Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27251) kelzsoca válasza doncortio (#27247) üzenetére


kelzsoca
félisten

A kiszivárgott rom esetében nincs OC funkció, ahhoz a Cyanogenmod Team romjait kell használni.
Pigfish alkalmazás megmondja hogy milyen generációs a készülék.

Gen1=>Gen2 update lehetséges de kockázatos művelet.

(#27252) doncortio válasza mira72 (#27249) üzenetére


doncortio
senior tag

+1
Rádiót és zenét én a karórámon halgatok:DDD (titokban iPod Nano a kicsike, de jól álcázza magát :K )

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#27253) Tonchi válasza mira72 (#27249) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Ne szídjad a földig szegényt...Ha neki a csajos mp3 tetszik, akkor neki az tetszik, itt vége :)

Más:

============
Természetesen a SweetDream II-höz való SteelBlue téma is javítva van az átlátszóság tekintetében, de erre már nem kaptok verset :)
Itt találjátok
Tovább az Urban Theme is kompatibilis az Álom, mely Édes 3 verziójával
Ez meg itt található
============

[ Szerkesztve ]

(#27254) doncortio válasza kelzsoca (#27251) üzenetére


doncortio
senior tag

Miért, mi történhet?
A hivatalos frissítés (ha lesz) akkor az gond nélkül rá fog menni, ugye?

Egy hülye kérdést még eleresztek: milyen nyelvben lehet Androidra programozni?

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#27256) doncortio


doncortio
senior tag

Tehát ha Gen1-est szerzek akkor maradjak a FroYo-nál, ugye?

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#27257) MxM19 válasza Dave1984 (#27236) üzenetére


MxM19
aktív tag

"Gyere próbáld ki az én Blademet"
Wifije kiváló.
GPS kevesebb mint 30sec alatt talál műholdat.
Gyors.Egy akadás sincs a menüben.sehol sem.
2.3.4 van rá majdnem hogy hivatalosan.(2.2 hivatalos x8 csak 2.1)
Ha választanom kellene kinézetre akkor nem tudnék választani.Mert nekem mind a 2 tetszik.
Gombjaival nincs semmi baj.
Olyan programok elindulnak rajta+játékok amik x8 on nem.
Nagyobb a kijelzője.
Nagyobb a felbontása.
Szebb a kijelzője.(Full fényerőn is!!nincs kékesedés stb....)Aki színvak menjek orvoshoz.
Ezáltal sokkal jobb a netezés+játék élmény.
Több ram van benne.
Több rom van benne.
Kamerája jobb mert van benne autó fókusz.
Aksija jobb.
MULTIT...
Kamera ugyan olyan képet készít.
(én 2.1 el vettem. gyárilag.Ott annyi volt a különbség hogy nem indult el olyan sok progi.+game.+Akadt az egész.+kicsivel több idő volt a gps keresése Most SweetDreams 2 rom van fent.Stabil stb....)

Most írjak még többet??
Vannak olyan telefonok amik úgy jönnek ki a gyártótól hogy gyenge wifi,porosodás,szar gomb,pixeles kijelző,szar gps stb.....
X8 annyiban jobb hogy:Cserélhető hátlap.Jobb hangzás.(igaz én ezt nem tudom de próbáltam egy x10mini proval összevetni.Az hangosabb is volt gyárilag+szebben is szólt)
És majdnem ugyan abban az árban vannak!

[ Szerkesztve ]

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#27258) umek7 válasza Dave1984 (#27236) üzenetére


umek7
őstag

Már ne is haragudj, de inkább egy sötét tepsi, mint egy fehér női csecsebecse szvsz. A Wifije meg garantáltan nem gyengébb, haveromnak pont olyan készüléke van, és ahol én vígan Wifizek ő még erőlködik.

Zenehallgatásra tényleg jobb az X8, mivel másban nem múlja fölül a Bladet. ;)

(#27203) syl5: Az utolsó sorral pont kimondtad a kulcsszót, arról nem is beszélve hogy nem kell ahhoz olyan erőforrás igényelő dolgot csinálni mint filmet nézni, sokkal kisebb dolgok miatt is százszor újra kell számolnia. Totál fölösleges ilyen program használata, mivel még maga az android sem tudja mindig normálisan kimutatnia a battery %-t, akkor miről beszélünk..

[ Szerkesztve ]

(#27259) Tonchi válasza Dave1984 (#27246) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Most jól szétbarmolnak, én már sajnállak...

(#27260) szezso15 válasza Tonchi (#27259) üzenetére


szezso15
addikt

Én még nem, oltsátok csaaak!! ;] ;]

*Hajrá Loki!* i15+

(#27261) doncortio válasza szezso15 (#27260) üzenetére


doncortio
senior tag

+1
umek7: írta, hogy nem fehér hanem fekete női telefonja van:D

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#27262) syl5 válasza sto1911 (#27216) üzenetére


syl5
őstag

Én vagyok ideges, mert megint ugyanarról beszélünk, mégse akarsz megérteni... :D
Nyilván nincs olyan program, ami azt mondja, hogy június 30.-ig, este 20 óra 30 percig fogja bírni az akksi használattól függetlenül! De olyan van, ami azt mondja, hogy még 2 órát fog bírni várhatóan az akksi film nézés közben, még 6 órát fog bírni netezés közben, stb. A program minimum időt ír, tehát nem veri át az user-t, mivel ugye ettől csak több lehet és persze amint változik a terhelés az időtartamot is frissíti a szoftver.

(#27218) Zsolt_72
Én nem tudom, hogy milyen célokat tűzött maga elé a ZTE a Blade tervezésekor és gyártásakor (és gyanítom, hogy te se), azt viszont tudom, hogy manapság alapvető elvárás egy telefonnal szemben a normális kamera és normális zene lejátszási képességek.
Az megint más kérdés, hogy olcsóért kénytelenek vagyunk azt elfogadni, ami van, viszont azért azzal legyünk tisztába, hogy egy 4-5 éves készülék kenterbe veri a Blade-et kamera és zene lejátszási képességek tekintetében és nem hiszem, hogy anyira megterhelné a céget, ha normális kamerát és hangchip-et tennének a telefonba.
A kategória meg mindegy, mert én k550-hez hasonlítottam, és ez a k550 is ugyanúgy fényévekkel jobb ezen tulajdonságokban.

(#27220) mira72
Az, hogy a ZTE a világ negyedik legnagyobb mobiltelefon készülék gyártója az szerintem egy durva félreértelmezés! Attól, hogy a ZTE a negyedik a mobiltávközlési szektorban az nem jelenti rögtön azt, hogy a készülékek területén is negyedik, mert ugye számos mobil távközlési eszköz van még a telefonon kívül. Helyénvalóbb megállapítés, hogy a világ negyedik legnagyobb vállalata!
Éppen ezért és tapasztalva a Blade minőségi problémáit van még hova fejlődniük a mobiltelefon készülékek gyártása területén. Továbbá akármilyen tapasztalattal is rendelkezik egy cég tökéletes termék nincs, folyamatosan fejlesztik készülékeiket a gyártók, akár tudtunk nélkül.

(#27225) kentucky
Egyelőre még zárt a Google+!

(#27226) pinnacle
A Blade is kiváltja a GPS-t! Ne tévesszen meg a Wayteq, ugyanaz a két modell!

"Akkor W810 kép/hang minőségű telefont csak nagyon drágán kapok pl.Sony Ericsson Xperia Arc? Olcsóbb megoldás nincsen?"

Sajnos igen! Android-os fronton nem nagyon van olcsóbb megoldás! WP7-es telefonok viszont olcsóbbak!

(#27254) doncortio
Java

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#27263) umek7 válasza doncortio (#27261) üzenetére


umek7
őstag

Nem figyeltem, de nem oszt nem szoroz. Olyan badarságot leírni hogy az X8 oda-vissza veri mindenben a Bladet csak egy elvakult fanboy tud, nem is értem miért reagáltam rá..

(#27264) mira72 válasza doncortio (#27261) üzenetére


mira72
őstag

az akkor langyifon? :)
na de ha mutat rá egy használható 2.2-t annak örülnék, mivel huginak x8 van és eddig vagy 4 féle 2.2 meg 2-3 féle 2.3-at tettem rá, és fos mind.. csajomnak x10mini pro, detto....

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#27265) umek7 válasza syl5 (#27262) üzenetére


umek7
őstag

A hangchippel semmi gond nincs, szoftveresen gagyi az egész. Ilyen alapon egyébként minden készüléket lehetne piszkálni, hogy ez miért gyengébb abban, ebben, bla bla. Én ritkán fényképezek, de igaz nincs nagy igényem, elégedett vagyok a kamerájával. Hangminősége meg nem egy MP4, de ez legyen a legnagyobb baj.

(#27266) doncortio válasza umek7 (#27263) üzenetére


doncortio
senior tag

Igen, te is hülye vagy:DDD
Viccet félretéve én is unom a fanboyokat :(((

mira72: langyi hát, nekem csak osztálytársnőimnek van Xperiája (X10 mini és pro, X8)
Hugodnak meg nem tök mindegy, hogy 2.1 vagy 2.3 van rajta? Egyébként megpróbálhatnál vadászni egy Xperia neo-s romot, az hátha megy rajta.

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#27267) 3lackhawk válasza Tonchi (#27259) üzenetére


3lackhawk
csendes tag

Tüzre vele az X8ával együtt :D

Mi számit? nem az hogy melyik jobb hanem hogy neked örömet megelégedést okozzon.Ezek a "szar" kidolgozású telok is sokaknak örömet okoznak mert ár/érték arányuk olyan amivel nehéz versenyezni és bizony a drágább kategóriában is akadnak silány kivitelezések. Az az igazi szopás ha drágán veszel szart :) Meg amúgy is a sok részeg állatnak ennél nem is kell jobb teló úgyis el fel le dobálják öntudatlan állapotban :D

Már meg is van a reklámszlogen: "Bléd az első okos kocsmatelefon" :D

Nokia 3650->N73->N82->N5800->ZTE Blade GEN2 (CM7) + Defy SOC (CM7+CM9)

(#27268) mira72 válasza syl5 (#27262) üzenetére


mira72
őstag

mobiltlefon eladások alapján a negyedik.... akkor mi a durva feltételezés?
és akkor is nekem van igazam, hogy a fejlődést nem minőségbe akarják erőltetni hanem hogy minél olcsóbból minél használhatóbbat, magyarul szarból várat építeni....

(#27266) doncortio : én erőltetem a 2.2-t nekik :D de mindegyik most főzött 2.1-el tolja.. jó az is :9 app2sd kellett nagyon mert a rom-ja édeskevés.. szarra se elég a tárhely.... csak a langyiknak :(

(#27270) Dave1984 : akkor bocsi, én igénytelen vagyok, mert csak egy hulladék blédem van, nem egy langyi SE.... fröcsögést meg megtartanám neked....

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#27269) doncortio válasza 3lackhawk (#27267) üzenetére


doncortio
senior tag

Haverom Defy-vel jár kocsmázni. Mindig játszanak pár hülyeséget: "Defy vs. sörösüveg", "Elázik-e a Defy a sörtől", stb. :DDD

mira72: azért nem hinném, hoyg a Motorolát kiütné a ZTE... Szerinten is helyesebb, hogyha a mobiltávközlésben a negyedik, hiszen adnak USB-modemet, routert, ők építik ki a legtöbb szolgáltató (itthon pl. a Telenornak) hálózatait és pluszba árulnak rengeteg telefont főleg szolgáltatóknak (Voda is árul egyet-kettőt, T is, Orange-nek pedig Oled-es Blade-et adtak San Fransisconak álcázva)

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#27270) Dave1984


Dave1984
őstag

szerintem csak azirjon kritikat az X8 ra,aki hasznalta is,en ugy irok velemenyt,hogy 2 hetig probaltam elfogadni hibaival egyutt a Bladet.Nem sikerult.Akinek ez kell egeszegere,de akinek ez minoseg az finoman szolva is alacsony az igenye.Tovabbo jo frocsogest.:)

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#27271) Tonchi válasza doncortio (#27269) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Gondolom ők is eláznak :)

(#27272) MxM19 válasza 3lackhawk (#27267) üzenetére


MxM19
aktív tag

Azért ez nem így van.....
"Kicsit" ittunk a múltkor is és majdnem rá ment pálinka:D Tiszta ideg voltam.xD

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#27274) spence225


spence225
aktív tag

Olvasgatom itt a dolgokat, látom sokan írják a telefon kameráját és felhozták a színt is.
Személyes véleményem hogy telefonhoz képest nappal elég tűrhető fotót csinál azért a Blade (persze nem egy cyber-shot-os mobilhoz vagy egy digitális géphez mérve)
Egyébként viccesen megjegyzem hogy nekem most cserélték a Blade-et és fehér színben kaptam :) . Akinek ilyen színű kell annak lehet érdeklődni a T-s üzletekben.

Megjegyzem a Blade mellett k800i-m van.

[ Szerkesztve ]

(#27275) Dave1984 válasza mira72 (#27264) üzenetére


Dave1984
őstag

MiniCM 1.0.2 XDAn megtalalod

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#27276) MxM19 válasza Tonchi (#27271) üzenetére


MxM19
aktív tag

Na.Legalább már nem mondja azt hogy jobb az x8.
(Persze az igaz hogy az ő régi bladejénél jobb az x8)
Megmondom őszintén ha X8 at kaptam volna annak is örültem volna nagyon.Fehér színben.
Szerintem nem csajos egyáltalán.
így írtam fel a telókat:
Samsung wave 723
X10mini
x8
ZTE BLADE

Csak a wave 723 meg a BLade.
de a 723 dárga volt nagyon.Így lett blade.
Mostmár a bladet tenném első helyre.

[ Szerkesztve ]

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#27277) doncortio válasza Dave1984 (#27270) üzenetére


doncortio
senior tag

Figyu, miért nem mész már a vérbe az X8-as topikba a sok köcsög hasonszőrű fanboy közé? Ez a Blade topik.Én már nagyon unlak. Nem mellesleg a Blade jobb, mint az X8

Tonchi: el hát:)

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#27278) mira72 válasza doncortio (#27269) üzenetére


mira72
őstag

Neked , meg sok másnak.. egy link....

(#27279) umek7 : nem baj, majd kiirtjuk őket is....

(#27281) doncortio: hidd el van amibe jobb mint a legdrágább iphone is.... csak egy példa: ha lenyulják, ha elveszik, ha átmegy rajta egy T-rex, és megsemmisül, sokkal kevesebb károd lesz !!!

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#27279) umek7 válasza mira72 (#27278) üzenetére


umek7
őstag

Ezt lehet kár volt belinkelni, majd mindjárt jön egy két gigászi tehetség hogy "de a ZTE nem jobb az Apple-nel"

(#27280) doncortio válasza mira72 (#27278) üzenetére


doncortio
senior tag

Ok, így már elismerem:K A ZTE a 4.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#27281) doncortio válasza umek7 (#27279) üzenetére


doncortio
senior tag

:Y A ZTE NEM JOBB AZ APPLE-NÉL :Y
:DDD

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#27283) kelzsoca válasza syl5 (#27262) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az, hogy a ZTE a világ negyedik legnagyobb mobiltelefon készülék gyártója az szerintem egy durva félreértelmezés!

Itt egy felmérésre gondolnak, ahol a készülékgyártók olyan sorrendben szerepeltek, hogy adott évben vagy időszakban ki adott el több készüléket világszerte, és itt a 4. helyen valóban a ZTE található, viszont az érdemes figyelembe venni, hogy a filléres (eldobható) készülékek zöme tornázta fel a ZTE-t a 4. helyre, tehát nem a Blade ennyire sikeres (gyengébbek kedvéért) hanem a ZTE gyárt többféle olcsó készülékeket, és ezzel befúrta magát az adott pozícióba (nyilván nem a minőség, hanem a mennyiség számított) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27284) Tonchi válasza doncortio (#27281) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Természetesen kelzsoca kolléga gyorsabb volt nálam :D

Jellemző, a paraszti ész nem képes a számoknál beljebb gondolkodni:

Vázolom a szituációt:
A ZTE Corporation-nak sikerült eladnia 51.8 millió telefont, na most a kínaiknak az a lényeg hogy telefonuk legyen, ezért vesznek egy ilyet vagy egyéb hasonló olcsóságot. Tehát ebből vesznek jó sokat és termelődik a ZTEnek x haszna...
Az Apple-nek sikerül 47,5 millió telefont eladnia, ami korlátozódik 2-3 telefonra, mely közül mind jó sokba kerül. Tehát kijár jobban, az aki 51,8M olcsóságot ad el, vagy az aki 47,5M Szifont ad el. Szvsz, így sokkal átláthatóbb, hogy az Apple, miért úszik a pénzben :)
Természetesen a ZTE sem ficánkol a part szélén, ugyanis több mint 7%-a a 4G (LTE) hálozatnak az ő tulajdona, és még sokat tart karban, szóval, nyugodtan mondhatjuk, hogy mindenki jó bizniszt csinál

[ Szerkesztve ]

(#27285) mira72 válasza kelzsoca (#27283) üzenetére


mira72
őstag

nokia, samsung, lg is gyárt erősen alsó kat. telefonokat....

bevétel szempontjából az apple a "legnagyobb" ...

(#27284) Tonchi : mi a baj a soha le nem merülő napelemes telóval ?????

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#27286) 72mviktor


72mviktor
senior tag

Szerintem meddő vitát folytattok....nekem az a véleményem hogy A Blade a kategóriájában egyszerűen verhetetlen.Lehet ezt ragozni de ez van.
Igazából búcsúzni jöttem,és köszönetet mondani a topiklakóknak a sok okosságért.Nem emelnék ki senkit,mindenki tudja ki a kemény mag :D Ezúton is még egyszer nagyon nagy köszönet mindenkinek :R :R :R Romokban gazdag továbbiakat mindenkinek :K

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#27287) jano_77 válasza pch (#27112) üzenetére


jano_77
nagyúr

Felírhatsz engem is a panaszosok közé. Többször megtettem közvetlenül a Vodánál is, de mindhiába eddig!

Mondjuk az is igaz, hogy az én telóm már a teljes memóriát látja és használja - hála Kelzsocának :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#27288) Tonchi válasza mira72 (#27285) üzenetére


Tonchi
aktív tag

tudtam, hogy vki beleköt a napelembe :) Az a lényeg, hogy olcsó és hogy így a kínai muki még az áramon is spórolhat :D

(#27289) umek7


umek7
őstag

(#27290) syl5 válasza mira72 (#27278) üzenetére


syl5
őstag

Minden itt van vázolva, nem írom le mégegyszer én is.
Nem az eladott mennyiség a fontos, hanem a profit!
Nem mindegy, hogy eladok 10 millió szem krumplit, vagy 10 millió szem drágakövet!

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#27291) umek7 válasza syl5 (#27290) üzenetére


umek7
őstag

Nem értem min lovagolsz. Amit belinkelt, az egy "A mobilgyártók népszerűségi sorrendje" táblázat volt. Mivel a ZTE a 4. helyen állt ezen a népszerűségi listán az eladott mennyiségével, ezért a 4. legnépszerűbb. A minőséget megint csak értem, de per pillanat nem oszt nem szoroz.

(#27292) mira72 válasza umek7 (#27291) üzenetére


mira72
őstag

ennyi... de hát legyen igaza neki... :DDD én tudom h nekem van.. ez van, ezt kell szeretni..
akkor lehet a "nevenincs" gyémánttal kirakott mobilgyártók a legnagyobbak, mert 3 telefont adnak el évente és annyi a bevételük egy darabon mint az applenak 10000db-on????

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#27293) Lacka89 válasza umek7 (#27289) üzenetére


Lacka89
aktív tag

ARM 11 :D

(#27294) krypton


krypton
senior tag

Sziasztok!

Még új a teló, és azt szeretném kérdezni, hogy a vissza gomb körül az ilyen és hasonló jelenségek normálisak?

(#27295) TRob1 válasza syl5 (#27262) üzenetére


TRob1
veterán

azt viszont tudom, hogy manapság alapvető elvárás egy telefonnal szemben a normális kamera és normális zene lejátszási képességek.

Na én így pont nem vettem soha telefont, és (reményeim szerint) nem is fogok.
Nekem egy TELEFONNÁL pl. soha nem voltak ezek elvárások.
Lehet azért van 3 digit fényképezőm is, amiből egyik tükrös? Vagy zenét hallgatok autóban/otthon, míg buszoztam akkor meg volt külön mp3 lejátszóm (hidd el, tovább bírta a telefon is és a lejátszó is külön-külön, mintha telefonnal hallgattam volna zenét)?

(#27290) syl5: Azt se értem, hogy miért mindig a sznoboknak való Apple cuccokhoz kell hasonlítani. Miért nem hasonlítod a Nokia sok gagyijához? Mit gondolsz, miért ő az első???

(#27297) mira72: Már én sem buszozok (mint írtam is: míg buszoztam) De azalatt a napi 2x15 perc alatt meg igazándiból olyan mind1 is hogy min hallgattam a zenét (de vhogy telefonon sosem szerettem az ilyesmit, pedig akkoriban SE-im voltak)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#27296) kelzsoca válasza krypton (#27294) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze :)

(#27297) mira72 válasza krypton (#27294) üzenetére


mira72
őstag

Igen, az "sajna" normális.. de ez legyen a legkevesebb bajod vele :D

(#27295) TRob1 : kb ennyi... nekem annyiba más h nem buszozok :) és a kocsiba van zene ahogy kell :) és a nikon d300 a szekrénybe ...

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#27298) doncortio válasza kelzsoca (#27296) üzenetére


doncortio
senior tag

Hét én is megijednék, hogy mi a francnak világít:D:K
krypton: jó fényképeződ van!

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#27299) Zsolaf válasza krypton (#27294) üzenetére


Zsolaf
addikt

Abból a szögből teljesen normális. :K

Tényleg! mivel fotóztad, mert nem mákos a kép és látom nem ment a vaku sem. nem Blade-el az biztos :(

[ Szerkesztve ]

(#27300) TRob1 válasza Zsolaf (#27299) üzenetére


TRob1
veterán

Lehet hogy vkinek van fényképezője is a Blade (vagy akármilyen más telefon) mellett, hamár egyszer fényképezni is szeretne??? :U

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.