Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22001) mira72 válasza Glatius (#21999) üzenetére


mira72
őstag

akkor gyerek vagy, vagy kurva gazdag voltál :)
én 300-as cerkával kezdtem... amikor a 8G-s hdd 43000 netto volt :D

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#22003) Glatius válasza #40993792 (#22000) üzenetére


Glatius
őstag

Ó az első gépem egy majdnem 1MHz-es C= 64 volt... de az első számítógép a kezeim között egy Z-80 az Primo volt. :) Az még mélyebb!

mira72

Hát elmúltam már húsz, nem is egyszer.... és a pénz sem vetett fel soha. Tulajdonképpen sose adtam volna 40K-t semmilyen HDD-ért! :) :P

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#22004) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Megrendeltem Blade-hez, meg ECO-hoz ezt a GoNet! csomagot...
590 Ft havonta...Ez a 30 MB nem valami sok az tény. De képek nélkül kell böngészni Operában és akkor minimálisat eszik.

Nemtudjátok ezt hogyan kell fizetni? Külön ehhez is küldenek csekket? Mert semmi nyoma nincsen még a számlámon... Csak az hogy aktív.

Azok is válaszolhatnak, akiknek 100-as vagy 500 MB-os csomagjuk van... Gondolom a fizetési metódus ugyanaz.

Thx!

[ Szerkesztve ]

(#22005) TRob1 válasza Glatius (#22003) üzenetére


TRob1
veterán

Én majdnem ugyanígy voltam. Ismerősnél toltuk a Sinclair Spectrumot (meg ha a faterja nem dolgozott vele éppen :D, akkor a régifajta c64-et kazettával), utána kaptam meg az első gépem, egy "újfajta" C64et floppyval '88-89 környékén. Pc-m az első egy 66Mhz-s királyság volt: 486DX2-66 :DDD

szerk: A Primo az a durván "érintőgombos" volt, nem??? Meg volt akkoriban még egy csoda, a HT :D

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#22006) Majci válasza Ren Hoek (#22004) üzenetére


Majci
tag

Számlán fog szerepelni együtt a havi díjjal, nem külön számlán.

Két fajta vélemény létezik: az ENYÉM és amit leszarok.

(#22008) Lacka89 válasza Ren Hoek (#22004) üzenetére


Lacka89
aktív tag

Hali

A kövi havi számládhoz fogják hozzá csapni.Van a teló részlet meg az ECO-nak a havidíja na azt fogják megemelni a net árával.

A 30megás net lelassítva is tökéletes mobil böngészéshez...

Megelőztek....

[ Szerkesztve ]

(#22009) pista59


pista59
senior tag

Nosztalgia:
1 Mhz Commodore, minden tartozékkal :)
80Mhz PC, 4 Mb ram (és ez akkor csúcs volt)
stb, stb.
Megy az idő ;] ;]
jajaj, offfff

[ Szerkesztve ]

A győztes féreg irtó baktérium

(#22011) Ren Hoek válasza Lacka89 (#22008) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Kösz a választ...

Olyan appot tudtok, amivel lehet korlátozni a hívás idejét/időszakra? Mint pl a 3gWatchdog. Tegyük fel beállítom, hogy ezen a héten csak 30 percet telefonálhassak, utána leblokkol...

Megyek egy fesztiválra, és parázok, ha elvesztem/ellopják a Blade-m és jön a 200 ezres számla, mint kedves cimborámnak...

Vagy T-nél be lehet állíttatni ilyen limitet?

Szerk: Limit my call, már meg is találtam. De mintás feloldást is beállítom a biztonság kedvéért...Bár ismeretlen mennyiségű sör, meg pálinka után.. Kitudja jó ötlet-e, még magamat se ismerem fel a tükörben :D Majd asszonynak megtanítom erre az esetre :D

[ Szerkesztve ]

(#22012) pista59 válasza #40993792 (#22010) üzenetére


pista59
senior tag

Csak nem!

A győztes féreg irtó baktérium

(#22013) Echoo válasza #40993792 (#22010) üzenetére


Echoo
senior tag

Megvédünk, egy csomó szép emléket idéztetek fel bennem is...

(#22014) Zsolaf válasza Ren Hoek (#22004) üzenetére


Zsolaf
addikt

Hali, nekem a média-mánia XS van. jobban megéri össz 2990 ft 100 mb internet és a 2990 ft lebeszélheted tehát nem vagy vagy hanem is is. merem ajánlani mindenkinek aki T-s :K ja és mobil tv is van benne, de én azt soha nem használtam

#22015B] akkor annyi, az még jobb :U

[ Szerkesztve ]

(#22015) TRob1 válasza Zsolaf (#22014) üzenetére


TRob1
veterán

150 MB net :K (Legalábbis most ezt írja a honlapon)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#22017) gfefe


gfefe
őstag

Üdv tudtunk ajaànlani valami progit telefon beszèlgetès felvètelère? Thx gfefe

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#22018) Ren Hoek válasza Zsolaf (#22014) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Igen csak ahhoz még jön hozzá 200 Ft számkijelzés nem?

Akkor máris 3200 Ft... Így meg csak 2650 kb... Soha nem lépem túl. Meg azért nem akartam XS-t, mert ott nem lassítós, hanem túl lehet lőni. Így meg Wifi tether, rákapcsolódok notival, képnélküli böngészést mail, msn korlátlanul.. MM XS-nél meg ha elérem a határát, muszáj kilőnie watchdoggal...

(#22019) kebot


kebot
tag

Hello!

Tavaly óta van Blade-em. A Kezsolca féle svéd kék fut rajta, tökéletesen. Ezt azért írtam, hogy tudjátok, már túl vagyok a kezdők hülyeségein, sikerült már rootolni és ROM-ot cserélni is.
Most vettem egy másikat, ez 2.2-vel jött alapból (T-mobile). Az a gond, hogy nem tudok az újra recovery-t rátenni, így ROM-ot sem. Alapból nem engedi a bekapcs + fel/le gomb kombit, de az első hsz-ban írták, hogy ilyenkor mi a teendő.
Az van, hogy az androot indítása után azt írja ki, hogy már rootolt a kütyü. Ha újra rootolom, akkor Failed! No Fu goo üzenetet kapok. Ez most jó, vagy rossz?
Mindegy, a ROM Managert elindítottam, de ott is hibaüzenetet kapok bár a recovery könyvtárat és file-okat letöltötte, de továbbra sem tudok a recovery-be belépni.
Ha a bekapcs + le gombot nyomomt, akkor egy furcsa, FTM képernyőt kapok.

Olvastam a külföldi fórumokon, többféle rootolást kipróbáltam, 1előre elakadtam. Valaki tud segíteni?

kebot

(#22020) Bozek válasza Zsolaf (#22014) üzenetére


Bozek
nagyúr

És ezt meg lehet rendelni feltöltőkártyás csomag mellé is? :DDD
Tedd hozzá legközelebb, hogy ez egy előfizetéses csomag, tehát nem kiegészítő szolgáltatásként lehet megrendelni.

(#22019) kebot: Volt szó nemrég itt a topic-ban egy z4root-ról, ami GEN2-es telefonokhoz ajánlott. Próbáld meg azzal root-olni, recovery-t meg ROM Manager-el tegyél fel utána, az a legegyszerűbb. Az FTM felirat a gyári recovery-t takarja.

[ Szerkesztve ]

(#22021) Zsolaf válasza Ren Hoek (#22018) üzenetére


Zsolaf
addikt

Megnéztem a számlát mert több előfizetésem van egy számlán, és az XS-hez nincs 200ft szákijelzés csak az eco-hoz, de a te pénzed úgy csinálod ahogy neked jó.

#22020 SZÁMLÁS CSOMAG!!!

[ Szerkesztve ]

(#22022) Ren Hoek válasza Zsolaf (#22021) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Ez csak feltételezés volt, így már jobb a leányzó fekvése :K De amúgy nemlehet, hogy csak egy előfizetéshez kell számkijelzést fizetni? (Ha egy számlára megy..)

Csak ez zavar kicsit hogy nem lassítós :/ Bár 150 mega eléggé sok...

[ Szerkesztve ]

(#22023) hekmi


hekmi
tag

Egy kérdésem lenne: moboval ha megnyitok egy videót, egy pillanatra mutatja a képet, aztán elsötétül és csak a hang szól. Gondolom kodek hiányzik, de vajon melyik? Mert amit alapból letöltet hozzá, azzal se jó...

(#22024) kebot válasza Bozek (#22020) üzenetére


kebot
tag

Kösz.
Próbáltam, elindítom a z4-et, lefut, majd önmagától újraindul. Igazából nem tudom, sikerült.e a művelet.
Ha ezután indítom a ROM manager-t, indítom a recovery-t (wifi aktív), sajnos hibaüzenetet kapok, Anerror occured while attempting to run privileged commands. Ez nekem root problémának hangzik, de lehet, hogy el vagyok tévedve.

kebot

(#22025) Bozek válasza Zsolaf (#22021) üzenetére


Bozek
nagyúr

Idézet a T-Mobile honlapjáról:
"A T-Mobile ikon 200, T-Mobile ikon 400, T-Mobile ikon 600, iWiW, MédiaMánia S, MédiaMánia M, MédiaMánia L, MédiaMánia XL, Mix, Partner 3, Partner 4, Domino díjcsomagokban díjmentes."
[link]

Ebben nincs benn a MédiaMánia XS, tehát ott fizetni kell a 200 Ft-ot elvileg.

(#22024) kebot: Ezzel a z4root-al is próbáltad?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#22026) dragon1993 válasza #40993792 (#22016) üzenetére


dragon1993
őstag

Asszem van benne alapból , indítottam egy hívást 1777 és valahol megtaláltam.

(#22027) kebot válasza Bozek (#22025) üzenetére


kebot
tag

Köszi, ezzel nem, de a frissebbel igen :). (1.0.3. 2011.06.06.)
Mégis a te linkeden lévő működik. Köszi!!

kebot

(#22028) Bozek válasza kebot (#22027) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azt olvastam, hogy kalt_kaffe módosított benne valamit, ami miatt működik GEN2-n (a hivatalos 2.2-es T-s pedig már az). Örülök, hogy sikerült.

(#22029) infectedmann válasza kebot (#22019) üzenetére


infectedmann
őstag

z4root-ot leszeded, azon belül Temporary Root, majd ROM Manager-rel felteszed a recovery-t.
Én így csináltam. Én is keddem vettem friss T-Mobile-os gyári 2-2-es Blade-et.

Ezek után Boot-nál Hangerő és és bekapcsoló gomb nyomvatart amíg bejön a recovery menüje.

(#22030) kebot válasza kebot (#22027) üzenetére


kebot
tag

Na basszus, az előző hsz óta ennyi idő kellett, hogy felmenjen a ROM. És ezért szenvedtem 3 órát, pedig csak ide kellett volna írnom...
Köszi még 1*.

kebot

(#22031) Zsolaf válasza Bozek (#22025) üzenetére


Zsolaf
addikt

Ott van alul, de már késő van nekem [link] (A díjcsomagba foglalt szolgáltatások) INGYENES a számlámban sincs benne. De akkor meg kell kérdezni az ügyfélszolgálatot előtte.

[ Szerkesztve ]

(#22032) Bozek válasza Zsolaf (#22031) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor ez eléggé érdekes. Mert amit linkeltem, azon meg máshogy van. Éljen a Tré-Mobile! :D

(#22033) gravityboy+


gravityboy+
csendes tag

Sziasztok!!

Ha a Blade-re felrakom a T-s Froyo-t, akkor így az eredetileg felrakott progik/adatok elvesznek?
Clockwork-kal akartam teljes backupot csinálni (azzal lehet ugye?), de nem műxik, valszeg nem rootolt a teló?
Szóval ha adatvesztés nélkül megy fel a Froyo, akkor inkább nem pöcsölök a rootolással meg a backuppal (max telszámok), hanem nekiesek feltenni a Froyo-t.
Köszi skacok!

(#22034) Bozek válasza gravityboy+ (#22033) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen, a progik és az adatok elvesznek. Clockwork-el csak a teljes ROM-ról tudsz mentést csinálni, amit ha visszaraksz a T-s frissítés után, garantáltan nem működő telefont kapsz, mivel gondolom nem 2.2-es jelenleg a Blade.
Telefonkönyv, SMS-ek lementéséhez MyPhoneExplorer. App-okra van aki Titanium Backup-ot használ, nekem nem jött be.

(#22035) diwx


diwx
csendes tag

Sziasztok!

S.O.S.

Az éjjel nem tudtam aludni, így nekiálltam Gen2-esíteni a telómat! De valamit elronthattam, mert most ugyan bejön a 3.0.1.4-es recovery és elvileg a Fingerprintet is feltelepíti, de amikor reboot-ot nyomok a zöld droid után, újra a recovery jön be! Amúgy lehet, hogy a gen2-esítéskor hamarabb húztam le az utolsó lépésnél a telót (már láttam a recoveryt meg 100% volt, de olyat nem láttam, hogy "sucess") A channel1 file megvan, kártyaolvasóm is van (próbálkoztam más rom-mal is ugyanezt csinálta)! Mit lehet tenni? Futtassam le újra a gen2-esítést?

(Api29 leírását követtem, úgy látszik valamit elnéztem, és 136/260/38-as felosztást választottam)

[ Szerkesztve ]

(#22037) diwx válasza api29 (#22036) üzenetére


diwx
csendes tag

Ismét átfuttattam rajta a csomagot, és most már láttam mit nem vártam meg!!! :( Sajnos a rom telepítés után ismét a recovery jött be! :( Azért köszönöm a hajnali segítséget! :)

(#22038) Freeman01


Freeman01
tag

LGCamera nevű programban mit kell átállítani hogy menjen a videó felvevés már majdnem kipróbáltam minden variációt de mindig azt írja hogy nem tud rögzíteni...

(#22039) szezso15 válasza Freeman01 (#22038) üzenetére


szezso15
addikt

Attól függ .

Melyik ROM?

*Hajrá Loki!* i15+

(#22040) Pumika1975


Pumika1975
senior tag

nyúúúúz!!!

cm7 n97

win 10, ....múkodj!

(#22041) infectedmann


infectedmann
őstag

CM7 Nightly changelogokat meg lehet valahol nézni?

Azt tudom, hogy innen lehet őket letölteni, de changelog nincs.

(#22042) Kombat válasza infectedmann (#22041) üzenetére


Kombat
őstag

(#22043) alfaromeo33


alfaromeo33
aktív tag

Segítséget szeretnék kérni mert láttam valaki linkelt olyan autós töltőt ami az almásé fehér vezeték nélküli a vateráról már két napja keresem és nem találom már szét túrtam mindent és sürgősen kellene.Esetleg valami hír a vdkafonos javító zipp ről?

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#22044) infectedmann válasza Kombat (#22042) üzenetére


infectedmann
őstag

Köszi maestro :R

(#22046) TRob1 válasza alfaromeo33 (#22043) üzenetére


TRob1
veterán

Ilyesmi? [link]

¤ R'n'R ¤

(#22047) alfaromeo33 válasza TRob1 (#22046) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

Igen köszi ilyesmi volt basszus.Állítólag ez tölti.

Zsolt 72:

Köszi akkor még várunk.

[ Szerkesztve ]

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#22048) TRob1 válasza alfaromeo33 (#22047) üzenetére


TRob1
veterán

Tölti :K (Igaz még csak próba erejéig használtam vagy 1 percig :B )

¤ R'n'R ¤

(#22049) infectedmann válasza alfaromeo33 (#22047) üzenetére


infectedmann
őstag

Én is az iPhone USB-s általakítós (usa/eu fali dugaljal kopmatibilis) töltőjével töltöm a pengét, mert ahhoz van egy fasza kis hosszabbítóm. A blade alap töltője ingen csak rövid.

(#22050) alfaromeo33 válasza infectedmann (#22049) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

Igen köszi,de nekem a saját kábel elég hosszú.Akkor hosszú távon nem lesz vele gond remélem mivel már meg is rendeltem.

TRob1:

megy egy pü.

[ Szerkesztve ]

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.