-től. Nekem nem tetszik, a testépítő nőkre meg inkább nem is mondok semmit.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13071) szőröscica válasza Ijk (#13068) üzenetére


szőröscica
addikt

Nekem sem tetszik.

(#13072) SzlobiG válasza Ijk (#13068) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ezek a testépítők valóban csúnyák de amit tomics linkelt az igenis jóféle. :K

(#13073) Bibby


Bibby
addikt

Motivációs videó. :K :)

Ελευθερια η θανατος

(#13074) Vandit.


Vandit.
addikt

Üdv srácok!
Akit érdekel Scitec kedvezmény az írjon privit. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#13075) Boxer001 válasza Tomics (#13064) üzenetére


Boxer001
veterán

Szép eredmény...azért az ilyen képeket mindig nagyon bírom...mi lenne, ha egyszer ugyanúgy állnának rajta, hogy ne kelljen annyira nézni, hogy valóban mindkét képen ugyanaz a csaj van-e, mert megkérdőjelezhető erősen.
Láb + kis kar edzés megvolt. Végre jól is esett a lábazás, nem volt rábaszás. :D
Vandit
Mennyit engedsz a feléből? ;] Egyébként nem hiányoztál a kutyának se, viszlát. ;]

[ Szerkesztve ]

(#13076) Manitou válasza Boxer001 (#13075) üzenetére


Manitou
addikt

Végre jól is esett a lábazás, nem volt rábaszás.
Be tudtál jutni a terembe? :Y ;]

(#13077) Boxer001 válasza Manitou (#13076) üzenetére


Boxer001
veterán

Jah, most végre bejutottam. Az a poén, hogy múlt hét szombaton odamentem 9-re, később kiderült, hogy azért nem volt nyitva, mert 10-kor nyit szombaton. :DDD
Most már ezt is tudom. :D Talán egyszer voltam szombaton mostanában, de akkor is 10 után. :D

[ Szerkesztve ]

(#13078) Manitou válasza Boxer001 (#13077) üzenetére


Manitou
addikt

:W :D

(#13079) penene


penene
őstag

Én most megyek. hát-tric.
Igen, penene gyúr. :D Csak titokban. ;] (hisz úgyse látszik)

(#13080) Tomics válasza penene (#13079) üzenetére


Tomics
addikt

Mell-kar-has kibaszott jó volt. Később még egy kis kardió.
Holnap hát-váll-kis lábazás itthon.
Fél év kihagyás után visszatértem, félhettek ;] :D

Boxi: nonono, its not a problem, ne magadból indulj ki ;] most tényleg nyomom keményen, nincs kifogás!!! Majd linkelek képet before after ;]

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#13081) Boxer001 válasza Tomics (#13080) üzenetére


Boxer001
veterán

Mitől féljünk? Két hónap és abba is hagytad. :K
Tényleg magamból indultam ki. ;]
De te lusta vagy alapból ;] , szóval nem lesz egyszerű, hajrá. :D

[ Szerkesztve ]

(#13082) ForexGuru válasza Boxer001 (#13081) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

vagy kevesebb :K ;]

(#13083) Jojo5 válasza Ijk (#13067) üzenetére


Jojo5
őstag

afrodiziákum kategóriában ? :Y
na mi van már ajzó szer kell, hogy legyen bármi eseményre is esélyed... :F :(

;]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#13084) Ijk válasza Jojo5 (#13083) üzenetére


Ijk
nagyúr

Lol, tényleg;] Egyébként pont kérdezni akartam hogy ezeknek az NO fokozóknak mennyi ideig tart a hatásuk, mert a csütörtökön elfogyasztott porosnak még mindig érzem.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13085) cekkk válasza Ijk (#13070) üzenetére


cekkk
veterán

hm attól függ mennyit, jár, szerintem a heti 1-2 alkalom nem vészen, én barátnőm sem járt többet, és szép barna volt, bár igaz ilyenkor télen nem is jár. De ugye nem kell túlzásba esni és kész :D
Szerintem ez az alkat amivel nagyon sok nő ki lenne békülve, és simán nyerhetne itthon vele versenyt, legalább is ha én bíráskodnék ;]

Szerintem képtelenség ilyen leszálkásított testalkatot megtartani napokon túl, vagy nagyon jó a genetikája és a kox amit használ :D

(#13086) Jojo5 válasza Ijk (#13084) üzenetére


Jojo5
őstag

tudtam, hogy öregedünk, de én még reménykedem, hogy nem lesz ilyen problémám jóideig... :K :D

Hogy hogy meddig ?! az edzés előtti bedurrantók mint pl. NO-Xplode, Superpump, ezek edzés után pár órával kimennek és az ember bepunnyad mint az állat.. :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#13087) Vandit. válasza Boxer001 (#13075) üzenetére


Vandit.
addikt

Köszi, hogy merednél meg. :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#13088) Tomics


Tomics
addikt

Sül a finom pipimell bundában és sültkrumplival. Ma még bűnözök ;]

PH! addikt since 2004

(#13089) szőröscica válasza cekkk (#13085) üzenetére


szőröscica
addikt

Én is szoktam menni, egy évben kb. négyszer ötször. Nyaralás előtt szoktam elmenni, hogy ne égessen szét a nap, mert nagyon érzékeny a bőröm, meg ősszel, ha hetekig nem látok napfényt, akkor jól esik.

De egyébként tényleg nem tesz jót a bőrnek, és én nem is rajongok a túl barna csajokért.

(#13090) cekkk válasza szőröscica (#13089) üzenetére


cekkk
veterán

Én nem járok :D
Évekkel ezelőtt jártam most nem, leszarom :D

Asszony sem csoki barna, hanem kellemes nyári színe van, mivel jelen pillanatban panel patkányok vagyunk, meg nem nagy strandolók, így nem nagyon fekszünk ki a napra :D

De az hogy heti 2 alkalommal megy 6 percre, félévig és utána fél év szünet az szerintem nagy egy olyan nagy bűn, meg ő ettől picit jobban, szebbnek érzi, akkor miért-ne csinálja, mi is nyírjuk magunkat a terembe :D

(#13091) Ijk válasza Jojo5 (#13086) üzenetére


Ijk
nagyúr

Még most is eres vagyok, a hajnali mellékhatásokat meg inkább le sem írom. Ugyanúgy L-arginin van az összes NO fokozóban.

cekkk: Nyilván a mérték sem mindegy, de rendszeres szolival piszok gyorsan öregszik a bőr. Én nyáron 40-es napolajjal kenem magam, és soha nem napozom. Vicces amikor a sok szénné égett strandoló kicsavarodott testhelyzetben próbálja az elmarat felületeket is napoztatni:DDD

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13092) spammer válasza Tomics (#13064) üzenetére


spammer
veterán

Kicsit diszkóribanc kinézete lett, de azért megkapná, ami jár ;] Amúgy mi az a fehér folt a bal combján? :DDD :DD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#13093) Sotho válasza spammer (#13092) üzenetére


Sotho
őstag

Fegyencprotein. :DDD

(#13094) Jojo5 válasza Ijk (#13091) üzenetére


Jojo5
őstag

igen L-Arginin és még pár stimuláló cucc a koffeinen kívül :K
Örülj neki, hogy rád így hat... ;)

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#13095) Kassadin válasza Tomics (#13080) üzenetére


Kassadin
addikt

Meddig fogod nyomni? Február végéig?

macikos: Akkor májusig? :F

[ Szerkesztve ]

(#13096) macikos válasza Kassadin (#13095) üzenetére


macikos
addikt

Milyen február??? :W Májusnál hamarabb nem nyitnak a strandok... ;]

Igen, májusig. Utána már nem szabad edzeni, mert túl izmos lesz az ember :D

[ Szerkesztve ]

(#13097) Boxer001 válasza Bibby (#13073) üzenetére


Boxer001
veterán

Egy kicsit visszamegyek...meg akartam kérdezni, csak elmaradt.
Ez mire motivál? Mert edzésre nem hiszem, max a csajokat, bár én ezen is inkább misspicsákat látok. :)

(#13098) BÁ Nutrition válasza cekkk (#13066) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

kérdés melyik a befor melyik az after ;] :DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13099) Kassadin válasza macikos (#13096) üzenetére


Kassadin
addikt

Valamint megfelelő mennyiségű strandizmot szedett fel az ember.

(#13100) cekkk válasza BÁ Nutrition (#13098) üzenetére


cekkk
veterán

Egy idő után úgy is ugyan olyan lesz mint előtte, aztán jön a nagy változás :D

Egyébként engem ezek a diétás módszerek mindig frusztráltak, mert oké, hogy megcsináltad, de mi van utána? :U
Soha nem volt már arról szó, aztán az emberek megint csak vissza térnek a zabához, én is ;] :O :P
De pl tiszta mérges voltam a múltkor a gyógyszertárban, mert a nő előttem meg kérdi, van x fogyasztó tabletta? :W Erre a gyógyszerész, azt mondja most nincs nagyon, de nagyon jók a vissza jelzések :Y , ahelyett, hogy te hülye menjél sportolni, meg figyel oda, hogy mit eszel, na de nekik is meg kell élni valamiből :W

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.