Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113151) Narxis


Narxis
nagyúr

Ez azért elég érdekes.

Feltelepítettem az új laptopomra a legális Win 11-et, tehát semmi mókolás nincs a háttérben. Frissítve minden, erre a honlapok hol bejönnek hol nem, Ubisoft Connect-ba nem tudok bejelentkezni stb. Diagnosztika szerint DNS probléma, hozzáadtam a Google DNS-t és azóta hasít minden mint a szélvész. Úgy látszik régi laptopomon azért volt kevesebb probléma a nettel mert ott már nagyon rég beállítottam a Google DNS-t. Így is volt azért netszakadás ott is de az pár másodperces kiesést okozott, most 20 perce szenvedtem mire eszembe jutott, hogy ja azt még nem állítottam be... Ez azért vicc, esküszöm mindenféle politika nélkül de semmi bajom nem volt a Digi nettel amíg nem a 4ig kezében volt. Azóta az árak felfele, a szolgáltatás színvonala pedig lefele megy. Egyébként környezetemben aki Digis mind panaszkodik, hogy heti pár órát játszik online de mindig net hiba miatt kidobják a szerverek.

Thanos was right.

(#113152) CirrMee válasza Narxis (#113151) üzenetére


CirrMee
addikt

Csak a fél topic szól arról, hogy a Diginél a szolgáltatói DNS -t lehetőleg mellőzzük - nem mellesleg bőven a Nemzethy Együttrablási Rendszer érkezése előtt is létezett a probléma.

Mondjuk ha van saját router, akkor célszerű oda bevésni, és akkor megspórolod magadnak a Windows hegesztést.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#113153) Narxis válasza CirrMee (#113152) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem követtem napi szinten a topikot, de nekem úgy rémlik, hogy régen jó volt a szolgáltatói DNS. Mindenesetre akkor ez van, a router-ben pedig bármit állítok egy áramszünet/áramkihagyás esetén visszaáll gyári értékekre.

Thanos was right.

(#113154) Dragon3000 válasza Narxis (#113153) üzenetére


Dragon3000
veterán

Évek óta sok gond előfordult már a digi dns-sel, ezért váltottam én is 2017-ben google dns-re.

(#113155) pjen válasza CirrMee (#113152) üzenetére


pjen
félisten

Na, most már legalább tudom minek a rövíditése a NER. :R

(#113156) unthinking válasza Narxis (#113153) üzenetére


unthinking
csendes tag

A DNS-el nekem is többször problémám volt.Évekig használtam a DIGI-t. A DNS problémát cloudflare vagy google dns-el oldottam meg amikor elment a net.

[ Szerkesztve ]

(#113157) Narxis válasza unthinking (#113156) üzenetére


Narxis
nagyúr

Indítottam online egy hibabejelentést, hátha cserélik a modemet mert akkor utána abban beállítom.

Thanos was right.

(#113158) Narxis


Narxis
nagyúr

Tisztelt Előfizetőnk!
Az Ön által bejelentett hiba kapcsán távolról ellenőriztük a kapcsolatát, eszközeinek paramétereit, és rendszerünkben hibát nem
állapítottunk meg.
Amennyiben ellenőrizte számítógépét, saját magánhálózatát, és hibát nem talált, egy laptopos vizsgálatot tudunk felajánlani Önnek.
Szerelő kollégánk a helyszínen, a saját laptopjával csatlakozva az Ön végpontjára teszteli a kapcsolatot, méréseket végez. Amennyiben
a hibajelenség tapasztalható, díjmentesen elhárítja azt, amennyiben viszont a kapcsolatot rendben találja, hibát szolgáltatói oldalról
nem tud megállapítani, akkor a kiszállási költséget (5.500.-Ft) a következő havi számlán felszámolják Önnek.

Érdemes kihívni a szerelőt, hogy cserélje a modemet vagy ő is le fog koptatni, hogy nincs semmi baj? Milyen modemet osztogatnak manapság?

Thanos was right.

(#113159) 4Grider válasza Narxis (#113158) üzenetére


4Grider
nagyúr

Itt modem nincs csak ont, mivel optikán szolgáltat a digi.
Ilyesmi miatt hivatalosan nem cserélik, ha nem tetszik a szolgáltatói dns, használj saját routert, azon olyat állítasz be, amilyet akarsz.

(#113160) Dragon3000 válasza Narxis (#113158) üzenetére


Dragon3000
veterán

Nincs értelme, mert minden ont esetében ez lesz, mert lefrissíti magát az ont a szolgáltató felől és gyári beállításokkal fog menni. Eleve nem tudna mit kimérni a szerelő, mert nem sebesség gondokról írtál.

Egyébként környezetemben aki Digis mind panaszkodik, hogy heti pár órát játszik online de mindig net hiba miatt kidobják a szerverek.

Ha warzone a játék, ott maguk a szerverek a szarok, a baráti társaságból szinte mindenkit ki szokott ilyen hülyeséggel dobni, pedig elég változatos a net szolgáltatók sora.

(#113161) Narxis válasza 4Grider (#113159) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szóval, hogy ha beállítok egy wifi jelszót az általuk biztosított ZTE márkájú cuccon és az egy áramszünet után visszaáll az eredeti jelszóra akkor az nem hiba? Tuti van valami belső elem/aksi mint a laptopoknál a CMOS battery amit cserélni kellene.

Ha kikapcsolom a Wifi-t akkor visszakapcsolja egy pillanatnyi áramkimaradás után is. Lehet modem üzemmódba kéne kapcsolonom csak akkor meg meg kell keresnem a bekötéskor kapott nyomtatványt a PPPoE kapcsolat beállításához... A saját wifis routerem pedig jelenleg Acces Point üzemmódban van tehát azt meg akkor át kéne kapcsolnom router üzemmódba. Lehet hagyom a francba az egészet, sejtettem, hogy a modem csere az egy nyűgös dolog akármelyik szolgáltatónál. Max. akkor cserélik ha már füstöl...

#113160 pubg

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#113162) 4Grider válasza Narxis (#113161) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azért nem hiba, mert nem kötelesek sem a lan-odat, sem a wlan-odat (wifidet) megoldani. A szolgáltató feladata az, hogy 1 db ethernet végponton átadja neked a netet. Az, hogy az eszköz azt tudja valamilyen szinten, egy ingyenes extra.

(#113163) Narxis válasza 4Grider (#113162) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ezzel abszolút tisztában vagyok, 18 éve van internetem, voltam már inviteles, t-home-os és most digis. Mindig az ászf-re mutogatott a szolgáltató akármi problémám volt, az volt mindig a lényeg. Akár ha naponta 20-szor szakadozott akár ha a sebesség nem volt rendben, a lényeg, hogy fogjam be és örüljek, hogy fizethetek. Reménykedtem, hogy ez változott valamicskét de akkor nem. Semmi baj, nem forszírozom tovább. :)

Thanos was right.

(#113164) Geth válasza Narxis (#113163) üzenetére


Geth
addikt

Ennek mi köze a wifi problémádhoz?

(#113165) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Minden nap ajándék :C


Digitális rezsicsökkentés lvl999! :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#113166) jack982 válasza GoodSpeed (#113165) üzenetére


jack982
aktív tag

majd a májusi inflációs emelés után posztolj ide.
ha azt is megúszod, akkor mester rangot kell kapnod a PH-n. :DDD

(#113167) GoodSpeed válasza jack982 (#113166) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Azon már gondolkoztam, hogy jelenleg 10K körül "kellene" mozognia ennek a csomagnak... most kicsit durva lenne, ha hirtelen májusban 12K-ról jönne a számla
:DDD

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#113168) Sisco2 válasza GoodSpeed (#113165) üzenetére


Sisco2
tag

Szeretnéd ráirányitani a figyelmet erre a problámádra? :D
Ha nagyon szeretnéd betelefonálunk hogy igazítsák már meg nálad is a számlázási rendszert, mert valami gond lehet hogy csak ennyit fizetsz és téged ez nagyon zavar. Ennyiszor felhozod ezt, nem akarjuk hogy álmatlan éjszakáid legyenek emiatt most már akkor segítsünk ebben. :DDD

(#113169) trec12 válasza jack982 (#113166) üzenetére


trec12
addikt

Tavaly sem emelkedett viszont áremelés és ez a díjkorrekciós magyar találmány már akkor is léteztek. Nekem is ennyi a One bevezetéséig szerintem marad így.

[ Szerkesztve ]

(#113170) GoodSpeed válasza Sisco2 (#113168) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Szerintem komoly vamzer melónak sem lenne sikere ebben a történetben. Központi rendszerbeli hiba. Majd javítják. Tavaly május óta mondtam, hogy 2023 évvégéig valószínűleg javítani fogják, az, hogy nem következett be, már bőségesen kárpótolt akkor is, ha az áprilisi már emelt lesz ... Azért az majdnem 1 év diszkont áron. :DDD

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#113171) trec12 válasza GoodSpeed (#113170) üzenetére


trec12
addikt

Tavalyi ÁSZF módosításban kivételként említették ezt a csomagolt áremelés tekintetében akik 2022 május-júniusban szerződtek 1 évre a Digi2019-re. Nem biztos, hogy rendszerhiba talán ennek a csomagnak az ÁSZF-e még más volt...
Akár hogyan is de nyertünk vele az biztos.... :B :K

[ Szerkesztve ]

(#113172) GoodSpeed válasza trec12 (#113171) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Ez igaz, viszont ez már egy olyan csomag, ami kifutott. Bármikor megszüntetheti, persze előtte ki kell értesítenie. Akkor még kivárom az utolsó napig majdnem, úgy egy héttel előtt váltok. :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#113173) trec12 válasza GoodSpeed (#113172) üzenetére


trec12
addikt

Amúgy a szövegben a határozott időtartma lejártáig írja de szerintem a szerződés mégsem tette lehetővé az emelést.
Igen ők is felmondhatják de előtte akkor 60 napos értesítési kötelezettség van. De nekik nem érdekük felmondani nyilván. Ellenben írták páran, hogy volt akiket a WiFi6-al akartak átszerződttetni a drágább csomagra.... :B Engem nem hívtak. :N Mondjuk nekem van tőlük WiFi6 routerem. (Tp-Link.) ;)

[ Szerkesztve ]

(#113174) GoodSpeed válasza trec12 (#113173) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Ellenben írták páran, hogy volt akiket a WiFi6-al akartak átszerződttetni a drágább csomagra....

Ha csak ennyi lenne a tarsolyukban, akkor nevetgélve közölném velük, hogy nem kell a WiFi 6-os olcsó cuccuk, mert egy ASUS RT-AX86S routerem van ami WiFi6-os, és kenyáig meg vissza veri a szolgáltatói WiFi6-ot :D

Technikai kivezetés viszont lesz, ez csak idő kérdése. Meghatároznak egy napot, ami minden DIGI-s előfizetőre vonatkozik, ha valaki nem vált át az újra akkor szerződést bontanak velük. Olyat senki sem fog tudni eljátszani, hogy évekig ebben a csomagban marad.

Nekem a Telekom azt írta, hogy 2024Q3-ban lesz optika az utcámban. Ha így lesz, akkor maradok a DIGI-nél addig ameddig nem emel, és nem kényszerít csomagváltásra, ha már itt lesz a Telekom FTTH, és emel, plusz lépéskényszerbe hoz, akkor felmondom a DIGI-nél és végre a Magenta 1-et át tudom hozni a másik lakásból. Szóval velem ebben az esetben nem tud kicseszni, nekik viszont lesz mínusz 1 előfizető.

Ha nem ér ide a Telekom optika - és erre is nagyon jó esélyt látok - , akkor úgy fogom fel, hogy a Telekom sem lenne olcsóbb, ellenben akkor a Telekomot fogom felmondani, amint lejár a hűségszerződésem. Mondjuk az 2025-ben lesz :D

De a Telekom Magenta 1 nekem féláron van, mert megoszlik a két lakás között, és nekem csak a mobilrészleget kell fizetnem, cserébe mobilon korlátlanul tudok beszélni, van mobilinternetem dögivel, készülékkedvezmények, TV GO havi 8K-ért :D

Mondjuk ebből lejön tisztán, hogy féláron is drágább a Telekom, mint jelenleg a DIGI Tri-Play rendszerben, legalábbis nekünk akik maradtunk a 2019-es csomagban (még).

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#113175) trec12 válasza GoodSpeed (#113174) üzenetére


trec12
addikt

Van akinek bőven elég a szolgáltatói eszköz. Nem hinnéd de vannak olyan csomagok mindegyik szolgáltatónál amik már sok-sok évesek már régen kivezették (meg nem szüntették) de még mindig aktívak....
Digi olcsóbb mit a Telekom. Csak net tekintetében is. Viszont ha jól láttam a Telekom szolgáltatói eszközei azért komolyabbak de szerintem bele is van építve okosan az árba. (Plusz pénzért vannak hálózati bővítő eszközök is.)

[ Szerkesztve ]

(#113176) rothfb válasza GoodSpeed (#113165) üzenetére


rothfb
veterán

Addig emlegeted, amíg egyszer csak kapsz egy kiegészítő rész számlát visszamenőlegesen, hogy fizesd be az elmaradt különbözeteket. :DDD

(#113177) GoodSpeed válasza trec12 (#113175) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Telekomnál a másik lakásban ez van nálunk: Sagemcom F@ST 5655v2
na most méretre, súlyra kitesz négy darab digis ONT-ot :D Ebből lenne újabb is, de nem váltok fel 250-es netről 1000-es netre, amikor nem vagyok abban a lakásban...

Nem hinnéd de vannak olyan csomagok mindegyik szolgáltatónál amik már sok-sok évesek már régen kivezették (meg nem szüntették) de még mindík aktívak....

Nézd, én is addig akarok maradni, ameddig csak lehet ebben a csomagban. Van egy egyszerű Huawei EchoLife HG8121H ONT (DIGI) FTTH eszközöm. Modem módban. Nincs vele semmi baj, teszi a dolgát. Nekem tökéletesen megfelel.

Fürdőnegyedben lakom, körülöttem 30-40 apartmannal. Tehát puccos környék. A Telekom optika 40 méterre van tőlem légvonalban. A negyed 40%-a nincs lefedve. Ígéret van rá, de szerintem valami paktum lehet, mert egy ilyen környéken, ahol röhögve kifizetik az emberek a drága szolgáltatásokat is, roppant nehezen magyarázható a dolog azzal, hogy megálltunk, mert nem biztos, hogy megtérül. Ígéret van rá, hogy majd folytatják és tavaly azt írták, hogy idén. Extra adalék, hogy 2020-ig az egész városban nem volt Telekom optika - már ez is fura, 24 000 fős város... fürdőkomplexummal. Aztán neki kezdtek. Majd hirtelen megálltak, szóval én úgy gondolom, hogy esélyes, hogy nem lesz ebből semmi a Telekom részéről. Az 5G-s lefedettség is gyenge. A DIGI 2020-ban még román tulajdonos által, az egész várost végigoptikázta!

A Telekom meg látszólag előadja azt, amit valami kis ISP-től képzelne el az ember, amikor elfogy a pénz. Egyébként a Balaton északi, és déli partján is gyér a Telekom lefedettsége ... az is érdekes.

Az utcámban még a VodafONE van, tehát lényegében nincs alkudozási pozícióm. 2019-ben 12K-t fizettem a Vodagfone-nak a Tri-Play rendszerért! 2020-ban a DIGI-re hivatkozva, le tudtam alkudni a felére. Most, hogy a két vállalatnak ugyanaz a tulajdonosa alkupozició az nincs, csak akkor lenne, ha a Telekom tényleg megjelenne...

De nem fognak a kardjukba dőlni, ha valaki azt mondja dacból, hogy ő aztán nem fizet nekik többet, a Telekomnak, meg igen. Eggyel kevesebb...

Mekkora hiszti volt itt a topicban az emelések kapcsán, hogy így lemondják meg úgy... biztos volt pár ember aki igen, meg ugye ha volt mire váltani, akkor az megkönnyíti a dolgot... de egészen biztos, hogy egy számjegyű a lemorzsolódók aránya, az emelésé meg bőven két számjegyű.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#113178) Geth válasza rothfb (#113176) üzenetére


Geth
addikt

Fogd fel úgy, hogy addig jó, amíg a kolléga rendszeresen életjelet ad magáról, mert ez azt is jelzi, hogy a számlát meglátva nem tett kárt magában.

(#113179) GoodSpeed válasza rothfb (#113176) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Jogilag polgári ellenállást tanúsítok! Nem hibáztam, nem is voltak kiértesítve, nem szóltak! :D Csak itt láttam hébe-hóba képeket, hogy másoknak már majdnem duplája és még várják a májusi emelést, de nem hittem el! :D Majd ha hivatalosan tájékoztatnak, akkortól számít a dolog (jogilag). Addig sz*póka nyalóka! :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#113180) GoodSpeed válasza Geth (#113178) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Jut eszembe: akiknek megemelték derekasan, azoknál a Tri-Play-ben mennyi az annyi havidíjilag? :D
Valaki nem tolna be képet róla? :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#113181) rothfb válasza GoodSpeed (#113180) üzenetére


rothfb
veterán

Képet nem kapsz, de összeget írok. Az előfizetés sok összetevős, de a szigorúan vett tv-internet-vezetékes telefon 9600 Ft mínusz 1710 Ft e-pack és hűség kedvezmények.
Tehát 7890 Ft.
Nem ennyit fizetek, mert vannak mobilok, hbo, filmbox, kártyák, box is.
De amit te kérdeztél, ennyi.

(#113182) Dragon3000 válasza GoodSpeed (#113180) üzenetére


Dragon3000
veterán

Amúgy mindekivel ez van, akinek lejárt a hűsége, amíg nincs valami változtatás a felhasználó felől, addig nem foglalkoznak vele. Nekem csak netre volt hűségem, ami tavaly lejárt és még mindig ugyanazokat a kedvezményeket kapom, gondolom az inflációs emelésnél majd rájönnek.

(#113183) FollowTheORI válasza GoodSpeed (#113165) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Amíg hibás a rendszer ki kell használni. :DDD
Valószínűleg valami hűség opció miatt átugorhatja/-atta a szűrő valahol, hogy nem nyúltak még hozzá... nem tudom mennyi ilyen lehet.

Nekem is ezek a csomagok voltak TV meg internetre 2022.06.30-ig, aztán (gondolom mivel nem volt semmi hűség plusszba rajta) maguktól átraktak "2019" csomagból évszám nélkülibe... majd szépen minden emelés jött hűség kedvezménnyel együtt is utána. :D
kb így:
5749 Ft - 2022.06.30-ig
6900 Ft - 2022.12.31-ig (6 hónapig)
7300 Ft - 2023.04-30-ig (4 hónapig - majd inflációs emelés 2023)
8360 Ft - jelenleg (2024.04.30-ig, mert utána május már infláció emelt lesz megint)
elvileg ~9606Ft lesz a 14,9%-os emeléssel... majd kiderül mennyi lesz a tényleges. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#113184) trec12 válasza FollowTheORI (#113183) üzenetére


trec12
addikt

Lehet újra kellett volna kötnöd 2022. júni 30-án (utolsó nap) a 2019-re talán sikerült volna akkor most 6e lenne neked is.

[ Szerkesztve ]

(#113185) GoodSpeed válasza rothfb (#113181) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Köszi. Ezek szerint az HBO is beleszámít. Nekem is volt régen szolgáltatói HBO-n még a Telekomnál. Most közvetlenül az HBO-tól vásároltam van 1590 Ft /hó díjazásért, meg Amazon (érdekes az Amazon egyik ISP kínálatában sincs benne), az mg 899 Ft. Szóval a DIGI-től semmi ilyesmi sincs, DIGI mobil sem :D

#113182Dragon3000 elvileg így van, hogy maguktól nem foglalkoznak vele, de vannak akiket átpakoltak újba. Szerencse kérdése is, mert úgy emlékszem, arról számoltak be, hogy nem nagyon kaptak határidőt... csak bejelentkezés után látták, hogy új csomag...

#113183FollowTheORI
(gondolom mivel nem volt semmi hűség plusszba rajta) maguktól átraktak "2019" csomagból évszám nélkülibe... majd szépen minden emelés jött hűség kedvezménnyel együtt is utána. :D

Na ugye... :D Egyébként értesítenie kellett volna.
Sőt,. nyilatkozni, hogy elfogadod e vagy sem.
Ja, szóval emeléssel éppen 10K alatt lesz egy kicsivel, ezen filóztam, hogy fölötte vagy alatta várható e.

Legalább tennének bele, egy kortátlan telefonálási opciót, mint amilyen a Hoppá Magentáéknál.

#113184trec12: Nekem 2023. Májusában járt le, már nem lehetett újra kötni. Így nekem ePACK-om sincs :D

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#113186) rothfb válasza GoodSpeed (#113185) üzenetére


rothfb
veterán

Nem, pont azt mondom, a felsorolt dolgok, mint az hbo, eszközök, filmbox, digimobil kártyák nincsenek az árban. Tv (extrák nélkül), net, vezetékes telefon.

(#113187) GoodSpeed válasza rothfb (#113186) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Ja, köszi :R

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#113188) rothfb válasza GoodSpeed (#113187) üzenetére


rothfb
veterán

Az hbo önmagában 3600 forint mínusz kis kedvezmény. Igaz hbo pack.

(#113189) GoodSpeed válasza rothfb (#113188) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Nekem csak szimpla Streaming van.

Ennek az oka, hogy korábban sokáig volt a teljes csomag, pl hűséget vállaltam rá még a Telekomnál... aztán mindig csak az akkor még HBO GO néven futó szolgáltatást használtam. Nekem a streaming jön be, ott és akkor valamint azon amin akarom nézem.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#113190) FollowTheORI válasza trec12 (#113184) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen, lehet... :) Nem tudom mondjuk mi volt az utolsó időpont, amíg engedtek rá hűséget.
Mostmár mindegy, nem halok bele egyikbe se... inkább csak érdekesség.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#113191) FollowTheORI válasza GoodSpeed (#113185) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Értesítettek minden emelésről/változásról, de mit csináltam volna??, még ígyis a legolcsóbb legjobb opció volt. :D (átrakunk, maradhat? vagy viszlát!)
Utána a második emelés előtt volt a hűséges kampány (amikor ügye "riogattak", hogy emelkedik, ha nem leszel hűséges, stb), akkor köttöttem rá egy évet... előtte meg leszartam mert olcsó volt ígyis ugyis. De ez az én "bajom". :N

Egyébként most, ha jól látom, el is tűnt a szolgáltatásoknál a hűségkötős menüpont... Kíváncsi leszek, hogy alakul ez a rész az átárazásokkal, mert sok hűség most jár le ügye, a nagy kampány után.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#113192) so_ha válasza GoodSpeed (#113174) üzenetére


so_ha
senior tag

"Olyat senki sem fog tudni eljátszani, hogy évekig ebben a csomagban marad."
Édesanyám Voda tv szolgáltatása évek óta már nem létező csomagban van.
Így ne vegyél rá mérget, hogy nem csak kivezetik ezt a konstrukciót is.

(#113193) cof válasza so_ha (#113192) üzenetére


cof
veterán

Igen. Nekem is még évekig volt UPC-nél Digital Bronze TV csomag mikor már rég nem volt rendelhető. Csak pont a fordított eset, jó drága volt az új előfizetőkhöz képest.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#113194) holex91 válasza trec12 (#113175) üzenetére


holex91
csendes tag

"Digi olcsóbb mit a Telekom. Csak net tekintetében is. Viszont ha jól láttam a Telekom szolgáltatói eszközei azért komolyabbak de szerintem bele is van építve okosan az árba. (Plusz pénzért vannak hálózati bővítő eszközök is.)"

Ezzel vitatkoznék. Nálam pl. Digi internet 6490 Ft, Telekom internet (kérve hozzá egy vezetékes telefont is, mert így vicces módon olcsóbb, mint a net magában): 6374 Ft. Szóval elértük, hogy olcsóbb a Telekom, mint a Digi, plusz még kapsz egy vezetékes telefont is, bár ennek számomra nincs értéknövelő hatása.

(#113195) cof válasza holex91 (#113194) üzenetére


cof
veterán

Na igen, és az ráadásul 1000/1000. Csak sajnos ritka ahol van mind a 3 szolgáltató egyszerre. Bár én most várnék valami olyasmi korrelációt ha már így szétcseszték a versenyt, hogy lehessen előfizetni egy vezetéken bármelyik céghez ha majd Digi is egyesül a Vodával és nem a két nagy cég nevét csorbítja tovább, mert még mindig sokakhoz nem jutott el az információ, hogy a Digi már nem az a Digi.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#113196) tibike8 válasza cof (#113195) üzenetére


tibike8
őstag

Ja, mert pl nálunk Szegeden is ezért egy 1000/25-ös netet tudnak adni. Már akinek a feltöltés is számít.

(#113197) Multibit válasza holex91 (#113194) üzenetére


Multibit
veterán

Én is telefonnal kértem az optikás 1000/1000 netet, ez havi 5870 forintomba kerül. Igaz, a városomban jelen van mindhárom (vagy inkább mindkettő) szolgáltató.

(#113199) adika4444 válasza trec12 (#113198) üzenetére


adika4444
addikt

Nem rossz, ezzel meglepően nagyot lehet spórolni. Csak hát nem 12 hónapig kedvezményes, hanem 6, ráadásul ha vége a kedvezménynek, még 6 hónap rablánc eredeti áron :D

üdv, adika4444

(#113200) trec12 válasza adika4444 (#113199) üzenetére


trec12
addikt

Meg add hozzá a 14,9%-ot majus 1-től. Add össze egész évre / 12. Szerintem ez nem rossz még így sem. :N Végre valami jó hír is van. :K Nyilván ügyfél szerzés ill. megtartás a cél.
Ezen kívül kiváncsi leszek a Telekom lép-e a Digis területein erre valamit? :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.