Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15001) TRob1 válasza Fireman67 (#14999) üzenetére


TRob1
veterán

Miért, te exe-ket szoktál futtatni a telefonodon? :F (Vedd nyugodtan a K800-at, jó telefon az)

(#15002) Lbkova: Úgy látom, te csak egy újabb 2.1-re frissítettél és nem 2.2-re :U

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#15002) Lbkova


Lbkova
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Tegnap frissítettem a Bladet gyári 2.1-ről hivatalos 2.2-re. A build TM_P729TV1.0.0B02-ről TM_P729TV1.0.0B03 lett viszont a telefon adatoknál még most is azt írja ki, hogy firmware verzió: 2.1-update1. A (valószínűleg) hülye kérdésem az lenne, hogy akkor most már 2.2-es a telóm? A firmware verziónak nem 2.2-nek kéne lennie? Plusz valahol a wifi beállításoknál látnom kéne a wifi hotspot megosztás menüt, de én nem találom... És honnan lehet látni, hogy most már tudja az app2sd-ét a telefon? Elnézést, ha alap dolgokat kérdeztem!

Üdv, és köszi a segítséget mindenkinek!

(#15003) Lucifer6280 válasza Lucifer6280 (#14996) üzenetére


Lucifer6280
aktív tag

Valakinek van rá valami ötlete? hogy tudnék belépni a recovery-be?

Az egész élet 1 kibaszott szépségverseny, Suliba járunk aztán egyetemre, aztán meló. Kapják be! Csináld amit szeretsz! A többit meg szard le..

(#15004) sodre válasza Lbkova (#15002) üzenetére


sodre
csendes tag

rosszat tettél fel, az még az előző frissítés. van egy 2.1-es és egy 2.2-es frissítés is.

itt a 2.2: http://www.t-mobile.hu/lakossagi/keszulekek/szoftverfrissites/telefon/zte_blade_2

(#15005) #19617792


#19617792
törölt tag

Érdekes bugba futottam. Előző sim kártyám/számommal ami T-Mobile Dominos volt, ha hívott valaki olyan, akinek a száma benne van a telefonban és/vagy kijeleztette a számát, akkor a telefon kiírta ki / milyen szám hív. A telefonban vannak tárolva a kontaktok. Nemrégiben nagymamám elhunyt (nyugodjék békében. :(), megkaptam az ő előfizetését, másik számmal és simmel, beraktam, azóta bárki hív, akár benne van a telefonban, akár nincs, akár van hívószám kijelzés, akár nincs, mindenre Unknownt ír.

Telefon még a modacos exevel lett gen2-esítve, és egy alap SS RLS5 ROM van rajta. Kipróbálom a Hungarian Fingerprint T1-et is, meg a gyári Froyot is, régi SIM-mel, új SIM-mel, minden létező kombinációban, aztán meglátom mi lesz.

(#15006) marcusa válasza #19617792 (#15005) üzenetére


marcusa
addikt

Milyen az előfizetés, mert van amelyikhez külön meg kell rendelni havi 200 Ft-ért a hívószámkijelzést...

:-)

(#15007) Fireman67 válasza TRob1 (#15001) üzenetére


Fireman67
tag

Ezt most ne szó szerint vegyétek! :D
Egy tömörített mappát töltöttem le, amit feltettem az Sd kártyára. Ezután próbáltam megnyitni, hogy feltelepítsem és egyik megnyíló file sem indított el instalt... :F

Fórum- Fáradt gőz - "A tűzoltók és szimpatizánsaik topikja"

(#15008) Pumika1975 válasza ux1 (#14998) üzenetére


Pumika1975
senior tag

Egészségedre!

Sima vegyes pálinka. Szederfa a hordó anyaga az festi meg ilyen szépre a páleszt.
Pár hónap egy ilyen hordóba csodákat művel!
:)

[ Szerkesztve ]

win 10, ....múkodj!

(#15009) Lbkova válasza sodre (#15004) üzenetére


Lbkova
csendes tag

Áááá köszi szépen! :)

(#15010) TRob1 válasza Fireman67 (#15007) üzenetére


TRob1
veterán

Gondolom 1 zip volt, amit recovery-ből kell telepíteni.

szerk: Hogy zsoca blogjából idézzek: "A témákat Recoveryből lehet feltenni (mint egy rom telepítés)"

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#15011) Des1gnR válasza #19617792 (#15005) üzenetére


Des1gnR
őstag

Ha T-mobile icon díjcsomag akkor lehet ki van kapcsolva a hívószámkijelzés. Nézd meg My T-mobileban vagy kérdezz rá egy T pontnál.

Tudom, hogy itt nem szokás upolni, de szerintem a pálinka elvitte a figyelmet :P :P
Szóval erre valaki?

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#15012) pista59 válasza Fireman67 (#15007) üzenetére


pista59
senior tag

Akkor bizony a recovery-ből install zip a kártyáról.

A győztes féreg irtó baktérium

(#15013) umek7 válasza Des1gnR (#15011) üzenetére


umek7
őstag

Nem kell hozzá Gen2. Amúgy meg passzolom, mit ír?

(#15014) Keeperv85 válasza Pumika1975 (#15008) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"Pár hónap egy ilyen hordóba csodákat művel!"

Pár pohár a gyomorba egy ilyen hordóból is csodákra képes! :DDD

(#15015) IKuresZI


IKuresZI
tag

Valaki próbálta már blade-re az spb mobileshellt? Még anno omnián hasznos volt, de nem tudom, mennyire eheti az akksit a blade-nél. Esetleg valakinek tapasztalat?

ZTE Blade Gen2 ROM: Sugar Daddy

(#15016) Fireman67 válasza TRob1 (#15010) üzenetére


Fireman67
tag

Ok!
Köszi, ez nekem olyan recovery - sen hangzik, hogy inkább a Marketes témákat tolom, mert a K800-ast mégsem szeretném kiprovokálni! :O :)

Fórum- Fáradt gőz - "A tűzoltók és szimpatizánsaik topikja"

(#15017) pista59 válasza IKuresZI (#15015) üzenetére


pista59
senior tag

Szép, gyors, nekem nem ette az aksit. De nem kell.

A győztes féreg irtó baktérium

(#15018) TRob1 válasza Des1gnR (#15011) üzenetére


TRob1
veterán

Gyári recovery kell, vagyis egy FTM feliratot kell hogy láss.

"Indítsd el a kitömörített programot (.exe fájl) a PC-n!!!. A program indítását követően egy szürke ablak nyílik meg (az indítás számítógéptől függően 5-60 mp is lehet), amely a következő instrukciókat tartalmazza:
- Vegye ki az akkumulátort a készülékből - Nyomja meg, és tartsuk lenyomva a hangerő le billentyűt - Tartsa nyomva, és csatlakoztassa számítógépéhez USB-kábellel a készüléket - Ha megjelent az FTM felirat a készülék kijelzőjén, elengedheti a hangerő le billentyűt - Ha aktív lett a START felirat a számítógépes programban, akkor annak megnyomásával indítsa el a frissítést - Ha végigfutott a folyamat, és újra aktív a START gomb, húzza ki a készülékből az USB-kábelt"

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#15019) umek7 válasza IKuresZI (#15015) üzenetére


umek7
őstag

Ahogy előttem is mondták, szép és gyors, nálam ette az aksit bár G2 2.2 alatt még nem próbáltam. Ízlés kérdése, személy szerint nekem nem jött be ez a csili-vili

(#15020) hallerlaller válasza Keeperv85 (#14980) üzenetére


hallerlaller
addikt

FLB? én most hegesztettem rá timescape-et de vmit elszabtam mer mukodik csak widgetként nem akar megjelenni..

(#15015) IKuresZI

hajaj, jó nagyon csak sokba kerül:)

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#15021) ux1 válasza Keeperv85 (#15014) üzenetére


ux1
addikt

Az biztos: ... hukkk... :)

Pumika vazze letaglóztál... Ilyen finomat rég nem éreztem.... :DDD

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#15022) Lenry


Lenry
félisten

no
Gen2 done
2.3.4 done

mission completed

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15023) szezso15


szezso15
addikt

Segítség kéne! :F

Próbáltam szignózni ezzel a módszerrel:[link]

De a CMD baja az,hogy amit letöltök rapidshare-ről nem azok a nevük a fájloknak...
Oké,átírom CMD-ben aztán meg elvileg kész,de végül mégsincs megszignózva! :O :O
Segítsetek lécci! :O :O

*Hajrá Loki!* i15+

(#15024) Glatius válasza umek7 (#15019) üzenetére


Glatius
őstag

Egyedül az analóg órája..... na az valami mesteri!

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#15025) Zildia


Zildia
csendes tag

Sziasztok! Elolvastam a fórum első részét, a másodikat is folyamatosan követem, mégis valahogy kimaradt: a telefonom nem tud kommunikálni a PC-mmel, ZTE HSUSB device-ot keres, és nem talál. Amiket a guglin megkerestem, valahogy nem működnek, vagy én vagyok szörnyen kezdő, elnézést. A lényeg, hogy szeretném használni a MyPhoneexplorer-t, de így az sem sikerül... adna valaki egy linket, ahonnét letölthetem a működő cuccot? Nagyon köszönöm előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#15026) Nundee K. válasza sif85 (#14984) üzenetére


Nundee K.
tag

Üdv!

Az enyém lenne az a "borsodi teló", amit Glatius említett.
Szóval nem megfelelő recovery miatt zöld droidnál nem ment tovább a telefonom. Glatius ötletétől vezérelve fastboot-tal fel flash-eltem a 3.0.2.8-as Gen2-es recovery-t és azóta öröm-bódottá! :DDD

(#15027) Fireman67 válasza IKuresZI (#15015) üzenetére


Fireman67
tag

Én 4 helyről töltöttem le SPB-t. Az első 3 napig bírta, aztán nem frissített, később eltűnt.
A második néhány óra múlva tűnt el.
A harmadik sem bírta sokkal tovább.
A negyedik miatt, újra kellett telepítenem a gyári 2.1-et, a T-mob oldaláról, mert csak hibaüzeneteket dobott.
De azt bizton állíthatom, hogy ha lesz egy stabil változat, soha többé semmilyen más cuccot nem teszek fel, mert nagyon ott van. Semmi gondot a Pengénél nem okozott, míg el nem párolgott. Egyébként a Market-re fellépés öli meg szegényt!
Kelzsoca!
Ha ezt a labilis verziót csak annyira megfőzöd, hogy egy indító widgetet ki tudok tenni és újra indítom az SPB-t, ha kámfort játszik, akkor jöhet a "becsület kassza számod!" :D
Légyszi, légyszi!

[ Szerkesztve ]

Fórum- Fáradt gőz - "A tűzoltók és szimpatizánsaik topikja"

(#15028) sing1ep1ayer válasza IKuresZI (#15015) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Tényleg szép, de több apró zavaró dolgot találtam benne. Ami miatt repült is az jelesül az, hogy a widgeteket és parancsikonokat nem lehet az oldalakon tetszőleges helyre húzni, hanem egyszerűen önmagától mindig felülre és balra igazítja őket. :((( Nincs olyan, hogy mondjuk egy órát szépen beszúrsz a tiszta launcheroldal közepére, mert felba...rakja a sarokba. :W

(#15029) ux1 válasza szezso15 (#15023) üzenetére


ux1
addikt

Vazz.. ha ezt nem érted ne is nyúlj apk-hoz...

Még yo hogy esetleg van aki kísérletet tesz a romjaiddal....

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#15030) .Anakin. válasza mira72 (#14921) üzenetére


.Anakin.
tag

igen az volt a megoldás! Azért köszi !

(#15031) TRob1 válasza Fireman67 (#15027) üzenetére


TRob1
veterán

Esetleg ha nem a "becsületkasszát" akarnád támogatni hanem a Shell készítőit, akkor talán működne is frankón. :U

(#15034) IKuresZI : Ha megveszed jó, ha Warezolsz nem jó.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#15032) pista59 válasza Fireman67 (#15027) üzenetére


pista59
senior tag

nokiaprogramok oldalon van egy leírás, hogyan lehet véglegesíteni.

A győztes féreg irtó baktérium

(#15033) szezso15 válasza ux1 (#15029) üzenetére


szezso15
addikt

(#15037) szucsinka: Jah

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#15034) IKuresZI válasza TRob1 (#15031) üzenetére


IKuresZI
tag

Mondjuk ha már kiadtak legalább 4 verziót és még nem jó, akkor inkább megéri azt támogatni, aki stabillá teszi, mint azt, aki kiad egy újabb roncsot.

ZTE Blade Gen2 ROM: Sugar Daddy

(#15035) Glatius válasza TRob1 (#15031) üzenetére


Glatius
őstag

És már Market Enablerrel se kell szarakodni....

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#15036) Fireman67 válasza TRob1 (#15031) üzenetére


Fireman67
tag

Ha engem Tűzoltóként nem nettó 85 e -el támogatna a magyar kórmány, akkor azt is tenném! :W

Fórum- Fáradt gőz - "A tűzoltók és szimpatizánsaik topikja"

(#15037) szucsinka


szucsinka
őstag

szasztok
a legujabb kelzsoca féle fingsprint t1 lite(a tegnapi) csak trémobilos simmel megy?

[ Szerkesztve ]

(#15038) Keeperv85 válasza Fireman67 (#15027) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Azt a becsület kasszát kéretik az SPB készítőinél keresni, tekintetbe véve, hogy az egy fizetős alkalmazás. ;) Miután bennem él a jóindulat és még nem egyértelmű warez ténye, ezúttal eltekintek a sok által gyűlölt féreg magatartásomtól és most mondom: Warezt NE!

Nem fog eltűnni és a Marketet is tolerálja, csak megvan a megfelelő ára... Én mondjuk nem venném meg, mert nem szeretem, az ilyen jellegű alkalmazásokat, bár csak videót láttam róla eddig....

@pista59: Te is fiam Brutus? :(((

[ Szerkesztve ]

(#15039) Des1gnR válasza TRob1 (#15018) üzenetére


Des1gnR
őstag

Installation aborted volt CWM recoveryvel. Most visszateszem az FLB romot, majd 7végén megnézem amit írtál :R :R

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#15040) Fireman67 válasza pista59 (#15032) üzenetére


Fireman67
tag

Dobsz nekem egy linket privibe? Nagyon megköszönném!

Fórum- Fáradt gőz - "A tűzoltók és szimpatizánsaik topikja"

(#15041) Glatius válasza Fireman67 (#15036) üzenetére


Glatius
őstag

Akkor átérzed milyen ingyen dolgozni...

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#15042) szezso15 válasza ux1 (#15029) üzenetére


szezso15
addikt

Úristen mekkora egy MÁDÖRFÁKÖR vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :W :W :W

Nincs feltolva az sdk!! :W :W :W :DDD
BAKK

Ezért most mazoistaságot fogok alkalmazni magamon! :W

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#15043) pista59 válasza Keeperv85 (#15038) üzenetére


pista59
senior tag

Mert elbugáztad a "győztes féreg" titulust ;] ;]

A győztes féreg irtó baktérium

(#15044) konikan válasza szucsinka (#15037) üzenetére


konikan
aktív tag

Jó lenne megtudni, bár szerintem nem lesz tőle "mindenevő"
Mester, kérem nyilatkozzon :R

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#15045) Keeperv85 válasza pista59 (#15043) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem bugáztam el, elkértem ;) ismerem a srácokat személyesen! ;)

@szezso15:

"Ezért most mazoistaságot fogok alkalmazni magamon! :W

Hét hétig NO ROM? Van Isten! :C:C

[ Szerkesztve ]

(#15046) Glatius válasza konikan (#15044) üzenetére


Glatius
őstag

Nem mindenevő... de ott van mellette a vodás tes'vére. :)
A svéd főzetek is közeli rokonok... Mi kell még???

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#15047) TRob1 válasza Fireman67 (#15036) üzenetére


TRob1
veterán

Hehe, én is ilyesmit mondtam mikor csokit loptam, de nem érdekelte a boltosnénit. Aztán mikor autót loptam, akkor is ezt mondtam, de nem érdekelte a rendőrbácsit... ;] :))

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#15048) konikan válasza IKuresZI (#15015) üzenetére


konikan
aktív tag

Anno próbáltam rls4b alatt, nálam ette az akksit, és nem is volt annyira tetszetős mint a gyári launcher. Persze ez az én véleményem. Csak azért próbáltam ki, mert ismerős a SE Satioján isteníetette.

(#15005) EarL 007
Csomagtól függ, nekem ECO díjcsomag mellett havi 200 HUF-ért elő kellett rá fizetni.

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#15049) szucsinka


szucsinka
őstag

aki telenoros annak nem lessz fingóbingósprinter romoja?

(#15050) ux1 válasza Keeperv85 (#15045) üzenetére


ux1
addikt

Hét hétig NO ROM? Van Isten!
:C :C :DDD :DDD ;] :DDD :DDD :C :C

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.