Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26651) baal-amiga válasza socketbind (#26630) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Köszi! ( ma végre meg tudtam csinálni az appstore-t és működik is :) )

(#26612) masek 2FIII / IV-en nekem is csinálta gyakran, SDII-n nincs ilyen jelenség. Cut the rope és PvsZ is tökéletesen, textúrahiba nélkül megy.

[ Szerkesztve ]

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#26652) hr2 válasza hr2 (#26620) üzenetére


hr2
őstag

Találtam 1 progit ami elméletileg kitudja javítani a sd szektor hibáit, de hogy gyakorlatiag is az majd kiderül.
Most jelenleg 40 perce fut 2,25%-nál tart a REGENERATING. (iszonyat lassú)

(#26653) xdx@


xdx@
aktív tag

Ha a T-Mobile weboldalán lévő exével frissítem a telefont gyári 2.2-re akkor jól gondolom hogy GEN2-es lesz a telefon? Fórumban kerestem, de nem találtam arra utalót, hogy lett-e volna róla szó, ha igen elnézést kérek. Ask Mr Pigfish-el megnéztem frissítés előtt GEN1-et írt frissítés után GEN2-őt. Megúsztam volna azt a GEN2-sítési folyamatot amivel könnyen téglát lehet csinálni a telefonból? :D
szerk.: Kipróbálok egy GEN2-es ROM-ot.
szerk2.: Ha hülyeséget írtam volna elnézést régóta nem követem a fórumot.

[ Szerkesztve ]

(#26654) infectedmann válasza xdx@ (#26653) üzenetére


infectedmann
őstag

*#06# -el nézd meg, hogy megmaradt -e az IMEI számod. Ha nem, akkor buktad a garit, mert T-nél nem fogják elhinni, hogy nem buhárálás hanem a saját frissítő csomagjuk miatt veszett el az IMEI számod.

(#26655) xdx@ válasza infectedmann (#26654) üzenetére


xdx@
aktív tag

Megmaradt.

(#26656) FordFair


FordFair
tag

Sziasztok!

Kelzsoca féle Sweet Dreams II-t tettem fel.
Köszönet ezúton is a ROM-ért, Kelzsoca :R

A Rom naggyon jó,
a problémám csak az, hogy bluetooth fülesen 5-10 másodpercenként kihagy az adás hívás közben 1-2 másodpercre.

Nézegettem, de a fórumban nem találkoztam ilyesmivel.
Találkoztatok már ilyen hibával, illetve van valami javaslatotok?

Köszi előre is!!

(#26657) infectedmann válasza xdx@ (#26655) üzenetére


infectedmann
őstag

Akkor örülés van és üdv a Gen2-esek klubjában :P kelzso féle Sweet Dreams II -t vagy szezso15 fél Vanilla Suprise I. -et ajánlom :) Már ha nem akarsz procit húzni, mert ezek gyári romra épülnek.

(#26658) Glatius válasza infectedmann (#26654) üzenetére


Glatius
őstag

A T-mobile -os frissítőalkalmazás miatt még egy készülék se ment tönkre. Kábelhiba, bennhagyott akku, áramszünet, vagy egyéb ok lehetett az oka az összes brickmaker műveletnek. Az esetek 99%-ában ugyanis hibátlan az eredmény, tehát a csomag jó. Nem is érdekli, hogy buherálta-e, ha frissítéskor ment tönkre, akkor sem vállalják át a felelősséget.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#26659) xdx@ válasza infectedmann (#26657) üzenetére


xdx@
aktív tag

:R Mindjárt fel is rakom az egyiket.

[ Szerkesztve ]

(#26660) atillaahun válasza Glatius (#26658) üzenetére


atillaahun
veterán

Miért kéne azt nekik tudni hogy ment tönkre?
Egyik reggel nem kapcsolt be, nem reagál semmire. Láttunk már ilyet.
Kínaiak, tömeggyártás, pixelhiba, gradienshiba, touchscreen hiba, gyenge wifi, nem töltő töltő ( :DDD ), -256 mega ram, porosodó kijelző, recsegő hangszóró, nyikorgó hátlap, elszállt SD, stb... rémlik?

Most bizonyítsák be, hogy te rontottad el.
Nem kizárt hogy megteszik, de ahhoz jobban kell próbálkozniuk mint LeszIttVigas esetében.

[ Szerkesztve ]

(#26661) Lacka89


Lacka89
aktív tag

Hali.szezso15 új romjába nektek megy a Market-ben a kereső? Rányomok, de semmi nem történik.. :S Ja meg a wifi elég gyenge. Nem lehet valahogy bele rakni a CM wifi driverét?Előre is köszi

(#26662) Heimdallr75 válasza FordFair (#26656) üzenetére


Heimdallr75
őstag

hasonló BT hibá van nálam is, elsőre olyan mindha egy kattogás lenne, jobban megfigyelve pedig tényleg kihagyás.

Nem tudom más rom-ban is ilyen lenne?
Hiba volt hogy a gyárival nem próbáltam ki :D

الغريبة في هذا الكوكب

(#26663) #19617792 válasza infectedmann (#26650) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ha nem hivatalos 2.2-t tesz fel Telenorosra (mivel hivatalos nincs is rá), ahhoz nem kell feltétlenül gen2-ni, van gen1 kompatibilis ROM, a svéd. gen2 -> gen1 downgrade asszem van, bár fene tudja.

(#26664) FordFair válasza Heimdallr75 (#26662) üzenetére


FordFair
tag

Nekem az előző romokkal jó volt,
(egy kivételével, de nem emlékszem már, melyik volt)

(#26665) bernina


bernina
csendes tag

Sziasztok!

Felraktam a modaco-ról a Ginger Stir Fry Beta 7 2.3.4 rom-ot. Meg tudná valaki mondani, hogy pl. az időjárás widgeteknél mit kell beállítani, hogy működjön a my location beállítás. A korábban a magyar főzött romokán ez simán ment.

(#26666) sesshou válasza alfaromeo33 (#26597) üzenetére


sesshou
senior tag

Ismer valaki olyan offline gps appot ami ingyenes? Nem kell hogy útvonalat kalkuláljon csak mutassa meg hol vagyok én és hová kell mennem egy térképen?
Miért is Warez??

(#26668) phantom88 válasza sesshou (#26666) üzenetére


phantom88
tag

Open source, ingyenes, offline navigáció androidra. Térképet az sd-re menti le, nagy a térkép fájl, Hungary 100 mega, ha jól emlékszek, Wifivel szedd le! :).

Jó program, mert ingyen van :).

Ha valami nem tetszik benne ott a forráskód. :P :DD

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#26669) zsloti válasza kelzsoca (#26646) üzenetére


zsloti
senior tag

Az odáig rendben van hogy bekerül a gari papírra hogy függetlenítette a szolgáltató de utána milyen hivatalos romot tehetek fel rá garanciavesztés nélkül?
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#26670) RockHaRD


RockHaRD
addikt

valaki elmagyarázná, h mi az az extended particiós cucc, és mire jó?

szerk.: Légyszi :B

[ Szerkesztve ]

(#26671) Lacka89 válasza sesshou (#26666) üzenetére


Lacka89
aktív tag

Azért hiszi wareznak, mert mindenki ezt fújja és azt hiszi most megfogott valakit...Meg gondolom rossz a szöveg értése is...!!!

(#26672) phantom88 válasza #45553408 (#26667) üzenetére


phantom88
tag

Felrakni egy olyan romot, ami támogatja, aztán telepítgetni... Most hírtelen egy ötlet, hogy telepítések után nézd meg a particionáló progival az sd-d, kiszokták írni a foglalt helyet. Ha pár 10 mega fölött van akkor tuti jó. :)

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#26673) dkpisti válasza RockHaRD (#26670) üzenetére


dkpisti
tag

Oda települnek a programok több helyed lesz 256mb méretű bőven elég

(#26674) Mysterion


Mysterion
tag

Sziasztok! Egy kérdésem lenne a tulajokhoz. Tudom, hogy a ZTE nem éppen jelerősség bajnok WiFi-ben, de mostanában azért nálam kicsit kezd túlzásba lenni.

Van egy márciusban a T-től vett Blade-m, még akkor Gen1 volt 2.1-el. Később a T hivatalos frissítésével gen2-esítettem, és utána ficcent is rá először a CM7, aztán meg a leaked 2.3.4 változatai. A gen2-esítés után eléggé jól működött, viszont kb. 1 hónapja folyamatosan egyre gyengébb a WiFi. Most már ott tartunk, hogy konkrétan 1 kockát mutat olyan helyen, ahol minden más körülötte levő WiFi képes cucc majdnem, vagy teljesen full térerőn van. Légvonalban kb. 8 méterre az AP-tól van ez, és szabad rálátással. És valóban is ennyire gyenge, mert lassú a NET WiFi-n, és sokszor le is dobálja. Több ROM-al is próbáltam, még a gyári 2.2-essel is, de nincs nagyon különbség, a WiFi jel ugyanolyan gyenge.

Lehet ez ellen tenni valamit, hogy legalább valamennyire működjön, vagy tudjam be ezt egy IJ-nek és ennyi ? Köszi!

(#26676) dkpisti válasza #45553408 (#26675) üzenetére


dkpisti
tag

Telo rádug a gépre és átmásolod..
488mb?? kb 200mb-ot nem fogsz használni belőle

[ Szerkesztve ]

(#26677) Glatius válasza atillaahun (#26660) üzenetére


Glatius
őstag

A szolgáltatónak van jogásza, akit tulajdonképpen te fizetsz így is, úgy is. Ha csak azért is perre viszi a dolgot, neked is kell ügyvéd.... 2-3 órás tiszteletdíjából használt Blade-et vehetsz. Természetesen igazad van, de ha egy kicsit jobban szívóskodik az ember, hamar megszívatják.... és akkor még kérdéses, hogy a csalás törvényi tényállását nem meríted-e ki, mert akkor nem az ellenérdekelt fél ügyvédje áll veled szemben, hanem az ügyész....

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#26679) dkpisti


dkpisti
tag

Ja ok 2.3-as romoknál nagyon jo az ext használat

[ Szerkesztve ]

(#26680) Heimdallr75 válasza Glatius (#26677) üzenetére


Heimdallr75
őstag

Ne haragudj hogy közbeszólok, de: "hazavittem és nem láttam a hirdetett memória mennyiséget, kerestem a neten erről, de csak egy orosz nyelvű oldalt találtam ahol megoldás volt, elindítottam a programot. Én nem értek hozzá, de úgylatom önök sem . Az oldalon ZTE logó volt, joggal hihettem azt hogy gyári oldal."

Kész innentől kezdve a kérdés hogy ők miért tévesztettek meg szándékosan a vásárláskor Téged.
Mert ugye erről van szó.

الغريبة في هذا الكوكب

(#26682) syl5 válasza dkpisti (#26673) üzenetére


syl5
őstag

"256mb méretű bőven elég"

Ebben azért annyira ne legyél biztos! 512-es ext particióm és 290-es belső memóriám is kb. 85 %-ban foglalt.
A játékok nagyon eszik a tárhelyet. Felraksz egy AB-t egy Pinball-t, aztán rögtön -70 Mb.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#26683) Lacka89


Lacka89
aktív tag

Az új kiszivárgott ROMokba nincs téma választó? SD2ben van? Szezso15 romjába nincs.... Előre is köszi

(#26684) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Ide is belinkelem, mint személyes tapasztalattal rendelkező tulajok, de remélem nem fogtok elfogultan beszélni róla. :R
katt

(#26686) Pumika1975 válasza Lacka89 (#26683) üzenetére


Pumika1975
senior tag

nincs, az cm7- ben van...., de csináltak hozzá már témát..

win 10, ....múkodj!

(#26688) RockHaRD


RockHaRD
addikt

no kiderült a 2g/3g probléma oka :))

hiába voltam bent a telenornál a flottát megcsinálni + hozzá kérni ezt a 100megás csomagot, a csajnak nem volt joga, h ilyet csináljon az én kártyámmal (persze ő vígan mondta, hogy minden f.sza, és aktiválva van ), a lényeg, hogy le van tiltva mindenféle Adatkommunikáció az egész cégnek, nehogy az legyen, h bármiféle csomag nélkül valaki felmegy a netre, és kifizet 1000ft-ot honlaponként.

Elvileg most aktiválják nekem, szal holnap estére már mennie kell a 3g-nek :))

(#26689) atillaahun válasza Glatius (#26677) üzenetére


atillaahun
veterán

Akar a franc pereskedni, nem vagyok én jogász, se gazdag, se hülye, hogy egy 40k-s telefonért ilyet fontolgassak. Viszont azt az általános megfélemlítést meg már nevetségesnek tartom, amit itt egy páran erőltetnek a szolgáltatók hatalmát, meg hozzáértését illetően. Komolyan mintha pénzt kapnának ezért, de legalábbis jó barátok lennének...
Nem kétséges, hogy ott vesznek le ahol tudnak, és annyira amennyire nem szégyellik - részleteket most hagy ne írjak - úgyhogy éppen én se érzem magam kellemetlenül ha viszonzom a megtévesztésen alapuló üzletpolitikájukat.

(#26688) G^zC^mp€r biztosan nem tudott róla ;]

[ Szerkesztve ]

(#26690) TRob1 válasza atillaahun (#26689) üzenetére


TRob1
veterán

Ne is érezd magad kellemetlenül, nem is kell mindent tűrni. Ha megtévesztés van, azt meg be kell jelenteni a megfelelő helyeken, kivizsgálják, aztán majd megy a sok milliós bünti, mint épp most is kapta a "Piros" a 100 millát. Egyébként meg, ha már a szolgáltatók átvágnak, hadd vágja már át az előfizető is őket (ha tudja :D)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#26691) kelzsoca


kelzsoca
félisten

~1 óra és kint a Sweet_Dreams_III.

(#26692) Tonchi válasza syl5 (#26682) üzenetére


Tonchi
aktív tag

ott a pont, mondjuk egy SGSII nél elviselném a -256MB-t is, de az egy másik kategória, itt minden byte számít...

(#26691) kelzsoca
Nagyon várom :R
CMből a héten kapunk főzetet? Csak mert akkor arra is készítek vmit :)

[ Szerkesztve ]

(#26693) RockHaRD válasza kelzsoca (#26691) üzenetére


RockHaRD
addikt

baaazzz :DDD most akartam romot tenni, de akkor megvárom a tiedet :))

(#26694) embe válasza kelzsoca (#26691) üzenetére


embe
nagyúr

De jó hogy most raktam fel ma délután a II-es változatot. :W

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#26695) RockHaRD válasza Tonchi (#26692) üzenetére


RockHaRD
addikt

Mi az alapvető különbség a CM és a Sweet Dreams között? :F

(#26696) #19617792 válasza RockHaRD (#26695) üzenetére


#19617792
törölt tag

A CM-es verzió alapja az amit a CyanogenMod csapat készít, CM7 verzió, ők az eredeti AOSP-s Android 2.3.4-ből építkeznek a 0-ról indulva. Míg a Sweet Dreams a nemrég ZTE-től kiszivárgott (Libra?) 2.3.4-re épül.

(#26697) zooole


zooole
senior tag

Nekem már csak az lesz a döntő, hogy a PvZ menni fog-e. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26699) 3lackhawk válasza FordFair (#26656) üzenetére


3lackhawk
csendes tag

Wifi bekapcsolva? Mert nekem 2.2 és 2.3 alatt is kihagy ha a wifi-m on -ba van, ahogy kikapcsolom a probléma megszűnik.

Nokia 3650->N73->N82->N5800->ZTE Blade GEN2 (CM7) + Defy SOC (CM7+CM9)

(#26700) Nova96


Nova96
őstag

Üdv a gen 2-sítest nem vállalnám be mert elég rizikósnak néz ki ,t-mobilba mit mondjak,vagy csináljak hogy kicseréljék? :R

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.