Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27301) Beleczkil


Beleczkil
tag

Nagyon szuper az SD3 rom.

De felmerült bennem egy kérdés, nem lehetne megoldani valahogy azt, hogy a menük és úgy általában a romok alapszíne ne fekete hanem fehér legyen?
A fekete illetve sötét színek a kijelzőt szinte tükörré változtatják napsütésben.

"10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem"

(#27302) IKuresZI


IKuresZI
tag

Felraktam tegnap az SW 3-at. A kettővel semmi gondom nem volt, de ezt este 7kor leszedtem töltőröl, készenlétben volt egész este és reggelre 89%-ra lement az akksi. Most így este meg 46%. Ez így már megint nem jó. Pedig nincs kint, csak power widgetem és task killerrel ki szoktam lőni az appokat...

(#27301) Beleczkil

Ez sok emberben felmerült már, még várjuk a választ. Hátha valaki nekiáll világos hátteret is csinálni.

[ Szerkesztve ]

ZTE Blade Gen2 ROM: Sugar Daddy

(#27303) krypton válasza Zsolaf (#27299) üzenetére


krypton
senior tag

Kodak Z981, de nem automatán hanem manuálisan, és igen nem ment vaku se.

[ Szerkesztve ]

(#27304) Tonchi válasza Beleczkil (#27301) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Ez nem egy "háttérkép", kicsit komplikáltabb a dolog...

(#27305) Glatius válasza IKuresZI (#27302) üzenetére


Glatius
őstag

-A sötét háttér a grafikus felületet nem igénylő linux bázis miatt egy hagyományos forma,
-az 50 éves digitális képmegjelenítés alapelve, hogy a sötét háttér előtti világos szöveg jobban olvasható: sötétben nem bántja a szemet, erős fényben pedig nem rosszabb a kontraszt.
-az OLED-es kialakítás esetén pedig energiatakarékosabb is.

Ahogy Tonchi is mondja maga a rendszer nem úgy épült, talán egy inverziós rutinnal lehetne a szöveges képernyőket "kifordítani". Nem tudom számottevő igény van-e ilyen "fejlesztésre"?

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#27306) doncortio


doncortio
senior tag

Egyébként én azért döntöttem a Blade mellett, mert akartam egy nagyon jó és használható telefont. Elárulom, hogy FÉL ÉVE (nem vicc: február óta) szemezgetek a telefonok között. Mérlegeltem összesen 30 (!) droidos, öt Nokia, egy Wave 723, egy iPhone 2G és 3G valamint egy BlackBerry telefon között mire döntésre jutottam és a győztes a Blade lett.

Szar a kamera? Kit érdekel, a Secretemet se nagyon használom fotózásra, 15k-ért 12MP-es digitális fényképezőt kaptam.
Szar a zenelejátszási képessége? Van egy iPod Nano 6G-m karórának álcázva.
Nekem csak egy jó kis droidos telefon kellett amin vígan netezhetek, szerkeszthetem a cikkeim, blogomra posztolhatok és játszhatok 3D-s játékokkal. A Blade mindezt tálcán kínálta tökre olcsón így hát evidens volt, hogy őt választom. Jól döntöttem? Szerintem jól.

(Az elvérzett 29 másik droidos teló)
SE Xperia X8, SE Xperia X10 mini, SE Xperia X10 mini pro, HTC Dream (G1), HTC Magic, HTC Tattoo, HTC Aria, HTC Hero, HTC Wildfire, LG GW620, LG Optimus GT540, LG Optimus Me, LG Optimus One, LG Optimus Chic, Samsung Galaxy Spica, Samsung Galaxy Mini, Samsung Galaxy 551, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy 3, Samsung Galaxy Gio, Samsung Galaxy 5, T-Mobile Pulse Mini, T-Mobile Pulse, Vodafone 845, Vodafone 858, Motorola Flipout, Motorola Defy, Motorola Milestone, Huawei U8500 --- az aláhúzottak voltak a többi esélyesek

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#27307) IKuresZI válasza Glatius (#27305) üzenetére


IKuresZI
tag

Biztos lenne rá, mert nem én hoztam fel először. Sőt nagyon sokan kérték a fehér / világos témát is. Jobban olvasható egyébként, de nem nagyfényben. Valaki egyszer csak nekiáll... Olednél van értelme, persze, de ez tft. Oled csak amcsiban volt blade-ből és más országokban, ha jól tudom.

(#27306) doncortio
Nekem volt iphone-om és van egy normális fülesem. Állítom, hogy jó eq beállítások mellett és jó fülessel a blade is szól úgy, mint egy iphone. (dsp + power amp eq piszkálás)

[ Szerkesztve ]

ZTE Blade Gen2 ROM: Sugar Daddy

(#27308) afecto válasza syl5 (#27262) üzenetére


afecto
csendes tag

Ott a pont.
Igazad van syl5.

[ Szerkesztve ]

(#27309) junkpod


junkpod
nagyúr

régebben írtam, hogy gondom van az email app exchange funkciójával, most arra gondoltam, hogy kipróbálnám az SD3 email appját, háétha az újabb/jobb. ha valaki kiszedi ezt nekem belőle (na ki tud segíteni) azt rá tudom telepíteni az eredetit upgradelve?

Box's don't touch!

(#27310) zooole


zooole
senior tag

Nekem az lenne a kérdésem, hogy olvasgattam min megy a Plants vs Zombies és min nem. Valaki azt írja, hogy 2.3.4-en megy (de mégis melyik ROM?). Uncsimmal kipróbáltattam a Swedish Spring RLS4-en, de nem ment. Fórumon azt mondják 2.2-n nem megy. Jelenleg SD III-at néztem ki, de nem tudom futna-e. Nem akarok sokat játszani, de ez a játék nagyon fontos lenne. Igazából neteznék a telefonon. CM7-en elvileg megy csak nem tudom melyiken. Azt ondják egyik sem túl stabil. 2Face-t meg még nem nagyon néztem.

[ Szerkesztve ]

(#27311) Glatius válasza IKuresZI (#27307) üzenetére


Glatius
őstag

Az OLED-re: nem USA, hanem UK ;) Az Orange a San Francisco fantázianevet használta, de semmi köze Amerikához.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#27312) Beleczkil válasza Tonchi (#27304) üzenetére


Beleczkil
tag

Én is tisztában vagyok vele :D (ha nagyon egyszerű lenne, akkor már rég lenne fehér vagy világos téma), azért is érdeklődöm, hogy hátha a guruk tudnak valami okosat vagy biztatót ez ügyben.

"10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem"

(#27313) junkpod


junkpod
nagyúr

régebben írtam, hogy gondom van az email app exchange funkciójával, most arra gondoltam, hogy kipróbálnám az SD3 email appját, háétha az újabb/jobb. ha valaki kiszedi ezt nekem belőle (na ki tud segíteni) azt rá tudom telepíteni az eredetit upgradelve?

Box's don't touch!

(#27314) junkpod


junkpod
nagyúr

régebben írtam, hogy gondom van az email app exchange funkciójával, most arra gondoltam, hogy kipróbálnám az SD3 email appját, háétha az újabb/jobb. ha valaki kiszedi ezt nekem belőle (na ki tud segíteni) azt rá tudom telepíteni az eredetit upgradelve?

Box's don't touch!

(#27315) junkpod válasza junkpod (#27314) üzenetére


junkpod
nagyúr

bocsi a kisfiam megkaparintotta a laptopot...

Box's don't touch!

(#27316) Glatius válasza junkpod (#27315) üzenetére


Glatius
őstag

Szólj neki, hogy az off-topicba írjon! :D

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#27317) TRob1 válasza zooole (#27310) üzenetére


TRob1
veterán

A Swedish Spring RLS4 az 2.2, nem csoda ha nem ment rajta (ha már azt írták hogy 2.3.4-en megy) Az SDIII az már 2.3.4, a 2Face is 2.3.4 (CM7)

(#27316) Glatius: Tudja ő hogy oda még nem írhat, mert nincs 18, és lehet hogy még nem is alkesz :B (Na ezért ide írt :D )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#27318) w333 válasza junkpod (#27315) üzenetére


w333
félisten

Zte blade 2.1 van a telefonon és szeretném frissiteni ,2.2 re, a telefon t-mobil-los de függetlenitve volt vagy gyárilag független nem tudom mert igy vettem és vodafonal használom :) A kérdés az hogy a gyári 2.2 honnan töltsem le ??? és hogy ha frissitem a telefont 2.2 -re akkor nem lesz t-mobil függő ? Válaszokat előre is köszöböm :D :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#27319) Glatius válasza TRob1 (#27317) üzenetére


Glatius
őstag

Az alkoholizmus odaát egy jellemző, de nem szükséges tulajdonság. :DD

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#27320) dragon1993


dragon1993
őstag

Tényleg az x8 jobb mint a blade : Győzike mellet van egy szabad szoba az elmegyógyintézetben.

Iphone vs ZTE : Tegyük a iPhone-t egy árkategóriába
Laptop Core i5 3ghz.
Ram: 4gb
Vga : Nvidia gt 330m

Tessék szar az iPhone dobd el a francba vagy vegyél olyat és hagyd el a topic-ot.
Ez az x8-ra is vonatkozik

(#27321) baal-amiga válasza zooole (#27310) üzenetére


baal-amiga
senior tag

2face3-4 en (CM alapú) a PvsZ nálam textúrahibásan indult az esetek 80%-ában. Jelenleg SDII van fenn, ezen tökéletesen fut, hiba nélkül.

(#27323) w333 ha gyári 2.1 van rajta és független, akkor valószínűleg kóddal lett kiütve. Szerintem a lockos hivatalos rom ennek ellenére szolgáltató-függővé teszi (de javítsatok ki), legfeljebb teszel fel Fingerprint vagy SD romot.

[ Szerkesztve ]

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#27322) Miksz válasza Glatius (#27319) üzenetére


Miksz
tag

De Jól esik, és segít az olvasásban, bár írásnál nem mindig .

ZTE Blade a penge, MyAudio S8 808DCC, Sony Xperia M, Xiaomi Redmi 3S

(#27323) w333


w333
félisten

Zte blade 2.1 van a telefonon és szeretném frissiteni ,2.2 re, a telefon t-mobil-los de függetlenitve volt vagy gyárilag független nem tudom mert igy vettem és vodafonal használom A kérdés az hogy a gyári 2.2 honnan töltsem le ??? és hogy ha frissitem a telefont 2.2 -re akkor nem lesz t-mobil függő ? Válaszokat előre is köszöböm :D :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#27325) TRob1 válasza Glatius (#27319) üzenetére


TRob1
veterán

Jaaaa, én meg azért kezdtem inni, mert azt hittem kötelező ahhoz, hogy legyen egy kis hely számomra is a topicban :DDD Francba. Nah mindegy, azé má nem szokok le róla.

¤ R'n'R ¤

(#27326) marcusa válasza zooole (#27310) üzenetére


marcusa
addikt

Nekem CM7 van vagyis a Two face 4 és azon hibátlanul megy, már annyit játszottam, hogy szinte unom :DD Na jó nem, de sokat :))

:-)

(#27327) Lacka89 válasza w333 (#27323) üzenetére


Lacka89
aktív tag

Nem kell sokszor beírni, egyszer tuti válaszol valaki...De evvel csökkented az esélyed arra...

(#27328) Glatius válasza w333 (#27323) üzenetére


Glatius
őstag

Kérdést egy oldalon belül ismételni súlyos modortalanság!

Függetlenként vásárolt készülék esetén a szolgáltatói garancia miatt nem kell aggódnod, bármilyen ROM tölthető rá amit a HV elfogad. A gyári ROM mindig függő, a főzött ROM-ok, - hogy ne kelljen minden szolgáltatóra felépíteni - nem kérdezik le a GSM adapter beállításait, minden kártyával mennek..
Ha függő ROM kell akkor a kelzsoca Fingerprint-jei kicsit fel vannak hozva a főzött ROM-ok szintjéhez, de sokkal jobban jársz az újabb CM7 ROM-mal, vagy a kiszivárgott ZTE2.3.4 főzettel.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#27329) zooole válasza TRob1 (#27317) üzenetére


zooole
senior tag

Majd megkérdezem. Azt hittem ROM függő nem pedig verzió.

(#27330) zooole válasza baal-amiga (#27321) üzenetére


zooole
senior tag

Húú. Ez nagyon jó hír. Textúrahobáról én is hallottam. Egyébként meg 2Ds játék. Még modellek sincsenek benne. Hogy a francba lenne textúra. :DDD

Ez csak amolyan agymenés volt no offense.

[ Szerkesztve ]

(#27331) w333 válasza Glatius (#27328) üzenetére


w333
félisten

Köszi és honnan töltsem le a 2.2 ??? most ez van fent Baseband verzió:TM_P729TV1.0.0.B01 és akkor biztos hogy nem lesz t -mobile függö a 2.2 felrakása után ? :D :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#27332) zooole válasza w333 (#27331) üzenetére


zooole
senior tag

Ha főzött ROMot teszel fel nem. Azokban van egy bug amiatt független lesz. ha alap romot akarsz akkor neked gondolom a stabilitás a lényeg. Ott a Swedish Spring ami egy nagyon jó ROM :)

(#27333) Lacka89


Lacka89
aktív tag

Ki milyen játékkal játszik sűrűn mostanság?Neveket szeretnék csak, max egy youtube linket.
Köszi

(#27334) w333 válasza zooole (#27332) üzenetére


w333
félisten

És ha a t-mobil oldaláról a gyári 2.2 szedem le ?

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#27335) Glatius válasza w333 (#27334) üzenetére


Glatius
őstag

Ott nincs ROM, csak egy frissítő alkalmazás, és egészen biztosan magenta-függő lesz a telefon, ha nem NCK kóddal lett kimiskárolva.

Ez az alkalmazás végzi a Gen1 / Gen 2 konverziót is, ami el sem indul gyári recovery nélkül , vagy Gen2-es Rommal.

Igen, T-mobile -os lesz.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#27336) w333 válasza Glatius (#27335) üzenetére


w333
félisten

Ezt nem értem akkor t mobilos lesz ?

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#27337) zooole válasza Lacka89 (#27333) üzenetére


zooole
senior tag

Én még nem játszom, de az NFS Shift-et biztos kipróbálnám belső nézetben. Egyáltalán bírja a Blade?

Ott van persze a Plants vs Zombies.

Angry Birds-el meg PSP-n ismerkedtem meg, de sajnos annak már kevés a 333Mhz, pedig a MGS Peace Walker grafját szinte csak az ájfon és az erőmű Andridok tudják megközelíteni. Persze a felbontás azért nem valami komoly.

Nem lesz T-Mobilos nem érted!? Egyszerűen egy stabil főzőtt 2.2-es ROM-ot kell feltenni.

[ Szerkesztve ]

(#27338) marcusa válasza Lacka89 (#27333) üzenetére


marcusa
addikt

Can Knockdown 2 - ez most a kedvenc.
Plants vs Zombies - ezt is nyúzom sokat
Minigore - ezt már 2.1-en is nyomtam, de nem tudom megunni, csak lehetne benne több pálya és fegyver :(
Azt hiszem a többi amit mondanék az erősen Voldemort. (Az amiről nem beszélünk) :DD

:-)

(#27339) konikan válasza w333 (#27336) üzenetére


konikan
aktív tag

a T oldalán nincs rom :W ott a csak a frissítő csomag van. Mindegy milyen romot raksz fel, mivel minden SIM-et "megeszik" :W

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#27340) Glatius válasza zooole (#27337) üzenetére


Glatius
őstag

Az NFS Shiftet már az Eclair is élvezhetően adta.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#27341) Glatius válasza konikan (#27339) üzenetére


Glatius
őstag

Ugye felelősséget is vállalsz azért amit leírsz???

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#27342) baal-amiga válasza zooole (#27330) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Írhattam volna 'graphic distortion'-t is, a lényegen nem változtat: nagy feketeség némi pályaanyaggal. ;) -egyébként jogos.

(#27333) Lacka89 Plants vs zombies; Deadly dungeons, Cut the rope (reloaded); Apparatus; Cyberlords-Arcology.

[ Szerkesztve ]

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#27343) w333


w333
félisten

Valaki link egy oldalt ahol van gyári 2.2 rom és le van irva hogy kell telepiteni ? :D :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#27344) doncortio válasza Lacka89 (#27333) üzenetére


doncortio
senior tag

-Slice it!
-Galcon
-Plants vs. Zombies
-Robo Defense
-Angry Birds

zooole: a Shift 780MHz-es Japanese Jellyfish RLS8 + AHB-val röccenésmentesen megy.

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#27345) TRob1 válasza zooole (#27337) üzenetére


TRob1
veterán

Nah kipróbáltam a kedvedért. Telefonba telepítve "tex" hibás (ahogy írták alattam/felettem), átraktam sd-re, frankón megy :Y (CM n116)

¤ R'n'R ¤

(#27346) dilajoska1


dilajoska1
őstag

én a cordy-t próbálnám ki és találtam is armv6-os verziót de sajnos mikor töltene be a játék akkor kidob de állítólag cm romokon megy.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#27347) doncortio válasza Lacka89 (#27333) üzenetére


doncortio
senior tag

-Deathworm
-Battlehearth
-Fruit Ninja
-Asphalt 5
-Light Racer 3D

(az előző HSZ-omat nem engedte szerkeszteni)

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#27348) dilajoska1


dilajoska1
őstag

tényleg valaki blade-n játszott már a fishing kings-el mert nekem egyik romon se indult el?

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#27349) enpassant válasza Tonchi (#27244) üzenetére


enpassant
csendes tag

Köszi! :C

(#27350) krypton válasza Glatius (#27305) üzenetére


krypton
senior tag

Tehát TFT esetén a fogyasztás szempontjából teljesen mindegy, hogy többségében fehér vagy fekete a kijelző?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.