Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4001) kelzsoca válasza Neil Watts (#3997) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem, ez így nem jó, persze van akinek ez is elég a boldogsághoz, de én a magam részéről egy hivatalos hazai készülékekre készült 2.2-es Froyo-nak örültem volna.

(#3999) kagzer

Pár javítás van benne az alap rls3-hoz képest, mármint a blue edition-ben :)

[ Szerkesztve ]

(#4002) angyall válasza Neil Watts (#3993) üzenetére


angyall
tag

De ugye ez nem G3-as lesz? :D

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 , IPad 2021, Baseus Bowie M2s

(#4003) umek7 válasza kelzsoca (#4001) üzenetére


umek7
őstag

Hát abban én is biztos vagyok hogy a Voda szerzett volna pár új ügyfelet ha 2.2-vel kezdték volna el árusítani.

(#4004) Neil Watts válasza Fail3D! (#4000) üzenetére


Neil Watts
veterán

miert? mi a gond vele? tenyleg erdekelne :D

(#4005) Fail3D! válasza Neil Watts (#4004) üzenetére


Fail3D!
addikt

az hogy vodas vagyok es elkestek csoppet....:)

(#4006) lsebestyen


lsebestyen
addikt

uh, tegnap hülyeséget írtam...szóval pontosítanék, ma vettem észre h két fajta fm radio van tonchi romjában, és az egyik rds képes, ami másik, meg a sima 2.1 van

kelzsoca: szép a kék téma! :C :R

am ez a mobo player nagyon brutál!:) :K

(#4007) angyall válasza Fail3D! (#4005) üzenetére


angyall
tag

jajj már... csak egy kicsit! :D cca fél évet...

Motorola Edge 40 , IPad 2021, Baseus Bowie M2s

(#4008) Glatius válasza borg76hun (#3992) üzenetére


Glatius
őstag

Akkor viszont nem fut bléden (flash?) mert nem jelenik meg a találatok között.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#4009) Lasy válasza kelzsoca (#3987) üzenetére


Lasy
veterán

ez gyönyörű lett.
:R

+36702778032

(#4010) compi.hu válasza barnam_ (#3880) üzenetére


compi.hu
senior tag

egyébként nálam nincs gond a wifi sleep policy-val.

Tehat ha a "Wifi sleep policy"-t "Never"-re allitod, akkor amikor a keszulek elmegy aludni (csak a bekapcsologombbal ebresztheto fel, menuvel nem) bekapcsolva marad a wifi? Ha igen akkor milyen romot hasznalsz milyen radioval? Ha meg nem, akkor sajnos fel kell vilagositsalak, nalad is gond van a wifi sleep policyval, mint minden balde-en amit eddig lattam.

(#4011) Razor_alpha


Razor_alpha
tag

CW 3.2.4 új tapasztalat, ha ott mountolom usb storagenek a telefont akkor hibásan másolja fel az update / egyéb zipeket, néha nulla mega néha csak olvashatatlan, és ha közben usb bedugva akkor hibásan olvassa a fileokat, eddig vagy 2 korábban működőbel próbáltam, lehet visszarakom én azt a 3.1.4et :)

Ez a blue valami gyönyörű :)
Eredeti betűtípust még visszavarázslom és a hátteret is kioperálom a launcherből :)

[ Szerkesztve ]

(#4012) zolka7927


zolka7927
csendes tag

Üdv!
RLS3 kelzsoca lite blue. rom van fent és minden hőmérséklet jelzö widget igen magas(52C)
hőmérsékletet jelez amikor alvásból vissza jön a teló ez számitási hiba alvás után vagy kezdjek aggódni.Érezni nem érzem hogy meleg lenne.amugy már több rommal is előfordult.

(#4013) Razor_alpha


Razor_alpha
tag

Hogy is hívják a frameworkben az unlock screen barjait? :)

(#4014) B-L-A-C-K válasza tlac (#3984) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt töltsd le, csomagold ki, nevezd át image névre. Az image nevű mappát berakod az sd gyökérbe (sd/image) kikapcsolod, majd úgy kapcsolod be hogy hangerő+(nem - hanem +) és a bekapcs gomb, ezt addig tartod míg be nem jönnek zöld feliratok, megvárod míg lepörög és utána automatán újra indul az alap rommal.

(#4015) Tonchi válasza Razor_alpha (#4013) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Jog_...ggal kezdődők de könnyebb megnézni

(#4016) Razor_alpha válasza Tonchi (#4015) üzenetére


Razor_alpha
tag

A képfile megvolt, pontosítok, kelzsoca témájában ki van szedve az unlockot körül ölelő pálcika/bar, a blue frameworkben is benne vannak a képfileok, szóval az ehhez tartozó xml a kérdéses, elsőre a keyguardra gondoltam, de úgy tűnik mégsem, mivel bitre pontosan egyezik az is az eredeti témával, még nézegetem, és köszi :)

Vagy csak sikerült ügyesen mindkétszer az originalt csomagolnom ki, de akkor jót röhögök :)

[ Szerkesztve ]

(#4017) Ronam válasza zolka7927 (#4012) üzenetére


Ronam
addikt

:D :D :D,mert talán az nem celsius?50 fok magyarországon kicsit furcsa lenne nem?főleg áprilisban

[ Szerkesztve ]

(#4018) kelzsoca válasza Razor_alpha (#4016) üzenetére


kelzsoca
félisten

kelzsoca témájában ki van szedve az unlockot körül ölelő pálcika/bar, a blue frameworkben is benne vannak a képfileok, szóval az ehhez tartozó xml a kérdéses

Nem lehet csak úgy kiszedni fájlokat, mert akkor a téma összeomlik, tehát más trükk van a dologban :)

(#4019) sampgamer


sampgamer
csendes tag

Hellosztok
Ez a 2.2 blue jo lett grat hozza, a menu nem szaggat semmi rendellenesség.
Kelzsoca tudnál csinálni egy recovery ből telepitheto frissitést amivel vissza lehetne állitani az eredeti betütipust?

(#4020) Razor_alpha válasza kelzsoca (#4018) üzenetére


Razor_alpha
tag

Elsőre úgy gondoltam az xmlben nem illeszted mögé a png-t, mivel kitömörítettem ügyesen kétszer az originalt és ott egyezett, aztán most, hogy említette a kollega hogy, mégis ott lesz a turpisság a kék témát kitömörítve láttam már, hogy az egyik teljesen transparens :)
A fenti bar lekerekítése nem bírja az ilyet? ott ugye egy nagyon vékony fekete sarok van.

Különben így már működik a bar, csak én kapkodtam el kicsit most .. elvileg még dolgozom pont webdesignt és csak lopakodó módban matattam bele a témába. :)

[ Szerkesztve ]

(#4021) kelzsoca válasza sampgamer (#4019) üzenetére


kelzsoca
félisten

Fogod a gyári témát és kitörlöd a zip-ből az app és framework mappát, ezután felteszed, és ott a gyári fontok.

(#4020) Razor_alpha

A fenti bar rész direkt van kerekítve vagy mi vele a gond?

[ Szerkesztve ]

(#4022) Razor_alpha válasza kelzsoca (#4021) üzenetére


Razor_alpha
tag

Igen és jól is áll neki, viszont nem áttetsző a lecsípett rész hanem fekete, világosabb háttéren látszik igazán.

(#4023) kungzi


kungzi
veterán

sziasztok

azt nem tudjátok, hogy mivel tudnám megoldani, hogy ha freemail-re kapok e-mailt, akkor azt a teló mutassa nekem?

(#4024) rzerge


rzerge
aktív tag

ext partíciót mennyi ideig formázza kb a cw? Mert nekem eléggé sokáig (512mb) számszerűsítve kb 5-10 perc között. Easussal formáztam meg a kártyát

szerk: ezt már nagyon meg akartam kérdezni:
- wipe data/factory reset -ez az első amit ugye meg kell csinálni, és ez gyakorlatilag szinte az összes utánna következő formatot megcsinálja. Miért kell újra formatolni a data-system-stb részt?

[ Szerkesztve ]

"Olyan szarul nézel ki! Iszol te rendesen?"

(#4025) Ronam válasza kungzi (#4023) üzenetére


Ronam
addikt

emailre rákattintasz,ott elvileg be lehet állítani freemailt is,bár sztem jobban megérné áttérned gmail-re.sokkal jobb....

(#4026) Razor_alpha


Razor_alpha
tag

Úgy nézem az anomália az áttetsző sarkokkal, hogy alaphelyzetben fekete lockscreennél átlátszogat a lila de nem pontosan az ami mögötte kéne legyen a wallpaperből. Még birkózom vele akkor :)

persze a Launcher2-nél ez is stimmel, LauncherPro-nak van csak vele ilyen gondja, legalább tudom hol keressem a zűrt :)

(#4027) kelzsoca válasza rzerge (#4024) üzenetére


kelzsoca
félisten

A wipe csak egy gyors törlés, sokszor nem is elegendő, ezért kellenek a format-ok.

Persze csak simán a format részek is elegendőek lennének, de mivel nagyon sok a kezdő felhasználó, ezért inkább így van a leírás hogy először wipe aztán format.

(#4028) kungzi válasza Ronam (#4025) üzenetére


kungzi
veterán

az is van, azzal van szinkronizálva a a teló, de freemail-re is kapok mailt, mert van aki ezt ismeri

(#4029) Glatius válasza kelzsoca (#4027) üzenetére


Glatius
őstag

Vipe közben az üzenetekben mindig fornázást említ: format sd ext, fomat data, stb.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#4030) sto1911


sto1911
veterán

Nektek nem volt olyan a Sved romokkal, hogy nem fogadott hivas utan nem kapcsolta be a kiejlzot? Nekem az elobb mar masodjara tortent meg, a gombokra reagalni tunik, csak kijelzo nincs. Reboot utan jo...

(#4031) tlac válasza B-L-A-C-K (#4014) üzenetére


tlac
nagyúr

nem pont erre gondoltam :)
szóval az érdekelt, hogy milyen módszerrel raktad fel a gyárit, hogy aztán azalatt is rossz maradt a touch screen
ezek szerint csodazippel? ez csak félig lehet siker

a másik kérdésemre meg nem válaszoltál

(#4032) barnam_ válasza compi.hu (#4010) üzenetére


barnam_
nagyúr

Itt már leírtam hogyan működik: [link]

(#4033) kelzsoca válasza Glatius (#4029) üzenetére


kelzsoca
félisten

Kevés, többször is láttam már hogy nem csinálja meg rendesen, programok vagy foszlányok maradnak meg ;)

(#4030) sto1911

Ilyet még nem láttam.

[ Szerkesztve ]

(#4034) umek7 válasza kungzi (#4028) üzenetére


umek7
őstag

ha csinálsz egy gmail accountot akkor átlehet irányítani freemailról és akkor a probléma megoldva

(#4035) pista59 válasza rzerge (#4024) üzenetére


pista59
senior tag

ext partíciót pillanatok alatt formázta a cw.
Más:
[link]

A mobilkészülékem is eltűnt, le tudom tiltatni?

Amennyiben a mobilkészüléke is eltűnt, javasoljuk, hogy az előfizetés felfüggesztése után tiltassa le készülékét is. A tiltást követően a telefon más előfizetői kártyával sem lesz használható. A készülékletiltás díjmentes, a tulajdonlást igazoló dokumentumokkal: számlával, akciós nyilatkozattal, előfizetői, ajándékozási, adásviteli szerződéssel és jótállási jeggyel, illetve ezek bármely – a tulajdonost és a készülék IMEI számát együttesen azonosító - kombinációjával írásban, az üzleteinkben vagy a +36-1/2659-511-es faxszámon kérhető. Lopás indoknál az előzőeken túl rendőrségi feljelentés és az erről szóló igazolás szükséges.

A győztes féreg irtó baktérium

(#4036) kelzsoca válasza pista59 (#4035) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha letiltatod akkor soha nem találják meg, hiszen nem is tudják használni, már pedig megvan rá az esély hogy egy függetlenítés után azt gondolják már nem lenyomozható a készülék, és ekkor lehet megfogni őket.

(#4037) Rogue2 válasza pista59 (#3901) üzenetére


Rogue2
csendes tag

Köszi a választ!
Mindenesetre év elején hasonló félmondatos ígéreteken bizakodtam hetekig, és egyszercsak kiderült, hogy valami kínai verzióról beszéltek végig... Szóval pl. a T-s Blade tulajdonosok reménykedhetnek hivatalos 2.2 ROMban?

(#4038) umek7 válasza Rogue2 (#4037) üzenetére


umek7
őstag

A remény hal meg utoljára.

(#4039) Keeperv85 válasza Rogue2 (#4037) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Felejtsd el a létezését is. Még az esélyét is. A Vodafone arról híres, hogy mindig az elérhető legújabb szoftverrel árulják a cuccaik. Következtetésképpen erre a teólra nincs 2.2 és nem is lesz....

[ Szerkesztve ]

(#4040) kelzsoca válasza Keeperv85 (#4039) üzenetére


kelzsoca
félisten

Annyira ne mondjuk hogy soha, mert nemrégiben kiszivárgott belsős infókból kiderült hogy ott a T-s gépeken a jelszóval védett 2.2-es szoftver, de addig nem nyúlhatnak hozzá, ameddig a jelenlegi 2.1-es szoftverrel "szerelt" készülékek ki nem futnak.

(#4041) Croraykin


Croraykin
csendes tag

Üdv.!

Az törvényszerű, hogy a svéd romoknál (bármelyik) a készülék a hardver gombokra is feléled lezárás után kb. 2-3 percig? A háttérben nem fut semmi, kilőttem és friss telepítések voltak. (Zsoca RLS lite, Blue lite, Dashes, Kallt_Kaffe).

A másik ami még mindig érdekelne, hogy a lock screenen az ébresztési idő miért nem változik. Mindíg ugyanazt mutatja.

(#4042) Tonchi


Tonchi
aktív tag

Megkérhetnék valakit hogy töltse fõl a zöld és a kék téma zipjét ugyanis adókról vagyok és nincs 44 MB szabad helyem
ELŐRE KÖSZÖNÖM. :R

[ Szerkesztve ]

(#4043) Lenry válasza Croraykin (#4041) üzenetére


Lenry
félisten

ez minden ROM-nál így van.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4044) Keeperv85 válasza kelzsoca (#4040) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ez szerintem egy nagy marhaság. Már rég feldobta volna valamelyik belsős ember a netre, hogy nagyobb szerverekkel kipucolják abból a fájlból a jelszót. Szerintem csak valaki nagyot akart mondani, így gyorsan előáll ezzel a szöveggel.

Esélytelen, hogy teló kifutása előtt még szükség lett volna rá, utána meg már senki nem vesz ilyen telót, azért nem lesz rá szükség. ;)

szerk: Úgy látom igazam lesz és az n38-as CM-ben végre lesz rádió is... meg temérdek újabb bug :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4045) pista59 válasza Rogue2 (#4037) üzenetére


pista59
senior tag

Vicc volt, amit írtam, errefelé már szállóige.

A győztes féreg irtó baktérium

(#4046) kelzsoca válasza Keeperv85 (#4044) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem csak valaki nagyot akart mondani, így gyorsan előáll ezzel a szöveggel.

Az aki mondta nem szokott hülyeségeket beszélni :)

Egyébként a frissítést nem a T készíti, ő csak nyilvánosságra hozza, ha megkapja azt a gyártótól (ZTE) vagy éppen visszafogja, erről ők rendelkeznek.

[ Szerkesztve ]

(#4047) es2311 válasza Neil Watts (#3993) üzenetére


es2311
csendes tag

erröl is látszik hogy még a végén igazi néptelefon lesz belöle :K

xperia x1 wm6.1 touchflo 3d psp 2000 cfw 5.506.39me

(#4048) pista59 válasza kelzsoca (#4036) üzenetére


pista59
senior tag

Persze. Viszont nem tudom, az ellopott telefonokat meg szokták-e találni.

A győztes féreg irtó baktérium

(#4049) pista59 válasza kelzsoca (#4046) üzenetére


pista59
senior tag

Én nem mondtam ilyent :DD :DD :DD :DD

A győztes féreg irtó baktérium

(#4050) Keeperv85 válasza kelzsoca (#4046) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szerinted miért lenne egy belső hálózatos gépen egy vadi új szoftver levédve jelszóval, mikor eleve az összes gépen jelszó van? :)

Esélytelen lenne onnan külső géppel lenyúlni, de ha mégis ott van és megkapták a jelszót is.. tudod az emberi gyarlóság minden rendszert megtör. ;) Nem tudok hinni benne, sajnálom.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.