Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26351) szezso15 válasza warezxts (#26350) üzenetére


szezso15
addikt

Jah, persze :)
szerk.: ;)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#26352) buszospeter válasza volvoguy (#26340) üzenetére


buszospeter
tag

Kb. három hete cseréltettem ki a telefont, recsegett-ropogott mindkét hangszóró, sőt amikor kézbe vette és kihangosította akkor már egyáltalán nem szólt a hangszóró. De cserélték volna az előző hibával is. A bécsi úti eurocenterben történt az eset, nagyon korrektek voltak.

[ Szerkesztve ]

_____Üdv, buszospeter_____

(#26353) zooole


zooole
senior tag

Fuu most nagyon hülyét fogok kérdezni. Mi ez a lib?

(#26354) Glatius válasza infectedmann (#26307) üzenetére


Glatius
őstag

Mi ez a szutyok amit linkeltél? Egyrészt a CM tudja az a2sd-t, másrészt pedig én az ext2\3 partíció használatát kérdeztem!

Olyan pedig hogy kamu szerviz nincs. Ki kötelezné a szolgáltatót/forgalmazót a márkaszervizre??? Amit ő szükségesnek tart azt követeli meg a javítást végző cégtől, hiszen a garanciát vele szemben kell érvényesíteni. A márkaképviseletek nem ilyesmire vannak berendezkedve! A maximum amit garanciával kapcsolatban tesznek, az a Voda/Telenor/T-mobile szerviz auditálása.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#26355) atillaahun válasza volvoguy (#26335) üzenetére


atillaahun
veterán

Nálam recsegő felső hangszóró miatt 5 perc alatt cserélte a Tré központ Miskolcon. Annyit fűzött csak hozzá a tag, hogy ezek a készülékek rosszul bírják a port. Felejtsd el, hogy a te hibádból ment tönkre.

[ Szerkesztve ]

(#26356) mogyesz válasza zooole (#26353) üzenetére


mogyesz
aktív tag

liba, csak lemaradt az "a" betű... :DDD (sry)

/lib -- Alapvető megosztott programkönyvtárak és kernel modulok lelőhelye

[ Szerkesztve ]

(#26357) Bozek válasza szezso15 (#26349) üzenetére


Bozek
nagyúr

A HSUPA is megy? Mert ezt eddig senki nem tudta működésre bírni a Blade-ben. :)

(#26358) szezso15 válasza Bozek (#26357) üzenetére


szezso15
addikt

Lehet én írtam hülyeséget, de nekem Gen2 után megy fel 500kbps-mal is adat!

De lehet én vagyok a hibás :K
De ha megy, azt tuti nem a rom okozza...

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#26359) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Sziasztok!

Nem tudom konkrétan erről volt-e már szó, de ha valakit érdekel egy kis info Screeonshot (képlopás, printscreen) készítéssel kapcsolatban: Telenoros, 2.1-es Bladen teljesen jól működik a z4root + picme páros.

És lehet paranoiás vagyok, de szerintem, ha rootolom z4root-tal, az egész teló begyorsul egy kicsit (pl. menüben, tel.könyvben görgetés, Angry Birds)

(#26360) infectedmann


infectedmann
őstag

Ilyet szól nekem az AdFree, hogy túl régi a verzióm és frissítsem. De hát a legfrissebbet tettem fel :F

[ Szerkesztve ]

(#26361) enpassant válasza rtibi (#26336) üzenetére


enpassant
csendes tag

Én a Call Announcer-t használom (Svox-szal).
Ez a csörgéssel együtt mondja ki a hívót (SMS küldőt), az pedig füles esetén is a telefonon csörög, nem a fülesben.
Azt nem tudom, hogy hol lehet, vagy be lehet-e egyáltalán állítani, hogy füles használata esetén ott csörögjön a telefon.
Ez a dolog engem is érdekelne.

(#26362) ux1 válasza Glatius (#26354) üzenetére


ux1
addikt

El kell keserítselek, ezt most direkt nem ext-esre csináltam, ha van az a baj, ha nincs akkor meg az :)

(#26360) infectedmann

Jujjj.. Az AdFREE a host-ot szeretné frissíteni... :D Szóval csak nyugodtan :)

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#26363) infectedmann válasza ux1 (#26362) üzenetére


infectedmann
őstag

De rányomok az OK-ra és kilép. Pedig a mobilnet az aktív.

Ezt írja: "Out of Date. This copy of AdFree is too old, please update to a newer version." Egy OK gomb van és ennyi. Rányomok és kilép. Reinstall se segít. Ezt használom mióta meg van a Blade-em és eddig ilyet nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#26364) szobipeti199


szobipeti199
tag

"Ezek a programok alapból felteszik a CW-t,de ajánlott a művelet előtt feltenni az SD-re a 3.0.2.8-as Clockwork-öt,és frissíteni amint végzett a Flasher, mert amit a Flashprogi feltesz azt nem ismeri fel a PC, ezért nem tudunk vele az SD-re másolni!"
Ezt a menüpontot hogyan kell értelmezni?
http://www.youtube.com/watch?v=MeQjYvyA_Ps&feature=player_embedded
A videóban látott módon a rom managerrel?
Vagy csak szimplán ROM telepítés előtt RECOVERYből?
Ilyen módon:
install zip from sdcard menüpont:
- choose zip from sdcard

Jelenleg ennek a folyamatnak a közepén vagyok de elakadtam. Valaki segítsen plíz!
http://hungariandroid.com/androidfans/viewtopic.php?f=128&t=118

(#26365) szezso15


szezso15
addikt

Egy kis OFF: [link]

:DDD :C xD
De ez jobb : [link]

(#26366) Bozek: Akkor megeshet, hogy nincs, van itt egy T-s adótorony nálunk, majd felmászom a tetejére azt megnézem! :)

Ja, meg bepótlom a múltkori ugrást! :DDD

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#26366) Bozek válasza szezso15 (#26358) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hát, az 500 kbps az EDGE sebesség, nem pedig HSUPA. Annál 5,76 Mbps a maximum. Ha esetleg Vodafone-os vagy, akkor nem lehet EDGE, minden más esetben igen.

(#26367) warezxts


warezxts
senior tag

egy hibat talaltam... beallitasok/hang be es kimenet/szoveg beszed atalakitas beallitasai FCzik, de amugy minden fasza! nalad ez hogy all Szezso?

(#26368) szezso15 válasza warezxts (#26367) üzenetére


szezso15
addikt

Ez azért FC, mert a ROMból kivettem a TTS támogatást, ha szükség van rá, megcsinálhatom az update-et!

*Hajrá Loki!* i15+

(#26369) warezxts válasza szezso15 (#26368) üzenetére


warezxts
senior tag

csak annyiban van ra szukseg, hogyha beszel, akkor "judit" felolvas nekem.

(#26370) mira72 válasza szezso15 (#26365) üzenetére


mira72
őstag

akkor már inkább ez..

lenne innen 1-2 tippen ki lehetne a kérdező :)

esserossz

(#26371) szezso15 : szted? hydro barátunk pl? :Y

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#26371) szezso15 válasza mira72 (#26370) üzenetére


szezso15
addikt

Jajj télleg, el is feledtem ezt :DDD
Húú tippem nekem is lenne! :K

ésez?

Picatchu xD

szerk.: Pl rá gondoltam! :K

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#26372) infectedmann


infectedmann
őstag

Rájöttem, hogy sok gondot nekem a HTC manufacturer okozott a build.prop -ban. Amiatt FC-zett az összes adattal együtt visszaállított appom. Úgyhogy most szépen visszaírtam ZTE-re és öröm bódottá van.

Viszont az AdFree még mindig nem akarja az igazat :W Manuálisan nem lehet átírni a host file-t?

[ Szerkesztve ]

(#26373) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Szerintetek, ha ezen leírás alapján particionálom az Android 2.1-s Bladet, akkor pl. a Link2SD progival tudok telepíteni az SD kártyára?

(#26374) #19617792 válasza S. Szabi (#26373) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ez ott bukik el, hogy rootot igényel, aztán a rootoló progik vagy működnek, vagy nem. Inkább tegyél fel egy 2.2-es ROM-ot, annál nem kell bűvészkedni.

(#26375) S. Szabi válasza #19617792 (#26374) üzenetére


S. Szabi
őstag

z4root tökéletesen működik nálam, szóval, ha csak ennyi a baj, akkor...

(#26376) szezso15 válasza S. Szabi (#26375) üzenetére


szezso15
addikt

Szerintem inkább dobj fel egy custom romot! :K

*Hajrá Loki!* i15+

(#26377) szobipeti199 válasza szobipeti199 (#26364) üzenetére


szobipeti199
tag

Erre valaki esetleg??

(#26378) S. Szabi válasza szezso15 (#26376) üzenetére


S. Szabi
őstag

Végül is megcsináltam a particionálást az általam linkelt megoldás alapján, és Link2SD + z4root-tal teljesen f@**án működik! :)

Azt nem tudom telepíteni hogyan kell vele, de átmozgatással minden jó, nekem az elég

Romokkal nem igazán akarok bűveszkédni a garancia miatt...

[ Szerkesztve ]

(#26379) szezso15 válasza S. Szabi (#26378) üzenetére


szezso15
addikt

Ha neked megfelel....
Csak az új romoknál minden megvan ami szem-szájnak ingere, a visszaállítás pedig egyszerűbb mint hinnéd! ;)

*Hajrá Loki!* i15+

(#26380) S. Szabi válasza szezso15 (#26379) üzenetére


S. Szabi
őstag

Ja, igaz, majd valamikor rá akarom szánni magam, de egyelőre ez a megoldás megfelel :)

(#26381) szezso15 válasza S. Szabi (#26380) üzenetére


szezso15
addikt

Teljesen megértem, az elején én is fostam, amikor annak idején az FLB R6-ot feltettem! :D

*Hajrá Loki!* i15+

(#26382) MxM19


MxM19
aktív tag

Sziasztok!
Pls valaki küldjön már egy linket data mappával a Fast5 ról.SweetDreams2 romon szeretném futtatni.Nagyon rég óta keresem de nem találom!!

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#26383) Infiltrait0r


Infiltrait0r
csendes tag

Haliho!
Lehet volt már ilyen gond de a keresővel nem találtam. Az lenne a problémám: pár napja vettem egy ZTE Blade-et De a wifijét valamiért nem hajlandó használni. Keresek hálózatot, csatlakozik is, de semmi hatása nincs. Nem enged se böngészni, se android marketre nem lép fel, még gps jelet sem talál. Én vagyok esetleg a béna vagy jöhet a gari?
Ha ez számít valamit függetlenül vettem és telenoros kártyával használom.

(#26384) MxM19 válasza Infiltrait0r (#26383) üzenetére


MxM19
aktív tag

Másik hálózaton is kipróbáltad?

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#26385) Infiltrait0r válasza MxM19 (#26384) üzenetére


Infiltrait0r
csendes tag

Úgyérted voda vagy T? Nem, ahol ismerőstől kérni tudnék kártyát ott nincs wifi.

[ Szerkesztve ]

(#26386) MxM19 válasza Infiltrait0r (#26385) üzenetére


MxM19
aktív tag

Akkor úgy kérdezem.Másik wifin is próbáltad?

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#26387) Xander_T


Xander_T
tag

Üdv. Adott egy 2 napos T-mobileos Blade, Sweat Dreams II-es Rom van rajta. A problémám az, hogy telefonáláskor, legyen az kimenő vagy bemenő hívás, gyakran kikapcsol a kijelzője és nem tudom sehogy visszakapcsolni, csak ha bontom a hívást a power gombbal. Baromi idegesítő, főleg ha akarnám használni a kihangosítót, nem tudom bekapcsolni. Találkozott már valaki hasonló problémával? Tudna valaki valamilyen megoldással szolgálni?

(#26388) LeszIttVigas


LeszIttVigas
tag

Sziasztok!

Talán még emlékeztek, hogy az én Pengém fagyott már boot-nál.
Visszatöltöttem rá a gyári FTM-et, valamint a gyári telenor rom-ot, innen:
http://hungariandroid.com/androidfans/viewtopic.php?f=110&t=80

Visszavittem a telefont, 1 héttel rá kaptam egy levelet, hogy a garanciát elvesztettem, mert nem az eredeti rom van a telefonon.

Bizonyítékként egy képet csatoltak a rom frissítésükről:

http://kepfeltoltes.hu/view/110627/telenor_zte_blade_firmware_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Valaki emlékszik rá, hogy tényleg nem ez a gyári telenoros rom azonosítója?

(#26389) atillaahun válasza Xander_T (#26387) üzenetére


atillaahun
veterán

Ez azért van hogy a füleddel ne tudd megnyomkodni a gombokat, pl. megszakítani a hívást. Ha elveszed az arcodtól automatikusan visszaadja a képet. Nálam legalábbis jól működik a távolságérzékelő szenzor. Sok romban ez egyébként kikapcsolható, az SD-ben most hirtelen nem találom hol lehetne. Az is lehet, hogy ebből ez kimaradt.

[ Szerkesztve ]

(#26390) Infiltrait0r válasza MxM19 (#26386) üzenetére


Infiltrait0r
csendes tag

Nem. Nagyrészt gyengék vannak a környéken, Lehel csarnokét használva próbáltam ki. az elég erős és nem jelszavas, de kipróbálom akkor majd máshol is hátha, bár sztem ez nem kéne hogy számítson.

(#26391) sto1911


sto1911
veterán

Tud valaki segiteni mi a retekert akad meg a zold droidnal a telo, ha felrakom a wbaw-fele ginger stir fry-t?

(#26392) MxM19 válasza Infiltrait0r (#26390) üzenetére


MxM19
aktív tag

Próbáld ki máshol is.
Nekem meg pl olyan volt hogy városba voltam rácsatlakoztam egy szabad wifi hálózatra.És amikor be akartam lépni a netbe akkor kért valami jelszót.

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#26393) zooole


zooole
senior tag

A Sweet Dreams II gyorsabb, mint a 2.2es Svéd cucc?

(#26394) marcusa válasza zooole (#26393) üzenetére


marcusa
addikt

Szerintem igen, mondjuk nekem csak CM7-tel van tapasztalatom, de az lényegesen gyorsabb a svédnél, és azt írják itt többen hogy az SD2 közel olyan gyors mint a CM.

:-)

(#26395) zooole


zooole
senior tag

Kösz. És lényegesen stabilabb is, mint a CM7?

[Ez a legstabilabb CM7?]

(#26396) Xander_T válasza atillaahun (#26389) üzenetére


Xander_T
tag

Értem. Sajnos nálam nem működik ez az érzékelős cucc. Közben kiderült, hogy kimenő hívásnál ha a menüből indítom a tárcsázót akkor nem kapcsol ki a kijelző, csak ha a kezdőlapról indítom. Bejövő hívásnál, pedig eléggé rapszódikus, hol kikapcsol, hol nem. :(((

(#26397) RockHaRD válasza zooole (#26395) üzenetére


RockHaRD
addikt

ez ma jött ki -.-

szted akkor ki tesztelte ki ennyi idő alatt?

(#26398) atillaahun válasza Xander_T (#26396) üzenetére


atillaahun
veterán

Teszteld le a proximity sensort a gyári szerviz kóddal. Tárcsázó > *983*0# > Sensor > Proximity > tedd az ujjad a kijelző feletti ZTE felirat mellé bal oldalon, közelítsd, és távolítsd. Nálam olyan 5 cm a határ, ilyenkor vált a felirat no-ról yes-re a Proximity felirat alatt, mellette pedig fail-ről ok-ra.

(#26399) jano_77
Bármely frissen telepített launcher első indításakor megjelenik egy rendszerüzenet, hogy válaszd ki melyik launcher-t szeretnéd használni. Alatta be is lehet pipálni, hogy csak átmenetileg, vagy örökre.

[ Szerkesztve ]

(#26399) jano_77


jano_77
nagyúr

Megkérdezem újra, hátha kapok választ: hogyan tudom átállítani, mivel, az alapértelmezett Launcheremet?!?
Legutóbb ajánlotta vki a Launcher Switcher progit, de ez sajna csak váltani tudja, de az alapértelmezettet nem állítja át!?
Vagy csak nem tudom kezelni :F
Esetleg ha így van, segítene benne vki?!? :U

Köszi

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#26400) dragon1993 válasza jano_77 (#26399) üzenetére


dragon1993
őstag

Felteszed a másikat benyomod a home-ot és van egy "Beállítás alapértelmezettek" kocka bepipálod majd kiválasztod a launcher-t

Ha már beállítottál egy ilyet akkor Beállítások => Alkalmazások => Alkalmazáskezelés => Kiválasztok a launcher-t => Alapértelmezések törlése.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.