Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27751) doncortio


doncortio
senior tag

Hali skacok!
Az lenne a kérdésem, hogy minden T-Pontban Gen2-esítenek? (én Debrecenben kívánkoznám megcsinálni, de míg Pesten vagyok itt is jöhet:K)
Ami fontos:
-Nézik-e, hogy független?
-Nézik-e, hogy gyári ROM van-e rajta? (Ha igen, tud valaki adni egyet?)

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#27752) pcy20 válasza hr2 (#27746) üzenetére


pcy20
csendes tag

http://prohardver.hu/tema/re_motorola_defy_ez_aztan_dofi/keres.php?stext=chainfire&submit=
ez lenne magyarul.

(#27753) hr2 válasza sesshou (#27750) üzenetére


hr2
őstag

Lengyel nyelv ha minden igaz.

Elvileg NVIDIA plugin, hogy induljanak azok a játékok is (pl. Tegra-ás) amiknek kell ez a plugin + opengl bekapcsolás.

(#27752) pcy20
Ja, ez, de Blade-hez más plugin kell, az amit linkeltem.

[ Szerkesztve ]

(#27755) doncortio válasza pcy20 (#27752) üzenetére


doncortio
senior tag

https://market.android.com/details?id=eu.chainfire.cf3d
1GHz+ only...

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#27756) pcy20 válasza doncortio (#27755) üzenetére


pcy20
csendes tag

ez "hr2-nek" lehet fontos..én csak linkeltem neki
engem per pill az adatkapcsolatom bosszant. :/

[ Szerkesztve ]

(#27757) Glatius válasza doncortio (#27751) üzenetére


Glatius
őstag

Bármit megnézhetnek! A hírek szerint sok helyen sportból áttúrják, van ahol csak unott pofával cserélik. Nem szabad kozkáztatni gyári rom, gyári recovery és értatlan pofával kell kérni. (Volt, hogy pénzt kértek érte.)
A gyári recovery nélkül el sem hajlandó indulni a ftissítő/gen2-esítő alkalmazás, tehát mindenképpen kibukik.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#27758) doncortio válasza Glatius (#27757) üzenetére


doncortio
senior tag

És mi van, ah lebukok?:B

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#27759) st3


st3
csendes tag

Kelzsoca!
Azt szeretném kérdezni, mi okozhatja azt a problémát, hogy az általad módosított 2.3.4 rom –ban nem működik az Ultimate Voice Recorder. Vagy ezt vagy az AllCallRecordert szoktam használni.
Az AllCallRecorder csak a 2.2 vel működött, most jött egy frissítés az 1.19 verzió, de ez sem jó sajnos a 2.3.4 verzióval. Próbáltam api29 előző módosított rom –ot is, de azzal sem megy.
A Wbaw által módosított rommal viszont tökéletes az UltimateVR.
Van ötleted hogy esetleg mi az ami ezt befolyásolja, vagy olyan apk amit eltávolítasz a módosított romból?
Ezt a 2 apk –t használom, mert ez automatikus, ezért érdekelne ez a kérdés.

(#27760) umek7 válasza doncortio (#27758) üzenetére


umek7
őstag

Ugrik a garancia.

(#27761) Glatius válasza doncortio (#27758) üzenetére


Glatius
őstag

Érvénytelenítik a garanciát.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#27762) infectedmann válasza doncortio (#27758) üzenetére


infectedmann
őstag

Gari ugrott örökre. Frissítheted magad otthon.

(#27763) hr2 válasza hr2 (#27753) üzenetére


hr2
őstag

Meg azt vettem észre, hogy mióta fent van, mintha gyorsabb lenne a rendszer.

(#27764) pcy20


pcy20
csendes tag

Ezek szerint lemondhatok az adat kapcsolódásról???

(#27765) infectedmann válasza pcy20 (#27764) üzenetére


infectedmann
őstag

Ha senki sem találkozott ezzel a hibával sajna nem tudunk segíteni :(
Nekem egyik magyar ROM-mal sem volt gondom. Bármelyiket tettem fel rögtön volt adatkapcsolat. Egyből tudtam netezni, telefonálni stb. Semmit sem kellett átállítanom.

(#27766) umek7 válasza pcy20 (#27764) üzenetére


umek7
őstag

A beállításokban keresd meg azt a funkciót ami mindent gyárira állít vissza, ha úgy sem megy akkor nézd meg egy másik ROM-mal, ha úgy sem akkor pedig ellenőrizd le hogy az előfizetésedben/csomagodban van e egyáltalán mobilnet.

(#27767) Glatius válasza pcy20 (#27764) üzenetére


Glatius
őstag

Fel kell hívni a 1430-at, és elmondod a bajaidat, akkor leküldik a készülékre az adatkapcsolati beállításokat. Meg kell próbálni!

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#27768) pcy20


pcy20
csendes tag

Rendben ;) próbálkozom!THX

(#27769) SzaChe


SzaChe
tag

Yoo :)
Api29 és Kelzsocának hála én is 2. Generációs okos lettem :)

Kössz mindeki.

Ne vitatkozz hülyékkel! Lealacsonyodsz az ő szintükre, és megvernek a rutinjukkal!

(#27770) Mr.C


Mr.C
őstag

észrevettem, hogy nem tölt a telefonom ha 230-ban van... kipróbáltam USB-vel tölteni, ugy ment/megy... lehetséges akkor (mivel a csatlakozó müködik) h akkor a töltö másik részében lehet a hiba... nemhinném h ROMtól függene ez az egész, mert ux1 warming up-ja van fennt most. sztetek ha visszaviszem a T-be, akkor mobillal együtt cserélik, ha cserélik, vagy csak a töltöt fogják? persze nembiztos h a töltöre is szól a garancia... jah és rárakjam a gyári 2.2-t?

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#27771) Glatius válasza Mr.C (#27770) üzenetére


Glatius
őstag

1 év teljes körű, és 2 év készülékgarancia. ez azt jelenti, hogy 1 évig a tartozékok ia a garancia alá tartoznak.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#27773) Ronam válasza api29 (#27728) üzenetére


Ronam
addikt

jó hogy nem akarod rögtön levadászni :DDD...azért nem volt ez annyira erősen negatív kritika

(#27774) Mr.C válasza api29 (#27772) üzenetére


Mr.C
őstag

köszönöm a korrekt választ, és gondolom elég ha a fingerprintet rárakom....

sudo rm -rf /*

(#27775) doncortio


doncortio
senior tag

A gyári állapotot akkor hogyan állítsam vissza? Meg akkor nemfüggetlenre is vissza kell állítani...

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#27776) pista59 válasza Mr.C (#27770) üzenetére


pista59
senior tag

Kicserélik a költőt. (nekem cserélték)
A telefont meg sem nézték.

[ Szerkesztve ]

A győztes féreg irtó baktérium

(#27777) krypton


krypton
senior tag

Más is tapasztalt már olyat, hogy a kijelző mögé szösz került?

(#27778) umek7 válasza krypton (#27777) üzenetére


umek7
őstag

kereső: porosodás

(#27779) zooole


zooole
senior tag

Főképernyőnél ha elfektetem a telefont akkor nem fordul. Láttam olyan videót ahol ez működött. 2.2 Swedish Spring RLS4-en próbáltam? Ez csak 2.3-ban van benne?

(#27780) #19617792 válasza zooole (#27779) üzenetére


#19617792
törölt tag

ez launchertől és annak beállításaitól függ, ha a ROM-okban lévő alap launcherrel próbálod, azzal nem fog menni (azok többnyire az alap gingerbread launcher módosított verziói), mert nem támogatja, hogy elforduljon, de pl. ADW, LauncherPro támogatja és szépen el is fordul.

(#27781) Glatius: az alap launcherek semerre sem fordulnak. :)

[ Szerkesztve ]

(#27781) Glatius válasza zooole (#27779) üzenetére


Glatius
őstag

Jobbra fektetve működnie kell, bal oldalára ROM és launcher függő.

EarL 007
Lehet hogy rosszul emlékszem, nem sokáig volt stock launcherem, de az első 2.2-vel már jobbra fordult. Gyári romom csak a 2.1 volt.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#27782) #19617792 válasza Glatius (#27781) üzenetére


#19617792
törölt tag

na erre kíváncsi vagyok. :D

megnéztem. nem forog ez semerre. :(

(#27783) Glatius válasza #19617792 (#27782) üzenetére


Glatius
őstag

Hmmm... lehet hogy LP volt főzve az első 2.2-be?

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#27784) kmisi99


kmisi99
addikt

Az utóbbi időben melyik cyanogen tűnt nektek a legjobban? Csak sima cyanogen érdekel aki elhiszi aki nem a legnevesebb romkészítők romjai nálam az elmúlt 1-2 hónapokban szörnyen rosszak voltak bugosak voltak csak a gond volt vele míg kb cyanogen 26 óta semmi problémám nincs csak elvétve

(#27785) Glatius válasza kmisi99 (#27784) üzenetére


Glatius
őstag

a CM-mel egészen a kilencvenvalahányasig rengeteg probléma volt.... szóval olyan fura igényeid vannak, amit én nem tudok követni. :))

Ha a CM főzetei is érdekelnek, ajánlom figyelmedbe a Two Face fedőnevű ROM-okat.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#27786) #19617792 válasza Glatius (#27783) üzenetére


#19617792
törölt tag

a JJ ROM-ban LP volt mindig. azt tudom, hogy az MCR-be alap launcher, FLB-be is, SS-ben is alap volt.

[ Szerkesztve ]

(#27787) icemad válasza #19617792 (#27786) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ejj... Ez de szép magyar mondat.... :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#27788) hr2 válasza kmisi99 (#27784) üzenetére


hr2
őstag

N114, már lassan 1 hete fent van semmi probléma 1x nem fagyott és 1x se reboot-olt.

(#27790) tlac


tlac
nagyúr

próbálkozom a 2.2.2-ből származó kernelt használni a t-s 2.2-ben, de nem mennek vele a szenzorok
a kernel configban alig van különbség, inkább csak pár plusz dolog hozzá van adva
mi lehet a gond?
az előző china unicom-os kernellel minden szépen ment

(#27791) #19617792 válasza #40993792 (#27789) üzenetére


#19617792
törölt tag

akkor itt van valami a mátrixban. :DDD

(#27792) TRob1 válasza kmisi99 (#27784) üzenetére


TRob1
veterán

Én majdnem mindig a legújabb nightly-t teszem fel (1-1 kivételtől eltekintve, mint pl. a mai is), de már fene se tudja mióta kutya baja a CM romoknak kk gps fix-el kombinálva.Perpill n118 van fenn + gps fix, és tegnap először kicsereéltem egy régebbi libaudio.so-ra is az épp aktuálisban lévőt, úgy tűnik, így még lemerülni se fog többet :D (74%-on vagyok úgy hogy ma reggel 8kor vettem le a töltőről, marketoltam párszor, cseréltem golaunchert + gocontactsot újabbra, kis állítgatások bennük, telefonálás, majd délután 2 geoládányi (1 sima és egy 3 pontos multi) gps...)

szerk: Jah, és nincs reboot se gps-el, se anélkül :N

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#27793) Glatius válasza #40993792 (#27789) üzenetére


Glatius
őstag

Nos nekem sosem volt stock froyo.... :((( Szóval lehet, hogy csak a főzetben működött.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#27794) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azt tudja valaki, hogy a partíció kiosztást hogy lehet megnézni utólag? (Melyik mekkora?) Mert haver nekiesett a bladejének, és nem tudja, hogy most mi mennyi....

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#27796) kmisi99 válasza Glatius (#27785) üzenetére


kmisi99
addikt

Direk írtam hogy csak sima cyanogen kell pár napja van two face de cserélem is le a billenyűzet szaggat a hangszóró minimumon nekem nagyon hangos és sok számomra fontos cyanogen extra hiányzik. De tényleg fura igényeim voltak a random újraindulás vagy egy két fagyás nem izgatott ameddig királyul tette a dolgát

hr2 Kösz majd feldobom

(#27797) doncortio


doncortio
senior tag

hali!
mi is az url-je annak az androidos weboldalnak ahol kelzsocának van a "sarokja"? (romok, leírások, stb)
Nem találom az egyhavi előzményekbe se:(

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#27798) TRob1 válasza doncortio (#27797) üzenetére


TRob1
veterán

Nézd meg zsoca aláírásában :DDD

¤ R'n'R ¤

(#27799) Pumika1975 válasza doncortio (#27797) üzenetére


Pumika1975
senior tag

az aláírását nézted?

TRob1
bakker megelőztél! pedig rendesen iszom!

[ Szerkesztve ]

win 10, ....múkodj!

(#27800) Glatius válasza icemad (#27794) üzenetére


Glatius
őstag

ARootexplorerben meg tudod nézni. Téged (vagy a haverodat?) az érdekel, hogy mekkora a /system, a /data és a /cache. A megfelelő partíciót megnyitva a felső sorban látható a teljes méret, és a szabad hely is.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.