Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113951) Dragon3000 válasza GoodSpeed (#113947) üzenetére


Dragon3000
veterán

2022-ben a régi megszűnt csomagban lévőknek emelte az árait a telekom, illetve, amikor még sehol nem volt szó a vodafone felvásárlásról már akkor is élt az infláció követő emeléssel a telekom. Szerintem ugyanúgy élt volna mindenki ezzel a lehetőséggel, ha nem vásárolják fel a digit. Amúgy a yettel kimaradt a felsorolásból, nekik is van otthoni net lehetőség.

(#113952) GoodSpeed válasza Dragon3000 (#113951) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

A Yettel tényleg kifelejtődött, de az nem vezetékes szolgáltató.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#113953) kemp3 válasza trec12 (#113950) üzenetére


kemp3
csendes újonc

Én most már azon gondolkodom, hogy a Telekom mobil DJA-ra is előfizetnék és még úgy is olcsóbban jönnék ki, mint jelenleg a Digi internet önmagában. :DD Aztán lehet, hogy nem lehet egyszerre mobilra és vezetékes netre is DJA-t kötni, ez nem derült ki nekem.

(#113954) Ch4r0n


Ch4r0n
tag

Sziasztok! Új társasházba költözünk a X. ker. Zágrábi utcába. Szerintetek Digi vagy Telekom a jobb választás abban a térségben?
Nem feltétlenül az ár érdekel, hanem inkább a stabilitás, megbízhatóság, ügyintézés gördülékenysége.
Ki tesz le esetleg jobb eszközt a lakásba?
Nem tudom ki mennyire szigorú a torrentezéssel, van még ilyen egyáltalán?
Esetleg van valakinek valami jó szolgáltatása net esetén, amit érdemes figyelembe venni?

Bocsi a sok kérdésért, de már nagyon régóta Vodafone területen vagyok, de az új lakásnál ők jelenleg nincsenek. Illetve egyébként is úgy hallottam, hogy a legrosszabb szolgáltató jelenleg.

Az 1000-es neteket nézegetem, a Diginél már az adatbázisban is benne van a weboldalon az 1000/300-as net a címünkre. A telekom meg elég gányolás munkát végez a bekötéseknél a lakók véleménye szerint. A modemet sem hajlandóak betenni rendesen a helyére, kint lóg az egész a rendező előtt :W Hajlok a Digi felé. Mit gondoltok, melyik legyen szerintetek? Köszi!

(#113955) nyitom válasza Ch4r0n (#113954) üzenetére


nyitom
aktív tag

Ma már nem kérdés hogy a telekom.

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#113956) GoodSpeed válasza Ch4r0n (#113954) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Arra az utcára a Telekom 30/5-öt adott ki, szóval DIGI! :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#113957) Dragon3000 válasza Ch4r0n (#113954) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ha van telekom optika, akkor alap telefonnal kb digi árban van és beszámolók alapján jobb eszközt ad, ha nem optikai a telekom, akkor egyértelműen a digi a jobb választás.

(#113958) jovás válasza EmPoWeR (#113944) üzenetére


jovás
aktív tag

+1
Ez nagyon betalált! :R

(#113959) McLaca válasza Dragon3000 (#113941) üzenetére


McLaca
őstag

Régen hűségidőn belül nem volt rá lehetőségük. De a kormány úgy döntött, hogy most már lehet hűségidős szerződés alatt is egyoldalúan módosítani (emelni), és ez nem ok a szerződés ügyfél általi felmondására. Na ez az, ami szimplán aljasság. Egyébként elnézve pl. a Telekom előző évi negyedéves eredményeit, rohadtul nincsenek rászorulva az idei "inflációkövető" emelésre, pláne, hogy az energiaárak, amik az egyik legfőbb költsége, kb. ott vannak újra, ahol az inflációs buli indulása előtt voltak.

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#113960) trec12 válasza McLaca (#113959) üzenetére


trec12
addikt

Meg olvastam ismét egy cikkben, hogy az inflációs hatása elég jelentős ezeknek az emeléseknek....

(#113961) pjen válasza trec12 (#113960) üzenetére


pjen
félisten

Ezt furcsán számolják. Ha egy terméknek nem emelkedik az ára de kisebb lesz az nem számít bele az inflációba. Még itt is megléphetik. Nem emelnek, de az ezres net holnaptól csak 250 es.

(#113962) GoodSpeed válasza pjen (#113961) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Ismét drágult a Digi internetszolgáltatása - HWSW

a fenti szolgáltatácsomagért (WiFi6 nélkül) két évvel ezelőtt még csupán 6000 forintot kellett fizetni havonta, ráadásul hűségvállalás nélkül.
A spórolni szándékozó háztartásoknak szánt DigiNet 250 és DigiNet 500 internetcsomagokat tartalmazó Digi Nekem konstrukciók a fenti 9560 Ft-os díjhoz képest havi 1500 és 1000 forinttal olcsóbbak, ezekhez ugyanakkor nem érvényesíthető a 3730 Ft-os havidíj-kedvezmény három hónapra, illetve a WiFi6 eszköznek havi 990 Ft-os opciós felára van - ebből következik, hogy az első 12 hónapra az igénybevétel összes költségét tekintve a köztes, 500 Mbps letöltési sávszélességet biztosító netcsomag nem biztosít számottevő árelőnyt. További lényeges kikötés, hogy a DigiNet 250 díjcsomagot önállóan nem, csak DigiNekem csomag részeként lehet igényelni.

Már bevezettek lassabb csomagokat.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#113963) 4Grider válasza pjen (#113961) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez hülyeség, a KSH nézi a nettó súlyt is. Max. a minőséggel lehet játszani, de azzal sem sokáig, ha rájönnek, hogy megváltozott az összetétel.

(#113964) pjen válasza 4Grider (#113963) üzenetére


pjen
félisten

Lehet, hogy most már igen, de kb 1 hónapja a hiradóban mondták, hogy nem számít bele.

(#113965) Samott


Samott
addikt

Egyebkent megint emeltek, mert pont a mult heten rendeletem es 9e volt azzal a kombinalt csomag, ma meg mar 10+ ezer ugyanaz (ott felevig olcsobb volt az elofizetes, itt most egy honap ingyen jar).

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#113966) 4Grider válasza pjen (#113964) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mindig is nézték a nettó súlyt, anélkül semmi értelme nem lenne a fogyasztói kosár árváltozását elemezni.

(#113967) Dragon3000 válasza Samott (#113965) üzenetére


Dragon3000
veterán

Mivel diginél májusban van az inflációs emelés, de erről küldtek is tájékoztatót emailben.

(#113968) Samott válasza Dragon3000 (#113967) üzenetére


Samott
addikt

De ahogy nezem ma meg aprilis van, sot vagy ket hetig meg az is marad. De mar dragabban irjak mint tegnap.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#113969) Dragon3000 válasza Samott (#113968) üzenetére


Dragon3000
veterán

Az az áprilisi vagy már a májusi számla? Mert előre szokták küldeni.

(#113970) Samott válasza Dragon3000 (#113969) üzenetére


Samott
addikt

Nem szamla, a digi weblapjan az aktualis ajanlat. -> DIGI NEKEM CSOMAG - > A 2. hónaptól 10 340 Ft/hó. - ez ket napja meg 8990 vagy valami hasonlo volt.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#113971) Mauzes válasza Dragon3000 (#113967) üzenetére


Mauzes
őstag

Mikor küldtek? Én kerestem, de nem találtam. A számláimat persze megkaptam rendben. :)

(#113972) Dragon3000 válasza Samott (#113970) üzenetére


Dragon3000
veterán

Mert a 2. hónap már eleve az inflációs emelés utáni időszakot jelenti, ha kiszámolod pont annyival több, mint az emelés.

(#113973) Samott válasza Dragon3000 (#113972) üzenetére


Samott
addikt

De ket napja ugy hirdettek hogy hat honapig 6XXX utanna 89XX... az is boven majus utan lesz.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#113974) Dragon3000 válasza Mauzes (#113971) üzenetére


Dragon3000
veterán

Nekem az utolsó számlával együtt küldték a tájékoztatót is.

Ez mellett az első inflációs emelés előtt közölte a szolgáltató, hogy májusban lesz minden évben.

(#113975) Dragon3000 válasza Samott (#113973) üzenetére


Dragon3000
veterán

Miért gond, hogy ott már az emelt ár szerepel? Ha akkor kéred, akkor is emelték volt a kb 15%-kal az árat, így semmi sem változott, ugyanannyit fizetnél a 2. hónapban így is úgy is. Ha majd nem lesz karbantartás és bejön az oldal megnézem, nem szerepelt az új esetében akár kisbetűvel, hogy már tartalmazza az inflációs emelést?

(#113976) Samott válasza Dragon3000 (#113975) üzenetére


Samott
addikt

Figyi, nekem nincs gondom, en csak annyit irtam, hogy ket napja meg 9e volt ami most 10+ ezer. Te jottel az inflacios aremelessel, en csak annyit irtam hogy emeltek az akcios aron is. Akkor is, most is a majus utani idoszakra vonatkozott a jovobeli ar, nem az akcios korabbi honap(okra).

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#113977) Dragon3000 válasza Samott (#113976) üzenetére


Dragon3000
veterán

Látom nem érted, frissítették az akciós árat, de ettől függetlenül mindkét esetben már a 10+e lett volna az ár, mert egyik az inflációs emelés nélküli a másik meg már az inflációs emeléssel lévő ár. Vagyis lényegtelen abból a szempontból, hogy ha te a 9e-res árat írtad alá, akkor is 10+e lenne, mert az inflációs emelés minden hűség és akciós árra rámegy. De ha végre újra elérhető lesz az oldal, akkor meg lehet nézni, hogy ez szerepel e a leírásban vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#113978) Samott válasza Dragon3000 (#113977) üzenetére


Samott
addikt

Te nem erted. Ket napja meg 9e volt, ma mar 10+. Majus meg ket het mulva lesz. Ket kulonbozo akciorol van szo, mert a korabbaiban kedvezmenyt adtak 6 honapig most meg egy honapot elengednek. Az oldal meg koszi szepen megy rendben. Azt mar nem latod mi volt rajta ket napja.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#113979) Selynelar válasza Samott (#113973) üzenetére


Selynelar
aktív tag

Anno én erre külön rákérdeztem ügyintézőnél. Azt mondta hogy a 8990 az még az emelés előtti ár. Szóval erre számold bele sztem nyugodtan a plusz 15%-ot, sorry 14,9-et :DDD Az akciójuk Április 15-ig tartott a fél évig fél áron promóval. Ki tudja mit művelnek már megint? :( Amúgy is lejárt a hűségem, T-optika is bent az épületben szóval ... . :DD

Lehet már a májusi számlát kaptad :D

[ Szerkesztve ]

(#113980) Csabroncka válasza Selynelar (#113979) üzenetére


Csabroncka
addikt

Milyen rendesek, hogy nem a 18%-ot tolják rá! Egyébként hogy a rákba emelnek jövőre ha a KderSH ennyire lefelé kerekít :Y :F , lehet a gázáremelkedésre hivatkoznak majd...

"in medias res"

(#113981) so_ha válasza Csabroncka (#113980) üzenetére


so_ha
senior tag

"lehet a gázáremelkedésre hivatkoznak"
Az ez évi hivatalos (KSH által számolt ... a weboldalon követhető a módszertan, tehát nem titkos, és nem hasra ütés szerű ...) infláció mértéke a jövő év elején lesz számítható, ami ha 6% lesz, akkor az összes szolgáltató (tehát nem a Digi, hanem minden szolgáltató) maximum ennyit emelhet, de kevesebb lehet ... pl. +5,5%-os listaár emelés.

(#113982) mrmft


mrmft
senior tag

Ugyfelkapun hogyan lehet huseget igenyelni, anno e-packot tudtam, de huseget most nem talalom. Igen elszalltak az araikkal, egyantalan erdemes alairni nekik barmit?

(#113983) 4Grider válasza mrmft (#113982) üzenetére


4Grider
nagyúr

Lehet egyáltalán?

(#113984) trec12 válasza so_ha (#113981) üzenetére


trec12
addikt

INFLACIOS JELENTES
Kis érdekes olvasmány; az 53. oldal közepétől ("A telekommunikációs szektor új..." így kezdődik) és az 54. oldal.
De mindig is azt írtam én is, komoly verseny kéne mo-n.

[ Szerkesztve ]

(#113985) GoodSpeed válasza mrmft (#113982) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Ha belátható időn belül nincs konkurencia, ami jobbára országosan csak a Telekom FTTH-TV jelenti, akkor megemelt árak mellett, azokat mérséklendő, igen.

Ha az ország közepén élsz, és van Tarr,akkor érdemes velük is próbát tenni.

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#113986) Daweeeeet


Daweeeeet
csendes tag

Nálatok jó a ping? Pedig most nem is játszok, de érződik egy picit youtube-nál. Csináltam egy tesztet parancssorban: request time out, 5-600-1000 értékek is előfordultak.

(#113987) pjen válasza Daweeeeet (#113986) üzenetére


pjen
félisten

WiFI n néztem ping 4, jitter 2.

(#113988) mrmft válasza GoodSpeed (#113985) üzenetére


mrmft
senior tag

Del-nyugaton vagyok. Telekom optika van, de szomszed szerint katasztrofalisan szär, rengeteg kihagyassal. UPC van meg, kokari elmennyel - ADSL sebesseget tud. Igy sok valasztasom nincs, de ez a folyamatos aremeles amit muvelnek egy vicc. Miota atvettek a ceget az arat duplajara emeltek a sebesseget megfeleztek, de meg igy is ez a legjobb minosegu szolgaltatas a kornyekemen.
Csak az interent erdekel, se TV, se telefon nem kell melle.

@#113983 Grider
Anno az e-pack kedvezmenyt meg ugyfelkapun keresztuk ki tudtam valasztani, akkoriban huseget is tudtam volna igy kerni. Ma kerestem a feluleten, de nem lattam ilyen opciot csak uj szerzodes kotest (mondjuk ezt sem az ugyfelkapun, hanem a digi.hu-n).

(#113989) Csabroncka válasza so_ha (#113981) üzenetére


Csabroncka
addikt

tudjuk, tudjuk! nálatok is a gáz és villamosáram ára csökkent :)) , de ez itt nagyon off. Nyilván kérdés, hogy miért ne emelhetne egy szolgáltató az infláció mértékén túl? :F Ez nem egy nonprofit közszolgáltatás...

"in medias res"

(#113990) so_ha válasza Csabroncka (#113989) üzenetére


so_ha
senior tag

"nálatok is a gáz és villamosáram ára csökkent"
Amikor a gáz európai ára 310€-nál volt, akkor az elmúlt 20 év 19€-os árát felszorozhatod, hogy mennyit fizettél volna piaci áron ... igen, egy téli gázszámládat szorozd fel 16-al, és kijön a matek. ;)

"Ez nem egy nonprofit közszolgáltatás..."
Mielőtt a szívedre veszed "szegény, hányatott sorsú szolgáltatók életét", akkor elárulom, hogy nem kell őket félteni. Szemrebbenés nélkül szüntetnek meg, vagy csak neveznek át szolgáltatás nevét, hogy maximalizálhassák a profitjukat, miközben a szolgáltatás jottányit sem változik. Az inflációkövető áremelés nem kötelező, csak élhetnek vele (ezt korábban nem tették, hiába szerepelt az ASZF-ben) ... még hűségszerződés alatt is.

(#113991) GoodSpeed válasza mrmft (#113988) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Del-nyugaton vagyok. Telekom optika van, de szomszed szerint katasztrofalisan szär, rengeteg kihagyassal.

Ilyen döntésnél nem a szomszédra kellene hagyatkozni, hanem saját tapasztalatra. Az FTTH technológiailag is a legmegbízhatóbbak között van. Mindig azt szoktam mondani, hogy ilyen téren a korábbi etalont, az xDSL-t is veri. A kábelinternet már más tészta, ha azt írtad volna, hogy T, kábelnet van, most nem írnám ezeket a sorokat ilyen magabiztosan, azzal szolgáltatótól függetlenül gondjaim voltak.

Másrészt a Telekom mint szolgáltató is megbízható, amely igyekszik a saját rendszerét folyamatos rendelkezésre állási idővel felruházni, tudom, mert sok-sok éve folyamatosan Telekom előfizető is vagyok, és van Telekom optikám is. Ha kiesés van, akkor küldenek egy SMS-t, hogy a kiesés idejére korlátlan mobilinternetet biztosítanak.

Szóval én a helyedben nem hamarkodnám el ezt a meg vagy lőve dolgot.

Ami az EPACK kedvezményt illeti, nem lepődnék meg ha szépen majd kivezetnék. Mindenki elektronikusan kapná a számlát, és kész. Kedvezmény nélkül.

#113990so_ha:
Szemrebbenés nélkül szüntetnek meg, vagy csak neveznek át szolgáltatás nevét, hogy maximalizálhassák a profitjukat, miközben a szolgáltatás jottányit sem változik. Az inflációkövető áremelés nem kötelező, csak élhetnek vele (ezt korábban nem tették, hiába szerepelt az ASZF-ben) ... még hűségszerződés alatt is.

Az volt a szép korszak, amikor bár 9900 Ft-ot fizettem havonta az ADSL-ért magában, amiben telefon még nem is volt, de fel sem merült, hogy hűségidő alatt emeljenek. Akkor azon bosszankodtam, hogy 2 éves hűségem van, akik utánam kötötték pár hónappal már 6490 Ft-ot fizettek ugyanazért, engem meg persze, hogy nem engedtek váltani. Mikor lejárt a hűségidő, meg egyből marasztaltak, hogy most már csak 4990 Ft :D
/2003-2006/ között pl. Régen volt.
Most nincs verseny, kinyíltak a lehetőségek előttük, aranykor köszöntött be rájuk. Az EFIK-re meg a mozgástér beszűküléséé, és a digitális kiszolgáltatottságé. Akkor versengtek értünk, most meg diktálnak.
Mondanám azt, ha maradt volna valamelyik kivonuló/felvásárolt szolgáltató akkor most dörzsölhetné a tenyerét, de az igazság vélhetően az lehet, hogy abban az esetben ismét verseny lenne, és a többieknek sem lenne ilyen jó, tehát nem bánja, hogy kivonult. Az viszont tény, hogy a leszűkült mezőnyben maradtak jól jártak.

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#113992) Selynelar válasza mrmft (#113988) üzenetére


Selynelar
aktív tag

Én most váltottam Digiről T-re. Kopp-kopp-kopp: nekem stabilabbnak tűnik a T. 2hónapja vagyok náluk lassan eddig szerencsére semmi kimaradás-belassulás.Talán egyszer akkor is csak pár percre,de erről kaptam is értesítést. A tv-s boxaik hagynak kivetni valót maguk után,de most kaptak nagyobb frissítést, s elmúltak nagyon sok nyavalyáik. De erről részletesebben a T fórumban tudsz informálódni.
Persze drágább de ha stabil szolgáltatást kapok akkor már megérte. Legalább érzem hogy na ezért fizetek. :)

S ftth-s Digi volt bent nekem is. T mellett szólt számomra a 0-24 -es üf és korrektül próbálnak segíteni. Digis üf sokszor szinte elhajtott a p-be és mintha arról a bizonyos tájékról rántott volna elő. :DDD Nekem ami fontos az üf hozzáállása és hogy legyen stabil netem HO miatt. S nem hogy mindenfajta bejelentés nélkül egyszer csak elszáll a netem több órára meeting közben.

[ Szerkesztve ]

(#113993) Multibit válasza mrmft (#113988) üzenetére


Multibit
veterán

Lassan egy éve, hogy T optikára váltottam. Atomstabil.

(#113994) GoodSpeed válasza Selynelar (#113992) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Kopp, kopp, nekem a DIGI 2022 márciusa óta van bekötve. Szolgáltatáskiesés pár perces volt, az ISP részéről Ellenben az EON évente csinál egy karbantartást , ami rendszerint reggel 8-tól van meghirdetve 14 vagy 16 óráig, de ha az UPS-en lóg az ONT és a router, természetesen akkor is van DIGI-net (FTTH-nak ez is előnye). Ha összefésülik végre a Vodafone-nal akkor talán lesz újból saját mobiltornyuk is, meg mobilszolgáltatásuk, és akkor még előnyösebb is lehet, beérheti a Magentát.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#113995) garga01 válasza 4Grider (#113983) üzenetére


garga01
senior tag

Szerintem nem. Korábban engedte a hűséget megkötni, most viszont a menü sincs ott nálam.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#113996) Dragon3000 válasza GoodSpeed (#113991) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ahogy a diginek is vannak szar területei hiába ftth-s terület, ugyanúgy van a telekomnak is szar optikai területe. Azzal viszont egyetértek, hogy 1 szomszéd véleménye nem sokat ér, lehet egyedi gond, más ha sokan panaszkodnak.

(#113997) pjen válasza garga01 (#113995) üzenetére


pjen
félisten

Kicsit eldukták, de ott van. Ezres net, ingyenes WIFI6, Epack, 1 év hűség. 6490 ft.

(#113998) nyitom válasza pjen (#113997) üzenetére


nyitom
aktív tag

Érdekes mert nekem 7750 igaz én februárban kötöttem újra1 :W éves hűséggel

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#113999) garga01 válasza pjen (#113997) üzenetére


garga01
senior tag

Ha már eldugták és te megtaláltad, leírhatnád hova. Nálam sehol sincs az a menüpont ami volt régebben a hűséghez.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#114000) pjen válasza nyitom (#113998) üzenetére


pjen
félisten

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.