Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10001) Mikika válasza Zsolaf (#9997) üzenetére


Mikika
aktív tag

Az információ a szervíztréningen részt vett embertől származik aki azt mondta bejelentették a 2.2 - est de még nem adták ki. ennek ellenére volt a kezében hivatalos T-s 2.2 es Blade a tanfolyamon

[ Szerkesztve ]

Forever Apple

(#10002) dragon1993 válasza baal-amiga (#9914) üzenetére


dragon1993
őstag

Nem fogják kicserélni.
Legalábbis nekem nem cserélték , 10 bar sem szedte ki.

(#10003) kelzsoca válasza api29 (#9998) üzenetére


kelzsoca
félisten

A felhasználók 95%-nak tökéletesen elegendő a gyári alap rom, most ne ebből a topicból indulj ki :)

(#10004) Ronam válasza Doze (#9995) üzenetére


Ronam
addikt

wifit nézted mind2vel?nálam ami utoljára fenn volt cm elég gányul teljesített.speedtest-el néztem,a svéd hozta a maximumot,a cm csak az ötödét....bár amennyire ismerem a cm-t tuti van ott még probléma :D.amúgy ezt a gyorsaságot mire írod?játékokra?vagy mire?

(#10005) ggs válasza 72mviktor (#9999) üzenetére


ggs
csendes tag

Ugysenemmegy :((

(#10007) dragon1993 válasza api29 (#10006) üzenetére


dragon1993
őstag

Azt számold bele ,hogy ez nem két zárt dolog és nem tökéletes illesztéssel.
Belefújattam nem jött ki garanciában nem cserélik a "kijelző közepén lévő porszem nem akadályozza a használatot csak marha ronda" --ezt mondta a szervizes.

Annyit lehet tudni ,hogy TPT-s vagy EXE-s frissítő lesz , illetve ,be kell vinni a T-hez a készüléket ?

[ Szerkesztve ]

(#10008) Mikika válasza dragon1993 (#10007) üzenetére


Mikika
aktív tag

Azt monták be kell vinni ingyen megcsinálják a frissítést
:DD :DD :Y

Forever Apple

(#10009) Neil Watts válasza baal-amiga (#9914) üzenetére


Neil Watts
veterán

Jooonapot! :)

Az ubuntu.hu-ra regisztralt baal-amigahoz van valami kozod? UGy kerdezem inkabb: szoktal UrbanTerrorozni? :D

(#10010) dragon1993


dragon1993
őstag

Még valami gen2-esek leszünk a frissítéstől ?
Most ez a 10bart nem kell komolyan venni , a lényeg adott tisztítófejjel elkezdem fújatni a telefont a porszem ugyan ott van

[ Szerkesztve ]

(#10011) Doze válasza Ronam (#10004) üzenetére


Doze
aktív tag

Az N39 cm is fenn volt. Nos az elég lassú volt, meg ráadásul bugos. De ez a 7.0.2.. sokkal jobb. Mondjuk ADW launchert kiszedtem, meg megritkítottam az alkalmazásokat. De nekem eddig nagyon bejövős... pl: a képernyő meg van pakolva jobbnál jobb widgetekkel stb. és semmi laggolás, akadás. Másrészt pl: most feltettem az angry birds-t és a bonyolultabb pályáknál majdnem megszűnt a laggolás. Míg az rls4-ben néha 2-3fps is előfordult.

Nekem szerencsére a cm7-ben nem volt sem reboot, vagy képernyőfagyás... eddig minden jó.

[ Szerkesztve ]

(#10012) Glatius válasza api29 (#10006) üzenetére


Glatius
őstag

10Bar, vagy 10 PSI?
10Bar-ral embert lehet ölni, egy szgk gumiabroncs például egyszerűen szétrobban. Valaki nagyon elnézhetett valamit. :) :)

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#10013) _NCT válasza tlac (#9969) üzenetére


_NCT
őstag

Magyarul te is "gányolni" akarod a szerinted tökéletes 2.2-es ROM-ot, amiben bízol :) Hát ennek is sok értelme van tényleg....

(#10014) baal-amiga válasza dragon1993 (#10002) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Nyilván nem cserélik, én azzal is megelégszem, ha szétszedi és kipiszkálja egy szaki. Ha egy hónap után ilyen, mire számítsak egy évesen? :(

(#10009) core2 Én vagyok személyesen; persze hogy szoktam!

(#10015) kelzsoca Az rendben van, de ez azért túlzás...

[ Szerkesztve ]

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#10015) kelzsoca válasza Glatius (#10012) üzenetére


kelzsoca
félisten

10Bar-ral embert lehet ölni

A ZTE Blade minden kibír :)

(#10014) baal-amiga

Ez nem egy csepp-por és ütésálló készülék, de szerintem az ára is mutatja :)

[ Szerkesztve ]

(#10016) 72mviktor válasza ggs (#10005) üzenetére


72mviktor
senior tag

Én innen szedtem le tegnap.Kicsomagolod,abban lesz egy image mappa,azt gyökérbe az sd-re, kikapcs akksi ki-be,hang fel+menü+power és azonnal indul,utána pedig egy recoveryvel indul újra.Ami romot akarsz feltenni, elötte másold fel.

(#10012) Glatius
A szgk-é lehet de pl egy országúti bringa min 7.5 bar a pályagumi meg 10.
Nálunk a cégnél a levegőpisztolyokban 7.8-9 bar van.De ha azzal befújnék a pengébe kiugrana belőle minden :D

[ Szerkesztve ]

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#10017) Vip Droid válasza ggs (#9929) üzenetére


Vip Droid
csendes tag

Hello!nekem is ezt csinalja nekem pedigss rls 5 van fen!mindent ugy csinaltam atpt ahogy le van irva es zold robot 5percig is es semmi!lehet h FTM modba kene csinalni?!

(#10018) Neil Watts válasza baal-amiga (#10014) üzenetére


Neil Watts
veterán

oke, akkor azer' volt ilyen ismeros a nicked :D

(#10019) Glatius válasza kelzsoca (#10015) üzenetére


Glatius
őstag

Ha igazad is van: ez nem hiszem, hogy vigasztalná bármelyik pengetulajdonost. Ő elmúlik, a Blade-et meg öröklik...

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#10020) Doze válasza dragon1993 (#10007) üzenetére


Doze
aktív tag

[Video] szerintem azt a porszemet így szedik ki... nem Mz karburátor ez hogy megfúvatom... :DD

(#10021) Glatius válasza baal-amiga (#10014) üzenetére


Glatius
őstag

Egyszer régen itt a topicban volt egy poros eset, akkor az a üzletben azt a választ kapta, hogy ragasztott kivitel, nem tisztítható, és nem is cserélhető külön a kijelző, és az előlap.
Lehet, hogy nem is érdekli őket.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#10022) mira72 válasza Doze (#10020) üzenetére


mira72
őstag

szétszedi, 5x annyi por megy bele :) nem hiszem hogy olyan körülményeket, és eszközöket tud teremteni amitől jobb tisztább lesz...

fújatás meg hülyeség, a hangszórók, membránok, stb miatt ...

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#10023) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Kíváncsi leszek mit lépnek az Orange-nél, lesz-e 2.2 hivatalosan. Érdekelne... ;]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#10024) ggs válasza 72mviktor (#10016) üzenetére


ggs
csendes tag

Ugyan az a helyzet, ződ robot!
(De most nincs 100% on az akku, nem hiszem ez fontos volna)

[ Szerkesztve ]

(#10025) baal-amiga válasza Glatius (#10021) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Frankó, tudtam volna, az első nap körbefolyatom műgyantával.

(#10020) Doze ezt a pár perces munkát igazán nyomhatnák gariban, jófejségből :D

(#10018) core2 mindenhol ez van, így hamar megtalálom magam 4 sör után is ;)

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#10026) tlac válasza barnam_ (#9987) üzenetére


tlac
nagyúr

az összes gen1-es 2.2-es rom tákolt kernelekre épül (és sajnos nem nagyon lehet vele mit kezdeni, mivel a kiadott hivatalos forráskód, amire ezek épülnek nem a legfrissebb)

(#10013) MMA87

saját munkámban pontosan tudom, hogy mi változott
míg a többiben nehéz megbizonyosodni arról, hogy jó-e az ahova belenyúlkáltak

persze ez nem jelenti, hogy én csinálnám a tökéletes romot, hanem csak annyit, hogy csak magamhoz kell igazodni

de ha kiadnék egy romot, az leginkább valamilyen gyári megoldásra hasonlítani

(#10027) szezso15 válasza Simba86 (#9937) üzenetére


szezso15
addikt

Na,azért álljunk meg egy szóra!
Nem tudom,mi abjod azzal,hogyha valaki romot ad ki...Szerinted csak a ragyás kockák(special thanks to api29) adhatnak ki romot,akik mindent tudnak mindenről?
Amit kiadtam rom-módosítást(mert ugye minden rom valamely másik rom módosítása,kivéve kelzsoca vodás rom főzése(tessék syl5 kolega)),arról úgy szólnak a visszajelzések,hogy stabil,minden oké vele!
Azért légyszíves mondd meg nekem hol van az leírva,hogy az én romomat kell használni?
Én csak szerettem volna kiadni valamit amiben a nép(jelen esetben a topic) dönti el,hogy mit szeretne bele!
Nyugodtan a falnak lehet tőlem menni,de ha csak téged zavar a dolog,akkor szerintem menj a falnak és maradj is ott!
Az előző rom-módosítás(újra syl5 kolega),csak egy próba volt,hogy lenne-e igény valami újdonságra.
Láttam,hogy van ezért készítenék CM7 módosítást is...Már lassan 5 órája dolgozok a CM-en,de nem fogok kiadni olyat ami ugyanolyan,vagy rosszabb mint az eredeti...
Ebben maximalista vagyok!
Szóval részemről befejeztem!

*Hajrá Loki!* i15+

(#10028) 72mviktor válasza ggs (#10024) üzenetére


72mviktor
senior tag

Nálam sem volt százas.Nem igazán értem...majd a profik talán megmondják.T-s a penge?

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#10029) dragon1993 válasza Doze (#10020) üzenetére


dragon1993
őstag

Ugrik a garancia az a gond.

(#10030) Glatius válasza szezso15 (#10027) üzenetére


Glatius
őstag

Valamiért úgy érzed, van mit magyarázni.... teljesen felesleges, tedd amit akarsz, és az elkészült munkát lehet kritizálni. Azt a kritikát viszont el kell fogadni.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#10031) Simba86 válasza szezso15 (#10027) üzenetére


Simba86
senior tag

sztem is álljunk meg egy szóra, ugyanis nem neked szólt a hsz-em ;)
szted rád gondoltam, amikor odaírtam, h magyarul sem tud írni a srác? ;)
vagy azt, h nem ért a TC-hez sem?
ha sikerül rájönnöd, h kinek szólt a hsz-em, arra az esetre:
bocsánatkérés elfogadva :D

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#10032) Ronam válasza szezso15 (#10027) üzenetére


Ronam
addikt

félreértetted a dolgokat szerintem.nem kötekedni akarok,még véletlenül sem,de te már egy alap járaton átdolgozott rom-ot dolgoztál át :D.ha jól emlékszem ux1 romját "dolgoztad" át.csak az átdolgozás szót nem értem a te esetedben.mondogatod hogy főzöl.....az hogy belemásolsz 2 apk-t a zipbe nem főzés.ha az alap rls5-öt vetted volna a rom-od alapjául és azt dolgozod át az megint más :).de most komolyan,min dolgozol 5 órája?:D mondjuk abban igazad van,hogy mindenki azt csinál amit akar,"szabad" országban élünk,a kérdés inkább az lenne minek a rom-od?:D

[ Szerkesztve ]

(#10033) 72mviktor válasza Doze (#10020) üzenetére


72mviktor
senior tag

Mintha magamat látnám :D Igy cseréltem anno digitalizert az omniámon.Csak nekem jobban remegett a kezem :DD

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#10034) ggs válasza 72mviktor (#10028) üzenetére


ggs
csendes tag

Igen T-s eddig semmi gond nemvolt vele. Már az exe-s átalakítás is érdekelne reggel óta küzdöm a TPT vel.

(#10036) szezso15 válasza Glatius (#10030) üzenetére


szezso15
addikt

Azt el is fogadom 100%-osan!

(#10031) Simba86: Akkor viszont én kérek elnézést,azt hittem nekem mondod,mert ha jól emléxem,csak én vagyok ilyen újonc a rom készítésben! Sajnálom a félreértést! :R Peace? :B

(#10032) Ronam : Amikor romfőzésről beszéltem,én a CM7-re gondoltam,az RLS5 átdolgozása,csak egy próba volt,abban 100%-ig igazad van,hogy az nem volt főzés,belátom...
A rádión és a gps-en dolgozom jó ideje! :) Veled is peace? :D

(#10035) api29: :DDD

Mindenkitől elnézést kérek akit félreértettem jószar napom volt ma,túlspilázom a dolgokat!
Mégegyszer sorry! :B Mindenkivel peace? :)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#10037) Simba86 válasza szezso15 (#10036) üzenetére


Simba86
senior tag

már írtam az előbb: no problem ;)

adok egy segítséget ahhoz, h megtudd, kire céloztam: olvasd át a hsz-eket 9815 és 9830 között és megérted, miért akadtam ki ;)

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#10038) szezso15 válasza Simba86 (#10037) üzenetére


szezso15
addikt

Okés,mégegyszer bocs! :R
Látom mire gondolsz,ez a gyerek még hozzám képest is elég kemény :DDD
Most már tesztelgetem a módosított stable-t! :)

(#10039) Ronam: Oké!

(#10040) 72mviktor: Kitör a világbéke! :DDD

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#10039) Ronam válasza szezso15 (#10036) üzenetére


Ronam
addikt

persze,béke van.eddig is az volt,írtam is nem kötekedni akartam....

[ Szerkesztve ]

(#10040) 72mviktor válasza szezso15 (#10036) üzenetére


72mviktor
senior tag

Nekem ugyan nem ártottál, de egye fene legyen PEACE :D

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#10041) pista59 válasza Ronam (#10004) üzenetére


pista59
senior tag

Írtam már korábban ugyanezt.
CM wifi sebessége valóban kb. ötöde a svédnek.
Más is észrevette?
Megoldás?

A győztes féreg irtó baktérium

(#10042) mira72 válasza pista59 (#10041) üzenetére


mira72
őstag

ötöde..kb.. de ugye nem letölteni használjuk a telót...
megoldás: CM-et még félre kell tenni... amíg ki nem jön a hivatalos. 2.3

(#10043) pista59 : oka van, de lehet h nem foglalkoznak vele az "istenek" , mivel örülnek hogy van wifi :)

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#10043) pista59 válasza mira72 (#10042) üzenetére


pista59
senior tag

Kijövök ezzel a sebességgel. De oka van neki.
Igazad lehet, én is örülök, hogy van :Y

[ Szerkesztve ]

A győztes féreg irtó baktérium

(#10044) Glatius válasza pista59 (#10041) üzenetére


Glatius
őstag

Én úgy tudom a vételi nyeresége viszont nagyobb, illetve a 2.2 távolságfüggése rosszabb. Valamit valamiért.

Stewe egyik bölcsessége: A kevés nem sok, de pont annyival több mint a semmi.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#10045) szezso15


szezso15
addikt

Nem tudjátok véletlenül melyik az az .apk amelyik a rom elindításakor végigvisz egy varázslón(google account stb.)? pl.svéd 2.2-ben?

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#10046) pista59 válasza Glatius (#10044) üzenetére


pista59
senior tag

Lehet, ezt nem teszteltem, közel a router.

A győztes féreg irtó baktérium

(#10047) sunahunter válasza mukika009 (#9826) üzenetére


sunahunter
senior tag

Remélem az a lakk Sony külső nem marad, mert akkor nem kell.

(#10048) mira72 válasza szezso15 (#10045) üzenetére


mira72
őstag

abrakadabra_google.apk :C

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#10049) barnam_ válasza szezso15 (#10045) üzenetére


barnam_
nagyúr

SetupWizard, Gapps-ban van benn.

mira72: :C

[ Szerkesztve ]

(#10050) szezso15 válasza barnam_ (#10049) üzenetére


szezso15
addikt

Köszi! :R

(#10048) mira72 : Valami ilyesmire azért gondoltam :DDD

*Hajrá Loki!* i15+

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.