Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86651) PimpDaddy válasza jokeph (#86650) üzenetére


PimpDaddy
csendes tag

Nincs benne csipogó ugye csak a debug ledek vannak de van olyanon itthon tehetek bele!
Már lassan mindent kizárok! Alaplapra gondoltam ugye az első posztomban amire vissza is utaltam abban irtam hogy ott a Vga hibajelző led világitott!
Akkor nekem az alaplap és rosszabb esetben a táp volt a sejtésem!
Most cseréltem a Lapot a Vga hiba led nem villog ellenben ezt produkálja és ugye be tudtam lépni a biosba egyszer vagyis a Vga sem lehet mert ad képet!
Nincs itthon másik kártyám , mostanában adogattam el mindet!

Mostani lap:
[link]

(#86652) jokeph válasza PimpDaddy (#86651) üzenetére


jokeph
nagyúr

Egy gyors kérdés:
Amikor a lapot beszerelted, csak ott van távtartó a ház tálcájába betekerve, ahol az alaplapon lyuk is van hozzá ? (lap és lap között lehet különbség a rögzítő furatok kiosztásában, hiába ugyanaz a méretük).

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#86653) Tibizzz


Tibizzz
kezdő

Sziasztok
A TUF a520m plus alaplapom biosában van blutooth engedélyezés, kell e ahoz usbés bluetooth-ot vennem, vagy mennie kell alapból is ? A Win10-ben nem látszódik.

(#86654) PimpDaddy válasza jokeph (#86652) üzenetére


PimpDaddy
csendes tag

Igen csak ott volt ... Ugye a régi lapomhoz 6 db volt... Ehhez 9 kell! Volt még a házhoz így becsavartam azokat is de csakis ott vannak ahol lyuk is van!

(#86655) MZsoltee válasza PimpDaddy (#86654) üzenetére


MZsoltee
veterán

Tudom szivatasnak tűnik, de lehet érdemes kipróbálni csak az asztalon összerakni. Hátha valahol zarlatos a dolog.
Táp moduláris? Minden csati jól össze van dugva? A kábelek nem sérültek?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#86656) PimpDaddy


PimpDaddy
csendes tag

Igen moduláris!
1000watt Gold Táp!

(#86657) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Adott egy Asrock b550m steel legend. Ryzen 3200ge megy bele, 1.8as bios van rajta, ami olyan korai bios verzio hogy meg nem tamogatja... Osszeepithetem vele es tudok biost frissiteni pendriverol (amit egy masik geppel masolnek ra)? Vagy keresnem kell egy kompatibilis procit, azt belehelyezni lefrissiteni a biost es mehet vissza a 3200ge-t?

(#86658) Csorbi válasza HaZsolt (#86657) üzenetére


Csorbi
addikt

Nem látom hogy tudna-e CPU nélküli BIOS frissítést a lap (vannak ilyen lapok, de az KÜLÖN feature-ként fel van tüntetve). Így lottó az egész, belerakod a CPU-t és kiderül, hogy elindul-e, akkor talán tudsz frissíteni - de jó eséllyel nem fog. Ha nincs kéznél kompatibilis CPU, akkor egyszerűbb ha bedobod a lapot egy számtech boltba/szervizbe, 2-3e Ft-ért lefrissítik neked.

[ Szerkesztve ]

(#86659) gyozo.m


gyozo.m
csendes tag

Sziasztok, boot problémám lenne esetleg ha valaki tudna benne segíteni megköszönném :)
Van egy HDD és egy SSD a gépben, a tünet pedig hogy magától nem bootol be a rendszer csak is ha kézzel kiválasztom hogy honnan bootoljon viszont egy üres rublikára kell mennem hogy jó legyen. Idegesítő hogy állandóan nyomkodni kell hozzá. Valakinek valami ötlet?
[kép]
Akárhogy állítom a bootolást bármit nem lesz jó.
Alaplap: Gigabyte z170 xp-sli

(#86660) Nyugis


Nyugis
senior tag

Sziasztok!

hol tudom megnézni azt, hogy egy adott alaplap maximum mekkora HDD-t tud kezelni? szeretnék egy 12TB-os HDD-t a gépembe.
néztem a kézi könyvet de sajnos én nem találtam meg benne ez az adatot / információt.
ESETLEG tudja valaki, hogy hol merre érdemes keresnem? :F

erről az az alaplapról van szó:
eredeti naprakész win 10 -et használok OP rendszernek
PDF MANUAL
Web lap ROG STRIX Z590-A GAMING WIFI

[ Szerkesztve ]

(#86661) Csorbi válasza Nyugis (#86660) üzenetére


Csorbi
addikt

Bármekkora lemezt vehetsz nyugodtan, a lényeg hogy GPT partíciót kell használni rajta az OS szempontjából. MBR-nél van 2TB limit, de GPT-vel konkrétan 9.4 zettabyte (9400000000 TB) a felső határ ;]
A lap pedig kezelni fog akármekkora fizikai diszket, emiatt nem kell aggódni.

(#86662) LuiT válasza gyozo.m (#86659) üzenetére


LuiT
tag

Hogy lett telepítve az Windows (CSM vagy UEFI)? Telepítéskor nem árt, ha csak az a meghajtó van rádugva a lapra, amire szeretnéd az OS-t feltenni.

Üdv. „A törvényeket a bölcsek hozzák, és a bolondokat sújtják velük.” :-)

(#86663) Curtain


Curtain
senior tag

Sziasztok! Platformot váltok és ezt az alaplapot néztem ki: link . De ahogy nézem ezen 3x4pin-es csatlakozó van pluszban. Viszont a tápegységemen csak 2x4pin. Ez okozhat valami gondot? Csak egy I5 12400f menne bele. Vagy válasszam inkább ezt a lapot? link Árban minimális az eltérés közöttük.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#86664) prmcsk


prmcsk
addikt

Üdv.
Valaki járt már így ?
Egy eddig is szórakozó öreg gigabyte lapon eljutottam odáig, hogy elindul, lát mindent, de a végső felállása előtt kiírja nekem, hogy : PCI parity error. Kitesz egy F1-F2 lehetőséget, de hiába nyomkodom, semmi. Már mindent és mindenkit kicseréltem, de ugyanez. bios elem ki, csere. saját biosába beenged, mentés, de a vége ugyanez a felirat...

Húszon év alatt ilyet még nem kaptam, tehát kérdem: Mi a bánat van ?

Lap kuka ?

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#86665) Curtain válasza Curtain (#86663) üzenetére


Curtain
senior tag

Már nem tudtam szerkeszteni: Rosszul írtam, ugye a lapon 1x8pin és még egy 1x4pin-es plusz tápcsatlakozó is van, viszont a tápegységemen csak 1x8pin. Ez okozhatna gondot?

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#86666) Rederik


Rederik
tag

Sziasztok,

14700k processzorhoz tervezek Z790-es alaplapot venni. Asus prime vagy Asrock Riptide. Két kérdésem lenne.
minden alaplaphoz kell gyárilag BIOS frissítést kérnem, hogy egyáltalán be tudjam kapcsolni a gépet, ha magam rakom majd össze?
illetve miként kell kezelni azokat a lapokat, ahol az SSD-hez alaplapi hűtőborda van? 980 pro-t tervezek, amin ha jól tudom nincs saját borda, csak a matricák. Azt rajtahagyom, s a matricára ráillesztem az alaplapi bordát, és kész?

köszönöm a választ!

(#86667) makszutov.hu válasza Rederik (#86666) üzenetére


makszutov.hu
tag

Az Asust messziről felejtsd el! Amennyire jók voltak valamikor, annyira egy kalap sz@r lett belőlük. A "gyári" BIOS-sal simán indulnak - a matricát pedig eszedbe ne jusson levenni, hacsak nem akarsz garanciát veszteni!

"Magyar az, aki Magyarországon született, itt dolgozik és itt adózik!"

(#86668) Dr.Én válasza makszutov.hu (#86667) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én is Asus deszkában gondolkodtam, de elvetettem és az Asrock 790 Pro RS lapot veszem inkább(csütörtökön jön a fizu és utána már rendelem is :DDD )
Ennyire rosszak lettek az Asus lapok?
Illetve pont ugyan ezt akartam én is kérdezni amit Rederik kolléga kérdezett. De így már választ is kaptam a kérdésemre :R :R

WOT: kissio

(#86669) mrzed válasza Rederik (#86666) üzenetére


mrzed
senior tag

Én inkább asrock párti vagyok, jelenleg egy Asrock Z790 PG Lightning lapot használok teljes megelégedéssel. Az ssd és a hűtő beszerelése részletesen taglalva van a manuálban. Akkor trükkös, ha a hűtős helyre nem akarod visszarakni a bordát, az módosíthat a rögzítésen, esetleg az alaplapi rögzítőcsavar ellendarabját cserélni kell.

Dr.Én: azt nem mondanám, hogy rosszak az asus lapok, de szerintem mára már jócskán túlárazottak.

(#86670) Dr.Én válasza mrzed (#86669) üzenetére


Dr.Én
veterán

Abban is igazad van. Eddig vagy Gigabyte lapok voltak a gépemben , vagy Asus.
most először lesz Asrock :)

WOT: kissio

(#86671) Icamingo válasza Curtain (#86665) üzenetére


Icamingo
tag

Nekem is ilyen, ha megnézed az alaplap használati utasítását, akkor ott írják, hogy vagy ebbe, vagy abba kell beledugni.

(#86672) makszutov.hu válasza Dr.Én (#86670) üzenetére


makszutov.hu
tag

20 évvel ezelőtt inkább a karom vágtam volna le, semmint Asrock lapot rakjak az Asus helyett a gépbe - most fordítva. Ha az Asrock lapok negyedébe kerülnének az Asus lapok, akkor talán elgondolkodnék azon, hogy böngészésre, szövegszerkesztésre azt vegyek - de így (totálisan túlárazva) nem! (A videokártyáikról már ne is beszéljünk - 1 forintot nem ér egyik sem!!!!!)

"Magyar az, aki Magyarországon született, itt dolgozik és itt adózik!"

(#86673) Dr.Én válasza makszutov.hu (#86672) üzenetére


Dr.Én
veterán

Ha jól emlékeztem hogy anno az Asrock valami nagyon silány minőségű termékeiről volt híres akkoriban, mint a codegány tápok :DDD

WOT: kissio

(#86674) makszutov.hu válasza Dr.Én (#86673) üzenetére


makszutov.hu
tag

Pontosan! Vargánya táp maradt, az asus pedig egy szintre került vele... :( Az Asrock pedig feljött a csúcsra.

[ Szerkesztve ]

"Magyar az, aki Magyarországon született, itt dolgozik és itt adózik!"

(#86675) jokeph válasza Dr.Én (#86673) üzenetére


jokeph
nagyúr

kb. 20 éve az s478-as i865-ös szériában rengeteg dög/részben döglött lap volt, pl.

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#86676) Benhill


Benhill
senior tag

Sziasztok.

Elmentem kajalni, addig ment a gépem, mire visszajöttem égett szag, mint mikor egy chip elpukkan.

Csak a gépem lehet, mert más elektromos cucc nem ment.

Meglepő azonban, hogy semmi gond nincs a géppel, tesztek játékok rendben mennek. :F

Valami tipphogy mi merre, vagy hol lehet a hiba? :W

(#86677) Csorbi válasza Benhill (#86676) üzenetére


Csorbi
addikt

Szemrevételezés, műszeres mérés, ha otthon ez szakszerűen nem megy, akkor szerviz.

(#86678) makszutov.hu válasza Benhill (#86676) üzenetére


makszutov.hu
tag

Lehet valami vegán baromságot ettél? :DD

"Magyar az, aki Magyarországon született, itt dolgozik és itt adózik!"

(#86679) €uro


€uro
őstag

Sziasztok!

ASUS TUF GAMING B760M-PLUS alaplap dokumentációjában ez áll:

Egyetlen Samsung 980 Pro 4.0 NVMe M.2 1TB MZ-V8P1T0BW SSD-t tervezek használni. Melyik slot-ot válasszam? Mindegy?

Miért van az 1-es slotnál 13 & 12 Gen Processors írva és miért B760 Chipset a másiknál? Más-más vezérlőt használnak?

[ Szerkesztve ]

(#86680) Csorbi válasza €uro (#86679) üzenetére


Csorbi
addikt

Miért van az 1-es slotnál 13 & 12 Gen Processors írva és miért B760 Chipset a másiknál? Más-más vezérlőt használnak?

Pontosan. Azt választod amelyik neked szimpatikus, de jellemzően a CPU-ét szokták használni, hacsak nincs szükség az abból eredő plusz extra sávokra valahol másol.

(#86681) €uro válasza Csorbi (#86680) üzenetére


€uro
őstag

Értem. Köszönöm.

(#86682) Benhill válasza Csorbi (#86677) üzenetére


Benhill
senior tag

Szia, köszi!
Szemre nem találtam hibás chipet. Annyi hogy gép kikapcsolt állapotban is árasztja magából a szagot. Fokapcsolot kell lekapcsolni hogy megszűnjön.

Viszont kiderült már azóta, hogy a videókártyanak van szaga sajnos.

Játék és tesztek alatt nem mutatja hiba jelét, annyi hogy valamiért melegebb lett az összes hőfok 10 fokkal. 76, 93, 93, és mindezt 3 perc játék után.

Gariztatni így le tudom vajon?

(#86683) heavygrip


heavygrip
aktív tag

Szép napot kívánok mindenkinek.

Kérnék egy kis segítséget.

Van egy gigabyte ax370 alaplapom.
Hallok a gép hátulja felől sercegő hangot, én videó kártyára gondolok,de nem zárom ki a vrm-et sem. Olyat tud csinálni pl hogy amikor elindítom a játékot elkezd ciceregni, serecgni, aztán ahogy a menübe ér halkabb lesz,de nem szűnik meg, hallható,de nem vészesen.
Rá engedtem CPU tesztet nem hallom
Rá engedtem furmarkot nem hallom
Tehát tanácstalan vagyok.
A lap egyébként 5 éves lesz, elő fordulhat hogy mégis a vrm csinálja?
A vrm hőfok jó nála: cyberpunk alatt mért legmagasabb 67fok, átlag 60fok 2-3 óra hossza alatt.
CPU - RAM test alatt 55 fok átlag 3 óra hossza alatt.
[kép]
Ez a Torony hűtő óta ennyi, kb fél éve van fent, gyári hűtő míg volt rajta nem ment 50 fok fölé sosem.
A feszültség is több mint jó.
[kép]
Jó lenne ha nem vrm kezdődő hiba lenne, eddig teljesen meg vagyok az akaplappal elégedve. Néztem amúgy b550 es lapot ugyanígy gigát, tehát megvan a kiszemelt,de ha nem szüksége nem cserélem le.

Előre is köszönöm :R

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#86684) Atilla001


Atilla001
senior tag

Üdv!
Van egy Gigabyte B660 GAMING X DDR4 (rev. 1.0)
Van rajta egy USB Type-C® header, with USB 3.2 Gen 2 support
Gyorsabb lehetne ha USB-C headeres type-E hátlapot szereznék,
vagy pont olyan mint a szintén rajtalévő USB 3.2 Gen 2 Type-A port (red) ?
Az alap kérdésem az lett volna hogy milyen Type-E hátlapi kivezetést kellene vennem ami ezt max tempóval támogatja? Alin van de ahhoz 3.1-et írnak. [Ali]
Köszönöm a türelmet!

Védd a természetet!

(#86685) Csorbi válasza Atilla001 (#86684) üzenetére


Csorbi
addikt

A vezérlő számít, nem a csatlakozó.

(#86686) Benhill válasza Benhill (#86682) üzenetére


Benhill
senior tag

Csak hogy teljes legyen a kép; nem a videokártya lett kuka, hanem alatta lévőt foglalatba volt egy Axagon PCIe nvme adapter, az pukkant ki valamiért, a VGA meg felszívta füstöt.
Benne lévő SSDk-nek nem lett baja.

5 év 3 hónapot bírt.

(#86687) Csorbi válasza Benhill (#86686) üzenetére


Csorbi
addikt

Mondtam, hogy elsősorban a szemrevételezés segít. :K
Jó hír, hogy "csak" ez szállt el. :))

(#86688) Atilla001 válasza Csorbi (#86685) üzenetére


Atilla001
senior tag

Üdv, itt arra gondolsz hogy bármilyen kompatibilis csatlakozót megvehetek a sebességet tudni fogja? Én gondolok itt arra hogy abszolút nem mindegy milyen usb c kábelt vásárolsz, hogy tudja e a protokolokat vagy egyáltalán milyen protokolokat támogat. Thx

Védd a természetet!

(#86689) 5leteseN válasza Atilla001 (#86688) üzenetére


5leteseN
aktív tag

Szerintem ugyan olyan lenne a sebesség mindkettőnél(Type-C, USB a 3.3 Gen2).

Még hasznos infó lehet: Én vettem 2m-es USB 3.0(3,1) kábelt, és teszteltem is a SATA-SSD-vel: tudja a kb maximum sebességet, mértem a 2m-rel és anélkül is 5x5x, nem volt értékelhető különbség! Kettőt vettem, mindkettőt teszteltem (sok időm volt:15 perc kb ;] ), : ugyan az a sebesség mindkettőnél: 500MBps, LEXAR SSD külső USB-s illesztőben.

Emlékeim szerint a kábeleknél nincs különbség az USB 3.0-3.1 között. A 3.2-nél lehetnek különbségek(Type-C, THB3-4-...), figyelni kell rá!

Mikor kerestem magamnak 3.1 vagy 3.2 USB-t, azt vettem észre, hogy a 3.1-esek(5 MBps) egy PCIe csatornát használnak(rövid a PCIe része a kártyának) adatátvitelre, a PCIe 3.2-esek(10MBps), a PCIe kártya "bevágás" utáni része kétszer hosszabb, mint 3,1-eské és néhány helyen az eladók 4 PCIe csatorna használatát írták!

[ Szerkesztve ]

(#86690) Skilly


Skilly
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy gigabyte b460m ds3h v2 alaplap egy i7 10700 társaságában, egy 1660 vga plusz 16gb hyperx ram, 500-as m.2 ssd. Bővítés következett, vga csere egy 3070 ti karira, ami innen apróról került megvételre.

Ez mellé egy új be quiet 850w-os gold táp is beszerzésre került, új cpu hűtő és a vga, plusz 16gb hyperx ram.

Összegezve GA-B460M DS3H V2 alaplap + i7 10700 cpu + Zotac Extreme Holo RTX 3070 Ti vga + 32gb Hyperx RAM + 500-as m.2 + be quiet 850w gold táp.

Hibátlanul működött 2 napig, elkerült egy új helyre, ahol még beüzemelés után működött pár óra múlva pedig elmondás alapján csak világítottak az rgb-s cuccok, de nem ment a gép.

Az alaplap, cpu és vga kuka. Tápnak semmi baja, ram szintén hibátlan. Lett egy új alaplap berakva, azokba a ramokat átrakva és a táp rákötve, majd másik cpu régi vga és működik.

Viszont az i7-es proci és a 3070 ti vga meghalt?! :( Kérdés, hogy mitől, hogyan? Kaphatott azon a helyen túlfeszt, amit a táp nem védett le?

Valaki járt már hasonlóan? Én még soha nem láttam ilyet...

Válaszokat előre is köszönöm! :R

HyperX

(#86691) mrzed válasza Skilly (#86690) üzenetére


mrzed
senior tag

Megfelelő a szóban forgó épület elektromos földelése?
Előfordulhat, hogy nincs, de olyan is lehet, hogy látszólag van, de nincs szondához kötve a földvezeték. Az utóbbi esetben egy a hálózatba kötött hibás, zárlatos fogyasztó folyamatos feszültség alatt képes tartani a földelést.

(#86692) Skilly válasza mrzed (#86691) üzenetére


Skilly
aktív tag

Erre is gondoltam. Csak azért nem értem, hogy miért nem tudta levédeni a táp? Ilyen esetben egyből a lap+cpu+vga kuka? Ram hogyan maradt meg? :D

HyperX

(#86693) mrzed válasza Skilly (#86692) üzenetére


mrzed
senior tag

Ha csak szimplán nincs földelés, akkor jó gép esetén is gond lehet a statikus elektromossággal. Amennyiben a földelőszonda hiányzik, de a földkábelek megvannak, minden konnektorba bekötve, akkor olyan alkatrészek is feszültséget kaphatnak amiknek nem kéne 230 Volt. Hogy mindkét eshetőség esetén épp melyik alkatrész halálozik el, az csupán a szerencse kérdése. Ha a földkábelen feszültség érkezik, azzal a táp védelme nem fog tudni mit kezdeni.
De mindezek csak feltevések, látatlanban nem lehet a hiba forrását megállapítani.

(#86694) Skilly válasza mrzed (#86693) üzenetére


Skilly
aktív tag

Értem, nagyon szépen köszönöm az információt. Akkor itt kellene először keresni a hibát, ennek utánajárok/kérdezek. Nálam ugye hibátlanul működött, gondolom "hibás" alkatrész esetén nem tudtam volna órákig futtatni.
Köszönöm! :R

HyperX

(#86695) Doky586 válasza Skilly (#86690) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"Az alaplap, cpu és vga kuka"
Tipp: koaxos ktv -tv -vga kártya felől bejöhet csúnyaság ha rá volt kötve. Akár hangkábelen is ha erősítőre volt kötve. És van egy gagyi tv pár szomszéddal arrébb..

(#86696) Skilly válasza mrzed (#86693) üzenetére


Skilly
aktív tag

Még annyi információm van, hogy van másik pc-je, amit használ és használt is ezen a helyen, ahol a gép kipróbálásra került és tönkrement. Azt még nem tudom, hogy ugyanaz a konnektor vagy valamilyen hosszabbító használata mellett futott a pc. Annyi infóm még van, hogy nála is ment 1-2 órát, amikor bekövetkezett a hiba.

Ha esetleg az alaplap már rosszalkodna (ha van ilyen), az magával tudja rántani CSAK a cpu-t és a vga-t?

Doky586: Annyit tudok, hogy ilyennel nem volt összekötve.

HyperX

(#86697) R̲e̲m̲ válasza Skilly (#86696) üzenetére


R̲e̲m̲
senior tag

Sziasztok
x299-hez tartozó kérdésem lenne
tuf x299 mark2 specben 9000x series cpu-hoz max 256Giga ramot jelolnek meg, viszont arc-on a 9900x-hez meg max 128gigát adnak meg. melyiknek lehet hinni?

Üdv,
T.

(#86698) Remington


Remington
őstag

Sziasztok!

MSI B550 Tomahawk lap (legfrisebb bios, defaulton), R5 5600x, 2x8 vmi Fury mem., Giga RTX 3060 Eagle vga, DeepCool PF750 táp.
Már a bios is akadozik, laggol, a Windows is, van hogy hibát jelez a vga-ra. Tettem bele egy 1660 Ti-t, azzal tökéletes. A 3060 egy másik gépben szintén tökéletes! Minden le van húzva az alaplapról (SSD is) úgy is csinálja. Resizable bart ki-be kapcsolva se változik, uefi/csm is mindegy min van.
Mi lehet a baja?
Köszi előre is

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#86699) Brekkk válasza Remington (#86698) üzenetére


Brekkk
senior tag

PCI-e 3.0 v 4.0 módban megy a VGA?

(#86700) Remington válasza Brekkk (#86699) üzenetére


Remington
őstag

Auto, de 3.0-n is próbáltam.

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.