Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27853) wwenigma válasza atillaahun (#27819) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

&infectedmann: surgosen nezzetek magatokba, lehuzzatok a telot de a Plédet nem szabad szidni? Vegulis abba kerultek a selejt procik amik a GT540-be nem feleltek meg... Legalabb olvassatok rola egy kicsit, ár/értékben leveri a Plédet és legalább nem veszlik el az ime szama + a garancia ha custom romot rakunk rá. [****]

dragon1993: nyugodtan lehet szidni, igenis van miert (sajnos)

rom infó: elkezdtem utanajarni gyari ROM dolognak, majd szolok ha van valami. De még meggondolom.

gordonfreemN: dobj mar ram legyszi egy privit, függőség, mi volt matatva rajta meg milyen allapotban van. :U

[ Módosította: 7 ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#27854) Stirlitz válasza wwenigma (#27853) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Most lehet, idegbajt fogsz kapni, de a Blade messze jobb telefon mint a GT. Családban van mindkettőből, volt rá elég idő összehasonlítani. Persze ez az én véleményem, másé eltérhet ettől.

(#27855) Nundee K.


Nundee K.
tag

Sziasztok!

Mond-e valakinek valamit a "szintaktikai elemzési hiba"? Mostanában az "őskövületnek" számító CM n78-as (by Kelzsoca) ROM-ról próbáltam váltani TF-re, ill. SD3-ra, és nagyobb alkalmazások telepítésekor - pld. Navitel - ez a hibaüzenet fogad. Mi lehet a gond? Esetleg a 2 MB-os cache partíció?

[ Szerkesztve ]

(#27856) TRob1 válasza wwenigma (#27853) üzenetére


TRob1
veterán

Te ittál eleget??? Már miért veszne al az Imei custom rom felrakásától???? Kb. a 40ik rom van a telómon, és megvan az Imei is. :Y Egyébként meg valótlant állítasz, az az LG meg sem közelíti a Pengét semmilyen formában.(Persze ezt te is tudod, látszik is az utolsó mondatodon, hisz nem érdeklődnél az eladó Penge iránt. :U )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#27857) ux1 válasza wwenigma (#27853) üzenetére


ux1
addikt

[****]

A normális programozó, nagyon jó pénzért a gyártónak dolgozik, nem neked készít ingyen ROM-ot. Ehhez egy kis megszállottság és közösségi érzés is kell. A donate meg nem kötelező. Én pl. csak pálinkát fogadok el, ha küldenek. Esetleg mást is. Jössz a GT-vel, amikor azon még FW-update se volt úgy szar és azóta hogy kiadták. Ismét van egy igazi NET-cigányunk...

[ Módosította: 7 ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#27858) ArGab


ArGab
őstag

Még április közepén tettem fel az RLS4b-t, és semmi gondom nem volt vele egészen mostanáig, de úgy az elmúlt 1-1.5 hétben extrém gyorsan merül a telefon, és nem tudok vele mit csinálni. :(
Hogy miről beszélek: tegnap 6-kor húztam le a töltőről feltöltve. Most 8:45-kor 14%-on áll. Ebben volt 1 nem fogadott hívás, 1 kb kétperces beszélgetés és 15 perc olvasás Kindle-lel 50% körüli fényerőn. Egyébként az asztalon állt. Hiába nézem, nem fut semmi olyasmi ami szerintem: Album, Amazon Kindle, Feladatkezelő, Flashlight, Gmail, Minimalistic Text, Naptár memória, Network Location, Skype, Térkép, XT9 szövegbevitel. Kint lévő widgetek: Launcher Pro naptár és facebook, Minimalistic Text óra, dátum, időjárás (óránkénti update).

Az egyetlen amit nem tudok hova tenni, hogy a szinkronizálás ikon mostanában rendszeresen ott ragad a statusbaron, akkor is mikor amúgy ki van kapcsolva. És hiába kapcsolom ki/be, ez nem is változik.

szerk.: Csak úgy iránymutatásképpen, de két napot simán ki szokott bírni, amiben munkába és vissza 2*40-50 perc zenehallgatás és/vagy olvasás is benne szokott lenni majdnem minden nap.

Nem mellesleg mire befejeztem a hszt, már csak 11% szerk.: 9%. :(
Ötletek?

[ Szerkesztve ]

(#27859) ux1 válasza ArGab (#27858) üzenetére


ux1
addikt

Nyomozd ki a watchdog-gal mi zabál...

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#27860) Glatius válasza wwenigma (#27853) üzenetére


Glatius
őstag

Én írtam elsőként, hogy első látásra is szánalmas.
Nem csak a Pengéhez képest, hanem egyszerűen gyenge jószág. A Penge a felhasználói igények alsó szintje, az általad védett csodatelefon feleannyit tud. Igaz, az ára is fele, de szart akkor se vesz az ember, ha olcsó. Sok gyengébb telefon van viszont azok már mind alsókategóriásak, ezzel az LG-vel egyetemben. Még a SE X8-at is csak azért gyártották, hogy a csórókat is le lehessen húzni!

(Mikor jön már valaki, aki a Nokia 2600-t fogja isteníteni??? Végül is egy vezető gyártó típusa...)

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#27861) ux1 válasza Glatius (#27860) üzenetére


ux1
addikt

Idézem az idézeted... :D

‎"A hülye is tudja kezelni a okostelefont, ugyanúgy mint a majom a zsebórát. A következmények is hasonlóak...."

A UNIX-ban van CTRL+Z :D

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#27862) ArGab válasza ArGab (#27858) üzenetére


ArGab
őstag

Le is merült teljesen, ez 17ó10p volt.
Az is érdekes még, hogy ha lehúzom töltőről, a 100%-ról 95%-ra olyan 1 perc alatt lemegy, majd 90%-ig olyan további 5 perc alatt. Utána viszonylag normalizálódik a merülés mértéke - legalábbis a kijelzés szerint - aztán olyan 50% alatt megint extrém sebességgel szokott csökkenni - olyan 2-3 óra alatt szokott eljutni innen a lemerült állapotig.

(#27863) atillaahun válasza wwenigma (#27853) üzenetére


atillaahun
veterán

Hogyne szabadna már szidni, érezd magad meghívva rá. Én is megtettem már pl. itt, meg itt, meg még kitudja hol.
Hogy árérték arányban leveri a plédet, ez biza érdekes feltevés, de most sajnos pont nincs kedvem utánaolvasni. Sorold fel a konkrét vádpontokat, aztán majd a helyi azonnal ítélő bizottság eldönti, hogy nem-e van igazad.
Ami az IMEI szám és garancia elveszlését illeti a custom romok hatására, ilyen biztosan nem történt az én telefonommal, esetleg elveszhetne róla, de még azt sem.
A donate gomb és programozói tudás közötti kapcsolatot pedig most hirtelen nem vagyok képes felfedezni.

[ Szerkesztve ]

(#27864) baal-amiga válasza ArGab (#27862) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Megpróbálhatod esetleg: a skype olykor ludas lehet, volt is egy "Stop skype" alkalmazás a marketen", mert nem lehet rendesen kilépni belőle. Amikor 100%-on jelzi a töltöttséget, még tol bele; ha egyből lehúzom, 1-2 %-ot nekem is esik viszonylag hamar üresjáratban is, ha rajta hagyom tovább, akkor nem.
Próbáld meg a full töltés utáni battery stats wipe-ot is.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#27865) atillaahun válasza ArGab (#27862) üzenetére


atillaahun
veterán

Ez az állandó szinkronizálás érdekes. Lehet tényleg nem csak grafikai hiba. Tolj fel mondjuk egy TrafficStats Lite-ot (mondjuk a lite lehet pont a rendszerfolyamatokat nem tudja monitorozni, akkor egy Watchdog 3G-t, vagy bármi egyéb netes adatforgalom mérőt) és máris kiderül, hogy pörgeti-e valami a háttérben az adatokat.

[ Szerkesztve ]

(#27866) mira72 válasza wwenigma (#27853) üzenetére


mira72
őstag

detto mint a múlt napi X8:)
volt gt540-em, véleményem ugyan az mint az x8-ról... gyerektelefon...
amúgy nem rossz, sőt kamerája kicsit jobb is mint a penge..
de itt aztán meg is állt a tudománya...
az az imei számos hasonlat meg csak nevetségessé tesz téged... nem kicsit..
de vannak emberek akik arra izgulnak ha mások rajta röhögnek....

[ Módosította: 7 ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#27867) lekka2 válasza baal-amiga (#27636) üzenetére


lekka2
csendes tag

Köszönöm a tegnapi tanácsot. Siker!
Amivel vagy 3 órát szívtam, a Link2SD-1.6.2 újra indítást követelt, amit a programból sokszor meg is tettem. Na ez kevés volt neki, rendesen kikapcs-bekapcs és jó is lett.
A következő kérdésem, Telenor 2.1 gen1-re melyik ROM jó?

(#27868) baal-amiga válasza lekka2 (#27867) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Akkoó tutta örő bódottá'.
Igen, ezt elfelejtettem írni. Bár a fejlesztő azt írja, hogy már nem kell app mozgatás után reboot, de nekem el-eltünedeztek áthelyezett programjaim. Így minden áthelyezést követően újraindítottam, s nem volt gond sosem.
Rom ügyben gen1-re a svéd 2.2 ajánlott, stabilak és kiforrottak. Kelzsoca és ux1 is készített ilyet.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#27869) pista59


pista59
senior tag

Báncsa a szemem a nyagy képernyő, cseréljem a blédet GT540-re? :DD :DD :DD

A győztes féreg irtó baktérium

(#27870) Glatius válasza pista59 (#27869) üzenetére


Glatius
őstag

És szólj a CM-eseknek, hogy szarjanak a több hónapos munkára, a proximity sensort kapcsolják ki, mert az 540-esben sincs, a touch érzékenységét vegyék vissza rezisztív szintre mert az is jobb úgy, és a RAM-ROM mennyiségre is találjanak ki valami korlátozást nehogymá' jobb legyen mint a vezető márkáé!

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#27874) Weeman1


Weeman1
veterán

Nekem volt X8-am is kb 2 hónapig,Gt 540-em is 1,5 hónapig
de a Bade igencsak jobb mindkettőnél.
Minek ezen vitatkozni? :DD

Ha nekik az tetszik vegyenek azt,
és el lehet ballagni más fórumba OFF-olni. ;]

Xiaomi 11T Pro

(#27875) Zsolaf válasza kelzsoca (#27872) üzenetére


Zsolaf
addikt

Kelzsoca! Az mióta van, hogy a gsf-blade-b9-ben a térerő felett irja hogy 3g vagy e? mert nekem ez új. de nagyon jó dolog.

ui: ha a képernyő elmegy alvásba hogyan tudom azt a CM animációt kitörölni? mert engem idegesít.

[ Szerkesztve ]

(#27880) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Van még jelenleg 2db csomag (1 csomag 6db) jó minőségű fóliám eladó. Budapesten bármikor átvehető! Hirdetésem: [link]

[ Szerkesztve ]

(#27881) Nundee K. válasza ArGab (#27858) üzenetére


Nundee K.
tag

Szerintem a szinkronizálás lesz a hunyó. Régebben nekem is beragadt és egy éjszaka képes volt leszívni az akkut. Vedd ki a pipát az aut. szinkronizálásból, valamint a fiókodban is vedd ki a további három pipát.

(#27882) mira72 válasza #40993792 (#27878) üzenetére


mira72
őstag

Ezek ilyenek, nem szakemberek, [****] és symbian vagy winmo után nem képes az agyuk átállni droidra...
X10 mini pro meg jó telefon, annak a rétegnek akinek ki lett találva... pl csajomnak.. imádja.. szereti.. használja.. neki tökéletes.. pl. jó képeket csinál, qwertz-s.. stb... akinek az kell azt vegye..
én se megyek oda másik topikba osztani az észt [****]

[ Módosította: 7 ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#27883) kelzsoca válasza Zsolaf (#27875) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, megoldható, át kell szerkeszteni a framework-res fájlt hozzá, mindjárt ránézek.

(#27884) Zsolaf válasza kelzsoca (#27883) üzenetére


Zsolaf
addikt

KÖSZÖNET! De gondolom ebből már van sok a polcon...

(#27885) baal-amiga válasza Zsolaf (#27875) üzenetére


baal-amiga
senior tag

CM anim off -> Beállítások -> Animáció -> pötty, ahova szeretnéd.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#27886) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Most Sweet Dreams II-t használok most érdemes felrakni a III-t?

(#27887) kelzsoca válasza baal-amiga (#27885) üzenetére


kelzsoca
félisten

gsf-blade-b9 a rom.

(#27884) amuba

Próbálni nem tudtam, de 99% hogy jó lesz :)

gsf-blade-b9 CRT animáció letiltva:

[link]

ui: Ha nem tudod hogyan kell cserélni, akkor megcsinálom az update.zip-es verziót, amit recoveryből fel tudsz tenni.

[ Szerkesztve ]

(#27888) Zsolaf válasza baal-amiga (#27885) üzenetére


Zsolaf
addikt

Köszi, de ez nem CM rom hanem gsf-blade abban nincs ilyen menü.

Kelzsoca! Köszönet érte próbálom......

[ Szerkesztve ]

(#27889) baal-amiga válasza Zsolaf (#27888) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Sry, Sweet Dreams II-ben van.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#27891) ArGab válasza Nundee K. (#27881) üzenetére


ArGab
őstag

Én is erre hajlok, de az az érdekes hogy úgy szokott ott ragadni, hogy utána már hiába is kapcsolom ki/be, továbbra is ott jelzi.
Pedig használnám, mert ha épp elmegyek valamerre, be szoktam kapcsolni, ne kelljen már manuálisan ellenőrizgetni a gmail-t mikor eszembe jut. :(

(#27892) Zsolaf válasza Zsolaf (#27888) üzenetére


Zsolaf
addikt

Frissítve FC-ik, most gyalulva is megnézem.

Zsoca! Nem megy fc van így is.

[ Szerkesztve ]

(#27894) kelzsoca válasza Zsolaf (#27892) üzenetére


kelzsoca
félisten

Lehet hogy nem állítottad át az engedélyeket, itt van a recovery-s verzió, ezzel nézd meg: [link]

(#27895) Zsolaf válasza kelzsoca (#27894) üzenetére


Zsolaf
addikt

nem megy így sem...

#27896 Azzal csináltam.

[ Szerkesztve ]

(#27896) kelzsoca válasza Zsolaf (#27895) üzenetére


kelzsoca
félisten

Új telepítéssel?

(#27897) ArGab válasza #40993792 (#27893) üzenetére


ArGab
őstag

Ha nem javul és nem derül ki mi szívja ennyire, akkor muszáj lesz, mert kicsit jobban használva már kérdéses a reggeltől estig való működés is.

Nem igazán követtem az elmúlt kb 20-22000 hsz-t. Ahogy látom itt most elég új nevek futnak (most kelzsoca RLS4b-je van fent). Mit lenne érdemes most feltenni?

(#27900) kungzi


kungzi
veterán

NEWS!!!

cm_blade_full-120.zip
md5sum: 573b3140592e951e4db80a1ee750bf15

changelog

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.