Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57737) WaterWave


WaterWave
veterán

Szerintem totál felesleges a gigabit... 100/100-as net vígan elég, azt se használod ki... Persze a kertesházaknál ha a szolgáltató ezzel dob meg, hogy csak gigabitet tud adni szaréhugyé, akkor elfogadod, de azon túl hogy egy bd25 ös film nem 25 perc alatt jön le, hanem 5, nem sok minden másra tudod maximálisan kihasználni... Youtube, facebook, böngészés, zene vagy plexmédia fölösleges a gigabit. Nem beszélve arról, statisztikát nem tudok, de kb 10 lakásból 8-nál nem kellőek a körülmények a gigabitre, mert vagy a hálókártya, vagy a proci, vagy a hdd nem kellően gyors, így ki se használja az előfizető... Max a lelkének jó, hogy a lakásán gigabit van, csak azt nem értem, ha ilyen 400/120-akat mér, akkor miért jön fel ide és sír, hogy nem 930/220?? Nem mindegy? Szolgáltató oldaláról a minimum bőven megvan, az meg hogy a prohardverre rányomj párszor a frissítésre, hogy ki mit írt, arra se kell a gigabit.

Az hogy a digi 2.000ft alatt adja a szolgáltatásait, az az ő döntésük, biztos meg volt azoka.. Én sem féltem a digit, hogy az olcsóságának majd felhigulás az ára, biztos látják, hogy ennyiért is vígan megéri nekik... Fejlesszék, nekünk csak jó... Gigabitnek egy előnye van, hogy az árakkal és a fejlesztésekkel versenyhelyzetet teremt más szolgáltatókkal, ezáltal vagy több csoma gközül választhatsz, vagy leviszik az árakat, hogy a versenyhelyzetet meg tudja nyerni, ezzel meg az előfizetők járnak jól...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.