Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113177) GoodSpeed válasza trec12 (#113175) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Telekomnál a másik lakásban ez van nálunk: Sagemcom F@ST 5655v2
na most méretre, súlyra kitesz négy darab digis ONT-ot :D Ebből lenne újabb is, de nem váltok fel 250-es netről 1000-es netre, amikor nem vagyok abban a lakásban...

Nem hinnéd de vannak olyan csomagok mindegyik szolgáltatónál amik már sok-sok évesek már régen kivezették (meg nem szüntették) de még mindík aktívak....

Nézd, én is addig akarok maradni, ameddig csak lehet ebben a csomagban. Van egy egyszerű Huawei EchoLife HG8121H ONT (DIGI) FTTH eszközöm. Modem módban. Nincs vele semmi baj, teszi a dolgát. Nekem tökéletesen megfelel.

Fürdőnegyedben lakom, körülöttem 30-40 apartmannal. Tehát puccos környék. A Telekom optika 40 méterre van tőlem légvonalban. A negyed 40%-a nincs lefedve. Ígéret van rá, de szerintem valami paktum lehet, mert egy ilyen környéken, ahol röhögve kifizetik az emberek a drága szolgáltatásokat is, roppant nehezen magyarázható a dolog azzal, hogy megálltunk, mert nem biztos, hogy megtérül. Ígéret van rá, hogy majd folytatják és tavaly azt írták, hogy idén. Extra adalék, hogy 2020-ig az egész városban nem volt Telekom optika - már ez is fura, 24 000 fős város... fürdőkomplexummal. Aztán neki kezdtek. Majd hirtelen megálltak, szóval én úgy gondolom, hogy esélyes, hogy nem lesz ebből semmi a Telekom részéről. Az 5G-s lefedettség is gyenge. A DIGI 2020-ban még román tulajdonos által, az egész várost végigoptikázta!

A Telekom meg látszólag előadja azt, amit valami kis ISP-től képzelne el az ember, amikor elfogy a pénz. Egyébként a Balaton északi, és déli partján is gyér a Telekom lefedettsége ... az is érdekes.

Az utcámban még a VodafONE van, tehát lényegében nincs alkudozási pozícióm. 2019-ben 12K-t fizettem a Vodagfone-nak a Tri-Play rendszerért! 2020-ban a DIGI-re hivatkozva, le tudtam alkudni a felére. Most, hogy a két vállalatnak ugyanaz a tulajdonosa alkupozició az nincs, csak akkor lenne, ha a Telekom tényleg megjelenne...

De nem fognak a kardjukba dőlni, ha valaki azt mondja dacból, hogy ő aztán nem fizet nekik többet, a Telekomnak, meg igen. Eggyel kevesebb...

Mekkora hiszti volt itt a topicban az emelések kapcsán, hogy így lemondják meg úgy... biztos volt pár ember aki igen, meg ugye ha volt mire váltani, akkor az megkönnyíti a dolgot... de egészen biztos, hogy egy számjegyű a lemorzsolódók aránya, az emelésé meg bőven két számjegyű.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.